Norsk Orientering

KRETSRANKING HORDALAND 2014 - Sluttstilling !

Skriv ut

Sluttstilling etter 6 delarrangementer

4 beste av 6 løp teller.

I D13-14 og H13-14 skal det pga annullering av siste løp telle 3 av 5. Dette kommer ikke fram i listen. Rett vinner av D13-14 blir dermed Marie Oen-Sivertsen fra Viking. Vinner i H13-14 er Kristian Rykkje fra Varegg som også står oppført først.

Korrekt liste for H13-14 og D13-14 er denne: http://www.vegvesen.no/s/anbud/torges/korrektHOK-rankingliste2014forDH13-14.png (lenka virker dessverre ikke, men klipp ut og lim inn i nettleseradressefeltet)

For D70- har annulleringa i siste løp ingen praktisk konsekvens. Poengstillinga blir lik uansett.

H19-

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Rune Nygaard IL Gular 985 1000 (0) 989 1000 (946) 3974
2 Trygve Buanes TIF Viking 929 962 958 2849
3 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 855 947 826 2628
4 Espen Rognsvåg Fana IL 794 879 793 2466
5 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 1000 0 1000 2000
6 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 989 1000 1989
7 Alan Cherry Varegg Fleridrett 960 1000 1960
8 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 962 956 1918
9 Kenneth Westerheim Stord Orientering 964 921 1885
10 Per Arne Aadland Samnanger IL 895 922 1817
11 Andreas G. Polden Gneist, IL 869 0 936 1805
12 Magne Knudsen Gneist, IL 919 869 1788
13 Tore Nymark Askøy OL 853 915 1768
14 Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett 0 879 885 1764
15 Stian Solheim Fana IL 714 851 1565
16 Tore Juvik IL Gular 677 0 744 1421
17 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 989 989
18 Anders Daltveit Fana IL 0 958 958
19 Jostein Kvakland Varegg Fleridrett 924 924
20 Oskar Røen Varegg Fleridrett 908 0 908
21 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 907 907
22 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 906 906
23 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 896 896
24 Anders Tønnessen Rød Fana IL 877 877
25 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 794 794
25 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 0 794 0 794
27 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 772 772
28 Bård Hekland IL Gular 619 619
29 Snorre Lunde Gneist, IL 600 0 600
30 Råmund Løver Hovden Stord Orientering 479 479
31 Sturle Nordeide Gneist, IL 201 201
Morten Andreas Nome BSI - Orientering 0 0
Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 0 0
Jan Petter Hansen IL Gular 0 0
Tormod Skauge IL Gular 0 0
Jarle Haugland Stord Orientering 0 0

D19-

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 961 1000 1000 1000 3961
2 Helen Martinsen IL Gular 816 1000 867 1000 (0) 3683
3 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 1000 971 1971
4 Ina Hopland Skage Gneist, IL 804 375 1179
5 Mariell Arntzen Gneist, IL 867 0 867
6 Silje Reistad Fana IL 838 838
7 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 775 775
8 Valentina Dimitrova Gneist, IL 703 703
9 Merla Kubli Varegg Fleridrett 678 678
10 Ingelinn Molvik Gneist, IL 613 613
Hildegunn Heggøy Voss IL 0 0

H17-18

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Sondre Damm TIF Viking 970 (786) 923 1000 971 (821) 3864
2 Øyvind Johannessen Gneist, IL 1000 (815) 1000 962 851 3813
3 Jakob Eikner Fana IL 930 933 1000 835 3698
4 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1000 1000 2000
5 Brage Hellen TIF Viking 572 927 487 1986
6 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 394 690 588 1672
7 Bjørnar Almeland Fana IL 884 884
8 Adrian Buer Odda OL 872 872
9 Henrik Røen Samnanger IL 808 808
10 Robert Tokheim Odda OL 728 728
Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 0 0
Brage Løver Hovden Stord Orientering 0 0 0

D17-18

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 1000 1000 1000 1000 4000
2 Line Laurantsen Varegg Fleridrett (961) 968 989 989 975 3921
3 Sigrid Søvik Gneist, IL 881 1000 (876) 981 (844) 930 3792
4 Vibeke Rykkje Varegg Fleridrett 825 1000 847 867 3539
5 Vilde Hopland Skage Gneist, IL (803) 883 901 853 885 3522
6 Ingunn Rognsvåg Varegg Fleridrett 996 976 1972
7 Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett 898 613 1511
8 Katrine Molvik Gneist, IL 834 590 1424

H15-16

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1000 (773) (971) 1000 1000 1000 4000
2 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 856 1000 1000 845 (0) 3701
3 Magnus Enes Heggøy Askøy OL 983 915 1898
4 Andreas Grønbech Askøy OL 791 727 0 1518

D15-16

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 939 (903) 1000 1000 914 3853
2 Ida Johanne Aadland Samnanger IL (725) 1000 1000 927 917 (838) 3844
3 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1000 (519) 811 961 (800) 1000 3772
4 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 801 689 759 699 2948
5 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 968 882 966 2816
6 Hanne Daltveit Fana IL 660 944 935 2539
7 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 713 467 571 639 2390
8 Runa Almeland Fana IL 691 875 650 2216
9 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 752 962 1714
10 Marte Mjeldheim Sandvoll Gneist, IL 767 767
11 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 586 586
12 Brita Angeltveit Stord Orientering 536 536

H13-14

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 1000 1000 1000 1000 4000
2 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 847 1000 894 897 3638
3 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 849 850 (0) 850 846 3395
4 Stian Rykkje Stord Orientering 537 930 853 930 3250
5 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 879 606 905 2390
6 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett (1) 813 29 640 847 2329
7 Johan Eikanger IL Gular 762 591 746 2099
8 Øystein Stautland Stord Orientering 640 918 1558
9 Scott Juvik IL Gular 475 707 1182
10 Arne Jordåen Stord Orientering 524 618 1142
11 Andreas Nysæter Bergens TF 25 292 727 1044
12 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 696 254 950
13 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 828 828
14 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 503 503
15 Ingvald Kristensen Odda OL 231 231
16 Jon William Hammer Bergens TF 170 170
17 Knut Heikki Odland Torgersen Bergens TF 1 1 2
18 Mathias Matre Stord Orientering 1 1
Steinar Waage Tveit Samnanger IL 0 0
Stian Mikal Nordvik Samnanger IL 0 0
Magnus Gjerstad Osterøy IL 0 0
Erlend Sørheim Varegg Fleridrett 0 0
Scott Juvik IL Gular 0 0
Olav Hammersland Garnes Gneist, IL 0 0
Brage Iversen Bergens TF 0 0

D13-14

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 926 917 963 1000 3806
2 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 962 1000 1000 836 3798
3 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 785 953 759 839 3336
4 Mari Strømme Lid TIF Viking 1000 937 934 2871
5 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 1000 972 1972
6 Benedicte Johannessen Gneist, IL 815 815
7 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 811 811
8 Ida Solheim Eide Odda OL 613 613

H11-12

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 991 1000 1000 1000 3991
2 Ulrik Hellen TIF Viking 1000 930 689 563 3182
3 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 1000 777 892 2669
4 Martin Thomassen Varegg Fleridrett 600 745 380 502 2227
5 Magnus Strømme Lid TIF Viking 804 737 596 2137
6 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 595 716 526 229 2066
7 Aksel Mjelstad TIF Viking 926 830 1756
8 Andreas Dale Bergens TF 700 1000 1700
9 Jens Øien Kloster Fitjar IL 696 643 1339
10 Oskar Steinhaug Madslien Varegg Fleridrett 965 965
11 Christian Wiseth Varegg Fleridrett 921 921
12 Jakob Rolfsnes Fitjar IL 889 889
13 Ivan Krutikov Stord Orientering 861 861
14 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 820 820
15 Fredrik Viken Gneist, IL 816 816
16 Fredrik Viken Gneist, IL 602 602
17 Jørgen Westerheim Stord Orientering 571 571
18 Johannes Solheim Øyre Odda OL 566 566
19 Magnus Lehmann Varegg Fleridrett 403 403
Martin Stautland Stord Orientering 0 0

D11-12

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett (971) (973) 1000 1000 1000 1000 4000
2 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 865 982 893 872 (661) 3612
3 Marie Aadland Samnanger IL 1000 1000 0 (0) 929 2929
4 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 896 930 1826
5 Andrea Skage Gneist, IL 925 731 1656
6 Oda Kjellevold Malde IL Gular 830 720 1550
7 Victoria Torsvik Gneist, IL 817 817
8 Svanhild Grevskott Båtnes Varegg Fleridrett 674 674

H40-

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Tom Eirik Eikanger IL Gular 1000 1000 968 953 3921
2 Bjart Are Hellen TIF Viking 935 930 868 828 3561
3 Kjetil Damm TIF Viking (811) 900 829 866 844 (815) 3439
4 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 838 853 800 821 3312
5 Pål Thomassen Varegg Fleridrett (496) 735 831 824 588 2978
6 Jan Harald Bakkejord IL Gular 953 907 921 2781
7 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 902 827 926 2655
8 Tom Johannessen Gneist, IL 686 0 873 802 2361
9 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 751 585 723 2059
10 Per Arne Aadland Samnanger IL 1000 1000 2000
11 Tore Nymark Askøy OL 969 1000 1969
12 Helge Nysæter Bergens TF 1000 953 1953
13 Sveinung Rykkje Stord Orientering 973 0 888 1861
14 Sverre Johan Nærheim IL Gular 906 841 1747
15 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 846 830 1676
16 Rune Vassenden Halsnøy OL 734 677 1411
17 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 961 961
18 Yngve Nymark Askøy OL 957 957
19 Espen Hammersland Gneist, IL 916 916
19 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 916 916
21 Øistein Strømme IL Gular 892 892
22 Svein Buer Odda OL 851 851
23 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 0 813 813
24 Roald Laurantsen Gneist, IL 757 757
25 Asbjørn Fossmark Samnanger IL 752 752
26 Ketil Døskeland Fana IL 749 749
27 Harald Hatland Voss IL 722 722
28 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 648 648
29 Ketil Malde IL Gular 587 587
30 Jon Ingvar Skjolde Onarheim IL 569 569
Johannes Gjerstad Osterøy IL 0 0
Ragnar Buset Gneist, IL 0 0

D40-

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Karianne Strømme TIF Viking 917 1000 982 1000 3899
2 Nina Goga Bergens TF 1000 954 898 944 (873) 3796
3 Kirsti Lysaker Fana IL 942 1000 (829) 849 903 3694
4 Lise Christensen TIF Viking 962 856 (0) 907 862 3587
5 Tove Aasheim Askøy OL 984 823 901 878 3586
6 Linda Rykkje Stord Orientering 1000 869 919 2788
7 Mariann Schei TIF Viking 965 1000 1965
8 Randi Hole Bergens TF 993 958 1951
9 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 893 594 1487
10 Marianne Nummedal Fana IL 985 985
11 Anne Gro Aadland Samnanger IL 968 968
12 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 918 918
13 Mai Helen Linga IL Gular 820 0 820

H50-

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Sigurd Eikner Fana IL 1000 1000 1000 (995) 1000 4000
2 Arne Johannesen IL Gular 995 911 1000 1000 3906
3 Jan Steineger Gneist, IL 940 866 950 943 3699
4 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 889 896 902 959 3646
5 Jan Haugland Årstad IL 845 818 849 865 (801) 3377
6 Torgeir Strand Fana IL 846 (798) 847 824 (811) 827 3344
7 Bjørn-Inge Skage Gneist, IL 803 (756) 842 893 787 3325
8 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 739 805 (715) 887 865 3296
9 Svein Linga IL Gular 696 882 891 824 3293
10 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 808 834 769 824 3235
11 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 806 835 812 777 3230
12 Tommy Sævareid Fana IL 803 763 677 847 3090
13 Knut A Molvik Gneist, IL 742 625 (367) 771 730 2868
14 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 901 897 0 916 2714
15 Rune Erdal Samnanger IL 859 921 1780
16 Arild Røen Samnanger IL 908 863 1771
17 Ole Tørnqvist Fana IL 835 836 1671
18 John Olav Alvsvåg Fana IL 721 726 0 1447
19 Bernt Heggøy Voss IL 696 588 1284
20 Håkon Mogstad Fana IL 519 763 1282
21 Atle Toft Almeland Fana IL 548 676 1224
22 Øyvind Skålevik Fitjar IL 468 738 1206
23 Tore Juvik IL Gular 906 906
24 Jarle Halland Stord Orientering 901 901
25 Tore Svein Nese Askøy OL 897 897
26 Peter Stoykov Samnanger IL 0 871 871
27 Jon Magne Bratseth Stord Orientering 866 866
28 Øistein Bøe Fana IL 831 831
28 Jan Petter Hansen IL Gular 0 831 831
30 Helge Magnus Erdal Samnanger IL 817 817
31 Rune Monsen Askøy OL 642 642
32 Matti Torgersen Bergens TF 0 529 529
33 Lars Olav Tveita Fana IL 263 263

D50-

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Siren Greve Bergens TF 933 (902) 1000 941 (922) 1000 3874
2 Ingrid Sandvoll Gneist, IL (856) 870 (694) 976 974 995 3815
3 Anne Kjersti Daltveit Fana IL (626) 811 980 890 960 3641
4 Turid Rognsvåg Fana IL 826 1000 852 886 3564
5 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL (0) 799 761 600 798 2958
6 Hege Fjellbirkeland IL Gular 1000 947 888 2835
7 Britt Karlsen Askøy OL 809 378 0 864 2051
8 Marit Nipen Gneist, IL 1000 1000 2000
9 Kjellaug Grødem Voss IL 914 710 1624
10 Lisbeth Aadland Samnanger IL 704 843 1547
11 Liv Sylvi Meyer Gneist, IL 771 771
12 Anne Løver Stord Orientering 697 697
13 Siren Hopland Gneist, IL 584 584
14 Anita Lindvik-Sævareid Fana IL 0 0 242 242

H60-

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 922 975 859 862 (770) (632) 3618
2 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 886 912 897 832 (705) (175) 3527
3 Egil Karlsen Askøy OL 919 1000 0 771 2690
4 Arild Frank Olsen Bergens TF 895 736 642 2273
5 Jørn Torgersen TIF Viking 0 1000 1000 2000
5 Tor Sørevik TIF Viking 1000 1000 2000
7 Jan Olav Ormberg Fana IL 728 649 1377
8 Geir Husdal TIF Viking 630 703 1333
9 Wilhelm Engelsen Stord Orientering 1000 1000
10 Atle Bergseth Kvernbit IL 986 986
11 Terje Haugland Askøy OL 973 973
12 Harald Westerheim Fitjar IL 932 932
13 Jonny Huse Stord Orientering 919 919
14 Per Audun Kloster Fitjar IL 842 842
15 Jan O. Øen Stord Orientering 761 761
16 Svein Jarl Hansen Voss IL 507 507

D60-

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Berit Hegdal Bergens TF 1000 1000 931 1000 3931
2 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 974 1000 926 1000 3900
3 Nina Soligard Bergens TF 975 921 1000 924 (706) 3820
4 Turid Tangen Fana IL 814 707 833 2354
5 Bjørg Kocbach Bergens TF 984 969 1953
6 Astrid Ormberg Fana IL 622 850 1472
6 Kari Secher Bergens TF 828 644 1472
8 Astri Ese Hole Bergens TF 0 682 583 1265
9 Marie Aasheim Stord Orientering 886 886
10 Edel Slettemark Stord Orientering 857 857
Kjellaug Hodnekvam Bergens TF 0 0

H70-

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Dagfinn Hole Bergens TF (961) 992 991 968 1000 3951
2 Per Vold Fana IL 986 1000 1000 846 3832
3 Axel Ingvaldsen TIF Viking 919 941 993 921 (831) (906) 3774
4 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 1000 993 1000 2993
5 Ingolf Dybvik IL Solid 821 862 875 2558
6 Magne Raadal Fana IL 977 966 1943
7 Gunnar J. Alsaker Årstad IL 973 931 1904
8 Per Olaf Tangen Fana IL 760 0 731 1491
9 Per Vikane Fana IL 1000 1000
10 Olav Ingvar Thornes Årstad IL 989 989
11 Steinar Slettemark Stord Orientering 987 987
12 Harald Risnes Fana IL 955 955
13 Egill Knudsen TIF Viking 903 903
14 Harald Haugen Stord Orientering 830 830
Tore S. Rasmussen TIF Viking 0 0

D70-

Plass Navn Klubb
6.4
11.5
31.5
22.6
23.8
21.9
Totalt
1 Ingvill Vold Fana IL 1000 940 1940
2 Ingrid Roll Fana IL 1000 1000
2 Else Lerche Raadal Fana IL 1000 1000

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
06.04.2014 Kristtornløpet (HOK-rankingløp 1/2014) Stord Orientering lang
11.05.2014 Askøy 2-dagers KM Mellomdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 2/2014) Askøy OL mellom
31.05.2014 Hamla Grand Prix (med innlagt KM Ultralang Hordaland) (HOK-rankingløp 3/2014) Samnanger IL ultralang
22.06.2014 Odda 2-dagars 2014 - KM langdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 4/2014) Odda OL lang
23.08.2014 Vestlandsmesterskapet (HOK-rankingløp 5/2014) Stord Orientering lang
21.09.2014 HOK-rankingfinale Hordaland IL Gular mellom

Annonser

IOF Eventor