In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
2014 Norgescup junior
Skriv ut
Sluttstilling etter 16 delarrangementer
D 17-18
Plass
Navn
Klubb
25.4
26.4
27.4
24.5
7.6
8.6
27.6
28.6
29.6
2.8
15.8
16.8
5.9
6.9
11.9
13.9
Totalt
1
Ingeborg Eide
Byåsen IL
60
(21)
(43)
(26)
60
60
50
60
60
50
60
60
(26)
(11)
(50)
60
580
2
Frida Sæther
Freidig
50
60
37
(26)
(13)
(3)
50
37
(22)
50
50
(19)
43
60
50
487
3
Emma Arnesen
Byåsen IL
50
29
37
50
37
32
26
(24)
(20)
43
50
(24)
29
383
4
Ingrid Lundanes
Emblem IL
37
60
13
60
29
50
60
32
32
373
5
Evine Westli Andersen
Løten o-lag
(22)
32
29
43
(21)
24
43
37
43
37
50
(24)
(10)
(22)
(21)
26
364
6
Marie Olaussen
Fredrikstad SK
20
37
50
21
32
43
43
43
20
309
7
Tonje Vassend
Porsgrunn OL
43
(7)
17
43
29
24
24
15
29
32
(12)
37
293
8
Gina Granstedt
Halden SK
29
18
(5)
(13)
37
29
32
32
60
17
14
21
289
9
Ragnhild Hjermstad
Fossum IF
(14)
32
(18)
22
20
29
32
22
29
20
21
(16)
60
(18)
(16)
287
10
Kaja Bråten Løvald
Asker Skiklubb
32
26
(10)
37
17
26
18
37
43
(2)
19
17
272
11
Julie Hjortland
Larvik OK
(16)
(10)
24
19
24
(17)
32
21
19
21
29
(11)
(4)
26
22
237
12
Anine Ahlsand
Nydalens SK
16
18
21
29
26
37
37
43
227
13
Marte Hoff Hagen
Byåsen IL
(10)
19
(14)
20
19
(4)
17
(5)
19
19
37
37
18
20
(2)
225
14
Nina Asheim Birkeland
Halden SK
22
17
12
(3)
20
24
29
50
16
17
13
220
15
Åsne Skram Trømborg
Kongsberg OL
(13)
(16)
22
22
(11)
21
22
19
17
(15)
17
26
29
19
214
16
Karoline Sønsterudbråten
Raumar Orientering
24
13
20
15
6
15
37
22
24
21
(2)
197
17
Ingunn Egeberg Vári
Sturla, IF
16
22
26
16
24
21
32
32
189
18
Ingvild Torgersen
Halden SK
43
4
6
20
18
20
22
20
22
1
176
19
Kristin Helland-Hansen
IL Tyrving
21
11
26
29
50
19
156
20
Åshild Kolstad
Mo OK
7
12
7
9
26
19
20
29
9
15
153
21
Tilda Johansson
OK Orion, SWE
60
43
50
153
22
Sigrid Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
(5)
(6)
16
10
(2)
26
8
20
16
12
10
16
18
152
23
Siri Moholth
Kongsberg OL
1
19
5
11
17
18
22
21
24
138
24
Sigrid Merete Moen Pedersli
OL Trollelg
10
16
11
8
24
9
5
32
(1)
2
14
131
25
Sigrid Bjørgen
Hamar OK
19
18
15
19
7
9
17
9
6
119
26
Nanna Norderud
IL Tyrving
12
4
8
14
10
8
13
16
13
98
27
Astrid Fiskum
IL Tyrving
4
7
8
8
1
6
13
13
13
24
97
28
Siri Grandal
IL Tyrving
3
14
3
14
3
10
13
14
6
80
29
Ingrid Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
14
24
11
14
5
10
78
30
Karen Bjergaard
Nydalens SK
15
15
15
4
14
3
11
77
31
Ida Berg Hanssen
Byåsen IL
4
2
15
12
5
11
18
7
74
32
Stine Madslien Bakken
Nydalens SK
26
5
20
8
12
71
33
Line Laurantsen
Varegg Fleridrett
8
8
18
15
15
5
69
34
Tiril Ruud Bråten
Raumar Orientering
17
2
7
10
15
8
10
69
35
Kristin Brekke
Lillomarka OL
17
7
12
18
11
65
36
Anneli Grindstad
Halden SK
18
21
16
9
64
37
Magdalena van de Voorde
Tullinge SK, SWE
22
16
18
56
38
Maren Grande
Verdal OK
24
6
12
13
55
39
Dorte Narum
Hamar OK
20
9
5
10
8
52
40
Martha Kalvig Skogan
Bodø og Omegn IF Orientering
6
12
15
3
4
9
2
51
41
Idun Bækken
Nord-Østerdal OK
4
12
4
11
8
6
45
42
Helene Omdal
Sandnes IL (Rogaland)
9
5
9
19
42
43
Julia Petra Plaian
Asker Skiklubb
3
7
1
17
13
41
44
Ingvild Wang
Lillomarka OL
3
6
10
6
3
5
8
41
45
Guro Jordheim
Hemsedal IL
14
2
16
32
46
Johanne Lægran
Nydalens SK
17
9
26
46
Lucy Butt
Lillomarka OL
26
26
48
Stine Frogner Tømmervold
Hamar OK
15
9
24
49
Silje Arntzen
Asker Skiklubb
15
3
4
22
50
Frida Junegard
Tullinge SK, SWE
14
2
6
22
51
Ida Rongved
Ringerike OL
11
10
21
51
Ingvild, Ytterhus Utengen
Byåsen IL
14
7
21
51
Vilde Malmei
Sandnes IL (Rogaland)
18
3
21
54
Essi Väisänen
SK Vuoksi, FIN
12
7
19
55
Synne Nesheim Flatebakken
IL Tyrving
2
9
7
18
56
Ingunn Rognsvåg
Varegg Fleridrett
8
9
17
56
Amanda Berggren
Tullinge SK, SWE
4
13
17
58
Isabel Bryant
Orienteering USA, USA
2
14
16
58
Hanna Torjusen
Fredrikstad SK
11
1
4
16
60
Kristine Ausen
Porsgrunn OL
8
6
14
60
Gina Mølnvik
Freidig
14
14
62
Christine Williksen Høiland
Fossum IF
13
13
63
Ingvild Ramtvedt Næsset
Sarpsborg OL
12
12
63
Josefine Lind
OK Pan Århus
12
12
65
Ingrid Peikli
Sandnes IL (Rogaland)
11
11
66
Oda Lægran
Nydalens SK
10
10
67
Nora Hui Andersen
Hamar OK
2
7
9
68
Kristine Klock Fleten
Wing OK
5
2
7
68
Marie Dale
Steinkjer OK
7
7
70
Pia Blake
Byåsen IL
6
6
71
Martine Topstad
OL Tønsberg og omegn
3
1
1
5
71
Ida Feiring Haltia
IL Tyrving
5
5
73
Selma Øfsthus Gravir
Asker Skiklubb
4
4
74
Lovise Fremstad
Larvik OK
3
3
75
Sigrid Marie Ståhl Vik
Fredrikstad SK
2
2
75
Tuva Bjerketvedt
OK Moss
1
1
2
77
Ingrid Nytun Nergård
Nittedal OL
1
1
77
Ane Svegård Bye
Byåsen IL
1
1
D 19-20
Plass
Navn
Klubb
25.4
26.4
27.4
24.5
7.6
8.6
27.6
28.6
29.6
2.8
15.8
16.8
5.9
6.9
11.9
13.9
Totalt
1
Mathilde Rundhaug
Frol IL
(37)
50
(19)
50
60
60
60
43
43
50
60
(43)
(32)
50
526
2
Karen Oline Kolstad
Freidig
43
60
50
(21)
(32)
37
50
60
50
43
50
50
(26)
(29)
493
3
Gunvor Hov Høydal
Fossum IF
29
43
43
50
60
37
(24)
60
60
43
60
485
4
Heidi Mårtensson
Modum OL
60
17
60
60
22
43
16
18
60
21
377
5
Emilie Westli Andersen
Løten o-lag
32
(8)
(21)
26
(11)
37
(21)
29
37
37
60
29
(26)
29
50
(21)
366
6
Synnøve Bråten
Vegårshei IL
21
24
29
(18)
24
(20)
50
43
29
43
(18)
60
32
355
7
Runa Fremstad
Larvik OK
29
37
43
37
32
32
(20)
26
50
29
37
352
8
Sigrid Alexandersen
Fossum IF
21
(20)
43
24
26
50
(13)
21
24
37
37
43
326
9
Andrine Benjaminsen
Lillomarka OL
24
(19)
(20)
(22)
32
24
(18)
26
32
32
37
37
(22)
32
24
300
10
Kristine Berglia
Eiker OL
32
26
32
50
29
19
37
29
19
19
292
11
Eirin Svanøe-Hafstad
Frol IL
19
(13)
37
(15)
19
29
(17)
19
32
32
32
43
22
(13)
284
12
Ingrid Gulbrandsen
Asker Skiklubb
22
43
18
(17)
24
22
26
24
22
19
(15)
24
(14)
(12)
244
13
Ingeborg Ellegaard Melby
Nydalens SK
20
(14)
(14)
19
(10)
17
(15)
21
29
24
19
26
17
22
214
14
Siri Kollerud
Lillomarka OL
15
32
20
19
21
(9)
(10)
16
26
26
17
15
(13)
(15)
207
15
Kaja Winsnes Nordhagen
Ås-NMBU Orientering
26
29
18
13
20
7
22
26
24
17
202
16
Gry Granstedt
Halden SK
18
22
21
20
14
(12)
(12)
(13)
20
16
20
17
18
186
17
Jorunn Kvakland
NTNUI
26
26
15
18
12
15
19
24
29
184
18
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno
OL Trollelg
29
11
15
12
13
20
18
(5)
24
18
(10)
15
(9)
175
19
Sabine Rothaug
Halden SK
50
16
13
37
17
24
157
20
Hedvig Åstebøl
NTNUI
10
16
14
(9)
15
10
(9)
14
18
19
14
16
(10)
146
21
Live Bredholt Jørgensen
NTNUI
1
3
21
17
22
16
18
14
112
22
Benedicte Hald Bjørgum
Kristiansand OK
14
16
22
21
12
26
111
23
Eldbjørg Narum
Fossum IF
22
16
20
20
20
98
24
Aurora Fossøy
NTNUI
16
8
11
21
12
8
76
25
Ragnhild Løvli
Asker Skiklubb
17
11
6
19
12
7
72
26
Heidi Jensen
Bodø og Omegn IF Orientering
18
6
10
2
2
16
9
63
27
Line Sundsvik
Frol IL
15
22
21
58
28
Norunn Kvistad Dengerud
Steinkjer OK
12
8
6
18
13
57
29
Marianne Opsahl Bredesen
Fossum IF
7
10
13
1
4
20
55
30
Jenny Andreassen Moe
Ås-NMBU Orientering
9
17
5
7
5
43
31
Marte Mestvedthagen
Hemsedal IL
11
14
17
42
32
Linnea Adolfsson
Tullinge SK, SWE
14
11
8
33
32
Solveig Hegstad Krüger
Nydalens SK
16
17
33
34
Mari jensen Aas
Nord-Østerdal OK
17
14
31
35
Ingvild Brekke
Lillomarka OL
7
11
11
29
36
Channa Lönne
Årstad IL
6
8
15
29
37
Kajsa Stina Sandstad
Frol IL
3
14
11
28
38
Aina Viena
Ringerike OL
12
12
24
39
Mathea Gjeitnes
Molde og Omegn IF
22
22
39
Solveig Blindheim
Lillomarka OL
6
10
6
22
41
Camilla Hengebøl
Fossum IF
4
4
11
19
42
Marthe Gløersen
OL Tønsberg og omegn
16
16
42
Karianne Hjortland
NTNUI
16
16
44
Camilla Louise Bevensee
OK Pan Århus, DEN
5
9
14
45
Andrea Vindal
Wing OK
13
13
45
Lene Therese Myrland
Notodden OL
4
9
13
47
Thea Kleiven
Ringerike OL
7
3
10
48
Kjersti Elisabeth Midtbø
Wing OK
8
8
49
Julie Marie Kinneberg
IL Tyrving
5
5
49
Eirin Mari Fossøy
Notodden OL
5
5
51
Pia Skyttersæter Iversen
Heming Orientering
4
4
51
Jenny Braseth
Gimle IF
4
4
53
Tonje Kvamme Dahl
Ringerike OL
3
3
53
Gunhild Kristine Johansen
Asker Skiklubb
3
3
55
Cecilia Imark
Tullinge SK, SWE
2
2
55
Ingrid Nygård
Notodden OL
2
2
57
Veronica Morstøl Øvremo
Ålgård Orientering
1
1
H 17-18
Plass
Navn
Klubb
25.4
26.4
27.4
24.5
7.6
8.6
27.6
28.6
29.6
2.8
15.8
16.8
5.9
6.9
11.9
13.9
Totalt
1
Audun Heimdal
Konnerud IL
(34)
(40)
60
(34)
50
(34)
80
60
50
80
(31)
80
(40)
60
80
80
680
2
Olai Stensland Lillevold
Fossum IF
80
60
50
80
(36)
80
(36)
38
60
(28)
38
45
60
591
3
Håkon Raadal Bjørlo
Halden SK
38
80
80
(27)
60
50
45
(32)
45
45
(36)
40
40
523
4
Stian Sundsvik
Frol IL
32
50
45
34
45
40
50
(13)
80
60
32
468
5
Elias T. Mølnvik
Fossum IF
45
38
60
80
60
50
29
50
38
450
6
Håvard Irgens
Fossum IF
38
45
38
34
80
80
36
34
19
34
438
7
Vegard Jarvis Westergård
Varegg Fleridrett
38
36
40
60
31
32
40
(29)
32
80
45
434
8
Karl Fremstad
Kongsberg OL
60
32
(26)
30
(12)
(23)
32
36
(22)
(20)
40
40
38
40
32
(30)
380
9
Hallvard Seim Grøvlen
OL Trollelg
40
(16)
(9)
40
24
36
45
45
32
60
36
22
(8)
380
10
Steinar Kollerud
Lillomarka OL
(24)
30
27
40
30
38
38
38
(26)
29
60
38
(27)
368
11
Oskar Størmer
Fossum IF
18
(11)
21
16
36
24
80
38
32
50
50
365
12
Vegard Rønning Huber
Hamar OK
45
36
50
50
60
60
45
13
359
13
Håkon Fruseth Christiansen
OL Tønsberg og omegn
28
29
45
(17)
(25)
27
40
29
30
34
(26)
36
36
334
14
Olav Ekrheim
Varegg Fleridrett
50
23
17
50
(7)
36
(2)
40
(14)
25
30
27
30
(1)
328
15
Dag Blandkjenn
Kristiansand OK
36
25
40
24
29
(21)
(15)
34
34
28
29
25
304
16
Sigurd Melsom
Fossum IF
(10)
(19)
30
(13)
22
(19)
45
34
29
(18)
28
23
30
28
28
(22)
297
17
Knut Aasheim
Oppsal Orientering
21
(17)
34
29
32
31
29
(14)
34
(7)
34
23
(16)
(14)
29
296
18
Peter Nordbrøden
Halden SK
24
27
32
22
(17)
26
25
31
(16)
30
26
24
267
19
Ulrik Astrup Arnesen
Heming Orientering
26
28
19
26
(19)
(19)
(11)
23
30
30
31
25
25
(10)
(14)
263
20
Henrik Eijsink
Ås-NMBU Orientering
30
28
(15)
(16)
20
26
26
28
27
20
31
23
259
21
Øyvind Wiggen
Byåsen IL
20
(10)
31
(1)
32
32
19
50
14
(10)
21
23
(12)
15
257
22
Ivar Aukrust Osmoen
Nord-Østerdal OK
21
21
15
20
(9)
(1)
31
50
21
31
15
(8)
21
246
23
Matias Hodne Hanisch
Kristiansand OK
31
(7)
28
20
(10)
(6)
30
19
20
23
(11)
20
31
(17)
20
242
24
Rein Helle Mårdalen
Freidig
29
(5)
31
23
14
(10)
28
27
25
29
13
15
(2)
234
25
Elias Wiklund
Nydalens SK
(9)
25
13
20
28
16
(12)
24
27
21
21
26
221
26
Olav Andreas Remmen
OL Trollelg
(3)
(8)
(11)
(14)
(11)
21
(8)
22
17
29
21
15
19
24
18
31
217
27
Johan Otto Munkeby
Frol IL
15
22
40
12
20
21
20
24
15
(8)
27
(5)
216
28
Johannes Bakke Aashamar
Flosta IL
25
31
14
21
26
(3)
(1)
17
22
(14)
17
24
18
215
29
Erlend Nilsen Sandnes
Emblem IL
13
17
15
30
40
22
20
27
(1)
20
7
211
30
Erland Kvisle
Asker Skiklubb
36
23
15
23
11
34
45
187
31
Ivar Jevne Arnesen
Hamar OK
12
26
20
2
14
18
22
18
25
28
185
32
Are Wigaard
Oppsal Orientering
16
9
18
18
(3)
13
21
26
9
16
16
162
33
Ask Kleist Godal
Bodø og Omegn IF Orientering
16
28
15
28
27
26
3
143
34
Henrik Upsal
Kristiansand OK
2
29
28
14
3
5
4
11
(2)
12
17
125
34
Sverre Bang Støeng
Hamar OK
14
6
5
6
36
16
24
18
125
36
Jakob Eikner
Fana IL
18
22
31
9
9
1
23
10
123
37
Einar Lund
Kongsberg OL
27
29
8
18
9
19
7
117
38
Anders Krona Haflan
OL Tønsberg og omegn
9
18
5
19
(3)
25
4
10
11
11
4
116
39
Are Smeland Nygårdseter
Vegårshei IL
9
5
23
21
26
22
6
112
40
Brage Jørum
Byåsen IL
32
11
2
15
19
5
10
13
107
41
Vebjørn Tandberg
Nydalens SK
20
7
8
18
16
9
19
97
42
Ola Jordheim
Hemsedal IL
21
22
13
10
23
4
93
43
Petter Norsted Kildebo
Halden SK
14
23
16
4
6
12
14
89
44
Claus Martinsen
Heming Orientering
12
16
30
23
7
88
45
Magnus Wølneberg
IL Tyrving
6
2
13
31
9
12
13
86
46
Magnus Sandven
Notodden OL
24
15
27
7
12
85
47
Kristoffer Nygård
Haugesund IL Orientering
19
12
26
4
8
11
80
48
Einar Lofthus
Hamar OK
1
12
13
19
12
5
17
79
49
Eevert Toivonen
Kangasala SK, FIN
26
27
25
78
50
Marius Landsem Melhus
Steinkjer OK
8
7
25
4
32
76
51
John Kasper Svergja
Nord-Østerdal OK
6
13
18
18
14
4
73
52
Even Lindstad Børresen
Hamar OK
22
3
10
16
9
1
61
53
Krzysztof Rzenca
Raumar Orientering
34
24
58
54
Åsmund Aamodt Resell
Nydalens SK
3
8
25
17
53
55
Amund Hoel
Raumar Orientering
13
15
10
9
3
50
56
Ole Kostøl
Kristiansand OK
24
5
4
3
2
10
48
57
Atso Salopelto
SK Vuoksi, FIN
24
18
5
47
58
Herman Moe
Fet OL
7
8
17
6
38
59
Asgeir W. Ristesund
Fredrikstad SK
24
11
35
60
Øyvind Berg
Nord-Østerdal OK
18
6
5
29
60
Niklas Sundqvist
Tullinge SK, SWE
12
17
29
62
Nils Gumaelius
Waxholms OK, SWE
27
27
63
Olle Andersson
Tullinge SK, SWE
10
16
26
64
Sigurd Rønning
Modum OL
25
25
65
Torkel Reinhartsen
Kristiansand OK
22
2
24
65
Kristian Nilsen Sandnes
Emblem IL
11
6
1
6
24
67
Sondre Damm
TIF Viking
4
15
2
21
68
Matias Sølvsberg Noren
Hamar OK
5
4
5
6
20
69
Herman Kirste
Skien OK
18
1
19
70
Trygve Lægran
Steinkjer OK
12
7
19
71
Henrik Nielsen Solberg
Stjørdals-Blink Orientering
4
6
8
18
72
Jørgen Wingerei
Porsgrunn OL
2
14
16
73
Trygve Heggedal
Kongsberg OL
3
7
2
3
15
74
Trygve Lægran
Steinkjer OK
7
6
13
75
Endre Aaen
Stjørdals-Blink Orientering
1
8
3
12
76
Lasse Simonsen
Fredrikstad SK
11
11
77
Asbjørn Midtbø
Wing OK
10
10
78
Johannes K. Midtbø
Wing OK
4
4
8
78
Robin Bergane Jansson
Lillomarka OL
8
8
80
Ludvig Andreas Baugstø Rødnes
Oppsal Orientering
2
5
7
81
Ole-Kristian Kaspersen
Mo OK
3
1
4
82
Håvard Bakke
Ringerike OL
3
3
83
Pål Spone
Modum OL
1
1
83
Nils Ola Kvam
Freidig
1
1
H 19-20
Plass
Navn
Klubb
25.4
26.4
27.4
24.5
7.6
8.6
27.6
28.6
29.6
2.8
15.8
16.8
5.9
6.9
11.9
13.9
Totalt
1
Trond Einar Moen Pedersli
OL Trollelg
80
38
(25)
60
(28)
80
50
(30)
80
80
32
80
(29)
45
625
2
Andreas Sølberg
OL Trollelg
38
50
(32)
38
50
45
40
(30)
80
(36)
45
60
80
(36)
526
3
Borger Melsom
Fossum IF
60
40
80
40
80
(31)
38
(32)
40
60
38
50
(38)
526
4
Markus Holter
Halden SK
(25)
60
60
(32)
40
60
(30)
80
(25)
50
40
(32)
40
36
38
504
5
Paul Sirum
Frol IL
34
34
50
(31)
(31)
(28)
36
34
45
80
32
60
50
455
6
Mathias Drage
Kongsberg OL
38
34
80
(29)
38
31
45
30
60
38
30
(9)
(21)
424
7
Sindre Sandven
Kongsberg OL
(23)
60
30
38
34
40
38
38
45
31
60
414
8
Anders Felde Olaussen
Halden SK
29
31
36
31
36
80
38
(29)
38
40
(28)
40
(25)
399
9
Sindre Østgulen Deisz
Varegg Fleridrett
36
40
29
(24)
34
(26)
34
60
45
50
31
34
(24)
(27)
(18)
393
10
Rasmus Rørholt Theisen
NTNUI
32
28
(20)
36
(22)
40
(13)
24
50
80
31
36
34
391
11
Sigur Heggedal
Kongsberg OL
50
45
45
38
36
24
25
30
80
373
12
Jonas Madslien Bakken
Nydalens SK
27
32
27
50
27
40
50
50
25
40
368
13
Eivind Høydal
Nydalens SK
45
29
31
60
32
31
(25)
(10)
34
31
34
(27)
(15)
(22)
29
356
14
Jonas Ressem
Frol IL
31
(15)
27
26
26
(19)
28
(21)
29
36
60
(23)
(13)
28
31
322
15
Magne Jutulstad
NTNUI
30
30
29
27
34
32
(23)
25
31
29
34
(24)
301
16
Ove Baardsgaard
OL Trollelg
40
34
25
30
23
27
28
27
36
29
(23)
(10)
299
17
Gaute Friestad
Kristiansand OK
80
38
45
50
32
36
281
18
Magne Haga
Raumar Orientering
38
36
29
60
29
45
30
267
19
Vegard Ressem
Frol IL
29
19
30
19
(19)
(12)
22
24
31
27
29
26
(17)
(9)
256
20
Simen Bordal
Ringsaker OK
(20)
24
25
26
28
27
(18)
(20)
22
24
28
26
(19)
(21)
23
253
21
Vetle Christiansen
Raumar Orientering
8
23
23
29
14
45
34
27
32
15
250
22
Simen Eid Nielsen
Nydalens SK
27
22
20
21
26
30
26
19
17
27
235
23
Jon Nilsen
Kristiansand OK
17
16
24
3
16
26
29
30
40
19
220
24
Sebastian Torgersen
Bækkelagets SK
24
25
21
21
24
14
25
27
16
197
25
Mattis Holt
Freidig
26
9
18
45
10
10
18
14
20
22
192
26
Morten Jørgensen
Kristiansand OK
13
24
20
17
17
19
24
7
24
11
176
27
Tord Haflan
Nydalens SK
19
20
24
15
19
12
22
9
18
158
28
Olav Vestøl
Vegårshei IL
18
23
22
15
20
7
21
11
18
2
157
29
Thomas Schive
Bækkelagets SK
22
27
17
21
22
13
20
13
155
30
Sindre Engzelius Gylver
NTNUI
16
10
23
6
(4)
10
25
22
22
10
10
(3)
154
31
Sven Hellmüller
Fossum IF
28
45
50
31
154
32
Håvard Myhre
Kongsberg OL
26
28
23
27
19
26
149
33
Harald Astrup Arnesen
Heming Orientering
18
22
15
20
32
28
14
149
34
Ola Keiserås
IL Leik
23
25
22
19
16
20
125
35
Lars Henrik Thon
Sturla, IF
21
16
11
25
12
18
21
124
36
Jørgen Madslien
Nydalens SK
22
19
20
34
28
123
37
Anton Johansson
OK Orion, SWE
60
32
28
120
38
Arne Johannes Løkken
Flosta IL
15
7
22
7
15
5
5
24
100
39
Sigurd Stenvik
Byåsen IL
21
16
17
28
8
90
40
Erik Olsvik Dengerud
Nydalens SK
30
15
32
77
41
Elling Fossheim Asplin
Gjø-Vard OL
14
17
18
16
65
42
Tim Robertson
Hutt valley, NZL
60
60
43
Lars Treekrem
Heming Orientering
8
18
16
12
5
59
44
William Eriksson
Stora Tuna OK, SWE
26
32
58
45
Joël Mogenthaler
Tullinge SK, SWE
16
14
23
53
46
Gustav Fiskum
IL Tyrving
11
13
13
12
49
47
Jørgen Sæternes Ulvang
Sandnes IL (Finnmark)
25
23
48
48
Andreas Alvem
NTNUI
6
9
15
1
3
6
6
46
49
William Eriksson
Stora Tuna OK, SWE
45
45
50
Sigve Wanvik Krogstadmo
Selbu OK
17
18
35
51
Hallvard Haugen
Fossum IF
8
11
15
34
52
Emil Andersson
Tullinge SK, SWE
11
9
11
31
53
Gard-Martin Udnesseter Johnson
Bækkelagets SK
6
16
5
27
54
Petter Reistad
IL Tyrving
26
26
55
Eivind Furunes
Stjørdals-Blink Orientering
26
26
55
Paul Martin Remme
Porsgrunn OL
14
12
26
57
Marius Borge Heir
Fossum IF
8
17
25
58
Jonas Klausen Espedal
NTNUI
23
23
59
Ole Hulbak
Hemsedal IL
13
9
22
60
Lars Hole Mikalsen
Haugesund IL Orientering
12
9
21
61
Connor Frost
Orienteering USA, USA
7
2
7
16
62
Eivind Romberg Kvaale
Bø OL
14
1
15
63
Matt Stout
Orienteering USA, USA
6
8
14
64
Per Ola Ottesen
Varegg Fleridrett
12
12
65
Erlend Isachsen
Asker Skiklubb
11
11
66
Lars Harald Aasheim
Bækkelagets SK
4
7
11
67
Tor-Arve Bjørnstad Strand
Raumar Orientering
6
4
10
68
Ola Kvisle
Asker Skiklubb
8
8
69
Henrik Gjemdal
Heming Orientering
8
8
70
Erlend Engzelius Gylver
Asker Skiklubb
7
7
71
Øystein Garsrud Tvedt
Vaulen Orienteringsklubb
7
7
72
Juveli Anders Sommerstad
Lillomarka OL
5
5
73
Jørgen Elisenberg
Hamar OK
2
2
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
25.04.2014
Norwegian Spring - Vårsprinten
Halden SK
sprint
26.04.2014
Norwegian Spring - Vårspretten
Halden SK
mellom
27.04.2014
Norwegian Spring - Solrenningen
Halden SK
lang
24.05.2014
NM sprint
Wing OK
sprint
07.06.2014
VM uttak junior mellom
Kongsberg OL
mellom
08.06.2014
VM uttak junior lang
Kongsberg OL
lang
27.06.2014
Norsk O-Festival elite og 15-16, Dag 1
Modum OL
sprint
28.06.2014
Norsk O-Festival elite og 15-16, Dag 2
Modum OL
mellom
29.06.2014
Norsk O-Festival elite og 15-16, Dag 3
Modum OL
lang
02.08.2014
NM ultralang
Førde IL
ultralang
15.08.2014
Midt-Norsk Mesterskap
Stjørdals-Blink Orientering
sprint
16.08.2014
Midt-Norsk Mesterskap
Stjørdals-Blink Orientering
lang
05.09.2014
NM natt
OL Trollelg
lang
06.09.2014
O-idol og Norgescup
OL Trollelg
mellom
11.09.2014
NM-uka
Asker Skiklubb
lang
13.09.2014
NM-uka
Asker Skiklubb
mellom
Annonser