Norsk Orientering

Aktivitet: Spørretimen med Ivar Lundanes

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Spørretimen med Ivar Lundanes
Arrangør Norges Orienteringsforbund
Informasjon

Temaer: Utviklingstrapp, vintertrening og uttakskriterier junior 2024

Ivar har hatt hovedansvaret for å lage den nye utviklingstrappa! I denne spørretimen går vi litt gjennom hvordan man kan bruke utviklingstrappa på best mulig måte. Ivar er også juniorlandslagstrener i Sveits, og kan svare på hvordan de sveitsiske juniorene trener. 

I tillegg blir uttakskriteriene for 2024 presentert, det kommer litt tips rundt vintertrening, og det vil være anledning for å stille spørsmål rundt begge deler. 

Påmeldingsfrist onsdag 14 februar 2024 klokken 19.30
Starttid onsdag 14 februar 2024 klokken 20.30
Kontaktperson Håvard Funkqvist Haga
Antall påmeldinger 45

Påmeldinger

Navn Navn
Axel Aalde Nydalens SK
Sunniva Nergaard Berg Stokke IL
Mikael Birkelund Asker Skiklubb
Alfred Bjørnerød OK Moss
Sigrid Schmitt Gran Halden SK
Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK
Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø
Martine Arntzen Haug Østmarka OK
Ivar Haugen Norges Orienteringsforbund
Sigrid Haugskott OL Trollelg
Anja Hole Halden SK
Ingrid Pedersen Holmskau Fredrikstad SK
Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK
Eline Kravdal Gjø-Vard OL
Marie Kravdal Gjø-Vard OL
Even Lien Gjø-Vard OL
Alf Petter Lynum Freidig
Nicholas Morgan Malvik IL
Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering
Andreas Vistnes Myklebost Halden SK
Børge Nilsen Berg Nydalens SK
Anders Nordberg Norges Orienteringsforbund
Audun Nordby Fredrikstad SK
Ask Olaussen Oppsal Orientering
Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF
Philip Lehmann Romøren Fossum IF
Mina Bleken Rud Vang OL
Kristin Sandven Notodden OL
Synne Sandven Notodden OL
Marie Scheele Nydalens SK
Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF
Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL
Oline Soma Slåstad Raumar Orientering
Kristine Sparre Knudsen Stokke IL
Mathea Spets Storhov Freidig
Eirik Vie Strisland Fossum IF
Sindre Vie Strisland Fossum IF
Anna Taksdal Ganddal IL
Uku-Laur Tali Porsgrunn OL
Jone Valdal Sandnes IL (Rogaland)
Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK
Anja Wingstedt Halden SK
Minna Sofie Wingstedt Halden SK
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor