Norsk Orientering

Aktivitet: Vintersamling for junior 2024 26.feb - 3. mars (LES INFO FØR PÅMELDING)

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Vintersamling for junior 2024 26.feb - 3. mars (LES INFO FØR PÅMELDING)
Arrangør Norges Orienteringsforbund
Informasjon

Påmeldingen til årets vintersamling for juniorer er åpnet!

Her følger info om samlingen:

NOF organiserer årets åpne vintersamling for alle som er juniorløpere i 2024 mandag 26. februar til søndag 3. mars. NOF organiserer overnatting inkl. måltider og treningsopplegg for alle. Reise til Slovenia og transport til og fra økter er klubber/skoler/treningsgrupper ansvarlig for selv.

Juniorlandslaget reiser med KLM tur/retur Zagreb og tar ut leiebiler her:

26. februar       OSLO-AMSTERDAM         KL 0920-1120
                         AMSTERDAM-ZAGREB    KL 1245-1435

 
3. mars             ZAGREB-AMSTERDAM    KL 1725-1935
                         AMSTERDAM-OSLO         KL 2035-2220

 

Det er også mulig å fly til flere steder i italia (Venezia, Bologna, Milano, Trieste) eller til Ljubljana. 


Det er plass til maks 125 personer på hotellet. 16 av disse plassene er reservert NOF. Dersom taket på 125 påmeldinger nås, vil det bli lagd en reserveliste hvor de som meldte seg på først av disse, vil få tilbudet om plass på samlingen ved forfall. 

PS! Alle grupper som drar er nødt til å ha med en egen leder. Påmelding godtas ikke før man har skrevet inn hvilken gruppe/klubb man reiser med, samt hvem som er leder for gruppa. Lederen for gruppa må melde seg på før utøverne i gruppa kan melde seg på samlingen. 

NOF har reservert overnatting på hotell for alle deltakere på Hotel Malovec i Divaca. I tillegg vil vi tilrettelegge treningsopplegg for alle deltakere. Samlingen vil tilby et flott treningsopplegg i kule orienteringsterreng!

Vi får servert fullpensjon: frokost, lunsj og middag på restauranten på Hotellet.

Pris for overnatting + mat per person = Ca. 4700,- (6 døgn, avhengig av valutakurs) 

I tillegg kommer det  kostnader for treningsopplegg (estimert til ca 800 kr pr deltaker).

Spørsmål?

Kontakt Håvard Funkqvist Haga 

havard.haga@orientering.no

+4791802309 

Påmeldingsfrist onsdag 10 januar 2024 klokken 0.00
Starttid mandag 26 februar 2024
Kontaktperson Håvard Funkqvist Haga
Antall påmeldinger 104

Påmeldinger

Navn Navn Utøver eller leder? Hvilken klubb/skole/gruppe reiser du med? Hvem er din leder på turen?
Axel Aalde Nydalens SK Utøver Nydalens SK Ottar Wiklund
Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb Leder Asker/Tyrving (erstatter Jorun Ruud)
Magnus Alstad Frol IL Utøver Verdal vgs/Frol Kurt Ove Melbye
Fredrik Fet Andersen Sturla, IF Utøver Buskerud Leder Buskerud
Åsmund Andersen Sturla, IF Leder Buskerud Leder Buskerud
Emma Arnesen NTNUI Leder WANG Toppidrett Oslo
Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering Utøver Wang Bojan Blumenstein
Jørgen Baklid Oppsal Orientering Leder Buok Jeg
Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL Utøver Heimdal VGS Terje Maroni
Mikael Birkelund Asker Skiklubb Utøver Asker SK Jorun Ruud
Alfred Bjørnerød OK Moss Utøver Juniorlandslaget Håvard Funkqvist Haga
Bojan Blumenstein Nydalens SK Leder WANG Toppidrett Oslo
Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK Utøver Fredrikstad skiklubb Wang toppidrett Fredrikstad
Jenny Danevad Fredrikstad SK Utøver Wang Toppidrett Fredrikstad Torben Wendler
Håvard Sandstad Eidsmo Freidig Leder Heimdal VGS
Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb Utøver Asker skiklubb Jorunn Ruud
Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb Utøver Asker/Tyrving Jorun Ruud
Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering Utøver Oppsal Vegard Vestergaard
Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering Utøver Wang Oslo Bojan Blumenstein
Mathea Gløersen Bækkelagets SK Utøver Juniorlandslaget Håvard Funkqvist Haga
Frauke Schmitt Gran Halden SK Leder Halden SK/BUL Tromsø Leder for tot. 4 utøvere fra Halden SK og BUL Tromsø
Sigrid Schmitt Gran Halden SK Utøver Juniorlandslaget Håvard Funkqvist Haga
Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK Utøver Wang toppidrett Fredrikstad Torben Wendler
Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø Utøver Juniorlandslag Håvard Funkqvist Haga
Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø Utøver Halden SK/BUL Tromsø Frauke Schmitt Gran
Håvard Funkqvist Haga Norges Orienteringsforbund Leder Norges Orienteringsforbund
Marius Lærum Hagen Freidig Utøver Heimdal VGS Terje Meroni
Kajsa Harstad Arntsen Heming Orientering Utøver Heming Vegard Jarvis Westergård
Martine Arntzen Haug Østmarka OK Utøver Wang toppidrett oslo Bojan blumenstein
Sigrid Haugskott OL Trollelg Utøver Juniorlandslaget Håvard Funkqvist Haga
August Hellerud Sire Konnerud IL Utøver Buskerud Leder Buskerud
Hallvard Hellevik Freidig Utøver Heimdal vgs Terje Maroni
Markus Hirsch Bækkelagets SK Utøver NTG Tobias Tronbøl Lium
Ingrid Agnalt Hjelbak Trøsken IL Utøver Trøsken IL/Wang Fredrikstad Torben Wendler
Mina Hobbelstad Eiker OL Utøver Buskerud Leder buskerud
Anja Hole Halden SK Utøver Halden SK/BUL Tromsø Frauke Schmitt Gran
Ingrid Pedersen Holmskau Fredrikstad SK Utøver Fredrikstad SK/Wang Fredrikstad Torben Wendler
Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK Utøver Wang Fredrikstad Torben Wendler
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK Utøver Wang Bojan blumenstein
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK Utøver Juniorlandslag Håvard Funkqvist Haga
Emma Aune Jakobsen OK Moss Utøver WANG Fredrikstad Torben Wendler
Mina Akiko Johnsen Sturla, IF Utøver Buskerud Leder Buskerud
Idar Elias Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) Utøver Wang toppidrett Oslo Bojan Blumenstein
Ylva Klausen Sturla, IF Utøver Buskerud Leder Buskerud
Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll Utøver NTG Tobias Lium
Jacob Finstad Land Tyrving IL Utøver Asker/tyrving Jorun Ruud
Malin Nordgård Leiren Byåsen IL Utøver Heimdal vgs Terje Maroni
Emil Reinertsen Leroyer Freidig Utøver Heimdal VGS Terje Maroni
Mathias Linløkken Østmarka OK Utøver Wang Toppidrett Oslo Bojan Blumenstein
Tobias Tronbøl Lium IL Koll Leder NTG Jeg
Alf Petter Lynum Freidig Utøver Heimdal VGS Terje Maroni
Elsa Sofie Lysheden-Vogt Konnerud IL Utøver Buskerud Leder Buskerud
Terje Maroni Byåsen IL Leder Heimdal VGS / STOK
Kurt Ove Melbye Verdal OK Leder Verdal vgs
Filip Mitchell Iversen Frol IL Utøver Verdal vgs/Frol Kurt Ove Melbye
Anders Berge Mjølhus OL Trollelg Utøver Heimdal videregående skole Terje Maroni/ Håvard Eidsmo
Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering Utøver Juniorlandslag Håvard Haga
Andreas Vistnes Myklebost Halden SK Utøver Halden Frauke Schmitt Gran
Nils Anders Niklasson Nydalens SK Utøver Juniorlandslaget Håvard Funkqvist Haga
Børge Nilsen Berg Nydalens SK Utøver Nsk Ottar
Vilmer Nyberg Asker Skiklubb Utøver Asker/Tyrving Jorun Ruud
Elise Nygård Thorseng Fossum IF Utøver Wang Toppidrett Oslo Bojan Blumenstein
Sondre Olaussen Oppsal Orientering Utøver Wang Oslo Bojan B/Svend Sondre
Bjørnar Peikli Tyrving IL Utøver Asker/Tyrving Jorun Ruud
Oliver Plassen Brandvol OK Moss Utøver Buskerud Busker leder
Elise Renard Kongsberg OL Utøver Buskerud Leder Buskerud
Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF Utøver Buskerud Leder Buskerud
Kevin Rommetvedt Raumar Orientering Utøver NTG Tobias Lium
Philip Lehmann Romøren Fossum IF Utøver Juniorlandslag Håvard Funkqvist Haga
Johanna Rosling Stjørdals-Blink Orientering Utøver Stjørdals-Blink Orientering/ NTOK Kurt Ove Melbye
Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb Utøver Asker/Tyrving Jorun Ruud
Synne Sandven Notodden OL Utøver NTG Tobias Tronbøl Lium
Hedvig Scheele Søyland Fredrikstad SK Utøver Fredrikstad SK/Wang Fredrikstad Torben Wendler
Marie Scheele Nydalens SK Utøver Nydalen sk Ottar Wiklund
Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF Utøver Juniorlandslaget Håvard Funkqvist Haga
Magnus Sigurdsson Stokke IL Utøver Wang Toppidrett Bojan Blumenstein
Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL Utøver Buskerud Leder Buskerud
Oline Soma Slåstad Raumar Orientering Utøver Wang toppidrett Oslo Bojan Blumenstein
Lina Storler Snøfugl Freidig Utøver Heimdal vgs Terje Maroni
Erlend Sommerhein Fossum IF Utøver Wang Toppidrett Oslo Bojan Blumenstein
Per Noah Sommerhein Nydalens SK Utøver Wang Oslo Bojan
Emilie Standal Stjørdals-Blink Orientering Utøver Stjørdals-Blink Orientering/ NTOK Kurt Ove Melbye
Mathea Spets Storhov Freidig Utøver Heimdal VGS Terje Maroni
Eirik Vie Strisland Fossum IF Utøver Nydalen Ottar Wiklund
Sindre Vie Strisland Fossum IF Utøver Nydalens SK Ottar Wiklund
Kristoffer Strømdal Wik Freidig Utøver Jr.landslag Håvard Funqkvist Haga
Inger Anne Svendsby Braarud Halden SK Utøver Halden Skiklubb Frauke Schmidt Gran
Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL Utøver NTG Tobias
Anna Taksdal Ganddal IL Utøver Juniorlandslaget Håvard Funkqvist Haga
Ine Bohnhorst Tegdan Freidig Utøver Heimdal videregående skole Terje Maroni
Peter Telle-Hansen Tyrving IL Utøver Wang Toppidrett Oslo Bojan Blumenstein
Iver Dalsaune Thun Freidig Utøver Jrlandslag Håvard Haga
Jone Valdal Sandnes IL (Rogaland) Utøver Buskerud Leder Buskerud
Torben Christian Wendler Fredrikstad SK Leder Wang Toppidrett Fredrikstad
Vegard Jarvis Westergård Oppsal Orientering Leder Oppsal Orientering
Maria Strømdal Wik Freidig Utøver Heimdal VGS Terje Maroni
Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK Utøver Nydalens SK Ottar Wiklund
Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK Utøver Nydalen skiklub Ottar
Ottar Wiklund Nydalens SK Leder Nydalen+ flere :) Meg selv
Minna Sofie Wingstedt Halden SK Utøver Halden SK/Wang Fredrikstad Torben Wendler
Jens Wold Sturla, IF Utøver Buskerud Buskerud
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb Utøver Wang Toppidrett Oslo Bojan Blumenstein
Sofia Øhlckers Tyrving IL Utøver Asker/Tyrving Jorun Ruud
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering Utøver Oppsal Vegard Westergård

Annonser

IOF Eventor