Norwegian Orienteering Federation

Activity: Ski-O samling Sjusjøen 15-17 desember 2023 for 13-16 år og juniorer

Registration is closed.

Activity Ski-O samling Sjusjøen 15-17 desember 2023 for 13-16 år og juniorer
Organiser Norges Orienteringsforbund
Information


Se innbydelsen: her

Vi har dessverre måtte stenge påmelding da alle senger er fylt opp. Det er mulighet for å være med på treninger og middag lørdag, men sove privat

Registration deadline Monday 30 October 2023 at 20:00
Start time Friday 15 December 2023 at 17:00
Contact person Kjersti Småstuen
Number of registrations 97

Registrations

Name Name Navn Telefon Mailadresse Utøver/Leder Allergier Overnatting Kun samling Trenger låne kartstativ
Andreas N Aspelund Nydalens SK 40066531 Trond.nyland@vegvesen.no Utøver Ja Ja
Carl Fey Nydalens SK +4741392551 Ja
Erik Fey Nydalens SK +4741392551 Ja
Mark Fey Nydalens SK Ja
Natalia Fey Nydalens SK Utøver Ja
Jonatan Herman Lysheden-Vogt Konnerud IL Utøver Ja
Sindre Elias Lysheden-Vogt Konnerud IL Utøver Ja
Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering Alf Hattestad Kristensen 97466063 alfahatt@gmail.com Utøver Ja
Alfred Teig Nydalens SK Alfred Teig 45916404 christine.teig@gmail.com Utøver Ja
Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL Amalie Myrvold Skovlyst 95734514 ragnmyr@frisurf.no Utøver Ja
Anna Strøm Juliussen Sandefjord OK Anna Strøm Juliussen 94973149 ellenkri@gmail.com Utøver Ja
Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL Annar Erlien Solerød 415 81 191 Annar.e.solerod@gmail.com Utøver Ja
Anne Stine Taraldlien Fet OL Anne Stine Taraldlien 93433245 anne.stine@taraldlien.no Leder Ja
Silje Andresen Skotte Fossum IF Arild Andresen 90898394 aa-fossum@outlook.com Utøver Ja Ja
Ask Felland Sætnan Fossum IF Ask Felland Sætnan 91992412 Ask.f.s@icloud.com Utøver Ingen Ja
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb Astrid Juli Ytterbø 98699888 astridjuli@icloud.com Utøver Ingen Ja
Astrid Reusch Heming Orientering Astrid Reusch 46536586 astridreusch@gmail.com Utøver Ja
Atanaska Bedeleva Nydalens SK Boiana Iordanova 40075462 atanaska.bedeleva@outlook.com Utøver Spiser ikke kjøtt, kun fisk Ja Ja
Cathrine Sogn Notodden OL Cathrine Sogn 95016695 Sogncathrine@gmail.com Utøver Ja Ja
Alida Hertzenberg Fossum IF Christian Hertzenberg 90280320 christian.hertzenberg@dnv.com Utøver Ja Ja
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering Christoffer Ånensen 48433950 christoffer.aanensen@gmail.com Utøver Ja Ja
Daniella Gjone Sandefjord OK Daniella Gjone 90973972 daniella@gjone.info Utøver Ja
Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK Eira Skaarer Wiklund 95526432 eira@wiklund.org Utøver Ja
Eirik Frost NTNUI Eirik Frost 90288350 eirik.frost@outlook.com Utøver Ja Ja
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL Eiril Erlien Solerød 91334634 Hege.solerod@gmail.com Utøver Ja. Mange rå matvarer, men passer på sel Ja
Eline Kravdal Gjø-Vard OL Eline Kravdal eline@kravdal.com Utøver Nei
Elise Libak-Feiring Vang OL Elise Libak- Feiring 91637451 Linelibak@hotmail.com Utøver Ja Ja
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK Ellen Margrete Stubban Hygen 94804740 emhygen@gmail.com Utøver Ja
Elsa Sofie Lysheden-Vogt Konnerud IL Elsa Sofie Lysheden-Vogt E.lysheden.vogt@icloud.com Utøver Ja
Emma Margrethe Finstad Raumar Orientering Emma Finstad 94082006 mari.taraldrud@gmail.com Utøver Gluten (har cøliaki) Ja Ja
Even Lien Gjø-Vard OL Even Lien 90767913 even@familienlien.com Utøver Ja
Fredrik Signebøen Halden SK Fredrik Signebøen 46910059 arild.signeboen@gmail.com Utøver Ja Ja
Frode Wallberg Heming Orientering Frode Wallberg 47398830 thomas@nordest.no Utøver nei Ja
Gaute Skjønhaug Fet OL Gaute Skjønhaug 93814715 Gaute.skjonhaug@outlook.com Utøver Ja
Guro Brænden Lillomarka OL Guro Brænden 90835573 guro.braenden@gmail.com Utøver Ja
Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK Håkon Fenne Ingierd 47968777 pingierd@gmail.com Utøver Ja
Hanna Haldin Halden SK Hanna Haldin 92987105 Vendula.haldin@gmail.com Utøver Ja Ja
Helene Scheele Nydalens SK Helene Scheele 93008979 Helenescheele@icloud.com Utøver Ja
Helle S. Boldingh Debernard Nydalens SK Helle Solveig Boldingh Debernard 46296672 helleboldinghdebernard@gmail.com Utøver Ja Ja
Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering Henni Hattestad Kristensen 94187874 hennihatt@gmail.com Utøver Ja
Iben Svensvik Østmarka OK Iben Svensvik 91172341 Camillho@online.no Utøver Nei Ja Ja
Ida Øverli Støen Lillehammer OK Ida Øverli Støen 94804938 ida@boardwild.no Utøver Ja
Ingrid Aarhus Kinn Porsgrunn OL Ingrid Aarhus Kinn 90629817 ka22aaki@gmail.com (mor) Utøver Ja Ja
Ingrid Bakkehøi Nydalens SK Ingrid Bakkehøi 46922591 ingrid.bakkehoi@gmail.com Utøver Ja Ja
Ingrid Hovdenak Espedal Asker Skiklubb Ingrid Hovdenak Espedal 92826052 Jhovdenak@hotmail.com Utøver Ja Ja
Ingrid Strøm Juliussen Sandefjord OK Ingrid Strøm Juliussen 95526628 ellenkri@gmail.com Utøver Ja
Inka Marte Boldingh Debernard Nydalens SK Inka Marte Boldingh Debernard 46296721 inkaboldinghdebernard@gmail.com Utøver Ja Ja
Ivar Slåstad Raumar Orientering Ivar Slåstad 91112084 islaastad@yahoo.no Leder Ja Ja
Jacob Finstad Land Tyrving IL Jacob Finstad Land 91534133 Jacobfland@outlook.com Utøver Ja
Jenny Soma Slåstad Raumar Orientering Jenny Soma Slåstad 90221011 marianne_soma79@hotmail.com Utøver Alle nøtter Ja
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK Jonas Fenne Ingierd 48110903 jonas.f.ingierd@gmail.com Utøver Ja
Jonas Hirsch Bækkelagets SK Jonas Hirsch 90855126 Hilde.andersson.hirsch@hellyhansen.com Utøver Ja
Jøran Kristensen Heming Orientering Jøran Kristensen 41214601 jorankrist@hotmail.com Leder Nei Ja
Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering Julia Malathi Brox Rayamajhi 95230907 dabr@bdo.no Utøver Ja Ja
Kaja Holte Fjeldstad Porsgrunn OL Kaja Holte Fjeldstad 45471341 mona@h-f.priv.no Utøver Ja
Kajsa Harstad Arntsen Heming Orientering Kajsa Harstad Arntsen 40095781 Kajsah2007@gmail.com Utøver Melk Ja
Kjersti Småstuen OL Toten-Troll Kjersti Småstuen 41418627 kjersti.smastuen@online.no Leder Ja
Klara Soma Slåstad Raumar Orientering Klara Soma Slåstad 90564052 marianne_soma79@hotmail.com Utøver Ja
Kristine Woldene Fossum IF Kristine Woldene 45909367 kristine@woldene.no Utøver Ja
Lars Lien Gjø-Vard OL Lars Lien 40076147 lars@familienlien.com Utøver Ja
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK Magnhild Kleppa Madslien Valborg.madslie@icloud.com Utøver Ja
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange Magnus Svaland Dale 91527258 magnussdale@icloud.com Utøver Ja
Maren Bleken Rud Vang OL Maren Bleken Rud 90655406 marenbrud@outlook.com Utøver Ja Ja
Margrethe Thirud OL Toten-Troll Margrethe Thirud 90826065 line.e.thirud@outlook.com Utøver Ja Ja
Mari Sørlien Stenberg Vang OL Mari Stenberg 90601732 Pal@skyttermoen-anlegg.no Utøver Ja
Marius E. Aamodt Oppsal Orientering Marius Aamodt 40539766 marius.e.aamodt@gmail.com Utøver Ja Ja
Markus Hirsch Bækkelagets SK Markus Hirsch 90855126 Hilde.andersson.hirsch@hellyhansen.com Utøver Ja
Martine Arntzen Haug Østmarka OK Martine Arntzen Haug 91700654 Martine.a.haug@icloud.com Utøver Gluten Ja
Mathilde Rekkertbø Koren Nydalens SK Mathilde R. Koren 40199819 esten.koren@gmail.com Utøver Ja Ja
Mie Fosshaug Weinholdt Østmarka OK Mie Fosshaug Weinholdt 40322761 miefw@outlook.com Utøver Ja
Mina Bleken Rud Vang OL Mina Bleken Rud 91323023 minabrud@outlook.com Utøver Ja Ja
Minna Sofie Wingstedt Halden SK Minna Wingstedt 46512061 minna.wingstedt@icloud.com Utøver Ja
Morten Herman Vogt Konnerud IL Morten Vogt 004797155688 Morten.vogt@teriak.no Leder Ja
Nikolai Teslo Hadeland OL Nikolai Teslo 41931260 Gunn.Elin.rudi@gmail.com Utøver Ja
Ola Gjermstad Pettersen Konnerud IL Ola Gjermstad Pettersen 97433961 olagpettersen@outlook.com Utøver Ja
Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll Ole Solli Kvikstad 94167966 oleskvikstad@icloud.com Utøver Ja
Oline Soma Slåstad Raumar Orientering Oline Soma Slåstad 47665608 oline.slstad@yahoo.com Utøver Ja
Per Noah Sommerhein Nydalens SK Per Noah Sommerhein +47 94089565 pernoah@icloud.com Utøver Ja Ja
Peter Telle-Hansen Tyrving IL Peter Telle-Hansen 90887424 peterteha@gmail.com Utøver Ja Ja
Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø Ronja Götsch Iversen 94852603 ronjagiver@gmail.com Utøver Ja
Signe Kittelsen Lillehammer OK Signe Kittelsen 92216541 Kari@svelstad.con Utøver Nei Ja Ja
Sigrid Winge Prytz Nydalens SK Sigrid Prytz 48660515 sigwinpry@altiboxmail.no Utøver Ja Ja
Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb Sigve Nygård Fagervold 66 78 94 28 tore_fagervold@hotmail.com Utøver Ja
Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb Silje Ruud Fossheim 46837475 sirufoss@gmail.com Utøver Ja
Silje Taraldlien Fet OL Silje Taraldlien 94088491 silje@taraldlien.no Utøver Ja
Sindre Furland Sandefjord OK Sindre Furland 94153400 mariann_arvesen@hotmail.com Utøver Ja
Sine Wallberg Heming Orientering Sine Wallberg 47398830 thomas@nordest.no Utøver nei Ja
Solveig Sørlien Stenberg Vang OL Solveig Sørlien Stenberg 97108406 Solveig.sorlien.stenberg@sykehuset-innlandet.no Leder Ja
Sondre Olaussen Oppsal Orientering Sondre Olaussen 94782248 sondreo2006@gmail.com Utøver Ja Ja Ja
Sondre Taraldlien Fet OL Sondre Taraldlien 97310901 sondre@taraldlien.no Utøver Ja Ja
Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering Synne Gihle 92162390 Sygia002@icloud.no Utøver Ja
Ted Boström Konnerud IL Ted Boström 91310112 maria.k.bjorck@gmail.com Utøver Ingen Ja
Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering Tuva Berger Gjelstad 95216912 tuvagjelstad@gmail.com Utøver Ja Ja
Tyra Lilleholt Kraugerud Ås-NMBU Orientering Tyra Lilleholt Kraugerud 41617337 olav.kraugerud@gmail.com Utøver Ja Ja
Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK Viktor Meland-Tangen 40545050 Viktor@meland-tangen.no Utøver Ja
Ville Emil Wingstedt Halden SK Ville Emil Wingstedt 48388069 Vilwin@gmail.com Utøver Jeg er vegetar Ja
Ylva Smidt Nikolaisen Nydalens SK Ylva Smidt Nikolaisen 97502265 alexander.smidt.olsen@gmail.com Utøver Ja Ja

Advertisements

IOF Eventor