Norsk Orientering

Aktivitet: Ski-O samling Sjusjøen 15-17 desember 2023 for 13-16 år og juniorer

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Ski-O samling Sjusjøen 15-17 desember 2023 for 13-16 år og juniorer
Arrangør Norges Orienteringsforbund
Informasjon


Se innbydelsen: her

Vi har dessverre måtte stenge påmelding da alle senger er fylt opp. Det er mulighet for å være med på treninger og middag lørdag, men sove privat

Påmeldingsfrist mandag 30 oktober 2023 klokken 20.00
Starttid fredag 15 desember 2023 klokken 17.00
Kontaktperson Kjersti Småstuen
Antall påmeldinger 97

Påmeldinger

Navn Navn Navn Telefon Mailadresse Utøver/Leder Allergier Overnatting Kun samling Trenger låne kartstativ
Marius E. Aamodt Oppsal Orientering Marius Aamodt 40539766 marius.e.aamodt@gmail.com Utøver Ja Ja
Andreas N Aspelund Nydalens SK 40066531 Trond.nyland@vegvesen.no Utøver Ja Ja
Ingrid Bakkehøi Nydalens SK Ingrid Bakkehøi 46922591 ingrid.bakkehoi@gmail.com Utøver Ja Ja
Atanaska Bedeleva Nydalens SK Boiana Iordanova 40075462 atanaska.bedeleva@outlook.com Utøver Spiser ikke kjøtt, kun fisk Ja Ja
Helle S. Boldingh Debernard Nydalens SK Helle Solveig Boldingh Debernard 46296672 helleboldinghdebernard@gmail.com Utøver Ja Ja
Inka Marte Boldingh Debernard Nydalens SK Inka Marte Boldingh Debernard 46296721 inkaboldinghdebernard@gmail.com Utøver Ja Ja
Ted Boström Konnerud IL Ted Boström 91310112 maria.k.bjorck@gmail.com Utøver Ingen Ja
Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering Julia Malathi Brox Rayamajhi 95230907 dabr@bdo.no Utøver Ja Ja
Guro Brænden Lillomarka OL Guro Brænden 90835573 guro.braenden@gmail.com Utøver Ja
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange Magnus Svaland Dale 91527258 magnussdale@icloud.com Utøver Ja
Ingrid Hovdenak Espedal Asker Skiklubb Ingrid Hovdenak Espedal 92826052 Jhovdenak@hotmail.com Utøver Ja Ja
Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb Sigve Nygård Fagervold 66 78 94 28 tore_fagervold@hotmail.com Utøver Ja
Carl Fey Nydalens SK +4741392551 Ja
Erik Fey Nydalens SK +4741392551 Ja
Mark Fey Nydalens SK Ja
Natalia Fey Nydalens SK Utøver Ja
Emma Margrethe Finstad Raumar Orientering Emma Finstad 94082006 mari.taraldrud@gmail.com Utøver Gluten (har cøliaki) Ja Ja
Kaja Holte Fjeldstad Porsgrunn OL Kaja Holte Fjeldstad 45471341 mona@h-f.priv.no Utøver Ja
Eirik Frost NTNUI Eirik Frost 90288350 eirik.frost@outlook.com Utøver Ja Ja
Sindre Furland Sandefjord OK Sindre Furland 94153400 mariann_arvesen@hotmail.com Utøver Ja
Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering Synne Gihle 92162390 Sygia002@icloud.no Utøver Ja
Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering Tuva Berger Gjelstad 95216912 tuvagjelstad@gmail.com Utøver Ja Ja
Daniella Gjone Sandefjord OK Daniella Gjone 90973972 daniella@gjone.info Utøver Ja
Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø Ronja Götsch Iversen 94852603 ronjagiver@gmail.com Utøver Ja
Hanna Haldin Halden SK Hanna Haldin 92987105 Vendula.haldin@gmail.com Utøver Ja Ja
Kajsa Harstad Arntsen Heming Orientering Kajsa Harstad Arntsen 40095781 Kajsah2007@gmail.com Utøver Melk Ja
Martine Arntzen Haug Østmarka OK Martine Arntzen Haug 91700654 Martine.a.haug@icloud.com Utøver Gluten Ja
Alida Hertzenberg Fossum IF Christian Hertzenberg 90280320 christian.hertzenberg@dnv.com Utøver Ja Ja
Jonas Hirsch Bækkelagets SK Jonas Hirsch 90855126 Hilde.andersson.hirsch@hellyhansen.com Utøver Ja
Markus Hirsch Bækkelagets SK Markus Hirsch 90855126 Hilde.andersson.hirsch@hellyhansen.com Utøver Ja
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK Ellen Margrete Stubban Hygen 94804740 emhygen@gmail.com Utøver Ja
Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK Håkon Fenne Ingierd 47968777 pingierd@gmail.com Utøver Ja
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK Jonas Fenne Ingierd 48110903 jonas.f.ingierd@gmail.com Utøver Ja
Anna Strøm Juliussen Sandefjord OK Anna Strøm Juliussen 94973149 ellenkri@gmail.com Utøver Ja
Ingrid Strøm Juliussen Sandefjord OK Ingrid Strøm Juliussen 95526628 ellenkri@gmail.com Utøver Ja
Ingrid Aarhus Kinn Porsgrunn OL Ingrid Aarhus Kinn 90629817 ka22aaki@gmail.com (mor) Utøver Ja Ja
Signe Kittelsen Lillehammer OK Signe Kittelsen 92216541 Kari@svelstad.con Utøver Nei Ja Ja
Mathilde Rekkertbø Koren Nydalens SK Mathilde R. Koren 40199819 esten.koren@gmail.com Utøver Ja Ja
Tyra Lilleholt Kraugerud Ås-NMBU Orientering Tyra Lilleholt Kraugerud 41617337 olav.kraugerud@gmail.com Utøver Ja Ja
Eline Kravdal Gjø-Vard OL Eline Kravdal eline@kravdal.com Utøver Nei
Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering Alf Hattestad Kristensen 97466063 alfahatt@gmail.com Utøver Ja
Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering Henni Hattestad Kristensen 94187874 hennihatt@gmail.com Utøver Ja
Jøran Kristensen Heming Orientering Jøran Kristensen 41214601 jorankrist@hotmail.com Leder Nei Ja
Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll Ole Solli Kvikstad 94167966 oleskvikstad@icloud.com Utøver Ja
Jacob Finstad Land Tyrving IL Jacob Finstad Land 91534133 Jacobfland@outlook.com Utøver Ja
Elise Libak-Feiring Vang OL Elise Libak- Feiring 91637451 Linelibak@hotmail.com Utøver Ja Ja
Even Lien Gjø-Vard OL Even Lien 90767913 even@familienlien.com Utøver Ja
Lars Lien Gjø-Vard OL Lars Lien 40076147 lars@familienlien.com Utøver Ja
Elsa Sofie Lysheden-Vogt Konnerud IL Elsa Sofie Lysheden-Vogt E.lysheden.vogt@icloud.com Utøver Ja
Jonatan Herman Lysheden-Vogt Konnerud IL Utøver Ja
Sindre Elias Lysheden-Vogt Konnerud IL Utøver Ja
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK Magnhild Kleppa Madslien Valborg.madslie@icloud.com Utøver Ja
Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK Viktor Meland-Tangen 40545050 Viktor@meland-tangen.no Utøver Ja
Ylva Smidt Nikolaisen Nydalens SK Ylva Smidt Nikolaisen 97502265 alexander.smidt.olsen@gmail.com Utøver Ja Ja
Sondre Olaussen Oppsal Orientering Sondre Olaussen 94782248 sondreo2006@gmail.com Utøver Ja Ja Ja
Ola Gjermstad Pettersen Konnerud IL Ola Gjermstad Pettersen 97433961 olagpettersen@outlook.com Utøver Ja
Sigrid Winge Prytz Nydalens SK Sigrid Prytz 48660515 sigwinpry@altiboxmail.no Utøver Ja Ja
Astrid Reusch Heming Orientering Astrid Reusch 46536586 astridreusch@gmail.com Utøver Ja
Maren Bleken Rud Vang OL Maren Bleken Rud 90655406 marenbrud@outlook.com Utøver Ja Ja
Mina Bleken Rud Vang OL Mina Bleken Rud 91323023 minabrud@outlook.com Utøver Ja Ja
Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb Silje Ruud Fossheim 46837475 sirufoss@gmail.com Utøver Ja
Helene Scheele Nydalens SK Helene Scheele 93008979 Helenescheele@icloud.com Utøver Ja
Fredrik Signebøen Halden SK Fredrik Signebøen 46910059 arild.signeboen@gmail.com Utøver Ja Ja
Gaute Skjønhaug Fet OL Gaute Skjønhaug 93814715 Gaute.skjonhaug@outlook.com Utøver Ja
Silje Andresen Skotte Fossum IF Arild Andresen 90898394 aa-fossum@outlook.com Utøver Ja Ja
Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL Amalie Myrvold Skovlyst 95734514 ragnmyr@frisurf.no Utøver Ja
Ivar Slåstad Raumar Orientering Ivar Slåstad 91112084 islaastad@yahoo.no Leder Ja Ja
Jenny Soma Slåstad Raumar Orientering Jenny Soma Slåstad 90221011 marianne_soma79@hotmail.com Utøver Alle nøtter Ja
Klara Soma Slåstad Raumar Orientering Klara Soma Slåstad 90564052 marianne_soma79@hotmail.com Utøver Ja
Oline Soma Slåstad Raumar Orientering Oline Soma Slåstad 47665608 oline.slstad@yahoo.com Utøver Ja
Kjersti Småstuen OL Toten-Troll Kjersti Småstuen 41418627 kjersti.smastuen@online.no Leder Ja
Cathrine Sogn Notodden OL Cathrine Sogn 95016695 Sogncathrine@gmail.com Utøver Ja Ja
Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL Annar Erlien Solerød 415 81 191 Annar.e.solerod@gmail.com Utøver Ja
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL Eiril Erlien Solerød 91334634 Hege.solerod@gmail.com Utøver Ja. Mange rå matvarer, men passer på sel Ja
Per Noah Sommerhein Nydalens SK Per Noah Sommerhein +47 94089565 pernoah@icloud.com Utøver Ja Ja
Mari Sørlien Stenberg Vang OL Mari Stenberg 90601732 Pal@skyttermoen-anlegg.no Utøver Ja
Solveig Sørlien Stenberg Vang OL Solveig Sørlien Stenberg 97108406 Solveig.sorlien.stenberg@sykehuset-innlandet.no Leder Ja
Ida Øverli Støen Lillehammer OK Ida Øverli Støen 94804938 ida@boardwild.no Utøver Ja
Iben Svensvik Østmarka OK Iben Svensvik 91172341 Camillho@online.no Utøver Nei Ja Ja
Ask Felland Sætnan Fossum IF Ask Felland Sætnan 91992412 Ask.f.s@icloud.com Utøver Ingen Ja
Anne Stine Taraldlien Fet OL Anne Stine Taraldlien 93433245 anne.stine@taraldlien.no Leder Ja
Silje Taraldlien Fet OL Silje Taraldlien 94088491 silje@taraldlien.no Utøver Ja
Sondre Taraldlien Fet OL Sondre Taraldlien 97310901 sondre@taraldlien.no Utøver Ja Ja
Alfred Teig Nydalens SK Alfred Teig 45916404 christine.teig@gmail.com Utøver Ja
Peter Telle-Hansen Tyrving IL Peter Telle-Hansen 90887424 peterteha@gmail.com Utøver Ja Ja
Nikolai Teslo Hadeland OL Nikolai Teslo 41931260 Gunn.Elin.rudi@gmail.com Utøver Ja
Margrethe Thirud OL Toten-Troll Margrethe Thirud 90826065 line.e.thirud@outlook.com Utøver Ja Ja
Morten Herman Vogt Konnerud IL Morten Vogt 004797155688 Morten.vogt@teriak.no Leder Ja
Frode Wallberg Heming Orientering Frode Wallberg 47398830 thomas@nordest.no Utøver nei Ja
Sine Wallberg Heming Orientering Sine Wallberg 47398830 thomas@nordest.no Utøver nei Ja
Mie Fosshaug Weinholdt Østmarka OK Mie Fosshaug Weinholdt 40322761 miefw@outlook.com Utøver Ja
Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK Eira Skaarer Wiklund 95526432 eira@wiklund.org Utøver Ja
Minna Sofie Wingstedt Halden SK Minna Wingstedt 46512061 minna.wingstedt@icloud.com Utøver Ja
Ville Emil Wingstedt Halden SK Ville Emil Wingstedt 48388069 Vilwin@gmail.com Utøver Jeg er vegetar Ja
Kristine Woldene Fossum IF Kristine Woldene 45909367 kristine@woldene.no Utøver Ja
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb Astrid Juli Ytterbø 98699888 astridjuli@icloud.com Utøver Ingen Ja
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering Christoffer Ånensen 48433950 christoffer.aanensen@gmail.com Utøver Ja Ja

Annonser

IOF Eventor