Activity: Kretsledermøte 28. oktober 2022
Registration is closed.
Activity | Kretsledermøte 28. oktober 2022 |
---|---|
Organiser | Norges Orienteringsforbund |
Information | Påmelding til Kretsledermøtet (KLM) Tid. Fredag 28. oktober kl. 1300.-1900. Lunsj kl 1200-1300. Sted: Quality Airport Hotell Gardermoen Åpent for kretsledere og forbundsstyret. Sakspapirer sendes ut senest 3 uker før KLM. Disse legges også ut HER
De som ikke skal delta på kompetansehelgen krysser av for flg. tilleggsbestillinger i påmeldingen under:
|
Registration deadline | Thursday 20 October 2022 at 23:09 |
Start time | Friday 28 October 2022 at 13:00 |
Contact person | Øystein Hildeskor |
Number of registrations | 34 |
Registrations
Name | Name | Deltakelse KLM | Kryss av hvis du ikke deltar på kompetansehelga |
Terje Urfjell | Agder O-krets | KLM + lunsj | Middag fred |
Ivar Maalen | Akershus og Oslo | KLM + lunsj | |
Kristin Tørum | Alta OL | KLM uten lunsj | |
Torkel Irgens | Bodø og Omegn IF Orientering | KLM + lunsj | |
Harald Storrønning | Byåsen IL | KLM + lunsj | |
Leif Størmer | Fossum IF | KLM + lunsj | Middag fred Enkeltrom fred-lørd |
Torgeir Strand | IL Gular | KLM + lunsj | |
Marta Ulvensøen | Isfjorden IL | KLM + lunsj | |
Jørn Sundby | Larvik OK | KLM + lunsj | |
Kjellrun Sporild | Malvik IL | KLM + lunsj | |
Sven Nylund | Molde og Omegn IF | KLM + lunsj | |
Øystein Hildeskor | Nittedal OL | KLM + lunsj | |
Hanne Staff | Nittedal OL | KLM + lunsj | |
Stein Blomseth | Norges Orienteringsforbund | KLM + lunsj | |
Henning Bratland Carlsen | Norges Orienteringsforbund | KLM + lunsj | |
Ivar Haugen | Norges Orienteringsforbund | KLM + lunsj | |
Ninni Tornøe Jonsson | Norges Orienteringsforbund | KLM uten lunsj | Middag fred Enkeltrom fred-lørd |
Lene Kinneberg | Norges Orienteringsforbund | KLM + lunsj | |
Jörgen Mårtensson | Norges Orienteringsforbund | KLM + lunsj | |
Tonje Aasheim Nymark | NTNUI | KLM uten lunsj | Middag fred |
Ingrid Okkenhaug | NTNUI | KLM + lunsj | |
Lone Brochmann | Nydalens SK | KLM + lunsj | |
Knut Edvard Helland | Østmarka OK | KLM + lunsj | |
Dag Ausen | Porsgrunn OL | KLM + lunsj | |
Rune Christiansen | Sandnes IL (Rogaland) | KLM + lunsj | |
Sveinung Svebestad | Sandnes IL (Rogaland) | KLM + lunsj | Middag fred Enkeltrom fred-lørd |
Christian Frøyd | Sogn og Fjordane | KLM + lunsj | |
Anne-Kari Bakkland | Sørreisa OL | KLM uten lunsj | |
Linda Verde | Sturla, IF | KLM + lunsj | Middag fred |
Kenneth Viken | Tverlandet IL | KLM + lunsj | Middag fred Enkeltrom fred-lørd |
Tone Bleken Rud | Vang OL | KLM + lunsj | |
Elin Sjødin Drange | Varegg Fleridrett | KLM + lunsj | |
Elsie Brenne | Varteig OL | KLM + lunsj | Middag fred Enkeltrom fred-lørd |
Kurt Ove Melbye | Verdal OK | KLM + lunsj |