Norsk Orientering

Aktivitet: Sommersamling 10-12 juni for 13-16

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Sommersamling 10-12 juni for 13-16
Arrangør Akershus og Oslo
Informasjon

Kretsen og Fet OL inviterer til sommersamling for 13-16 på Halsnes filuftssenter i Aurskog-Hørland.

Informasjon om samlingenligger på kretsens hjemmeside.

Det blir satt opp busstransport fra Bærum/Oslo til Halsnes fredag og til løpene på lørdag og søndag. Transportplan kommer senere.

Påmeldingsfrist mandag 6 juni 2022 klokken 23.59
Kontaktperson Dag Kolberg
Antall påmeldinger 55

Påmeldinger

Navn Navn Klasser Nivå Transport Spesielle allergier
Karoline Alvestad Bjørklund Østmarka OK D 13-14 B-nivå Buss
Aleksander Andenæs Asker Skiklubb H 13-14 B-nivå Buss
Eline Andrea Andersen Raumar Orientering D 15-16 A-nivå Buss
Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering H 15-16 A-nivå Buss
Oliver Benberg Bækkelagets SK H 13-14 B-nivå Buss
Brage Wergeland Biem Lillomarka OL H 15-16 B-nivå Buss
Boye Dirro Bøhlerengen Oppsal Orientering Leder Buss Deltar som leder fredag til lørdag. Kari Ann Ånensen overtar lørdag.
Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering D 15-16 A-nivå Buss
Sivert Høilund Dragseth Fet OL H 15-16 A-nivå Buss Er med fra lørdag til søndag
Tobias Eriksen Andersgaard Lillomarka OL H 13-14 B-nivå Buss
Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb H 13-14 A-nivå
B-nivå
Buss
Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering D 15-16 A-nivå Buss
Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering D 15-16 A-nivå Buss
Henrik Harstad Nordre Follo Orientering H 15-16 A-nivå Buss
Martine Arntzen Haug Østmarka OK D 15-16 A-nivå Buss Cøliaki. Gluten og skalldyr
Alida Hertzenberg Fossum IF D 13-14 Buss
Jonas Hirsch Bækkelagets SK H 13-14 B-nivå Buss
Markus Hirsch Bækkelagets SK H 15-16 A-nivå Buss
Eskil Hobøl Oppsal Orientering H 13-14 B-nivå Buss
Sigurd Hobøl Oppsal Orientering H 15-16 A-nivå Buss Ikke kjøtt
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK D 15-16 A-nivå Buss
Randi Høilund Fet OL Leder Egen transport (hele samlingen)
Vilde Høyer Fossum IF D 13-14 B-nivå Buss
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK H 15-16 A-nivå Buss
Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK D 15-16 B-nivå Buss
Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF H 13-14 B-nivå Buss
Mari Kalleson Oppsal Orientering D 15-16 A-nivå Buss Vegetarianer
Jacob Finstad Land Tyrving IL H 15-16 A-nivå Buss
Marius Juell Larsen Tyrving IL H 15-16 A-nivå Buss
Mathias Linløkken Østmarka OK H 15-16 A-nivå Buss
Una Nastad Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå Buss Deltar fra etter løpet lørdag til søndag
Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK H 15-16 A-nivå Buss
Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå Buss
Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL H 13-14 B-nivå Buss
Gaute Skjønhaug Fet OL H 15-16 A-nivå
Jenny Soma Slåstad Raumar Orientering D 13-14 B-nivå Buss Tåler ikke nøtter, alle typer
Oline Soma Slåstad Raumar Orientering D 15-16 A-nivå Buss
Gabriel Solem Oppsal Orientering H 15-16 A-nivå Buss
Erlend Sommerhein Fossum IF H 15-16 A-nivå Buss
Leonie Svensvik Østmarka OK D 13-14 B-nivå Buss
Ask Felland Sætnan Fossum IF H 15-16 A-nivå Buss
Victoria Lund Søraas Fossum IF D 13-14 B-nivå Buss
Anne Stine Taraldlien Fet OL Leder
Silje Taraldlien Fet OL D 13-14 B-nivå Buss
Peter Telle-Hansen Tyrving IL H 15-16 A-nivå Buss
Vinjar Tveito Oppsal Orientering H 15-16 B-nivå Buss
Bjørn Wangensteen Lillomarka OL Leder Buss Regnvær :-)
Boye Wangensteen Lillomarka OL H 13-14 A-nivå Buss Cøliaki, glutenfritt
Mie Fosshaug Weinholdt Østmarka OK D 13-14 B-nivå Buss
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå Buss
Sofia Øhlckers Tyrving IL D 15-16 A-nivå Buss
Sigmund Ølstad Fet OL H 15-16 A-nivå Buss
Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb H 13-14 B-nivå Buss Deltar ikke fredag, deltar fra og med løpet på lørdag
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering H 15-16 A-nivå Buss
Simen Ånensen Oppsal Orientering H 13-14 B-nivå Buss Deltar ikke fredag, kommer på løpet lørdag

Annonser

IOF Eventor