Aktivitet: Vårsamling 13-16 på Daftö / Strømstad 1-3 april
Påmeldingen er stengt.
Aktivitet | Vårsamling 13-16 på Daftö / Strømstad 1-3 april |
---|---|
Arrangør | Akershus og Oslo |
Informasjon | IL Koll orientering i samarbeid med AOOK inviterer til den årlige vårsamlingen for 13 - 16 åringer på Daftø/Strømstad 1 - 3 april 2022. Det blir treningsløyper for alle, fra det mest erfarende til de som er mer uerfarende. Derfor ber vi dere krysse av på hvilket nivå dere mener at dere er på så får dere et tilpasset treningsopplegg. Klubbene som har med deltakere må også stille med ledere 1 til 10. Innbydelsen ligger på kretsen hjemmeside her |
Påmeldingsfrist | torsdag 17 mars 2022 klokken 23.03 |
Kontaktperson | Dag Kolberg |
Antall påmeldinger | 162 |
Påmeldinger
Navn | Navn | Klasser | Nivå | Transport |
Marius Juell Larsen | Tyrving IL | H 15-16 | A-nivå | |
Rasmus Mjøsund | Nydalens SK | H 13-14 | C-nivå | |
Sofie Snellingen Gabler | Fossum IF | D 13-14 | C-nivå | Buss |
Sofus Mestad Hansen | Lillomarka OL | H 15-16 | C-nivå | Buss |
Ingeborg Hjelmseth | Lillomarka OL | D 13-14 | C-nivå | Buss |
Magnus Flydal Jenstad | Fossum IF | H 15-16 | A-nivå | Buss |
Maja Flydal Jenstad | Fossum IF | D 13-14 | B-nivå | Buss |
Linus Mjøsund | Nydalens SK | H 15-16 | B-nivå | Buss |
Signe Johanne Ringøen | Lillomarka OL | D 13-14 | C-nivå | Buss |
Solveig Torgersen | Lillomarka OL | D 13-14 | C-nivå | Buss |
Vinjar Tveito | Oppsal Orientering | H 15-16 | B-nivå | Buss |
Eivind Vågsnes | Oppsal Orientering | H 13-14 | A-nivå | Buss |
Bernhard Waastad | Fossum IF | H 15-16 | B-nivå | Buss |
Elena Grand | Lillomarka OL | Leder | Buss | |
Kinga Banfi | Ås-NMBU Orientering | D 13-14 | B-nivå | Buss fra Korsegården (Ås) |
Robert Banfi | Ås-NMBU Orientering | Leder | Buss fra Korsegården (Ås) | |
Thorvald Børresen | Ås-NMBU Orientering | H 13-14 | C-nivå | Buss fra Korsegården (Ås) |
Lea Haug | Ås-NMBU Orientering | D 13-14 | C-nivå | Buss fra Korsegården (Ås) |
Tyra Lilleholt Kraugerud | Ås-NMBU Orientering | D 13-14 | B-nivå | Buss fra Korsegården (Ås) |
Sigurd Norheim Skjønsberg | Ås-NMBU Orientering | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Korsegården, Ås |
Linne Evers | Raumar Orientering | D 13-14 | B-nivå | Buss fra Olavsgaard |
Mathias Linløkken | Østmarka OK | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Olavsgaard |
Jenny Soma Slåstad | Raumar Orientering | D 13-14 | B-nivå | Buss fra Olavsgaard |
Oline Soma Slåstad | Raumar Orientering | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Olavsgaard |
Leonie Svensvik | Østmarka OK | D 13-14 | B-nivå | Buss fra olavsgård |
Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Olavsgård |
Mary Eleanor MacLachlan-Reistadbakk | Raumar Orientering | D 13-14 | B-nivå | Buss fra Olavsgård |
Silje Taraldlien | Fet OL | D 13-14 | B-nivå | Buss fra Olavsgård |
Mie Fosshaug Weinholdt | Østmarka OK | D 13-14 | C-nivå | Buss fra Olavsgård |
Karoline Alvestad Bjørklund | Østmarka OK | D 13-14 | C-nivå | Buss fra Olavsgård |
Henrik Harstad | Nordre Follo Orientering | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo (eller aller helst i nærheten av Tusenfryd). |
Oliver Benberg | Bækkelagets SK | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Oslo S |
Andreas Heggelund Dahl | Bækkelagets SK | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Oslo S |
Aksel Eide | Bækkelagets SK | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Ingeborg Lundtveit Eie | Oppsal Orientering | D 13-14 | C-nivå | Buss fra Oslo S |
Sivert Landrø Grindedal | Oppsal Orientering | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Oslo S |
Jonas Hirsch | Bækkelagets SK | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Oslo S |
Markus Hirsch | Bækkelagets SK | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Eskil Hobøl | Oppsal Orientering | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Oslo S |
Sigurd Hobøl | Oppsal Orientering | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Synne Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Jonas Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Iben Johansen-Barli | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Mari Kalleson | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Viktor Meland-Tangen | Bækkelagets SK | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Eskil Olaussen | Oppsal Orientering | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Oslo S |
Sondre Olaussen | Oppsal Orientering | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Agnes Salvesen | Oppsal Orientering | D 15-16 | C-nivå | Buss fra Oslo S |
Gabriel Solem | Oppsal Orientering | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Ester Sørbrøden Stokset | Oppsal Orientering | D 13-14 | C-nivå | Buss fra Oslo S |
Kathrine Stokset | Oppsal Orientering | Leder | Buss fra Oslo S | |
Sigurd Bjella Unneberg | Oppsal Orientering | H 13-14 | C-nivå | Buss fra Oslo S |
Christoffer Ånensen | Oppsal Orientering | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Oslo S |
Kari-Ann Ånensen | Oppsal Orientering | Leder | Buss fra Oslo S | |
Simen Ånensen | Oppsal Orientering | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Oslo S |
Synne Utseth Bøhlerengen | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Buss fra OsloS |
Selma Aure Skogedal | Asker Skiklubb | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Sandvika |
Mathias Birkelund | Asker Skiklubb | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Sandvika |
Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Sandvika |
Ingrid Hovdenak Espedal | Asker Skiklubb | D 13-14 | B-nivå | Buss fra Sandvika |
Sigve Nygård Fagervold | Asker Skiklubb | H 13-14 | A-nivå B-nivå |
Buss fra Sandvika |
Tore Voss Fagervold | Asker Skiklubb | Leder | Buss fra Sandvika | |
Jacob Finstad Land | Tyrving IL | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Sandvika |
Lavrans Larsen Hirsch | Tyrving IL | H 15-16 | B-nivå C-nivå |
Buss fra Sandvika |
Una Nastad | Asker Skiklubb | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Sandvika |
Silje Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Sandvika |
Erlend Sommerhein | Fossum IF | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Sandvika |
Peter Telle-Hansen | Tyrving IL | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Sandvika |
Sofia Øhlckers | Tyrving IL | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Sandvika |
Aleksander Andenæs | Asker Skiklubb | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Sandvika |
Vera Grotli Melkild | Nydalens SK | Leder | Buss fra Ullevål | |
Henni Hattestad Kristensen | Heming Orientering | D 13-14 | A-nivå | Buss fra Ullevål |
Per Noah Sommerhein | Nydalens SK | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Ullevål |
Alfred Teig | Nydalens SK | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Ullevål |
Vilma Thomassen | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Ullevål |
Eira Skaarer Wiklund | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Buss fra Ullevål |
Eirik Våge Bogerud | Nydalens SK | H 13-14 | B-nivå C-nivå |
Buss fra Ullevål |
Tuva Wilkens Jernberg | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Buss fra Ullevål |
Andreas N Aspelund | Nydalens SK | H 13-14 | A-nivå | Buss fra Ullevål stadion |
Alma Rygh Holten | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Buss fra Ullevål stadion |
Vetle Frydenlund Norling | Nydalens SK | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Ullevål stadion |
Josefine Oraug Rygh | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Buss fra Ullevål stadion |
Karl Oraug Rygh | IL Koll | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Ullevål stadion |
Frode Wallberg | Heming Orientering | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Ullevål stadion |
Jonathan Fodstad | IL Koll | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Ullevål Stadion |
Otto Schjølberg-Henriksen | Nydalens SK | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Ullevål Stadion |
Eskil Hafskjold | Nydalens SK | H 15-16 | A-nivå | Buss fra Ullevål Stadion |
Sondre Hafskjold | Nydalens SK | H 13-14 | A-nivå | Buss fra Ullevål Stadion |
Otto Figenschou Pira | Heming Orientering | H 13-14 | B-nivå | Buss fra Ullevål Stadion |
Gaute Skjønhaug | Fet OL | H 15-16 | A-nivå | Buss Olavsgaard |
Sivert Høilund Dragseth | Fet OL | H 15-16 | A-nivå | Buss Olavsgård |
Martine Arntzen Haug | Østmarka OK | D 15-16 | A-nivå | Buss Olavsgård |
Erik Dehli Saxhaug | Raumar Orientering | H 15-16 | A-nivå | Buss Olavsgård |
Liv Keyser | Oppsal Orientering | D 13-14 | C-nivå | buss Oslo S |
Tobias Eriksen Andersgaard | Lillomarka OL | H 13-14 | C-nivå | Buss Oslo S |
Brage Wergeland Biem | Lillomarka OL | H 15-16 | C-nivå | Buss Oslo S |
Synne Syversen Gihle | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Buss Oslo S |
Aasne Fenne Hoksrud | Bækkelagets SK | Leder | Buss Oslo S | |
Torjus Lindeland | Lillomarka OL | H 15-16 | C-nivå | Buss Oslo S |
Ingeborg Røhjell | Oppsal Orientering | D 13-14 | C-nivå | Buss Oslo S |
Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | H 13-14 | B-nivå | Buss Oslo S |
Boye Wangensteen | Lillomarka OL | H 13-14 | A-nivå | Buss Oslo S |
Camilla Furuseth Simensen | Fossum IF | Leder | Buss sandvika | |
Erlend Bakke | Fossum IF | H 15-16 | A-nivå | Buss Sandvika |
Jenny Lackner | Fossum IF | D 13-14 | C-nivå | Buss Sandvika |
Jenny Juel Simensen | Fossum IF | D 13-14 | C-nivå | Buss Sandvika |
Ulla Lunøe Akselsen | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Buss Ullevål |
Helle S. Boldingh Debernard | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Buss Ullevål |
Inka Marte Boldingh Debernard | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Buss Ullevål |
Christian Berge Gjellestad | Nydalens SK | H 13-14 | B-nivå | Buss Ullevål |
Hanne Wærp Hauge | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Buss Ullevål |
Boiana Iordanova | Nydalens SK | D 13-14 | C-nivå | Buss Ullevål |
Ingrid Kjerkreit | Heming Orientering | D 13-14 | B-nivå | Buss Ullevål |
Andrea Haugmoen Mo | Heming Orientering | D 13-14 | B-nivå | Buss Ullevål |
Anna Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | D 15-16 | A-nivå | Buss Ullevål |
Sigurd Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | H 13-14 | B-nivå | Buss Ullevål |
Helene Scheele | Nydalens SK | D 13-14 | A-nivå | Buss Ullevål |
Clara Gram-Knutsen Weisz | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Buss Ullevål |
Maximilian Mackenzie | Nydalens SK | H 13-14 | B-nivå | Buss Ullevål stadion |
Rasmus Mackenzie | Nydalens SK | H 15-16 | A-nivå | Buss Ullevål stadion |
Ole Jacob Myklebust | IL Koll | H 13-14 | B-nivå | Buss Ullevål stadion |
Sigrid Winge Prytz | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Buss Ullevåll |
Joakim Bjerke-Gulstuen | Lillomarka OL | H 15-16 | C-nivå | Busss Oslo S |
Sigmund Gustav Ølstad | Fet OL | H 15-16 | A-nivå | Egen |
Anja Berge Gjellestad | Nydalens SK | Leder | Egen bil | |
Katrine Finstad Land | Tyrving IL | Leder | Egen bil | |
Pål Myklebust | IL Koll | Leder | Egen bil | |
Mone Nastad | Asker Skiklubb | Leder | Egen bil | |
Finn Gjerull Rygh | IL Koll | Leder | Egen bil | |
Ivar Slåstad | Raumar Orientering | Leder | Egen bil | |
Bjørn Wangensteen | Lillomarka OL | Leder | Egen bil, kommer fredag kveld | |
Arne Olaussen | Oppsal Orientering | Leder | Egen bil. Med fom lørdag morgen. | |
Vegard Gaustad | Ås-NMBU Orientering | H 13-14 | C-nivå | Fellesbuss (fra Korsegården) |
Brage Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | H 15-16 | A-nivå B-nivå |
Fra Sandvika |
Gaute Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | H 13-14 | B-nivå C-nivå |
Fra Sandvika |
Kajsa Harstad Arntsen | Heming Orientering | D 15-16 | A-nivå | Ja |
Gunnar Bjerva | Ås-NMBU Orientering | H 15-16 | A-nivå B-nivå |
Kjører selv - bare med fra lørdag til søndag |
Ingunn Berget | Ås-NMBU Orientering | Leder | Kjører selv - med fra lørdag til søndag | |
Randi Budahl | Fet OL | Leder | Leder | |
Jo Bogstrand Ingvaldsen | Nittedal OL | B-nivå | Olavsgaard | |
Casper Eckmann Aronsen | Nittedal OL | H 13-14 | A-nivå | Olavsgård |
Terje Linløkken | Østmarka OK | Leder | Olavsgård | |
Eiven Skram | Nittedal OL | H 13-14 | A-nivå B-nivå |
Olavsgård |
Estin Skram | Nittedal OL | H 15-16 | A-nivå | Olavsgård |
Marius Kurås Skram | Nittedal OL | Leder | A-nivå | Olavsgård |
Martin Sølvberg Tjelle | Nittedal OL | H 13-14 | A-nivå | Olavsgård |
Aksel Nikolai Aubert | Oppsal Orientering | H 15-16 | A-nivå | Oslo S |
Erling Melvær Ettestøl | Oppsal Orientering | H 13-14 | B-nivå | Oslo S |
Linus Mestad Hansen | Lillomarka OL | H 13-14 | C-nivå | Privatbil |
Silas Mestad Hansen | Lillomarka OL | H 15-16 | C-nivå | Privatbil |
Aase Mestad | Lillomarka OL | Leder | Privatbil | |
Harald Bakke | Fossum IF | Leder | Sandvika | |
Magnus Rørlien Jevanord | Fossum IF | H 13-14 | A-nivå B-nivå |
Sandvika |
Tiril Myklatun | Tyrving IL | D 13-14 | B-nivå | Sandvika |
Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | H 15-16 | A-nivå | Sandvika |
Ask Felland Sætnan | Fossum IF | H 15-16 | A-nivå | Sandvika |
Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | D 15-16 | A-nivå | Sandvika |
Tuva Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | T/r Oslo S |
Sverre Øen Landstad | IL Koll | H 13-14 | C-nivå | Ullevål stadion |
Astrid Reusch | Heming Orientering | D 13-14 | A-nivå | Ullevål stadion |
Christine Teig | Nydalens SK | Leder | Ullevål stadion | |
Ingrid Merete Jebsen | Heming Orientering | D 13-14 | B-nivå | Ullevål Stadion |