Aktivitet: Påmelding lagledere NM sprint 2021
Påmeldingen er stengt.
Aktivitet | Påmelding lagledere NM sprint 2021 |
---|---|
Arrangør | Heming Orientering |
Informasjon |
Alle ledere, trenere og støtteapparat for øvrig som ønsker tilgang til arena under NM sprint må melde seg på her! Dette både for at vi skal kunne ha kontroll på antall totalt og pr klubb, men også av hensyn til smittesporing dersom uhellet skulle være ute. Påmeldte løpere trenger ikke melde seg på her de dagene de skal løpe (bare dager de eventuelt ikke skal løpe). Arrangørstaben trenger heller ikke registrere seg her. Vi håper og tror at alle løpere og ledere vil hjelpe oss med å utvise sundt og fornuftig vett og hjelpe oss med å overholde smittevern på best mulig måte! |
Påmeldingsfrist | søndag 5 september 2021 klokken 16.00 |
Kontaktperson | Harald Eide-Fredriksen |
Antall påmeldinger | 165 |
Påmeldinger
Navn | Navn | Ønsker tilgang til arena |
Knut Aalde | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Amanda Amundsen | OL Trollelg | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Mari Angell-Petersen | Freidig | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Petter Antonsen | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) |
Harald Bakke | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Jon Iver Bakken | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Svein Bakken | Nydalens SK | Lørdag (Finaler) |
Bjørn Baklid | Konnerud IL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Kristin Nergaard Berg | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Ingrid Lundin Bergan | Kongsberg OL | Søndag (Stafett) |
Tore Bjørnerød | OK Moss | Søndag (Stafett) |
Jack Bjørnsen | Kristiansand OK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Solveig Blandkjenn | Tyrving IL | Søndag (Stafett) |
Hege Blomfeldt Unnerud | OK Moss | Søndag (Stafett) |
Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | Søndag (Stafett) |
Erik Borg | IL Koll | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Henning Bratland Carlsen | Norges Orienteringsforbund | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Håkon Dåsnes | Vang OL | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Kristin Eger | Kongsberg OL | Fredag (Individuelt) |
Gro Sandstad Eidsmo | Freidig | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Tomas Eidsmo | Freidig | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Mia Engehult | Notodden OL | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Rune Engehult | Notodden OL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) |
Raúl Ferra | Halden SK | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Kristine Fjeldbo Ekeberg | Tyrving IL | Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Lene Flesseberg | Kongsberg OL | Søndag (Stafett) |
Lars Fremstad | Larvik OK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Trond Gjelstad | Sandefjord OK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Knut Gjone | Sandefjord OK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Anne Gyri Gløersen | OL Tønsberg og omegn | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Gløer Gløersen | OL Tønsberg og omegn | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Marthe Gløersen | Bækkelagets SK | Fredag (Individuelt) |
Mathias Gløersen | Bækkelagets SK | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Børre Grovan | OL Tønsberg og omegn | Søndag (Stafett) |
Katinka Grønli | Tyrving IL | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Per Olav Gulbrandsen | Larvik OK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Eskil Sande Gullord | Bækkelagets SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Tommy Gullord | Gjø-Vard OL | Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Per Gustafsson | Kongsberg OL | Fredag (Individuelt) |
Sven Arne Gylterud | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Stein H. Hagen | Fossum IF | Søndag (Stafett) |
Jeppe Hansson | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Kristin Hasle Haslestad | Ringsaker OK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Bjørn Hauge | Nydalens SK | Søndag (Stafett) |
Cecilie Wærp Hauge | Nydalens SK | Søndag (Stafett) |
Ole Petter Haugen | Nydalens SK | Søndag (Stafett) |
Frode Haugskott | OL Trollelg | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Isa Heggedal | Konnerud IL | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Tove Heimdal | Konnerud IL | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Dag Helland-Hansen | Tyrving IL | Fredag (Individuelt) |
Øystein Hildeskor | Norges Orienteringsforbund | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Jappe Hjelseth | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Lars Hjermstad | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Marianne Hjermstad | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Julie Hjortland | Larvik OK | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Kristin Hjortland | Larvik OK | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Geir Holm Gundersen | Konnerud IL | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Christian Holmboe | Tyrving IL | Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Nora Holst Skauen | Tyrving IL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Jens Christian Holst | Tyrving IL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Bente Horten | Vingelen IL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Nils Hæstad | Fossum IF | Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Andreas Hammer Håversen | Østmarka OK | Fredag (Individuelt) |
Kim Aleksander Hammer Iversen | Østmarka OK | Fredag (Individuelt) |
Espen Jernberg | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Christian Jomaas | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Gunn Berit Jomaas | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Elias Jonsson | NTNUI | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Maria Jonsson | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) |
Sören Jonsson | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Arne Håkon Jørgensen | Sandefjord OK | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Astrid Waaler Kaas | Heming Orientering | Fredag (Individuelt) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Dag Kaas | Heming Orientering | Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Stine Kaiser | Sturla, IF | Søndag (Stafett) |
Lene Kinneberg | Norges Orienteringsforbund | Fredag (Individuelt) |
Kristin Kornmo | Porsgrunn OL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Sondre Kornmo | Porsgrunn OL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Are Kristiansen | Tyrving IL | Søndag (Stafett) |
Arnhild Krogh | Oppsal Orientering | Søndag (Stafett) |
Anders Kronberg | Raumar Orientering | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme | Sturla, IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Jon Erik Kvarme | Sturla, IF | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Jon Lahlum | IL GeoForm | Søndag (Stafett) |
Sindre Langaas | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) |
Conny Larsson | Tyrving IL | Fredag (Individuelt) |
Liv Lefstad | Tyrving IL | Fredag (Individuelt) |
Michael Lehmann | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Thomas Lie | Fredrikstad SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Olai Stensland Lillevold | NTNUI | Søndag (Stafett) |
Gaute Lindaas | Elverum OK | Fredag (Individuelt) |
Tore Lindaas | Elverum OK | Fredag (Individuelt) |
Ivar Lundanes | Tyrving IL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Kristian Fredrik Lynum | Freidig | Fredag (Individuelt) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Kirsti Lysaker | Fana IL | |
Nina Løwe | OL Tønsberg og omegn | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Cathrine Løyning | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Ivar Maalen | Ås-NMBU Orientering | Søndag (Stafett) |
Anne Madslien | Nydalens SK | Søndag (Stafett) |
Kari Madslien | Nydalens SK | Søndag (Stafett) |
Andreas Svingheim Magerøy | Lillehammer OK | Lørdag (Finaler) |
Magne Wiig Mathisen | Porsgrunn OL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Sara Mathisen | Porsgrunn OL | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Stig Melling | Ringerike OL | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Elisabeth Meyer | Tyrving IL | Fredag (Individuelt) |
Maiken Skirstad Mo | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Siv Johanne Moen | OL Trollelg | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Vyacheslav Mukhidinov | Varegg Fleridrett | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Øivind Myhre | Kongsberg OL | Fredag (Individuelt) |
Elias Thorsdal Mølnvik | NTNUI | Fredag (Individuelt) Søndag (Stafett) |
Anders Nordberg | Norges Orienteringsforbund | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Aslak Hausken Nordberg | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Sigrid Hausken Nordberg | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Tarjei Hausken Nordberg | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Bodil Kristina Nordenström | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Anne Kristine Norderud | Tyrving IL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Pål Kogstad Næss | Raumar Orientering | Fredag (Individuelt) |
Anne Guro Nøkleby | Ringerike OL | Fredag (Individuelt) |
Josefine Oraug Rygh | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) |
Karl Oraug Rygh | IL Koll | Fredag (Individuelt) |
Sofie Oraug-Rygh | IL Koll | Fredag (Individuelt) |
Roar Pedersen | Oppsal Orientering | Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Sigrid Merete Moen Pedersli | OL Trollelg | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Oliver Plassen Brandvol | Lillehammer OK | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Øyvind Ranestad | Hamar OK | Søndag (Stafett) |
Øystein Rapp | Raumar Orientering | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Tiri Rebård | Sandefjord OK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Kristine Romøren | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Camilla L. Rosenvold | Porsgrunn OL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Hilde Kristine Rosenvold | Porsgrunn OL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Jorun Ruud | Asker Skiklubb | Fredag (Individuelt) |
Finn Gjerull Rygh | IL Koll | Fredag (Individuelt) |
Per Sandberg | Nydalens SK | Søndag (Stafett) |
Solveig Sikkeland | Tyrving IL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Ingrid Skaarer | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Bent Skatvedt | Raumar Orientering | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Øystein Bieltvedt Skeie | Raumar Orientering | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Ådne Skjærstein | Tyrving IL | Søndag (Stafett) |
Eiril Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | Søndag (Stafett) |
Erling Sommerfeldt | Turun Metsänkävijät | Fredag (Individuelt) |
Kamilla Steiwer | Fredrikstad SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Hilde Storløkken | Kongsberg OL | Fredag (Individuelt) |
Frode Strisland | Fossum IF | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Leif Størmer | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Lucie Størmer | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Siri Størmer | Nydalens SK | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Sigurd Størmer-Antonsen | Nydalens SK | Lørdag (Prolog) |
Jone Sæbbø | Sandnes IL (Rogaland) | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Birk Felland Sætnan | Fossum IF | Søndag (Stafett) |
Knut Jostein Sætnan | Fossum IF | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Odin Tellesbø | Østmarka OK | Fredag (Individuelt) |
Rasmus Rørholt Theisen | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Anna-Thekla Tonjer | Elverum OK | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Anne-Lene Bakken Ulseth | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Per Ola Ulseth | Nydalens SK | Fredag (Individuelt) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Ida Gjermundsdotter Urset | IL BUL-Tromsø Orientering | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Hilde Vassend | Porsgrunn OL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Snorre Veggan | Oppsal Orientering | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Olav Vestøl | Vegårshei IL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Ole Petter Vestøl | Vegårshei IL | Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) |
Siv Wiersdalen | Porsgrunn OL | Søndag (Stafett) |
Toril Wiig | Tyrving IL | Fredag (Individuelt) |
Atle Wøllo | Kongsberg OL | Fredag (Individuelt) Lørdag (Prolog) Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Johanne Øderud Vatne | Bækkelagets SK | Lørdag (Finaler) |
Ingeborg Øderud | Bækkelagets SK | Lørdag (Finaler) Søndag (Stafett) |
Robert Øksnes | Raumar Orientering | Lørdag (Finaler) |