Norsk Orientering

Aktivitet: Sommersamling Camp Romerike 19 - 20 juni for 13 -16

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Sommersamling Camp Romerike 19 - 20 juni for 13 -16
Arrangør Akershus og Oslo
Informasjon

Kretsen og Østmarka organisere sommersamlingen for 13-16 som blir på Romerike, da Camp Stokke er avlyst.

Informasjon om samlingen vil bli oppdatert mandag 14. juni på kretsens sinde sider

Påmeldingsfrist fredag 18 juni 2021 klokken 16.06
Kontaktperson Dag Kolberg
Antall påmeldinger 125

Påmeldinger

Navn Navn Klasser Nivå
Elias Andenæs Asker Skiklubb H 15-16 A-nivå
Arild Andresen Fossum IF Leder A-nivå
B-nivå
Martine Arntsen Haug Østmarka OK D 15-16 A-nivå
Andreas N Aspelund Nydalens SK H 13-14 B-nivå
Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb D 13-14 B-nivå
Brage Wergeland Biem Lillomarka OL H 13-14 C-nivå
Mathias Birkelund Asker Skiklubb H 15-16 A-nivå
Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL H 15-16 A-nivå
Håkon Bogason Lillomarka OL H 15-16 A-nivå
Eskil Brænden Lillomarka OL H 15-16 A-nivå
Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering D 15-16 A-nivå
Celia Sophia Davies Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå
B-nivå
Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå
Sivert Høilund Dragseth Fet OL H 15-16 B-nivå
Jakob Ramse Dønåsen Raumar Orientering H 13-14 B-nivå
Rune Dønåsen Raumar Orientering Leder
Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL H 15-16 A-nivå
Aksel Eide Bækkelagets SK H 15-16 A-nivå
Even Engh Raumar Orientering H 15-16 A-nivå
Tobias Eriksen Andersgaard Lillomarka OL H 13-14 C-nivå
Tuva Espelin Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå
B-nivå
Håkon Falck-Øien Fossum IF H 13-14 B-nivå
Torleif Galteland Asker Skiklubb Leder
Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering D 13-14 B-nivå
Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå
Vera Grotli Melkild Nydalens SK Leder A-nivå
B-nivå
C-nivå
Eskil Hafskjold Nydalens SK H 15-16 A-nivå
Sondre Hafskjold Nydalens SK H 13-14 B-nivå
Henrik Harstad Nordre Follo Orientering H 13-14 B-nivå
Hanne Wærp Hauge Nydalens SK D 15-16 A-nivå
Kristin Haugen Øgaard Raumar Orientering D 13-14 B-nivå
Alida Hertzenberg Fossum IF D 13-14 B-nivå
Markus Hirsch Bækkelagets SK H 15-16 A-nivå
Nils-Erik Hirsch Tyrving IL Leder
Sigurd Hobøl Oppsal Orientering H 15-16 A-nivå
Signe Holo Fossum IF D 15-16 A-nivå
Charlotte Hopsnes Fossum IF D 13-14 B-nivå
Max Skjerpen Huseby Nydalens SK H 15-16 A-nivå
Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering D 13-14 B-nivå
Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering D 15-16 A-nivå
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK D 15-16 A-nivå
Hans Olav Hygen Østmarka OK Leder A-nivå
Tuva Høyer Fossum IF D 15-16 A-nivå
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK H 15-16 A-nivå
Ingrid Merete Jebsen Heming Orientering D 13-14 B-nivå
Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF H 13-14 A-nivå
B-nivå
Mari Kalleson Oppsal Orientering D 15-16 A-nivå
Kai Kjelling Bækkelagets SK H 15-16 C-nivå
Mathea Meland Kongsland Østmarka OK D 13-14 C-nivå
Trond Kortner Østmarka OK Leder A-nivå
Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering D 13-14 B-nivå
Jacob Finstad Land Tyrving IL H 13-14 A-nivå
B-nivå
Lavrans Larsen Hirsch Tyrving IL H 15-16 A-nivå
Åsmund Larsen Hirsch Tyrving IL H 13-14 B-nivå
Marius Juell Larsen Tyrving IL H 15-16 A-nivå
Jørgen Ler Fet OL H 13-14 B-nivå
Mathias Linløkken Østmarka OK H 15-16 A-nivå
Terje Linløkken Østmarka OK Leder A-nivå
Tobias Tronbøl Lium IL Koll H 15-16 A-nivå
Torbjørn Lundeby Lillomarka OL H 15-16 A-nivå
Erlend Hovengen Lundin Nittedal OL H 13-14 B-nivå
Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering H 15-16 A-nivå
Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK H 13-14 B-nivå
Johan Michelsen Fossum IF Leder
Mikkel Michelsen Fossum IF H 13-14 B-nivå
Erlend Myhre Tyrving IL H 13-14 B-nivå
Trygve Myhrvold Fossum IF H 13-14 B-nivå
Una Nastad Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå
B-nivå
Nils Anders Niklasson Nydalens SK H 15-16 A-nivå
Sjur Nilsen Raumar Orientering H 15-16 B-nivå
Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK H 15-16 A-nivå
Hedvig Nyberg-Hansen Fossum IF D 15-16 A-nivå
Anders Næss-Ulseth IL Koll H 15-16 A-nivå
Sigurd Olaisen Nordre Follo Orientering H 13-14
Arne Olaussen Oppsal Orientering Leder
Eskil Olaussen Oppsal Orientering H 13-14 B-nivå
Sondre Olaussen Oppsal Orientering H 15-16 A-nivå
Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb H 13-14 B-nivå
Kjersti Fuglseth Olsen Asker Skiklubb Leder
Josefine Oraug Rygh Nydalens SK D 13-14 B-nivå
Marius Pettersen Nittedal OL H 13-14 C-nivå
Hanne Eide Rapp Raumar Orientering Leder
Emilie Rehn Nordre Follo Orientering D 15-16 A-nivå
Henning Reichenbach Oppsal Orientering H 15-16 A-nivå
Astrid Reusch Heming Orientering D 13-14 B-nivå
Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå
B-nivå
Aksel Victor Sanchis Heming Orientering H 13-14 B-nivå
Andreas Sandernes Østmarka OK H 15-16 A-nivå
Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL H 13-14 B-nivå
C-nivå
Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering H 13-14 B-nivå
Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering H 15-16 A-nivå
Gaute Skjønhaug Fet OL H 13-14 B-nivå
Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå
Silje Andresen Skotte Fossum IF D 13-14 B-nivå
Estin Skram Nittedal OL H 13-14 B-nivå
Caroline Slungaard Heming Orientering D 13-14 B-nivå
Oline Soma Slåstad Raumar Orientering D 13-14 B-nivå
Gabriel Solem Oppsal Orientering H 15-16 A-nivå
Erlend Sommerhein Fossum IF H 13-14 A-nivå
Per Noah Sommerhein Nydalens SK H 15-16 A-nivå
Iver Stavland Tyrving IL H 13-14 B-nivå
Camilla Svensvik Østmarka OK Leder
Leonie Svensvik Østmarka OK D 13-14 C-nivå
Ask Felland Sætnan Fossum IF H 13-14 A-nivå
B-nivå
Mons Sætre-Lorentzen Fet OL H 15-16 A-nivå
Peter Telle-Hansen Tyrving IL H 13-14 B-nivå
Elise Thorseng Fossum IF D 15-16 A-nivå
Gunde Tumelionis Fossum IF D 15-16 A-nivå
Vinjar Tveito Oppsal Orientering H 13-14 C-nivå
Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering D 15-16 A-nivå
Amund Kortner Vogt Østmarka OK H 13-14 B-nivå
C-nivå
Frode Wallberg Heming Orientering H 13-14 B-nivå
Bjørn Wangensteen Lillomarka OL Leder
Boye Wangensteen Lillomarka OL H 13-14 B-nivå
Sebastian Wettergreen Fossum IF H 13-14 B-nivå
Martha Wisløff Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå
Kristine Woldene Fossum IF D 13-14 A-nivå
B-nivå
Nina Woldene Fossum IF Leder A-nivå
B-nivå
Jonathan Woodhouse Lillomarka OL H 15-16 A-nivå
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb D 15-16 A-nivå
Sofia Øhlckers Tyrving IL D 15-16 A-nivå
Sigmund Ølstad Fet OL H 13-14 B-nivå
Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb H 13-14 B-nivå
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering H 15-16 A-nivå
Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering Leder

Annonser

IOF Eventor