Norsk Orientering

Aktivitet: Mellomdistanse Ihleberget

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Mellomdistanse Ihleberget
Arrangør Innlandet
Informasjon

Mjøs-o inviterer til en mellomdistanseøkt for alle løpere opp til 20 år. 

Det vil bli løyper av mellomdistanse-karakter for alle nivåer. N, B/C og A-løyper. Start er mellom 1100 og 1300. Oppmøtested kommer så snart det er klart. 

En skal ikke delta på økt hvis man har symptomer på Covid-19, viktig at alle følger gjeldende smittevernsregler i forhold til avstand utenfor kohort.  

Fint hvis alle kan ta med egen kartpose. 

Påmeldingsfrist lørdag 10 april 2021 klokken 16.00
Starttid søndag 11 april 2021 klokken 11.00
Kontaktperson Ludvig Rødnes
Antall påmeldinger 47

Påmeldinger

Navn Navn Løype Kommentarer
Maren Bleken Rud Vang OL B/C-løype
Mina Bleken Rud Vang OL A-løype
Mathilde Støen Dagsgård OL Vallset/Stange N-løype Kl. 11.00
Vegard Ølstad Dalberg Bækkelagets SK A-løype
Arnstein Dale OL Vallset/Stange Kl.11.00. Skygge i N og B/C-løypa hvis mulig.
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange A-løype Kl 11.00
Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK A-løype
Odin Østby Haave Ringsaker OK B/C-løype Start ca kl 11.00
Tiril Østby Haave Ringsaker OK B/C-løype Start ca kl 11.00
Jørgen Linus Harkinn Ringsaker OK B/C-løype
Maja Haugereid Vang OL N-løype
Minna Haugereid Vang OL N-løype
Ove Haugereid Vang OL A-løype
Matilda Hollekim OL Vallset/Stange B/C-løype Kl.11.00
Nora Sibel Jensen OL Vallset/Stange B/C-løype Kl. 11:00
Sofie Johansson Vang OL A-løype
Dina Jordheim Otten OL Vallset/Stange B/C-løype Kl 11
Tuva Jordheim Otten OL Vallset/Stange N-løype Kl 11
Astrid Kravdal Gjø-Vard OL B/C-løype Skygge
Eline Kravdal Gjø-Vard OL B/C-løype
Even Lien Gjø-Vard OL A-løype
Lars Lien Gjø-Vard OL A-løype
Øyvind Lien Gjø-Vard OL A-løype Hvis mulig
Jakob Lillejordet OL Vallset/Stange N-løype
Morten Lillejordet OL Vallset/Stange N-løype Ledsager
Gaute Lindaas Elverum OK A-løype
Mats Lindaas Elverum OK A-løype
Tore Lindaas Elverum OK Gå en tur med kart hvis mulig
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK B/C-løype
Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK A-løype
Borghild Paulsen OL Vallset/Stange N-løype
Kristian Paulsen OL Vallset/Stange B/C-løype
Oliver Plassen Brandvol Lillehammer OK A-løype
Vegard Ranestad Hamar OK A-løype
Henrik Bleken Rud Vang OL A-løype Skygge
Tone Bleken Rud Vang OL B/C-løype Skygge
Martine Skjelsvik Lillehammer OK A-løype
Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL A-løype
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL A-løype
Hege Solerød Gjø-Vard OL A-løype Skygge
Esther Stenberg Vang OL N-løype
Mari Stenberg Vang OL B/C-løype
Pål Stenberg Vang OL A-løype Hvis mulig å få løpe pga restriksjoner .
Solveig Stenberg Vang OL B/C-løype Skygge
Inger Svaland OL Vallset/Stange Kl 11.00. Skygge i B/C-løypa hvis mulig.
Jan Åsmund Sætaberget Vang OL A-løype Løper hvis mulig.
Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL A-løype

Annonser

IOF Eventor