Activity: Vårsamling 13-16 - koronatilpasset - flyttes til 24 og 25 april
Registration is closed.
Activity | Vårsamling 13-16 - koronatilpasset - flyttes til 24 og 25 april |
---|---|
Organiser | Akershus og Oslo |
Information | Oppsal orientering og AOOK inviterer til en koronatilpasset tereningssamling for 13-16. Samlingen i år blir som 2 dagssamlinger lørdag 24 apr i Moss og søndag 25 apr på Lysaker. Mer informasjon om gjennomføringen i innbydelsen her Det er ingen deltakeravgift på denne samlingen. |
Registration deadline | Sunday 18 April 2021 at 23:59 |
Contact person | Dag Kolberg |
Number of registrations | 148 |
Registrations
Name | Name | Klasser | Nivå | Deltakelse |
Espen Jernberg | Nydalens SK | |||
Johan Lunde | IL Koll | Leder | ||
Aase Mestad | Lillomarka OL | Leder | ||
Oppsal Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
|
Arild Andersen | Oppsal Orientering | Leder | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
|
Christoffer Ånensen | Oppsal Orientering | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Kari-Ann Ånensen | Oppsal Orientering | Leder | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
|
Nov Bar-Nathan | Lillomarka OL | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Synne Utseth Bøhlerengen | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Sivert Høilund Dragseth | Fet OL | H 15-16 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Erika A. Gjedebo | Oppsal Orientering | D 13-14 | B-nivå C-nivå |
Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Jakob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Tuva Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Sigurd Hobøl | Oppsal Orientering | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Randi Høilund | Fet OL | Leder | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
|
Alma Rygh Holten | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Tuva Wilkens Jernberg | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Mari Kalleson | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Jacob Finstad Land | Tyrving IL | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Jørgen Ler | Fet OL | H 13-14 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Mathias Linløkken | Østmarka OK | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Tobias Tronbøl Lium | IL Koll | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Hedvig Nyberg-Hansen | Fossum IF | D 15-16 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Sofia Øhlckers | Tyrving IL | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Kevin Rommetvedt | Raumar Orientering | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Marie Scheele | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Gaute Skjønhaug | Fet OL | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Torgeir Skjønhaug | Fet OL | Leder | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Oline Soma Slåstad | Raumar Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Peter Telle-Hansen | Tyrving IL | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Gunde Tumelionis | Fossum IF | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Eivind Vågsnes | Oppsal Orientering | H 13-14 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Eira Skaarer Wiklund | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 10 apr Moss Søndag 11 apr Lysaker |
Arild Andresen | Fossum IF | Leder | Lørdag 24 apr Moss | |
Even Angell-Petersen | Nydalens SK | Leder | Lørdag 24 apr Moss | |
Silja Berstad | Heming Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss |
Mathias Birkelund | Asker Skiklubb | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss |
Jo Braadlie | Heming Orientering | Leder | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss |
Vegard Gaustad | Ås-NMBU Orientering | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss |
Henrik Harstad | Nordre Follo Orientering | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss |
Otto Figenschou Pira | Heming Orientering | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss |
Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss |
Silje Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | D 15-16 | A-nivå B-nivå |
Lørdag 24 apr Moss |
Otto Schjølberg-Henriksen | Nydalens SK | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss |
Maria Skrindo | Nydalens SK | D 15-16 | C-nivå | Lørdag 24 apr Moss |
Sigrun Hernes Ytterbø | Asker Skiklubb | Leder | Lørdag 24 apr Moss | |
Mari Aarseth | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Ulla Lunøe Akselsen | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Elias Andenæs | Asker Skiklubb | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Eline Andrea Andersen | Raumar Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Andreas N Aspelund | Nydalens SK | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Aksel Nikolai Aubert | Oppsal Orientering | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Selma Aure Skogedal | Asker Skiklubb | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Erlend Bakke | Fossum IF | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Harald Bakke | Fossum IF | Leder | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
|
Kinga Banfi | Ås-NMBU Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Ingunn Berget | Ås-NMBU Orientering | Leder | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
|
Gunnar Bjerva | Ås-NMBU Orientering | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Håkon Bogason | Lillomarka OL | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Erik Borg | IL Koll | Leder | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
|
Martin Christoffer Borg | IL Koll | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Hannah Rasmussen Braadlie | Heming Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Sigurd Løken Braaten | Nydalens SK | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Randi Budahl | Fet OL | Leder | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
|
Rasmus D. Eastwood | Lillomarka OL | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Steinar Eastwood | Lillomarka OL | Leder | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
|
Aksel Eide | Bækkelagets SK | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Clara Gram-Knutsen Weisz | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Vera Grotli Melkild | Nydalens SK | Leder | A-nivå B-nivå C-nivå |
Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Siri Guttormsen Foshaug | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Eskil Hafskjold | Nydalens SK | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Sondre Hafskjold | Nydalens SK | H 13-14 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Linus Mestad Hansen | Lillomarka OL | H 13-14 | C-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Nora Christine Hansen | Asker Skiklubb | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Silas Mestad Hansen | Lillomarka OL | H 13-14 | C-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Sofus Mestad Hansen | Lillomarka OL | H 13-14 | C-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Martine Arntzen Haug | Østmarka OK | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Øyvind Haug | Østmarka OK | Leder | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
|
Hanne Wærp Hauge | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Alida Hertzenberg | Fossum IF | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Markus Hirsch | Bækkelagets SK | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Maja Mo Hjelseth | Nydalens SK | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Øystein Holo | Fossum IF | Leder | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Signe Holo | Fossum IF | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Bente Kristin Hopsnes | Fossum IF | Leder | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
|
Charlotte Hopsnes | Fossum IF | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Tuva Høyer | Fossum IF | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Max Skjerpen Huseby | Nydalens SK | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Ane Hustvedt | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Synne Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Tale Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Hans Olav Hygen | Østmarka OK | Leder | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Jonas Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Pål Christian Ingierd | Bækkelagets SK | Leder | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
|
Boiana Iordanova | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Ingrid Merete Jebsen | Heming Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Karoline Johanne Jebsen | Heming Orientering | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Mathilde Rekkertbø Koren | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Henni Hattestad Kristensen | Heming Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Åsmund Larsen Hirsch | Tyrving IL | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Lavrans Larsen Hirsch | Tyrving IL | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Marius Juell Larsen | Tyrving IL | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Asgeir Lium | IL Koll | Leder | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Torbjørn Lundeby | Lillomarka OL | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Maximilian Mackenzie | Nydalens SK | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Rasmus Mackenzie | Nydalens SK | H 15-16 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Mikkel Michelsen | Fossum IF | H 13-14 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Ingeborg Roll Mosland | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Erlend Myhre | Tyrving IL | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Anna Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Sigurd Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Anders Næss-Ulseth | IL Koll | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Una Nastad | Asker Skiklubb | D 15-16 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Nils Anders Niklasson | Nydalens SK | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Vetle Frydenlund Norling | Nydalens SK | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Sigmund Gustav Ølstad | Fet OL | H 13-14 | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
|
Josefine Oraug Rygh | Nydalens SK | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Erlend Luis Otterlei | Østmarka OK | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Emilie Rehn | Nordre Follo Orientering | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Astrid Reusch | Heming Orientering | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Christian Reusch | Heming Orientering | Leder | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Elias Leonhard Rieder | Fossum IF | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Mons Sætre-Lorentzen | Fet OL | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Johannes Salvesen-Lunde | IL Koll | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Henrik Elias Sebjørnsen | Fossum IF | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Emil Skaug | Nydalens SK | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Sigurd Norheim Skjønsberg | Ås-NMBU Orientering | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Maren Aure Skogedal | Asker Skiklubb | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Silje Andresen Skotte | Fossum IF | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Halvor Songe | Bækkelagets SK | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Iver Stavland | Tyrving IL | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Sigurd Størmer-Antonsen | Nydalens SK | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Pia Raanes Svela | Fossum IF | D 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Elise Thorseng | Fossum IF | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Sofie Solheim Undeberget | Oppsal Orientering | D 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Frode Wallberg | Heming Orientering | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Bjørn Wangensteen | Lillomarka OL | Leder | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
|
Boye Wangensteen | Lillomarka OL | H 13-14 | B-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | H 15-16 | A-nivå | Lørdag 24 apr Moss Søndag 25 apr Lysaker |
Eskil Hobøl | Oppsal Orientering | H 13-14 | B-nivå | Søndag 11 apr Lysaker |
Eskil Brænden | Lillomarka OL | H 15-16 | A-nivå | Søndag 25 apr Lysaker |
Isak Jonsson | Nydalens SK | Leder | Søndag 25 apr Lysaker | |
Jøran Kristensen | Heming Orientering | Leder | A-nivå | Søndag 25 apr Lysaker |