Norsk Orientering

Aktivitet: Løypeleggerseminar AOOK, digitalt ,22. mars 2021

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Løypeleggerseminar AOOK, digitalt ,22. mars 2021
Arrangør Norges Orienteringsforbund
Informasjon


Norges Orienteringsforbund i samarbeid med Akerhus og Oslo o-krets inviterer til løypeleggerseminar med fokus løypelegging på riktig nivå for barn, unge og uerfarende generelt, N,C og B nivå.

Målgruppe: Nye og erfarne løypeleggere i alle typer o-løp, teknisk delegerte, trenere og andre interesserte. Ungdom oppfordres til å melde seg på.  Det er ingen forutsetning at man må legge en O-løype for å delta.     

Tid: Mandag 22. mars kl 1800 – 2130

Digitalt kurs i Teams 

Se mer informasjon i innbydelsen : HER


Påmeldingsfrist  15. mars!  
Sjekk at du har riktig e-post adresse i Eventor. Det er den vi bruker til å sende ut forhåndsinfo.

Arrangørseminar 8 april på TEAMS

Akershus- og Oslo Orienteringskrets (AOOK) inviterer til arrangørseminar med fokus TD-rollen (Teknisk delegert).
Informasjon og påmelding :
Eventor - Aktivitet: Arrangørseminar i Akershus og Oslo orienteringskrets på TEAMS

 

Påmeldingsfrist mandag 15 mars 2021 klokken 23.59
Starttid mandag 22 mars 2021 klokken 18.00
Kontaktperson Lene Kinneberg
Antall påmeldinger 34

Påmeldinger

Navn Navn
Venla Arponen Snilstveit Os Orienteringsklubb
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL
Ella Berstad Heming Orientering
Øystein Bjørke Fossum IF
Øyvind Bratland IF Trauma
Ulf Brenna Heming Orientering
Olav Eide Bækkelagets SK
Britta Fismen Fossum IF
Petter Fure Oppsal Orientering
Kjell Jarle Gausemel Røyken OL
Karl Gustavsen Østmarka OK
Kjersti Hov Fossum IF
Max Skjerpen Huseby Nydalens SK
Silje Ekroll Jahren Nydalens SK
Tina Kalleson Oppsal Orientering
Jøran Kristensen Heming Orientering
Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK
Kristian Juell Larsen Tyrving IL
Marius Juell Larsen Tyrving IL
Aase Mestad Lillomarka OL
Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK
Hanne Nøvik Vegårshei IL
Maiken Sandberg Nydalens SK
Tommy Skårbø Raumar Orientering
Per Noah Sommerhein Nydalens SK
Per Stedje Østmarka OK
Tor Strand Raumar Orientering
Lars Sveen Bergens TF
Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL
Christine Teig Nydalens SK
Anders Tønnessen Rød Os Orienteringsklubb
Siri Ulvestad Nydalens SK
Karl Martin Veastad Nittedal OL
Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL

Annonser

IOF Eventor