Activity: Junior/ung senior-samling i Halden
Registration is closed.
Activity | Junior/ung senior-samling i Halden | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Organiser | Norges Orienteringsforbund | ||||||||||||||||
Information | Alle ordner egen overnatting og transport til og fra økter. Anbefalt overnatting er Clarion Collection Park Hotel Halden, hvor vi har holdt av 15 dobbeltrom fram til og med 15.okt, så da må du være raskt ute. Dersom hotellet har kapasitet, vil det selvfølgelig være mulig å booke også etter 15. okt. Foreløpig treningsplan:
|
||||||||||||||||
Registration deadline | Wednesday 4 November 2020 at 0:00 | ||||||||||||||||
Start time | Wednesday 11 November 2020 at 17:00 | ||||||||||||||||
Contact person | Håvard Funkqvist Haga | ||||||||||||||||
Number of registrations | 95 |
Registrations
Name | Name | Har du bil? | Kommentar |
Jo Shepherd | Halden SK | ||
Jostein Svaland Dale | Ås-NMBU Orientering | Ja | Er med fra 2.økt fredag |
Raúl Ferra | Halden SK | Ja | |
Åsne Haavengen | Kongsberg OL | Ja | |
Stella Holmboe | Tyrving IL | Ja | |
Oda Isnes Tyse | Eiker OL | Ja | |
Malene Teresia Jebsen | Heming Orientering | Ja | |
Isak Jonsson | Nydalens SK | Ja | |
Tina Kalleson | Oppsal Orientering | Ja | Er bare med lørdag og søndag |
Kristine Kravdal | Gjø-Vard OL | Ja | |
Ane Sofie Krogh | Oppsal Orientering | Ja | |
Mats Lindaas | Elverum OK | Ja | Full bil. |
Alexandra Linløkken | Østmarka OK | Ja | Er med fra 2. økt fredag |
Ingeborg Rognstad | Hadeland OL | Ja | |
Simen Spets Storhov | Freidig | Ja | |
Ingrid Solheim Undeberget | Oppsal Orientering | Ja | Er bare med lørdag og søndag |
Lars Young Vik | Nydalens SK | Ja | Drar etter 2. økt torsdag |
Axel Aalde | Nydalens SK | Nei | |
Amélie Aamodt | Oppsal Orientering | Nei | |
Janne Tjørhom Aasheim | Nydalens SK | Nei | |
Tobias Alstad | Frol IL | Nei | |
Maya Jones Arnesen | Heming Orientering | Nei | |
Herman Lien Backstrøm | Halden SK | Nei | |
Marius Bakke | Fossum IF | Nei | Er med fra 2. økt fredag |
Jenny Baklid | NTNUI | Nei | |
Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | Nei | |
Cornelius Bjørk | Sandefjord OK | Nei | |
Alfred Bjørnerød | OK Moss | Nei | |
Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | Nei | |
Bojan Blumenstein | Nydalens SK | Nei | |
Peder Bryggen | Halden SK | Nei | Er ikke med på 1.økt torsdag |
Mari Eidsmo | Freidig | Nei | |
Mats Eidsmo | Freidig | Nei | |
Ingeborg Rygg Eikeland | Bergens TF | Nei | |
Vetle Grønvik Ekra | Freidig | Nei | |
Bendik Eliassen | NTNUI | Nei | |
Petter Liabakk Eriksen | Byåsen IL | Nei | |
Jonathan Eylertsen | Halden SK | Nei | |
Sander Tonjer Fingarsen | Elverum OK | Nei | |
Felix Finsrud | Asker Skiklubb | Nei | |
Mathilde Sæter Flesseberg | Kongsberg OL | Nei | |
Emil Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | Nei | |
Gjendine Gjelstad Rebård | Sandefjord OK | Nei | |
Benjamin Gjone | Sandefjord OK | Nei | |
Mathea Gløersen | OL Tønsberg og omegn | Nei | |
Elisa Götsch Iversen | IL BUL-Tromsø | Nei | |
Klara Graversen | IL BUL-Tromsø | Nei | |
Emil Grønli | Freidig | Nei | |
Jonas Grønli | Freidig | Nei | |
Kathinka Zahl Hagen | Fossum IF | Nei | |
Sondre Zahl Hagen | Fossum IF | Nei | |
Peder Haugaard | Halden SK | Nei | |
Stian Haugvaldstad | Sandnes IL (Rogaland) | Nei | |
Vida Helland-Hansen | Tyrving IL | Nei | |
Ragnhild Mathea Helmersen | Fet OL | Nei | |
Håkon Holstad | Freidig | Nei | |
Mikkel Holt | Freidig | Nei | |
Carl Gustav Jongenburger | Sandnes IL (Rogaland) | Nei | |
Vegard Kittilsen | Freidig | Nei | |
Kasper Sæterhaug Knudsen | Freidig | Nei | |
Ane Malene Kolstad | Freidig | Nei | |
Kornelius Kriszat-Løvfald | Nydalens SK | Nei | |
Emil Reinertsen Leroyer | Freidig | Nei | |
Gaute Lindaas | Elverum OK | Nei | |
Birgit Dorthea Kleppa Madslien | Lillehammer OK | Nei | |
Ole Gunnar Kleppa Madslien | Lillehammer OK | Nei | Kommer torsdag kveld |
Kristin Melby Jacobsen | Lardal OL | Nei | |
Ingrid Mobråthen | Sandefjord OK | Nei | |
Andreas Vistnes Myklebost | Sandnes IL (Rogaland) | Nei | |
Alva Marika Niklasson | Nydalens SK | Nei | |
Anna Aurora Nolte | Freidig | Nei | |
Vilmer Nyberg | Asker Skiklubb | Nei | |
Mathias Nyhaug | Asker Skiklubb | Nei | |
Kaja Peikli | Tyrving IL | Nei | Er med fra 1.økt torsdag |
Sivert Poppe | Fredrikstad SK | Nei | |
Markus Richter | Sandnes IL (Rogaland) | Nei | |
Philip Lehmann Romøren | Fossum IF | Nei | |
Vilde Margrethe Sæbbø | Sandnes IL (Rogaland) | Nei | |
Oda Scheele | Nydalens SK | Nei | |
Heidi Kristina Sebjørnsen | Fossum IF | Nei | |
Ådne Skjærstein | Tyrving IL | Nei | |
Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | Nei | Med fra 2.økt fredag |
Mathea Spets Storhov | Freidig | Nei | |
Eirik Vie Strisland | Fossum IF | Nei | |
Sindre Vie Strisland | Fossum IF | Nei | |
Brage Takle | Kristiansand OK | Nei | |
Iver Dalsaune Thun | Freidig | Nei | |
Jakob Torgersen | Halden SK | Nei | |
Nils Tveite | Ås-NMBU Orientering | Nei | Er med fra 2. økt fredag. |
Kasper Bakken Ulseth | Nydalens SK | Nei | |
Hans Gjermundsson Urset | IL BUL-Tromsø | Nei | |
Sigurd Paulsen Vie | NTNUI | Nei | |
Pia Young Vik | Nydalens SK | Nei | Drar etter 2.økt torsdag |
Inga Skaarer Wiklund | Nydalens SK | Nei | |
Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | Nei |