Norsk Orientering

Aktivitet: Junior/ung senior-samling i Halden

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Junior/ung senior-samling i Halden
Arrangør Norges Orienteringsforbund
Informasjon

Alle ordner egen overnatting og transport til og fra økter. Anbefalt overnatting er Clarion Collection Park Hotel Halden, hvor vi har holdt av 15 dobbeltrom fram til og med 15.okt, så da må du være raskt ute. Dersom hotellet har kapasitet, vil det selvfølgelig være mulig å booke også etter 15. okt. 

Dersom du har bil, så kryss av for dette i påmeldinga, så kan de som trenger skyss til og fra økter ta kontakt. 

Foreløpig treningsplan:

Onsdag

Natt-o med mellomdistansepreg

Torsdag 1.økt

Hardøkt sprint

Torsdag 2.økt

Rolig sprint

Fredag 1.økt

Postplukk + langstrekk.

Fredag 2.økt

Natt-o retningsøkt eller alternativ trening

Lørdag 1. økt

o-intervall

Lørdag 2. økt

Rolig løpetur eller alternativ trening 

Søndag 1. økt

o-langtur

 

 

Påmeldingsfrist onsdag 4 november 2020 klokken 0.00
Starttid onsdag 11 november 2020 klokken 17.00
Kontaktperson Håvard Haga
Antall påmeldinger 95

Påmeldinger

Navn Navn Har du bil? Kommentar
Axel Aalde Nydalens SK Nei
Amélie Aamodt Oppsal Orientering Nei
Janne Tjørhom Aasheim Nydalens SK Nei
Tobias Alstad Frol IL Nei
Maya Jones Arnesen Heming Orientering Nei
Herman Lien Backstrøm Halden SK Nei
Marius Bakke Fossum IF Nei Er med fra 2. økt fredag
Jenny Baklid NTNUI Nei
Mikael Birkelund Asker Skiklubb Nei
Cornelius Bjørk Sandefjord OK Nei
Alfred Bjørnerød OK Moss Nei
Sebastian Blomfeldt Unnerud OK Moss Nei
Bojan Blumenstein Nydalens SK Nei
Peder Bryggen Halden SK Nei Er ikke med på 1.økt torsdag
Jostein Svaland Dale Ås-NMBU Orientering Ja Er med fra 2.økt fredag
Mari Eidsmo Freidig Nei
Mats Eidsmo Freidig Nei
Ingeborg Rygg Eikeland Bergens TF Nei
Vetle Grønvik Ekra Freidig Nei
Bendik Eliassen NTNUI Nei
Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL Nei
Jonathan Eylertsen Halden SK Nei
Raúl Ferra Halden SK Ja
Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK Nei
Felix Finsrud Asker Skiklubb Nei
Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL Nei
Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb Nei
Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK Nei
Benjamin Gjone Sandefjord OK Nei
Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn Nei
Klara Graversen IL BUL-Tromsø Nei
Emil Grønli Freidig Nei
Jonas Grønli Freidig Nei
Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø Nei
Åsne Haavengen Kongsberg OL Ja
Kathinka Zahl Hagen Fossum IF Nei
Sondre Zahl Hagen Fossum IF Nei
Peder Haugaard Halden SK Nei
Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) Nei
Vida Helland-Hansen Tyrving IL Nei
Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL Nei
Stella Holmboe Tyrving IL Ja
Håkon Holstad Freidig Nei
Mikkel Holt Freidig Nei
Oda Isnes Tyse Eiker OL Ja
Malene Teresia Jebsen Heming Orientering Ja
Carl Gustav Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) Nei
Isak Jonsson Nydalens SK Ja
Tina Kalleson Oppsal Orientering Ja Er bare med lørdag og søndag
Vegard Kittilsen Freidig Nei
Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig Nei
Ane Malene Kolstad Freidig Nei
Kristine Kravdal Gjø-Vard OL Ja
Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK Nei
Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering Ja
Emil Reinertsen Leroyer Freidig Nei
Gaute Lindaas Elverum OK Nei
Mats Lindaas Elverum OK Ja Full bil.
Alexandra Linløkken Østmarka OK Ja Er med fra 2. økt fredag
Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK Nei
Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK Nei Kommer torsdag kveld
Kristin Melby Jacobsen Lardal OL Nei
Ingrid Mobråthen Sandefjord OK Nei
Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) Nei
Alva Marika Niklasson Nydalens SK Nei
Anna Aurora Nolte Freidig Nei
Vilmer Nyberg Asker Skiklubb Nei
Mathias Nyhaug Asker Skiklubb Nei
Kaja Peikli Tyrving IL Nei Er med fra 1.økt torsdag
Sivert Poppe Fredrikstad SK Nei
Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) Nei
Ingeborg Rognstad Hadeland OL Ja
Philip Lehmann Romøren Fossum IF Nei
Oda Scheele Nydalens SK Nei
Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF Nei
Jo Shepherd Halden SK
Ådne Skjærstein Tyrving IL Nei
Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb Nei Med fra 2.økt fredag
Mathea Spets Storhov Freidig Nei
Simen Spets Storhov Freidig Ja
Eirik Vie Strisland Fossum IF Nei
Sindre Vie Strisland Fossum IF Nei
Vilde Margrethe Sæbbø Sandnes IL (Rogaland) Nei
Brage Takle Kristiansand OK Nei
Iver Dalsaune Thun Freidig Nei
Jakob Torgersen Halden SK Nei
Nils Tveite Ås-NMBU Orientering Nei Er med fra 2. økt fredag.
Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK Nei
Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering Ja Er bare med lørdag og søndag
Hans Gjermundsson Urset IL BUL-Tromsø Nei
Sigurd Paulsen Vie NTNUI Nei
Lars Young Vik Nydalens SK Ja Drar etter 2. økt torsdag
Pia Young Vik Nydalens SK Nei Drar etter 2.økt torsdag
Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK Nei
Sondre Ytterbø Asker Skiklubb Nei

Annonser

IOF Eventor