Norsk Orientering

Aktivitet: Klubbcup 14 September 2020

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Klubbcup 14 September 2020
Arrangør Nydalens SK
Informasjon

14 september. blir det NSK klubb cup igjen med kort vei til start og kort vei hjem,
Sted: Sandvollybollbanen Sognsvann.,  
Tid: Start i tidsrommet kl 17-18.
Løyper/ klasser:
2 km  C løype
3 km  B løype
4 km  A løype


Vi gjennomfører løpet med emit brikke.


Arrangementet skal gjennomføres innenfor De da gjeldende smittevernregler. 


Påmeldingsfrist: Søndag 13.9. kl 23:59.

Vi gleder oss masse til en burgunder kveld!

Hilsen Synnøve og Per

Påmeldingsfrist søndag 13 september 2020 klokken 23.59
Starttid mandag 14 september 2020 klokken 17.00
Kontaktperson Synnøve Lyssand Sandberg
Antall påmeldinger 45

Påmeldinger

Navn Klasse
Axel Aalde 4km A løype
Iver Aarseth 2 km C løype
Lars Ivar Aarseth 4km A løype
Mari Aarseth 4km A løype
Even Angell-Petersen 4km A løype
Helena Axelsson 4km A løype
Jon Iver Bakken 4km A løype
Atanaska Bedeleva 3 km B Løype
Birk Bosrup Kvalbein Blyverket 3 km B Løype
Inka M. Boldingh Debernard 3 km B Løype
Sondre Ruud Bråten 4km A løype
Sølve Bugge 2 km C løype
Per Ole Dahlsrud 4km A løype
Jens Boldingh Debernard 4km A løype
Kjetil Espedal 4km A løype
Anja Berge Gjellestad 4km A løype
Christian Berge Gjellestad 2 km C løype
Bjørn Hauge 4km A løype
Elise Wærp Hauge 4km A løype
Hanne Wærp Hauge 3 km B Løype
Johannes Edvardsen Holmedal 2 km C løype
Jone Rygh Holten 2 km C løype
Marie Rygh Holten 4km A løype
Max Skjerpen Huseby 3 km B Løype
Maria Jonsson 4km A løype
Sören Jonsson 4km A løype
Sondre Kongsgård 4km A løype
Erle Lian Bjørnå 2 km C løype
Hugo Mackenzie 2 km C løype
Jenny Mackenzie 2 km C løype
Maximilian Mackenzie 3 km B Løype
Rasmus Mackenzie 3 km B Løype
Kari Madslien 4km A løype
Simen Eid Nielsen 4km A løype
Vetle Frydenlund Norling 3 km B Løype
Fredrik Saugestad 4km A løype
Marie Saugestad 4km A løype
Otto Schjølberg-Henriksen 3 km B Løype
Ingrid Skaarer 4km A løype
John Kasper Svergja 4km A løype
Christine Teig 4km A løype
Anne-Lene Bakken Ulseth 4km A løype
Frøya Weum Thorsrud 2 km C løype
Inga Skaarer Wiklund 4km A løype
Ottar Wiklund 4km A løype

Annonser

IOF Eventor