Norsk Orientering

Aktivitet: Kompetansehelg 7.- 8. november 2020, Gardermoen

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Kompetansehelg 7.- 8. november 2020, Gardermoen
Arrangør Norges Orienteringsforbund
Informasjon


Informasjon med program og priser: HER
  

Målgruppe: Ungdom og voksne, både nye og erfarende 

Påmeldingsperiode:1. september - 20.oktober. NB! Ny forlenget frist og det vil deretter ikke være mulig med etteranmeldiger.

  • Kryss av for valg av seminarer. NB! Flere går parallelt, så du må velge. Du kan ikke krysse av for flere som går på samme tidspunkt, så sjekk tidspunkt. Mulig å delta kun en av dagene.

  • Kryss av for overnatting (fre-lør og/eller lør-søn)
  • Kryss av for jubileumsmiddag lørdag (NB! gjelder de som ikke overnatter lør-søn og vil delta på festmiddagen.)

Lørdag kan alle delta i natt-o-løp rett fra hotellet, mellom kl 1700 - 1830.
Fredag arrangeres forbundstinget samme sted. (det blir egen påmelding for tingdelegater) 

Kontaktperson kompetansehelga: Lene Kinneberg, tlf 93264756, lene.kinneberg@orientering.no

Smittevern: Arrangementet gjennomføres i henhold til gjeldende retningslinjer og anbefalinger fra FHI. Dette er høyt prioritert av hotellet som tilrettelegger for trygg og sikker gjennomføring. 

Påmeldingsfrist tirsdag 20 oktober 2020 klokken 23.59
Starttid lørdag 7 november 2020 klokken 10.30
Kontaktperson Lene Kinneberg
Antall påmeldinger 136

Påmeldinger

Navn Navn Lørdag 1030-1300 Lørdag 1400-1630 Lørdag 1030-1530 Lørdag 1030-1300 Lørdag 1400-1630 Lørdag 1030-1300 Lørdag 1400-1630 Søndag 0930-1530 Søndag 0930-1530 Søndag 0930-1200 Søndag 1300-1530 Søndag 0930-1200 Søndag 1300-1530 Overnatting Overnatting, inkl jubileumsmiddag Jubileumsmiddag (kryss av om du ikke bor på hotellet)
Knut Aalde Nydalens SK Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr)
Eilert Aamodt Akershus og Oslo Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr)
Asta Chatrine Amundsen Østfold Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar K Kart i skole og fritid Fred-lørd dobbeltrom
middag Fred
Lørd-sønd dobbeltrom
Anne Lise Andreassen Sandefjord OK Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Lørd - sønd enkeltrom
Oskar Andrén IL Leik Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Lasse Arnesen Norges Orienteringsforbund Jubileumsmiddag lørdag
Stine Aune Nidarøst OK Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Fred-lørd dobbeltrom
middag Fred
Lørd-sønd dobbeltrom
Dag Ausen Porsgrunn OL Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom Jubileumsmiddag lørdag
Hans Roar Bakken Eiker OL Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar B Kart i skole og fritid Jubileumsmiddag lørdag
Anne-Kari Bakkland Sørreisa OL Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Jubileumsmiddag lørdag
Bjørn Baklid Konnerud IL Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr)
Vidar Benjaminsen Lillomarka OL Seminar C Turorientering
Nanna Bergan Raumar Orientering Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp
Fanny Horn Birkeland Lillehammer OK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Jack Bjørnsen Kristiansand OK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Lørd - sønd enkeltrom
Stein Blomseth Lillomarka OL Lørd - sønd enkeltrom
Bojan Blumenstein Nydalens SK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Erik Borg IL Koll
Marit Helene Borge Tønnessen Fossekallen IL Seminar C Turorientering
Ingeborg Borge Fossekallen IL Seminar C Turorientering
Gunhild Bredesen Verdal OK Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom Lørd-sønd dobbeltrom
Lone Brochmann Norges Orienteringsforbund Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Sondre Ruud Bråten Nydalens SK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred-lørd dobbeltrom Lørd-sønd dobbeltrom
Henning Bratland Carlsen Norges Orienteringsforbund Seminar B Kart i skole og fritid Seminar K Kart i skole og fritid Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Marianne Dæhli Nydalens SK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering Seminar C Turorientering
Simon Lund Eikrem Freidig Seminar C Turorientering Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Martin Hovgaard Eisvang OK Moss Seminar C Turorientering
Morten Fismen Fossum IF Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar B Kart i skole og fritid
Eirunn Fjeld Stokke IL Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar B Kart i skole og fritid Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Lørd - sønd enkeltrom
Jan Tore Foss Botne SK Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar K Kart i skole og fritid
Lovise Fremstad Bækkelagets SK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Ole Morten Frøseth Verdal OK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Petter Fure Akershus og Oslo Seminar I Arrangement av enkle o-løp
Trond Gjelstad Vestfold og Telemark Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Lørd - sønd enkeltrom
Elena Grand Lillomarka OL Seminar B Kart i skole og fritid Seminar C Turorientering Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar K Kart i skole og fritid
Roar Grande Kongsberg OL Seminar C Turorientering Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Lars Grindberg Verdal OK Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom Jubileumsmiddag lørdag
Vera Grotli Melkild Nydalens SK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr)
Eskil Sande Gullord Norges Orienteringsforbund Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Sondre Sande Gullord Nydalens SK Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Fred-lørd dobbeltrom Lørd-sønd dobbeltrom
Hanne Wold Gundersen OK Moss Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Lørd - sønd enkeltrom
Håvard Haga Norges Orienteringsforbund Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred-lørd dobbeltrom Lørd-sønd dobbeltrom Jubileumsmiddag lørdag
Stein H. Hagen Fossum IF Seminar F Treneren og utøveren (jr og sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr og sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr og sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr og sr)
Eli Tufte Hanssen Eiker OL Seminar C Turorientering Jubileumsmiddag lørdag
Ivar Haugen Norges Orienteringsforbund Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar B Kart i skole og fritid Seminar C Turorientering Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar H Løypetegning i OCAD Seminar I Arrangement av enkle o-løp Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar K Kart i skole og fritid Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) middag Fred Lørd - sønd enkeltrom Jubileumsmiddag lørdag
Geir Heksem Fana IL Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar I Arrangement av enkle o-løp Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Øystein Hildeskor Idrettens Hus Ullevål BIL Seminar C Turorientering Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Lørd - sønd enkeltrom
Eldri Holo Fossum IF Seminar B Kart i skole og fritid Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr)
Nora Holst Skauen Akershus og Oslo Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Lørd - sønd enkeltrom
Kjersti Hov Akershus og Oslo Seminar B Kart i skole og fritid Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering
Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering Seminar C Turorientering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar K Kart i skole og fritid Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom Jubileumsmiddag lørdag
Svein S Jacobsen Tyrving IL Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Lørd - sønd enkeltrom
Elisabeth Aune Jakobsen OK Moss Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar B Kart i skole og fritid Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar K Kart i skole og fritid Lørd-sønd dobbeltrom
Erik Rytter Jakobsen OK Moss Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar I Arrangement av enkle o-løp Lørd-sønd dobbeltrom
Knut Ivar Johansen Sandefjord OK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Lørd - sønd enkeltrom
Ninni Tornøe Jonsson Bærums Skiklub Seminar C Turorientering Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom Jubileumsmiddag ( Avkryssing kun for de som ikke bor på hotellet)
Kristin Lundanes Jonvik Oslostudentenes IK Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr)
Astrid Waaler Kaas Heming Orientering Seminar C Turorientering Fred-lørd dobbeltrom Lørd-sønd dobbeltrom
Dag Kaas Heming Orientering Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Fred-lørd dobbeltrom
middag Fred
Lørd-sønd dobbeltrom
Lene Anett Killingmo OK Øst Seminar I Arrangement av enkle o-løp
Aslak Kinneberg Raumar Orientering Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Lørd-sønd dobbeltrom
Lene Kinneberg Norges Orienteringsforbund Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd-sønd dobbeltrom
Arne Kristensen Stokke IL Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar B Kart i skole og fritid Seminar I Arrangement av enkle o-løp Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Lise Christin Kristiansen Fredrikstad SK Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Anders Kronberg Raumar Orientering Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr)
Tor Lahlum Nordre Follo Orientering Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar B Kart i skole og fritid Seminar I Arrangement av enkle o-løp Lørd - sønd enkeltrom Jubileumsmiddag lørdag
Vibeke Lamark Ganddal IL Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering
Håvard Lillegård Bærums Skiklub Seminar C Turorientering Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Willy Lindemark Odal OL - Orientering Seminar C Turorientering
Ivar Lundanes Tyrving IL Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr)
Egon Lundsrud OK Moss Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Lørd - sønd enkeltrom
Ivar Maalen Akershus og Oslo Seminar C Turorientering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) middag Fred Lørd - sønd enkeltrom
Andreas Svingheim Magerøy Lillehammer OK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Ingunn Martinsen Varegg Fleridrett Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar K Kart i skole og fritid Lørd - sønd enkeltrom
Trond Cato Martinsen Konnerud IL Seminar C Turorientering
Aase Mestad Lillomarka OL Seminar C Turorientering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom
Ida Vår Kierulf Meyer Larvik OK Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Anette Midtbø Botne SK Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar K Kart i skole og fritid
Kai Midtskogen Botne SK Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Lørd - sønd enkeltrom Jubileumsmiddag lørdag
Yngve Mobråthen Botne SK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Lørd - sønd enkeltrom
Eli Moe Ås-NMBU Orientering Seminar H Løypetegning i OCAD
Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Kristin Nilssen Mo OK Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Anders Nordberg Nydalens SK Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr)
Ketil Nummedal Fana IL Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp
Arne Okkenhaug Verdal OK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Lørd-sønd dobbeltrom
Ingrid Okkenhaug NTNUI Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Linnea Olofsson Kongsberg OL Seminar C Turorientering Seminar H Løypetegning i OCAD Fred-lørd dobbeltrom
middag Fred
Lørd-sønd dobbeltrom
Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering Seminar B Kart i skole og fritid Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Bjørnar Olsrød Stokke IL Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Jan Olav Ormberg Fana IL Seminar C Turorientering Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Jan Erik Paulsen Kabelvåg O-lag Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL Seminar C Turorientering Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Gunnar Pedersen Asker Skiklubb Seminar C Turorientering
Espen Raastad Skien OK Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar I Arrangement av enkle o-løp Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Damien Renard Kongsberg OL Seminar B Kart i skole og fritid Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar K Kart i skole og fritid Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Fred-lørd dobbeltrom
middag Fred
Lørd-sønd dobbeltrom
Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Fred-lørd dobbeltrom
middag Fred
Lørd-sønd dobbeltrom
Aileen Runde Kristiansand OK Seminar C Turorientering Seminar H Løypetegning i OCAD Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Anja Ryen IL Nansen Seminar C Turorientering Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Rune Scheele Akershus og Oslo Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr)
Ingrid Skaarer Nydalens SK Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr)
Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Martin Skytteren Odal OL - Orientering Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Lørd - sønd enkeltrom
Bjørge Solli Askøy OL Seminar B Kart i skole og fritid Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar K Kart i skole og fritid Lørd - sønd enkeltrom
Nils Harald Staff Innlandet Seminar B Kart i skole og fritid Jubileumsmiddag lørdag
Vanja Staff OL Toten-Troll Seminar C Turorientering Jubileumsmiddag lørdag
Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering Seminar C Turorientering
Ann-Kristin Stokke Ås-NMBU Orientering Seminar H Løypetegning i OCAD
Arild Storheim Kongsberg OL Seminar C Turorientering Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Leif Størmer Fossum IF Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom
middag Fred
Lørd - sønd enkeltrom
Trond Syversen OK Øst
Jone Sæbbø Sandnes IL (Rogaland) Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Fred - lørd enkeltrom Lørd - sønd enkeltrom
Ida Katrine Børstad Thoresen Østfold Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Fred-lørd dobbeltrom
middag Fred
Lørd-sønd dobbeltrom
Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering Seminar A Løypetegning Purple Pen
Runar Thorstensen Oppsal Orientering Seminar C Turorientering
Einar Tommelstad Akershus og Oslo Seminar B Kart i skole og fritid Seminar C Turorientering Jubileumsmiddag lørdag
Maria Torgersen Bækkelagets SK Seminar C Turorientering
Thorolf Trolsrud Botne SK Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar B Kart i skole og fritid Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Anne Urset Troms Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr)
Snorre Veggan Oppsal Orientering Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr)
Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Fred-lørd dobbeltrom Lørd-sønd dobbeltrom
Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering Seminar D Klubb- lederutvikling og inkludering Seminar E Klubb-lederutvikling og Inkludering Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar K Kart i skole og fritid Fred-lørd dobbeltrom Lørd-sønd dobbeltrom
Ingvild Paulsen Vie Varegg Fleridrett Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar J Trening og aktivitet barn og ungdom Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Lørd - sønd enkeltrom
Emilie Westli Andersen Løten o-lag Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr)
Göran Winblad Fredrikstad SK Seminar F Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar G Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar L Treneren og utøveren (jr, sr) Seminar M Treneren og utøveren (jr, sr) Lørd - sønd enkeltrom Jubileumsmiddag lørdag
Ingunn Ytrehus Rollag og Veggli IL Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar C Turorientering Seminar I Arrangement av enkle o-løp Lørd - sønd enkeltrom
Hans Zachariasen Oppsal Orientering Seminar C Turorientering
Bjørn Ødegaard Stabæk Idrætsforening Seminar C Turorientering
Geir Kåre Øen Nesbyen IL Seminar C Turorientering
Mona Østgårdstrøen IL Nansen Seminar A Løypetegning Purple Pen Seminar B Kart i skole og fritid Seminar H Løypetegning i OCAD Lørd - sønd enkeltrom
Ole Øyen Nesbyen IL Seminar C Turorientering

Annonser

IOF Eventor