Aktivitet: Busstransport til/fra arena 19. og 20.september
Påmeldingen er stengt.
Aktivitet | Busstransport til/fra arena 19. og 20.september |
---|---|
Arrangør | Fana IL |
Informasjon |
|
Påmeldingsfrist | mandag 14 september 2020 klokken 23.59 |
Starttid | lørdag 19 september 2020 klokken 7.30 |
Kontaktperson | Torgeir Strand |
Antall påmeldinger | 209 |
Påmeldinger
Navn | Navn | dag/dager | påstigningsholdeplass | kategori | merknader/kommentarer |
Fanny Horn Birkeland | Lillehammer OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | både leder og løper | NOF Jenteprosjektet |
Raúl Ferra | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | både leder og løper | Til flyplassen søndag |
Ivar Lundanes | Tyrving IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | både leder og løper | Til flyplass retur søndag |
Mille Baastad Berg | Tyrving IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | Til flyplass retur søndag |
June Rogstad Bekkevold | Løten o-lag | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Eileen Bjanes | Tyrving IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | Til flyplass retur søndag |
Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Ingunn Høst Fossgard | Lillomarka OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Anne Frøisland | Vang OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Klara Graversen | IL BUL-Tromsø Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Elisa Götsch Iversen | IL BUL-Tromsø Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Vida Helland-Hansen | Tyrving IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | Til flyplass retur søndag |
Linnea Holst | Tyrving IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | Til flyplass retur søndag |
Mina Akiko Johnsen | Sturla, IF | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Marie Kvarme | Sturla, IF | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Kajsa Meyer Larsson | Tyrving IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | Til flyplass retur søndag |
Anna Aurora Nolte | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | retur flyplass søndag |
Emma Helene Olsen | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | Til flyplassen søndag (avgang 14.20 SAS) |
Solveig Pehrsen-Lunde | Sarpsborg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | Til flyplassen på søndag. Flyr med SAS 14:20 |
Marie Saugestad | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Emma Sofie Steinsland | Fredrikstad SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Mathea Spets Storhov | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | retur flyplass søndag |
Katrine Bjordal Veggan | Oppsal Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Inga Skaarer Wiklund | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Aurora Wilkens Jernberg | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Julie Sophie Wold | OK Moss | både lørdag og søndag | løperhotellet | D16 | |
Amélie Aamodt | Oppsal Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Alexandra Angvoll | Fredrikstad SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Stine Aune | Nidarøst OK | kun lørdag | Skjoldskiftet | D17-18 | |
Marte Madslien Bakken | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Netta Bar-Nathan | Lillomarka OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | Flyplassen søndag |
Ingrid Blindheim | Lillomarka OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | Flyplassen søndag |
Mari Eidsmo | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | Retur flyplass søndag |
Mathilde Sæter Flesseberg | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | Til flyplassen søndag |
Åsne Haavengen | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Elise Wærp Hauge | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Nora Småge Hilsen | Konnerud IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Selma Hoivold | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Tiril Holen | Konnerud IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Stella Holmboe | Tyrving IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | Til flyplass retur søndag |
Iris Holst | Tyrving IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | Til flyplass retur søndag |
Une Holtermann | Porsgrunn OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Adine Blakkestad Ingesen | Fredrikstad SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Oda Isnes Tyse | Eiker OL | både lørdag og søndag | Skjoldskiftet | D17-18 | |
Anna Jacobsen-Gaski | Bardu IL | både lørdag og søndag | Skjoldskiftet | D17-18 | |
Tina Kalleson | Oppsal Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Anine Kjørholt Lie | Porsgrunn OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Ane Malene Kolstad | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | retur flyplass søndag |
Birgit Dorthea Kleppa Madslien | Lillehammer OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Konstanse Moholth | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Alva Marika Niklasson | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | Til flyplassen på søndag |
Marion Halvorsen Nustad | Lillehammer OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Hanna Rehn | Nordre Follo Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Oda Scheele | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | Til flyplassen søndag |
Eline Schjerven | Lardal OL | kun søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Mina Schjerven | Lardal OL | kun søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Martine Skjelsvik | Lillehammer OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Elisabeth Brandal Søfting | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Karoline Torø | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Mille Vasshaug Jægtvik | Konnerud IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Pia Young Vik | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | Til flyplassen på søndag |
Celine Ytternes | Nordre Follo Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Mari Øverby | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D17-18 | |
Janne Tjørhom Aasheim | Ganddal IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | Til flyplassen på søndag |
Jenny Baklid | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Kjersti Tønnessen Bergstøl | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Karoline Bjørnerød | OK Moss | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Helene Eger | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Aurora Gjølsjø | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Marlin Haavengen | Kongsberg OL | kun søndag | Skjoldskiftet | D19-20 | |
Lene Berg Hanssen | Byåsen IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Christine Hoen | Eiker OL | kun søndag | Skjoldskiftet | D19-20 | |
Tora Indregard | IL BUL-Tromsø Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Ane Sofie Krogh | Oppsal Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Ingvild Langeggen | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Solveig Moen Letmolie | Eiker OL | både lørdag og søndag | Skjoldskiftet | D19-20 | |
Ingrid Lund Hovden | Tyrving IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | Til flyplass retur søndag |
Ingeborg Rognstad | Hadeland OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | Til flyplassen søndag |
Amanda Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Idunn Strand | IL BUL-Tromsø Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Tale Strand | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Hanne Vassend | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | D19-20 | |
Karoline Brevig Aune | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | D21- | |
Lone Brochmann | Bækkelagets SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D21- | |
Ane Dyrkorn | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | D21- | |
Ragnhild Eide | Byåsen IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | D21- | |
Ingrid Lundanes | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | D21- | |
Jo Shepherd | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | D21- | |
Anu Tuomisto | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | D21- | |
Axel Aalde | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | Til flyplassen søndag |
Marius E. Aamodt | Oppsal Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Herman Lien Backstrøm | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | Til flyplassen søndag |
Arne Bergan | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | Til flyplassen søndag |
Alfred Bjørnerød | OK Moss | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Christian Fredrik Borg | IL Koll | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | Til flyplass søndag |
Peder Bryggen | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | Til flyplassen søndag |
Emil Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | Til flyplassen søndag |
Benjamin Gjone | Sandefjord OK | kun lørdag | løperhotellet | H16 | |
Emil Grønli | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | retur flyplass søndag |
Sverre Hellevik | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | retur flyplass |
Sondre Ladim | OK Moss | kun lørdag | løperhotellet | H16 | |
Emil Reinertsen Leroyer | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | retur flyplass |
Lars Lien | Gjø-Vard OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Halvor Løken | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Ole Gunnar Kleppa Madslien | Lillehammer OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Martin Nøkleby Melling | Ringerike OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Vilmer Nyberg | Asker Skiklubb | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | Til flyplassen søndag |
Mathias Nyhaug | Asker Skiklubb | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | Til flyplassen søndag |
Ask Olaussen | Oppsal Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Oliver Plassen Brandvol | Lillehammer OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Sigurd Rødnes | Oppsal Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | |
Martin Størmer-Antonsen | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H16 | Til flyplassen søndag |
Hallvard Tjentland | Lardal OL | kun søndag | løperhotellet | H16 | |
Vegard Aarstad | Ås-NMBU Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Erlend Aune | Byåsen IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Martin Ausen | Porsgrunn OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | retur til flyplass søndag |
Rolf Andreas Berg | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Mikkel Berglund | Ringerike OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Linus Bjørke | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Vetle Drage | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Johan Eger | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Vetle Grønvik Ekra | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | retur flyplass søndag |
Jonathan Eylertsen | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Sander Tonjer Fingarsen | Elverum OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Felix Finsrud | Asker Skiklubb | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Tor Erling Gjølsjø | OK Moss | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Rolf Trygve Haug | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Peder Haugaard | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Alf Kristian Helle | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Mikkel Holt | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | retur flyplass søndag |
Kasper Sæterhaug Knudsen | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | retur flyplass søndag |
Halvard Kornmo | Porsgrunn OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Kornelius Kriszat-Løvfald | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Anders Håvard Larsen | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Gaute Lindaas | Elverum OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Mats Lindaas | Elverum OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Tobias Mathisen | Porsgrunn OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Vegard Ranestad | Hamar OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Anselm Reichenbach | Oppsal Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Anders L. Rosenvold | Porsgrunn OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Sigurd Saxe Sandvik | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Jakob Torgersen | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Nils Tveite | Ås-NMBU Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Kasper Bakken Ulseth | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Andreas Nybak Urdal | Ganddal IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Atle Nikolai Wøllo | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | |
Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | både lørdag og søndag | løperhotellet | H17-18 | Til flyplassen søndag |
Henrik Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Til flyplassen søndag |
Sander Arntzen | Asker Skiklubb | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Til flyplassen søndag |
Jens Johan Brekke | Lillomarka OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Flyplassen søndag |
Jostein Svaland Dale | Ås-NMBU Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
Mats Eidsmo | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Retur flyplass søndag |
Bendik Eliassen | Fredrikstad SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
Petter Liabakk Eriksen | Byåsen IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
Eirik Høst Fossgard | Lillomarka OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Flyplassen søndag |
Eskil Frøisland | Vang OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
Peter Andreas Gisholt | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
Jonatan Graversen | IL BUL-Tromsø Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
Jonas Grønli | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | retur flyplass søndag |
Halvor Tørnqvist Halden | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
Aslak Heimdal | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Til flyplassen søndag |
Niels Christian Hellerud | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Til flyplassen søndag |
Håkon Holstad | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | retur flyplass søndag |
Vegard Kittilsen | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Retur flyplass søndag |
Jo Even Kolstad | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | retur flyplass søndag |
Johannes Langaas | Nidarøst OK | kun lørdag | Skjoldskiftet | H19-20 | |
Kristian Fredrik Lynum | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | retur flyplas søndag |
Njaal Ellegaard Melby | Vang OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
Runar Saur Modahl | Fredrikstad SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
Lars Sandstad | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | retur flyplass søndag |
Simen Spets Storhov | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Retur flyplass søndag |
Elias Skjolden Sørensen | Lillomarka OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Flyplassen søndag |
Anders Vestøl | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Til flyplassen søndag |
Sigurd Paulsen Vie | NTNUI | både lørdag og søndag | Skjoldskiftet | H19-20 | |
Lars Young Vik | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
Mathias Vold | Lillomarka OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | Flyplassen søndag |
Johan Christie Ørke | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | H19-20 | |
NTNUI | både lørdag og søndag | Skjoldskiftet | H21- | ||
Jørgen Baklid | NTNUI | både lørdag og søndag | Skjoldskiftet | H21- | |
Mathias Benjaminsen | Lillomarka OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H21- | Flyplassen søndag |
Didrik Bredesen | Lillomarka OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | H21- | Flyplassen søndag |
Anders Haga | Raumar Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | H21- | |
Marius Pytten | NTNUI | både lørdag og søndag | løperhotellet | H21- | |
Thomas Tubbehaugen | OK Moss | både lørdag og søndag | løperhotellet | H21- | |
Vegard Jarvis Westergård | NTNUI | både lørdag og søndag | Skjoldskiftet | H21- | |
Mari Angell-Petersen | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | retur flyplass søndag |
Dag Ausen | Porsgrunn OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | Retur til flyplass søndag |
Erik Borg | IL Koll | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | Til flyplass søndag |
Henning Bratland Carlsen | OK Moss | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Gro Sandstad Eidsmo | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | Retur flyplass søndag |
Tomas Eidsmo | Freidig | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | retur flyplass søndag |
Helge Eriksen | Byåsen IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Kjersti Frøisland | Vang OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Øivind Frøisland | Vang OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Håvard Funkqvist Haga | Nydalens SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Ragnhild Gløersen Haga | Raumar Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Isa Heggedal | Konnerud IL | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Lars Klyve | Oppsal Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Ingrid Kvistad | Kongsberg OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Magne Wiig Mathisen | Porsgrunn OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Tore Sandvik | Halden SK | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | Til flyplassen søndag |
Liv Schjerven | Lardal OL | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Anna-Thekla Tonjer | Elverum OK | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | Leder for Mjøs-O-klubber (Lillehammer, Ringsaker, Gjø-Vard, Hamar, Hadeland, Løten, Elverum) |
Snorre Veggan | Oppsal Orientering | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Per Wiréhn | Asker Skiklubb | både lørdag og søndag | løperhotellet | kun leder | |
Sigrun Hernes Ytterbø | Asker Skiklubb | kun søndag | Skjoldskiftet | kun leder |