Aktivitet: O-troll leire i AOOK 14 - 15 sept 2019
Påmeldingen er stengt.
Aktivitet | O-troll leire i AOOK 14 - 15 sept 2019 |
---|---|
Arrangør | Akershus og Oslo |
Informasjon | AOOK i samarbeid med Ås-NMBU, Fossum IF og IL Koll inviterer til O-troll leire i 3 regioner i kretsen 14 - 15 sept 2019 Region 1: Ås-NMBU innbydelse her Hvilke region din klubb hører til finner du i oversikten her |
Påmeldingsfrist | tirsdag 10 september 2019 klokken 14.09 |
Starttid | tirsdag 10 september 2019 klokken 14.09 |
Kontaktperson | Dag Kolberg |
Antall påmeldinger | 128 |
Påmeldinger
Navn | Navn | Påmelding i region | Deltaker | Spesielle allergier |
Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | ||
Christoffer Amundsen | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | Nøtter |
Eline Andrea Andersen | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | |
Oskar Arnesen | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | ||
Andreas N Aspelund | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Kinga Banfi | Ås-NMBU Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Astrid Marie Bauck Jensen | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | |
Ingunn Berget | Ås-NMBU Orientering | region 1 Ås-NMBU | Leder | |
Gunnar Bjerva | Ås-NMBU Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Helle S. Boldingh Debernard | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Inka Marte Boldingh Debernard | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Astri Bredal-Knutsen | Ås-NMBU Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Lasse Bredal-Knutsen | Ås-NMBU Orientering | Leder | ||
August Bruland | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Guro Brænden | Lillomarka OL | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Synne Schei Danevad | Ås-NMBU Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Henrik Duvaas | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Hege Ramse Dønåsen | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Leder | Cøliaki (tåler ikke gluten). Deltar som leder, kun tilstede lørdag. |
Jakob Ramse Dønåsen | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | Astma |
Eline Eggen Andreassen | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | |
Oscar K. Enggrav | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Ingrid Hovdenak Espedal | Asker Skiklubb | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Linne Evers | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | |
Sigve Nygård Fagervold | Asker Skiklubb | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Maren Julie Finstad | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | |
Lars August Fjellheim | IL Koll | region 3 IL Koll | Utøver | |
Synne Marie Fjellheim | IL Koll | region 3 IL Koll | Utøver | |
Jonathan Fodstad | IL Koll | region 3 IL Koll | Utøver | |
Henrik Mikkelsen Foros | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Camilla Fosstveit | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Leder | |
Erle Fosstveit | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | |
Tiril Frostestad-Stenbrenden | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Samuel Furuseth | Gjerdrum OL | region 3 IL Koll | Utøver | |
Emil Ganc-Petersen | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Vegard Gaustad | Ås-NMBU Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Anja Berge Gjellestad | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Leder | |
Christian Berge Gjellestad | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Tuva Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Malin Gjetanger | Måren OK | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Clara Gram-Knutsen Weisz | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Fredrik Grønseth | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Hildegunn Grønseth | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Leder | |
Siri Guttormsen Foshaug | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Elise Hafskjold | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Leder | |
Sondre Hafskjold | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Linus Mestad Hansen | Lillomarka OL | region 1 Ås-NMBU | Utøver | Deltar bare på lørdag. |
Silas Mestad Hansen | Lillomarka OL | region 1 Ås-NMBU | Utøver | Deltar bare på lørdag. |
Sofus Mestad Hansen | Lillomarka OL | region 1 Ås-NMBU | Utøver | Cøliaki, så tåler ikke gluten. Deltar bare på lørdag |
Helene Harstad | Nordre Follo Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Henrik Harstad | Nordre Follo Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Håvard Harstad | Nordre Follo Orientering | region 1 Ås-NMBU | Leder | |
Kristin Haugen Øgaard | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | |
Alma Rygh Holten | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Håkon Hrubos-Strøm | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Synne Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Pernille Hølås Mortensen | Asker Skiklubb | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Boiana Iordanova | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Ingrid Merete Jebsen | Heming Orientering | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Tuva Wilkens Jernberg | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Magnus Rørlien Jevanord | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | Laktoseintoleranse |
Iben Johansen-Barli | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Marius Haugen Johnsen | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Jørgen Holm Jøsang | Måren OK | region 1 Ås-NMBU | ||
Ingrid Kjerkreit | Heming Orientering | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Kjetil Kjernsmo | Asker Skiklubb | region 2 Fossum IF | Leder | |
Synne Kjernsmo | Asker Skiklubb | region 2 Fossum IF | Utøver | Cøliaki (må ha glutenfritt) |
Jakob Refvem Kolderup | IL Koll | region 3 IL Koll | Utøver | Nøtter |
Mathilde Rekkertbø Koren | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Susanne Kvedalen | Nordre Follo Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Knut Landstad | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Leder | |
Sverre Øen Landstad | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | Bokhvete |
August Myklebust Leopolder | IL Koll | region 3 IL Koll | Utøver | |
Jørgen Ler | Fet OL | region 3 IL Koll | Utøver | |
Wiel Marie Lillehammer | Ås-NMBU Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Åse Lurås | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Per Magnus Lynne | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | |
Håkon Meland-Tangen | Bækkelagets SK | region 1 Ås-NMBU | Leder | |
Julia Meland-Tangen | Bækkelagets SK | region 1 Ås-NMBU | Utøver | Peanøtter |
Viktor Meland-Tangen | Bækkelagets SK | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Mikkel Michelsen | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | Fossum IF |
Teodor Nysæther Mikkelsen | IL Koll | region 3 IL Koll | Utøver | |
Jens Erik Mortensen | Asker Skiklubb | region 2 Fossum IF | Leder | |
Ole Jacob Myklebust | IL Koll | region 3 IL Koll | Utøver | |
Alfred Nikolaisen | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Per-Ivar Nikolaisen | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Leder | |
Ylva Smidt Nikolaisen | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Else Kari Nordli Scheele | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Leder | |
Sigurd Olaisen | Nordre Follo Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Brage Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Gaute Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Thomas Olsen | Asker Skiklubb | region 2 Fossum IF | Leder | |
Josefine Oraug Rygh | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Karl Oraug Rygh | IL Koll | region 3 IL Koll | Utøver | |
Sofie Oraug-Rygh | IL Koll | region 3 IL Koll | Leder | |
Jakob Osther | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Bogi Palsson | Lillomarka OL | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Akvile Petrakova | Ås-NMBU Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Sigurd Revhaug | Nordre Follo Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Elias Leonhard Rieder | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Oscar Birk Andenæs Riise | IL Koll | region 3 IL Koll | Utøver | |
Rafi Leonel Rytter | IL Koll | region 3 IL Koll | Utøver | |
Dagny Saltveit | Ås IL | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Aksel Victor Sanchis | Heming Orientering | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Helene Scheele | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Otto Schjølberg-Henriksen | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Wiona Resvoll Skaug | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Idun Skjerve-Hansen | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Gaute Skjønhaug | Fet OL | region 3 IL Koll | Utøver | |
Jenny Soma Slåstad | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | Tåler ikke nøtter |
Oline Soma Slåstad | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | |
Ester Sørbrøden Stokset | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Kathrine Stokset | Oppsal Orientering | region 1 Ås-NMBU | Leder | |
Jens Storaunet | Ås-NMBU Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Sigurd Storaunet | Ås-NMBU Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Odin Vie Strisland | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Ask Felland Sætnan | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Leonard Saltkjel Sørli | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Maja Sørsdal-Myrlid | Nordre Follo Orientering | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Alfred Teig | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Silje Vøyvik | Raumar Orientering | region 3 IL Koll | Utøver | Valnøtter Cashewnøtter |
Frode Wallberg | Heming Orientering | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Bjørn Wangensteen | Lillomarka OL | region 1 Ås-NMBU | Leder | Sjømat :-) |
Boye Wangensteen | Lillomarka OL | region 1 Ås-NMBU | Utøver | |
Kristine Woldene | Fossum IF | region 2 Fossum IF | Utøver | |
Sondre Tandberg Øhrn | Nydalens SK | region 3 IL Koll | Utøver | |
Sigmund Gustav Ølstad | Fet OL | region 3 IL Koll | Utøver | Ingen |
Erlend Hellerud Øpstad | Asker Skiklubb | region 2 Fossum IF | Utøver |