Norsk Orientering

Aktivitet: O-troll leire i AOOK 14 - 15 sept 2019

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet O-troll leire i AOOK 14 - 15 sept 2019
Arrangør Akershus og Oslo
Informasjon

AOOK i samarbeid med Ås-NMBU, Fossum IF og IL Koll inviterer til O-troll leire i 3 regioner i kretsen 14 - 15 sept 2019

Region 1: Ås-NMBU       innbydelse her
Region 2: Fossum IF      innbydelse her
Region 3: IL Koll             innbydelse her

Hvilke region din klubb hører til finner du i oversikten her
NB Nydalens SK er flyttet fra region 2 til region 3

Påmeldingsfrist tirsdag 10 september 2019 klokken 14.09
Starttid tirsdag 10 september 2019 klokken 14.09
Kontaktperson Dag Kolberg
Antall påmeldinger 128

Påmeldinger

Navn Navn Påmelding i region Deltaker Spesielle allergier
Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Christoffer Amundsen Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver Nøtter
Eline Andrea Andersen Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver
Oskar Arnesen Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU
Andreas N Aspelund Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Kinga Banfi Ås-NMBU Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Astrid Marie Bauck Jensen Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver
Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering region 1 Ås-NMBU Leder
Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Jenny Bogadottir Lillomarka OL region 1 Ås-NMBU Utøver
Helle S. Boldingh Debernard Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Inka Marte Boldingh Debernard Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Astri Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Lasse Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering Leder
August Bruland Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Guro Brænden Lillomarka OL region 1 Ås-NMBU Utøver
Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Henrik Duvaas Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver
Hege Ramse Dønåsen Raumar Orientering region 3 IL Koll Leder Cøliaki (tåler ikke gluten). Deltar som leder, kun tilstede lørdag.
Jakob Ramse Dønåsen Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver Astma
Eline Eggen Andreassen Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver
Oscar K. Enggrav Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Ingrid Hovdenak Espedal Asker Skiklubb region 2 Fossum IF Utøver
Linne Evers Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver
Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb region 2 Fossum IF Utøver
Maren Julie Finstad Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver
Lars August Fjellheim IL Koll region 3 IL Koll Utøver
Synne Marie Fjellheim IL Koll region 3 IL Koll Utøver
Jonathan Fodstad IL Koll region 3 IL Koll Utøver
Henrik Mikkelsen Foros Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver
Camilla Fosstveit Raumar Orientering region 3 IL Koll Leder
Erle Fosstveit Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver
Tiril Frostestad-Stenbrenden Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Samuel Furuseth Gjerdrum OL region 3 IL Koll Utøver
Emil Ganc-Petersen Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver
Vegard Gaustad Ås-NMBU Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Anja Berge Gjellestad Nydalens SK region 3 IL Koll Leder
Christian Berge Gjellestad Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Malin Gjetanger Måren OK region 1 Ås-NMBU Utøver
Clara Gram-Knutsen Weisz Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Fredrik Grønseth Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver
Hildegunn Grønseth Fossum IF region 2 Fossum IF Leder
Siri Guttormsen Foshaug Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Elise Hafskjold Nydalens SK region 3 IL Koll Leder
Sondre Hafskjold Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Linus Mestad Hansen Lillomarka OL region 1 Ås-NMBU Utøver Deltar bare på lørdag.
Silas Mestad Hansen Lillomarka OL region 1 Ås-NMBU Utøver Deltar bare på lørdag.
Sofus Mestad Hansen Lillomarka OL region 1 Ås-NMBU Utøver Cøliaki, så tåler ikke gluten. Deltar bare på lørdag
Helene Harstad Nordre Follo Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Henrik Harstad Nordre Follo Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Håvard Harstad Nordre Follo Orientering region 1 Ås-NMBU Leder
Kristin Haugen Øgaard Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver
Alma Rygh Holten Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Håkon Hrubos-Strøm Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Pernille Hølås Mortensen Asker Skiklubb region 2 Fossum IF Utøver
Boiana Iordanova Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Ingrid Merete Jebsen Heming Orientering region 2 Fossum IF Utøver
Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver Laktoseintoleranse
Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Marius Haugen Johnsen Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Jørgen Holm Jøsang Måren OK region 1 Ås-NMBU
Ingrid Kjerkreit Heming Orientering region 2 Fossum IF Utøver
Kjetil Kjernsmo Asker Skiklubb region 2 Fossum IF Leder
Synne Kjernsmo Asker Skiklubb region 2 Fossum IF Utøver Cøliaki (må ha glutenfritt)
Jakob Refvem Kolderup IL Koll region 3 IL Koll Utøver Nøtter
Mathilde Rekkertbø Koren Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Susanne Kvedalen Nordre Follo Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Knut Landstad Nydalens SK region 3 IL Koll Leder
Sverre Øen Landstad Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver Bokhvete
August Myklebust Leopolder IL Koll region 3 IL Koll Utøver
Jørgen Ler Fet OL region 3 IL Koll Utøver
Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Åse Lurås Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Per Magnus Lynne Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver
Håkon Meland-Tangen Bækkelagets SK region 1 Ås-NMBU Leder
Julia Meland-Tangen Bækkelagets SK region 1 Ås-NMBU Utøver Peanøtter
Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK region 1 Ås-NMBU Utøver
Mikkel Michelsen Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver Fossum IF
Teodor Nysæther Mikkelsen IL Koll region 3 IL Koll Utøver
Jens Erik Mortensen Asker Skiklubb region 2 Fossum IF Leder
Ole Jacob Myklebust IL Koll region 3 IL Koll Utøver
Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Leder
Ylva Smidt Nikolaisen Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK region 3 IL Koll Leder
Sigurd Olaisen Nordre Follo Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb region 2 Fossum IF Utøver
Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb region 2 Fossum IF Utøver
Thomas Olsen Asker Skiklubb region 2 Fossum IF Leder
Josefine Oraug Rygh Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Sofie Oraug-Rygh IL Koll region 3 IL Koll Leder
Jakob Osther Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver
Akvile Petrakova Ås-NMBU Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Sigurd Revhaug Nordre Follo Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Elias Leonhard Rieder Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver
Oscar Birk Andenæs Riise IL Koll region 3 IL Koll Utøver
Karl Oraug Rygh IL Koll region 3 IL Koll Utøver
Rafi Leonel Rytter IL Koll region 3 IL Koll Utøver
Dagny Saltveit Ås IL region 1 Ås-NMBU Utøver
Aksel Victor Sanchis Heming Orientering region 2 Fossum IF Utøver
Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL region 1 Ås-NMBU Utøver
Helene Scheele Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Otto Schjølberg-Henriksen Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Idun Skjerve-Hansen Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Gaute Skjønhaug Fet OL region 3 IL Koll Utøver
Jenny Soma Slåstad Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver Tåler ikke nøtter
Oline Soma Slåstad Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver
Ester Sørbrøden Stokset Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Kathrine Stokset Oppsal Orientering region 1 Ås-NMBU Leder
Jens Storaunet Ås-NMBU Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Sigurd Storaunet Ås-NMBU Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Odin Vie Strisland Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver
Ask Felland Sætnan Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver
Leonard Saltkjel Sørli Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver
Maja Sørsdal-Myrlid Nordre Follo Orientering region 1 Ås-NMBU Utøver
Alfred Teig Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Silje Vøyvik Raumar Orientering region 3 IL Koll Utøver Valnøtter Cashewnøtter
Frode Wallberg Heming Orientering region 2 Fossum IF Utøver
Bjørn Wangensteen Lillomarka OL region 1 Ås-NMBU Leder Sjømat :-)
Boye Wangensteen Lillomarka OL region 1 Ås-NMBU Utøver
Kristine Woldene Fossum IF region 2 Fossum IF Utøver
Sondre Tandberg Øhrn Nydalens SK region 3 IL Koll Utøver
Sigmund Ølstad Fet OL region 3 IL Koll Utøver Ingen
Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb region 2 Fossum IF Utøver

Annonser

IOF Eventor