Aktivitet: Åpne økter landslagsamling i Moss 19. - 23.mai
Påmeldingen er stengt.
Aktivitet | Åpne økter landslagsamling i Moss 19. - 23.mai |
---|---|
Arrangør | Norges Orienteringsforbund |
Informasjon |
Startliste for langdistanse onsdag ser du: her
På grunn av hekke- og kalvetiden har vi fått begrensninger hva gjelder antall løpere i skogen, derfor vil ikke alle landslagsøktene være åpne. Men vi kan tilby følgende økter under den åpne landslagssamlingen Program: Søndag 16:00 Model Svestadtjern 1:10000 Løype inntil 7,1km Mandag 10:00 MD Smerta 1:10000 D = 4,7km, H = 6,1km Mandag 16:30 Postplukk Gillingsrød 1:10000 4,9km Tirsdag 09:30 Semilangstrekk Bjerkeskogen 1:10000 Løype inntil 6,6 km Onsdag 10:00 LD Granerud 1:15000 D = 10,5km, H = 15,2km Torsdag 10:00 Semilangstrekk Bjerkeskogen 1:10000 Løype inntil 7,6km Kartlink til oppmøtesteder: her |
Påmeldingsfrist | onsdag 15 mai 2019 klokken 23.59 |
Starttid | søndag 19 mai 2019 klokken 16.00 |
Kontaktperson | Birgitte Husebye |
Antall påmeldinger | 19 |
Påmeldinger
Navn | Navn | Treninger |
Jon Aukrust Osmoen | Nydalens SK | Søndag, Svestadtjern Mandag1.økt MD Smerta |
Gene Beveridge | North West OC | Søndag, Svestadtjern Mandag1.økt MD Smerta Mandag 2.økt Pp Gillingsrød Tirsdag 1.økt SL Bjerkeskogen Onsdag 1.økt LD Granerud Torsdag 1.økt SL Bjerkeskogen |
Håkon Jarvis Drage | Tyrving IL | Mandag1.økt MD Smerta Onsdag 1.økt LD Granerud |
Kine Dæhli | Halden SK | Mandag1.økt MD Smerta |
Ivar Haugen | Norges Orienteringsforbund | Søndag, Svestadtjern Mandag1.økt MD Smerta Mandag 2.økt Pp Gillingsrød Tirsdag 1.økt SL Bjerkeskogen Onsdag 1.økt LD Granerud Torsdag 1.økt SL Bjerkeskogen |
Maren Jansson Haverstad | Tyrving IL | Mandag1.økt MD Smerta |
Jo Forseth Indgaard | Frol IL | Søndag, Svestadtjern Mandag1.økt MD Smerta Mandag 2.økt Pp Gillingsrød Tirsdag 1.økt SL Bjerkeskogen Onsdag 1.økt LD Granerud Torsdag 1.økt SL Bjerkeskogen |
Lizzie Ingham | Halden SK | Mandag1.økt MD Smerta |
Elias Jonsson | Nydalens SK | Mandag1.økt MD Smerta |
Hans Petter Mathisen | Fredrikstad SK | Mandag1.økt MD Smerta Onsdag 1.økt LD Granerud |
Einar Melsom | Fossum IF | Mandag1.økt MD Smerta Tirsdag 1.økt SL Bjerkeskogen Torsdag 1.økt SL Bjerkeskogen |
Torgeir Tiltnes Nørbech | Tyrving IL | Søndag, Svestadtjern Mandag1.økt MD Smerta Mandag 2.økt Pp Gillingsrød Tirsdag 1.økt SL Bjerkeskogen Onsdag 1.økt LD Granerud Torsdag 1.økt SL Bjerkeskogen |
Jo Shepherd | Halden SK | Mandag1.økt MD Smerta Onsdag 1.økt LD Granerud |
Yngve Skogstad | Frol IL | Søndag, Svestadtjern Mandag1.økt MD Smerta Mandag 2.økt Pp Gillingsrød Tirsdag 1.økt SL Bjerkeskogen Onsdag 1.økt LD Granerud Torsdag 1.økt SL Bjerkeskogen |
Chris Smithard | Forth Valley Orienteers | Søndag, Svestadtjern Mandag1.økt MD Smerta Mandag 2.økt Pp Gillingsrød Tirsdag 1.økt SL Bjerkeskogen Onsdag 1.økt LD Granerud Torsdag 1.økt SL Bjerkeskogen |
Andreas Sølberg | IL Leik | Mandag 2.økt Pp Gillingsrød Tirsdag 1.økt SL Bjerkeskogen Onsdag 1.økt LD Granerud Torsdag 1.økt SL Bjerkeskogen |
Olli-Markus Taivainen | Fredrikstad SK | Mandag 2.økt Pp Gillingsrød |
Catherine Taylor | OK Södertörn | Søndag, Svestadtjern Mandag1.økt MD Smerta Tirsdag 1.økt SL Bjerkeskogen Onsdag 1.økt LD Granerud |
Charlotte Watson | Lillomarka OL | Tirsdag 1.økt SL Bjerkeskogen Onsdag 1.økt LD Granerud |