Norsk Orientering

Aktivitet: Sprintliga - foredrag med Leif Inge Tjelta 30.mars

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Sprintliga - foredrag med Leif Inge Tjelta 30.mars
Arrangør Norges Orienteringsforbund
Informasjon

NOF inviterer til inspirasjonsforedrag med Leif Inge Tjelta

 

Tid: 30.mars 1800-1915 (1945)

Sted: Clarion Hotel Stavanger (Arne Rettedals gate 14, Stavanger)

Rett etter fordraget blir det åpen diskusjon om løyper og veivalg fra dagens konkurranser. Ta med ditt løpskart og bli med på en ca 30 min lang økt.

Påmeldingsfrist fredag 29 mars 2019 klokken 21.00
Kontaktperson Jørgen Rostrup
Antall påmeldinger 50

Påmeldinger

Navn Navn
Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL
Emil Ahlbäck Fossum IF
Oskar Andrén IL Leik
Ingeborg Eide Byåsen IL
Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett
Hege Fjellbirkeland IL Gular
Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland)
Maren Grande Frol IL
Per Grande Verdal OK
Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland)
Ivar Haugen Norges Orienteringsforbund
Ragnhild Hjermstad Fossum IF
Arne Johannesen IL Gular
Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular
Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular
Karen Hoel Jomaas Fossum IF
Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland)
Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb
Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett
Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF
Olai Stensland Lillevold Sør-Trøndelag
Per Harald Löfgren Johansen Varegg Fleridrett
Rune Malmei Sandnes IL (Rogaland)
Ingunn Martinsen Varegg Fleridrett
Einar Melsom Fossum IF
Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland)
Jon Myklebost Sandnes IL (Rogaland)
Tora Aasheim Nymark Varegg Fleridrett
Tore Nymark Varegg Fleridrett
Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK
Niklas Profors Varegg Fleridrett
Markus Richter Sandnes IL (Rogaland)
Tobias Rødde Ganddal IL
Malin Sandstad NTNUI
Anton Sjökvist Fredrikstad SK
Leif Størmer Fossum IF
Oskar Størmer Fossum IF
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL
Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb
Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb
Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland)
Ole Morten Thingbø Sandnes IL (Rogaland)
Ann Karin Tjørhom Ganddal IL
Christiane Trösse Varegg Fleridrett
Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering
Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering
Emilie Westli Andersen Løten o-lag
Marius Øie Løten o-lag
Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK

Annonser

IOF Eventor