Activity: Vårsamling for 13-16 i Strømstad 29 - 31 mars 2019
Registration is closed.
Activity | Vårsamling for 13-16 i Strømstad 29 - 31 mars 2019 |
---|---|
Organiser | Akershus og Oslo |
Information | Asker SK i samarbeid med AOOK inviterer til den årlige vårsamlingen for 13-16 åringer i Strømstad (Daftø) 29 - 31 mars 2019.
|
Registration deadline | Tuesday 5 March 2019 at 23:03 |
Contact person | Dag Kolberg |
Number of registrations | 169 |
Registrations
Name | Name | Klasser | Transport |
Axel Aalde | Nydalens SK | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Marius E. Aamodt | Oppsal Orientering | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Jonas Aarseth | Nydalens SK | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Mari Aarseth | Nydalens SK | D 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Henrik Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | Leder | Privatbil |
Kristian Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Elias Andenæs | Asker Skiklubb | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Christoffer Ånensen | Oppsal Orientering | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Lukas Jones Arnesen | Heming Orientering | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Pamela Åsten | Nordre Follo Orientering | Leder | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Aksel Nikolai Aubert | Oppsal Orientering | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Helena Axelsson | Nydalens SK | Leder | Privatbil |
Mille Baastad Berg | Tyrving IL | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Erlend Bakke | Fossum IF | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Harald Bakke | Fossum IF | Leder | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Elise Nilsen Berg | Fossum IF | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Rolf Andreas Berg | Nydalens SK | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Gaute Bergan | Nydalens SK | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Julie Berntzen | Fet OL | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Ella Berstad | Heming Orientering | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Mathias Birkelund | Asker Skiklubb | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Eileen Bjanes | Tyrving IL | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Ragnhild Blom-Hagen | Fossum IF | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Johanne Rognerud Bøe | Fossum IF | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Håkon Bogason | Lillomarka OL | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Bo Utseth Bøhlerengen | Oppsal Orientering | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Synne Utseth Bøhlerengen | Oppsal Orientering | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Lillian Elene Booij | Østmarka OK | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Christian Fredrik Borg | IL Koll | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Martin Christoffer Borg | IL Koll | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Eskil Brænden | Lillomarka OL | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Mari Brende | Fossum IF | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Gina Brevik | Østmarka OK | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Trym Holme Brinch | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Kine Dirro | Måren OK | Leder | Privatbil |
Noor Dirro-Helu | Måren OK | D 15-16 | Privatbil |
Karin Halsaa Dolven | Asker Skiklubb | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Rasmus D. Eastwood | Lillomarka OL | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Steinar Eastwood | Lillomarka OL | Leder | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Håvard Eik | Raumar Orientering | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Tiril Ebon Espedal | Nydalens SK | D 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Håvard Espelin | Asker Skiklubb | Leder | Privatbil |
Tarje Espelin | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Tuva Espelin | Asker Skiklubb | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Emil Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Alexander Melin Ganc-Petersen | Fossum IF | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Kidus Abiy Girma | IL Koll | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Jakob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Simen Gløgård Stensrud | Nittedal OL | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Christian Gløgård | Nittedal OL | Leder | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Ragnhild Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Eskil Hafskjold | Nydalens SK | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Runar Hafskjold | Nydalens SK | Leder | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Kathinka Zahl Hagen | Fossum IF | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Nora Christine Hansen | Asker Skiklubb | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Selma Mestad Hansen | Lillomarka OL | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Elise Wærp Hauge | Nydalens SK | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Hanne Wærp Hauge | Nydalens SK | D 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Ragnhild Mathea Helmersen | Fet OL | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Iselin Hermo | Ås-NMBU Orientering | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Jonas Hicken | IL Koll | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Maja Mo Hjelseth | Nydalens SK | D 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Teodor Mo Hjelseth | Nydalens SK | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Sigurd Hobøl | Oppsal Orientering | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Vigdis Hobøl | Oppsal Orientering | Leder | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Øystein Holo | Fossum IF | Leder | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Signe Holo | Fossum IF | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Linnea Holst | Tyrving IL | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Ingunn Høst Fossgard | Lillomarka OL | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Tuva Høyer | Fossum IF | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Ane Hustvedt | Oppsal Orientering | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Tale Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | D 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Hans Olav Hygen | Østmarka OK | Leder | Privatbil |
Helene Bjørkvold Jendal | Fossum IF | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Simen Rønning Johansen | Måren OK | H 15-16 | Privatbil |
Ingrid Johansen-Barli | Oppsal Orientering | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Elin Kalleson | Oppsal Orientering | Leder | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Mari Kalleson | Oppsal Orientering | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Eskil Kolshus | Oppsal Orientering | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Anders Håvard Larsen | Nydalens SK | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Kristian Juell Larsen | Tyrving IL | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Marius Juell Larsen | Tyrving IL | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Kajsa Meyer Larsson | Tyrving IL | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Mathias Linløkken | Østmarka OK | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Martin Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | Leder | Privatbil |
Tobias Tronbøl Lium | IL Koll | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Jesper Lunde Storløkken | Oppsal Orientering | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Torbjørn Lundeby | Lillomarka OL | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Ingrid Lurås | Oppsal Orientering | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Rasmus Mackenzie | Nydalens SK | H 13-14 | Privatbil |
Anette Jauhojärvi Markussen | Asker Skiklubb | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Sara Martini | Asker Skiklubb | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Kristian Norum Meløysund | Nydalens SK | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Johan Michelsen | Fossum IF | Leder | Privatbil |
Malin Michelsen | Fossum IF | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Johanne Moen | Ås-NMBU Orientering | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Ingeborg Roll Mosland | Oppsal Orientering | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Gunhild Myhr | Asker Skiklubb | Leder | Privatbil |
Jonas Myhr | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Trygve Myhr | Asker Skiklubb | Leder | Privatbil |
Pauline Myklebust | IL Koll | D 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Anna Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | D 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Anders Næss-Ulseth | Heming Orientering | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Una Nastad | Asker Skiklubb | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Sigrid Nermoen | Østmarka OK | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Alva Marika Niklasson | Nordre Follo Orientering | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Nils Anders Niklasson | Nordre Follo Orientering | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Børge Nilsen Berg | Fossum IF | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Kristian Bernhard Nilsen | Fossum IF | Leder | Privatbil |
Sjur Nilsen | Gjerdrum OL | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Vetle Frydenlund Norling | Nydalens SK | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | D 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Henrik Nyberg | Asker Skiklubb | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Vilmer Nyberg | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Hedvig Nyberg-Hansen | Fossum IF | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Mathias Nyhaug | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Sofia Øhlckers | Tyrving IL | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Ask Olaussen | Oppsal Orientering | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Sondre Olaussen | Oppsal Orientering | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Erlend Luis Otterlei | Østmarka OK | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Dorthe Kühl Petersen | Lillomarka OL | Leder | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Jakob Rastad | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Øystein Rastad | Asker Skiklubb | Leder | Privatbil |
Hanna Rehn | Nordre Follo Orientering | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Anselm Reichenbach | Oppsal Orientering | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Henning Reichenbach | Oppsal Orientering | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Sigurd Rødnes | Oppsal Orientering | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Philip Lehmann Romøren | Fossum IF | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Silje Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Birk Felland Sætnan | Fossum IF | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Johannes Salvesen-Lunde | IL Koll | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Marie Saugestad | Nydalens SK | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Marie Scheele | Nydalens SK | D 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Heidi Kristina Sebjørnsen | Fossum IF | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Maren Aure Skogedal | Asker Skiklubb | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Kristine Solbakken | Tyrving IL | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Gabriel Solem | Oppsal Orientering | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Per Noah Sommerhein | Nydalens SK | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Emil Sønstabø Berglund | Oppsal Orientering | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Martin Størmer-Antonsen | Nydalens SK | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Eirik Vie Strisland | Fossum IF | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Sindre Vie Strisland | Fossum IF | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Elias Stubberud | Nydalens SK | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Luciana Maria Svads | Måren OK | D 15-16 | Privatbil |
Janna Sofie Tellesbø | Østmarka OK | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Elise Thorseng | Fossum IF | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Anna Mæhre Torjussen | Fossum IF | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Gunde Tumelionis | Fossum IF | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Kasper Bakken Ulseth | Nydalens SK | H 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Sofie Solheim Undeberget | Oppsal Orientering | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Vilde Vaaje-Kolstad | Ås-NMBU Orientering | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Katrine Bjordal Veggan | Oppsal Orientering | D 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Snorre Veggan | Oppsal Orientering | Leder | Privatbil |
Pia Young Vik | Nydalens SK | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Eira Skaarer Wiklund | Nydalens SK | D 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Inga Skaarer Wiklund | Nydalens SK | D 15-16 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Hans Petter Winger-Lefdal | Fossum IF | H 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Vilde Louise Winger-Lefdal | Fossum IF | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Martha Wisløff | Asker Skiklubb | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Per Clemet Wisløff | Asker Skiklubb | Leder | Privatbil |
Henrik Woldene | Fossum IF | H 15-16 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |
Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | H 13-14 | Buss 2 Olavsgård-Ullevål stadion-Strømstad |
Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | D 13-14 | Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad |