Activity: O-troll leire i AOOK 10 - 11 juni 2017
Registration is closed.
Activity | O-troll leire i AOOK 10 - 11 juni 2017 |
---|---|
Organiser | Akershus og Oslo |
Information | AOOK i samarbeid med Lillomarka OL, Asker SK, og Nittedal OL arrangerer o-troll leiere i 3 regioner helgen 10-11 juni 2017. Region 1 Lillomarka OL innbydelse her Hvilken regon din klubb hører til finner du på oversikten her |
Registration deadline | Tuesday 6 June 2017 at 23:59 |
Contact person | Dag Kolberg |
Number of registrations | 110 |
Registrations
Name | Name | Påmelding til region | Deltakere | Spesielle allergier |
Mathias Birkelund | Asker Skiklubb | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Frikk Finsrud | Asker Skiklubb | Region 2 Asker SK | Utøver | Diabetiker |
Ragnhild Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Una Nastad | Asker Skiklubb | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Sara Nerland | Asker Skiklubb | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Henrik Nyberg | Asker Skiklubb | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Brage Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Øystein Rastad | Asker Skiklubb | Region 2 Asker SK | Leder | |
Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Gunnar Bjerva | Ås-NMBU Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Per Henning Bjerva | Ås-NMBU Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Leder | |
Wiel Marie Lillehammer | Ås-NMBU Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Gavriil Morenko | Ås-NMBU Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Akvile Petrakova | Ås-NMBU Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Aksel Eide | Bækkelagets SK | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Markus Hirsch | Bækkelagets SK | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Oskar Holtvedt | Bækkelagets SK | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Jonas Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Tom Andre Andreassen | Fet OL | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Mons Sætre Lorentsen | Fet OL | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Sigmund Gustav Ølstad | Fet OL | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Amalie Skjønhaug | Fet OL | Region 3 Nittedal OL | Utøver | Skal ikke ha for mye melkeprodukter |
Gaute Skjønhaug | Fet OL | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Torgeir Skjønhaug | Fet OL | Region 3 Nittedal OL | Leder | |
Erlend Bakke | Fossum IF | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Katrine Bakke | Fossum IF | Region 2 Asker SK | Leder | |
Signe Holo | Fossum IF | Region 2 Asker SK | Utøver | mandel |
Kristin M Kolltveit | Fossum IF | Region 2 Asker SK | Leder | Drar hjem lørdag kveld |
Knut Kolltveit Sørlie | Fossum IF | Region 2 Asker SK | Utøver | Drar hjem lördag kveld |
Lukas Jones Arnesen | Heming Orientering | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Silja Berstad | Heming Orientering | Region 2 Asker SK | Utøver | Cøliaki, må spise glutenfritt. |
Helene Margarethe Kristensen | Heming Orientering | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Anders Næss-Ulseth | Heming Orientering | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Alexander Rødsten | Heming Orientering | Region 2 Asker SK | Leder | |
Julie Heyerdahl Rødsten | Heming Orientering | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Anna Elisabeth Rygh | Heming Orientering | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Erik Borg | IL Koll | Region 3 Nittedal OL | Leder | |
Martin Christoffer Borg | IL Koll | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Jonas Hicken | IL Koll | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Pauline Myklebust | IL Koll | Region 3 Nittedal OL | ||
Johannes Salvesen-Lunde | IL Koll | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Nov Bar-Nathan | Lillomarka OL | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Jakob Bell | Lillomarka OL | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Håkon Bogason | Lillomarka OL | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Rasmus D. Eastwood | Lillomarka OL | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Silas Mestad Hansen | Lillomarka OL | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Sofus Mestad Hansen | Lillomarka OL | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | Cøliaki (tåler ikke gluten, men vi kan fikse mat) |
Marius Ingjer | Lillomarka OL | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Torbjørn Lundeby | Lillomarka OL | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Sigrid Aaby Møretrø | Nordre Follo Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Guro Frøseth | Nordre Follo Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Håvard Harstad | Nordre Follo Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Leder | |
Henrik Harstad | Nordre Follo Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Trond Møretrø | Nordre Follo Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Leder | |
Sigurd Olaisen | Nordre Follo Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Emilie Rehn | Nordre Follo Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Vilja Størksen | Nordre Follo Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Hanne Wærp Hauge | Nydalens SK | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Vetle Frydenlund Norling | Nydalens SK | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Aina Elisabeth Tirkkonen Toft | Nydalens SK | Region 2 Asker SK | Utøver | |
Eira Skaarer Wiklund | Nydalens SK | Region 2 Asker SK | Utøver | drar hjem lørdag kveld |
Ottar Wiklund | Nydalens SK | Region 2 Asker SK | Leder | drar hjem lørdag kveld |
Arild Andersen | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Leder | gluten |
Christoffer Ånensen | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Jakob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Tuva Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Synne Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Tale Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Ingrid Johansen-Barli | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Mari Kalleson | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Alfred Nikolaisen | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Arne Olaussen | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Leder | |
Sondre Olaussen | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Linea Kalleson Røed | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Maja Kalleson Røed | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Simen Skeide | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Gabriel Solem | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Thea Tlstovic | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Sofie Solheim Undeberget | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Marie Bjordal Veggan | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Linus Eggen Vinge | Oppsal Orientering | Region 1 Lillomarka OL | Utøver | |
Emma Birkelund | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Leena Birkelund | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Leder | Gluten |
Malene Anouk Booij | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Jakob Gilljam | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Ingrid Jarstadmarken Price | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Katrina Jarstadmarken Price | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | Kommer på ettermiddagen. |
Mathias Linløkken | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | Gluten, melk |
Pernille Sundt Lyngøy | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Bertine Mjøster | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Erlend Luis Otterlei | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Svein Otterlei | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Leder | Dag lørdag + mulig til søndag |
Regine Røiseland | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Theo Røiseland | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Andreas Sandernes | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Ada von Simson | Østmarka OK | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Håvard Eik | Raumar Orientering | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Brage Fosstveit | Raumar Orientering | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Camilla Fosstveit | Raumar Orientering | Region 3 Nittedal OL | Leder | |
Lene Kinneberg | Raumar Orientering | Region 3 Nittedal OL | Leder | Stiller med en leder fra Gjerdrum o-lag |
Brage Høysæter Minken | Raumar Orientering | Region 3 Nittedal OL | Utøver | Tåler ikke hvetemel og peanøtter |
Thomas Ryen | Raumar Orientering | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Kaja Sandvik | Raumar Orientering | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Sara Sandvik | Raumar Orientering | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Sigve Snerlebakken-Aamodt | Raumar Orientering | Region 3 Nittedal OL | Utøver | |
Aksel Samsing Rue | Ullensaker OL | Region 3 Nittedal OL | Utøver |