Norwegian Orienteering Federation

Activity: SwiS: Tiotrening 26.04.

Registration is closed.

Activity SwiS: Tiotrening 26.04.
Organiser Nydalens SK
Information

Tiomila trening for Ungdommer (13-16 år).

Tid: Onsdag 26.04. kl 18:00 blir det informasjon og felles oppvarming til start.

Oppmøte: Sognsvannbommen.

Kart: Sognsvann 1:10000

Hva: Tomannstafett som forberedelse til ungdomsstafetten i Tiomila.

Løyper: Første etappe er 3,6km B/C-nivå, andre etappe er 4,2km A/B-nivå. Begge etappene er gafled.
Ved behov er det i enkelte tilfeller også mulig å løpe to B/C-nivå etapper eller to A/B-nivå etapper etter hverandre.
For nybegynnere er det også mulig å løpe på enmannslag eller i par.

Veksling: Foregår ved "arenapassering" (ca. halvveis i løypa). Forklares nærmerer før treningen starter.

Påmelding: Gjøres av hver enkelt fram til 24.04. her i eventor.

Lagoppsett: Senest tirsdag kveld (25.04.) skal laglederne fra de enkelte klubbene sende laguttak til bojan.blumenstein@gmail.com

Alle ungdommer fra 13-16 år er velkommen!
_________________________________________________________

Registration deadline Tuesday 25 April 2017 at 23:59
Start time Wednesday 26 April 2017 at 18:00
Contact person Bojan Blumenstein
Number of registrations 80

Registrations

Name Name Ønsket etappe Kommentar
Axel Aalde Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Amélie Aamodt Oppsal Orientering Første etappe (3,6km)
Eilert Aamodt Oppsal Orientering Lagleder/ Trener
Marius E. Aamodt Oppsal Orientering Spiller ingen rolle
Jonas Aarseth Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering Spiller ingen rolle
Maya Jones Arnesen Heming Orientering Andre etappe (4,2km)
Helena Axelsson Nydalens SK Lagleder/ Trener
Harald Bakke Fossum IF Lagleder/ Trener
Marius Bakke Fossum IF Andre etappe (4,2km)
Børge Nilsen Berg Fossum IF Første etappe (3,6km)
Rolf Andreas Berg Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Gaute Bergan Nydalens SK Spiller ingen rolle
Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF Første etappe (3,6km)
Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF Andre etappe (4,2km)
Bojan Blumenstein Nydalens SK Lagleder/ Trener
Johanne Rognerud Bøe Fossum IF Første etappe (3,6km)
Erlend Børli Fossum IF Andre etappe (4,2km)
Sondre Ruud Bråten Nydalens SK Lagleder/ Trener
Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK Spiller ingen rolle
Mari Brende Fossum IF Første etappe (3,6km)
Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering Andre etappe (4,2km)
Ida Marie Flågen Heming Orientering Første etappe (3,6km)
Ferdinand Fremming Heming Orientering Andre etappe (4,2km)
Nils Petter Fremming Heming Orientering Første etappe (3,6km)
Lagleder/ Trener
Håvard Haga Nydalens SK Lagleder/ Trener
Sondre Zahl Hagen Fossum IF Andre etappe (4,2km)
Stein H. Hagen Fossum IF Lagleder/ Trener
Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK Andre etappe (4,2km)
Elise Wærp Hauge Nydalens SK Andre etappe (4,2km)
Malene Teresia Jebsen Heming Orientering Spiller ingen rolle
Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF Første etappe (3,6km)
Karen Hoel Jomaas Fossum IF Andre etappe (4,2km)
Isak Jonsson Nydalens SK Andre etappe (4,2km)
Tina Kalleson Oppsal Orientering Andre etappe (4,2km)
Mikkel Katla Fossum IF Andre etappe (4,2km)
Eskil Kolshus Oppsal Orientering Første etappe (3,6km)
Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK Andre etappe (4,2km)
Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering Andre etappe (4,2km)
Jonas Krogh Oppsal Orientering Første etappe (3,6km)
Sivert Sande Kverme Fossum IF Andre etappe (4,2km)
Anders Håvard Larsen Nydalens SK Spiller ingen rolle
Marie Liland Nydalens SK Andre etappe (4,2km)
Ea Lunøe Nydalens SK Andre etappe (4,2km)
Josefine Lydersen Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Gard Møller-Johansen Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Daniel Azagra Næss Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Oliver Nilsen Fossum IF Første etappe (3,6km)
Anders Norling Nydalens SK Lagleder/ Trener
Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK Første etappe (3,6km)
August Syrdal Øen Heming Orientering Andre etappe (4,2km)
Hannah Syrdal Øen Heming Orientering Første etappe (3,6km)
Ask Olaussen Oppsal Orientering Første etappe (3,6km)
Live Østvold Heming Orientering Andre etappe (4,2km)
Roar Pedersen Oppsal Orientering Lagleder/ Trener
Christian Reusch Heming Orientering
Fridtjof Reusch Heming Orientering Første etappe (3,6km)
Theo Ring Giske Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Sigurd Rødnes Oppsal Orientering Spiller ingen rolle
Philip Lehmann Romøren Fossum IF Første etappe (3,6km)
Birk Felland Sætnan Fossum IF Spiller ingen rolle
Marie Saugestad Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Oda Scheele Nydalens SK Andre etappe (4,2km)
Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF Første etappe (3,6km)
Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Eirik Vie Strisland Fossum IF Første etappe (3,6km)
Sindre Vie Strisland Fossum IF Første etappe (3,6km)
Elias Stubberud Nydalens SK Spiller ingen rolle
Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering Første etappe (3,6km)
Snorre Veggan Oppsal Orientering Lagleder/ Trener
Lars Young Vik Nydalens SK Andre etappe (4,2km)
Pia Young Vik Nydalens SK Spiller ingen rolle
Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Ada Wulfsberg Nydalens SK Andre etappe (4,2km)
Frida Solsrud Nydalens SK Første etappe (3,6km) B eller C løype
Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering Første etappe (3,6km) Beklager sen påmelding, håper en form for deltagelse er mulig.
Paula Berstad Heming Orientering Første etappe (3,6km) Ella Berstad
Maria Jonsson Nydalens SK Lagleder/ Trener hjelper til der det er behov
Fredrik Saugestad Nydalens SK Lagleder/ Trener Hjelper til der det trengs
Ingrid Bergh Skard Nydalens SK Første etappe (3,6km)
Ønsker å løpe sammen med noen
Ønsker å løpe sammen med Ingeborg Bøe Grande

Advertisements

IOF Eventor