2017 Sport8-Norgescup junior

Skriv ut

Stilling etter 2 av 14 delarrangementer

D 17-18

Plass Navn Klubb
31.3
2.4
27.5
28.5
3.6
23.6
24.6
25.6
19.8
20.8
7.9
9.9
22.9
23.9
Totalt
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 70 70 140
2 Ane Dyrkorn Eiker OL 60 60 120
3 Anine Lome Hamar OK 47 53 100
4 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 53 26 79
5 Thea Dyrkorn Eiker OL 28 42 70
6 Åsne Naadland Holo Fossum IF 32 36 68
7 Helene Eger Kongsberg OL 34 30 64
7 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 39 25 64
9 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 24 39 63
10 Aurora Gjølsjø OK Moss 27 34 61
11 Hanne Vassend Porsgrunn OL 42 18 60
12 Synne Strand Asker Skiklubb 31 28 59
13 Marlin Haavengen Kongsberg OL 11 47 58
14 Pernille Katla Fossum IF 29 27 56
14 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 25 31 56
16 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 36 16 52
17 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 26 23 49
18 Maria Prestbøen Sandefjord OK 30 15 45
19 Heidi Therese Wiest Vang OL 19 24 43
20 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 21 20 41
20 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 22 19 41
22 Karoline Aune Halden SK 15 22 37
23 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 19 17 36
24 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 14 21 35
25 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 20 14 34
25 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 5 29 34
27 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 32 32
28 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 14 13 27
29 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 16 10 26
30 Anna Meen Porsgrunn OL 23 1 24
31 Dina Reitan Freidig 11 12 23
32 Lotte Myklemyr Eiker OL 17 4 21
33 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 9 11 20
34 Eli Kolstad Mo OK 12 6 18
35 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 8 9 17
36 Ingrid Hasaas Fossum IF 6 8 14
37 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 7 5 12
38 Maria Ulseth Sylte Freidig 7 7
39 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 3 3
40 Elisabeth Brække Halden SK 2 2

D 19-20

Plass Navn Klubb
31.3
2.4
27.5
28.5
3.6
23.6
24.6
25.6
19.8
20.8
7.9
9.9
22.9
23.9
Totalt
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 60 60 120
2 Ingrid Lundanes Emblem IL 50 50 100
3 Ingeborg Eide Byåsen IL 43 43 86
4 Malin Sandstad Freidig 32 37 69
5 Oda J Sikkeland IL Tyrving 37 24 61
6 Silje Hauge Hisøy OK 29 29 58
7 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 26 26 52
7 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 20 32 52
9 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 24 22 46
10 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 21 21 42
11 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 22 18 40
12 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 19 19 38
13 Åshild Kolstad Freidig 15 20 35
14 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 17 17 34
15 Vilde Malmei NTNUI 18 15 33
16 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 16 16 32
17 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 14 12 26
18 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 12 11 23
18 Karine Vestøl Vegårshei IL 13 10 23
20 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 7 14 21
20 Åse Bergan Nydalens SK 8 13 21
22 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 9 9 18
23 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 10 7 17
23 Emilie Westin Porsgrunn OL 11 6 17
25 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 5 8 13
26 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 4 4 8
27 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 6 1 7
28 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1 5 6
29 Oda Q Fossum Freidig 3 2 5
30 Martine Topstad Larvik OK 3 3
31 Idunn Haavengen Kongsberg OL 2 0 2

H 17-18

Plass Navn Klubb
31.3
2.4
27.5
28.5
3.6
23.6
24.6
25.6
19.8
20.8
7.9
9.9
22.9
23.9
Totalt
1 Einar Melsom Fossum IF 70 60 130
2 Sebastian Daland Kristiansand OK 60 47 107
3 Kasper Fosser Heming Orientering 36 70 106
3 Erling Hjermstad Fossum IF 53 53 106
5 Sander Arntzen Asker Skiklubb 47 32 79
6 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 39 36 75
7 Jørgen Baklid Konnerud IL 32 42 74
8 Oskar Spets Storhov Freidig 34 39 73
9 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 42 29 71
10 Øyvind Hjermstad Fossum IF 29 30 59
10 Sindre R Holt Hedrum OL 28 31 59
12 Even-Johan Kaspersen Mo OK 31 22 53
13 Oscar Lyngen Freidig 18 26 44
13 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 8 36 44
13 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 24 20 44
16 Axel Hoveid Asker Skiklubb 20 21 41
17 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 21 19 40
18 Anders Haugskott OL Trollelg 11 28 39
18 Per Ivar Stokland Ganddal IL 25 14 39
20 Audun Bergan Nydalens SK 23 13 36
20 Niels Christian Hellerud Halden SK 9 27 36
22 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 19 16 35
23 Tord Strand Kongsberg OL 26 8 34
23 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 22 12 34
23 Aslak Heimdal Konnerud IL 27 7 34
26 Marius Aurebekk Kristiansand OK 30 30
27 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 13 15 28
28 Erlend Brendstuen Halden SK 14 11 25
28 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 25 25
30 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 24 24
31 Mats Eidsmo Freidig 23 23
31 Håkon Lund Kongsberg OL 5 18 23
33 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 16 4 20
34 Even Lindaas Vang OL 17 17
34 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 17 17
34 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 7 10 17
37 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 15 15
38 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 12 12
39 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 10 10
40 Kristian Fredrik Lynum Freidig 9 9
40 Stian Rykkje Varegg Fleridrett 4 5 9
42 Andreas Ramberg Østmarka OK 6 6
42 Eskil Frøisland Vang OL 6 6
44 Trygve Myhr Asker Skiklubb 3 3
44 Mathias Hermstad Freidig 3 3
46 Sverre Narum Vang OL 2 2
46 Joar Gjerdahl Konnerud IL 2 2
48 Peter Gisholt Fossum IF 1 1
48 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1 1

H 19-20

Plass Navn Klubb
31.3
2.4
27.5
28.5
3.6
23.6
24.6
25.6
19.8
20.8
7.9
9.9
22.9
23.9
Totalt
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 50 60 110
1 Audun Heimdal Konnerud IL 60 50 110
3 Knut Aasheim Halden SK 26 43 69
4 Håvard Eidsmo Freidig 37 29 66
4 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 29 37 66
6 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 43 17 60
7 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 32 19 51
8 Martin Borge Heir Fossum IF 21 26 47
9 Tobias Kristensen Larvik OK 20 24 44
10 Peter Nordbrøden Halden SK 22 18 40
11 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 24 15 39
12 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 17 20 37
13 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 14 21 35
14 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 11 22 33
15 Marius Pytten Kristiansand OK 32 32
16 Tarjei Holo Fossum IF 15 12 27
17 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 12 14 26
17 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 13 13 26
19 Sturla Frydenlund Sturla, IF 18 7 25
20 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 16 8 24
21 Kjetil Mølnvik Freidig 19 3 22
22 Adrian Opheim Freidig 9 11 20
23 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 17 17
24 Ole Wanvik Haugen Freidig 10 5 15
25 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 10 10
26 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 7 2 9
26 Jostein Tandberg Nydalens SK 9 9
26 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 3 6 9
29 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 8 8
30 Vegard Myklemyr Eiker OL 6 6
31 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 5 5
31 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 5 5
33 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 4 4
34 Lars Solli Mo OK 2 2
35 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1 1
35 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
31.03.2017 NM natt Kristiansand OK lang
02.04.2017 NC-mellomdistanse Kristiansand OK lang
27.05.2017 JWOC test mellom IK Grane Arendal Orientering mellom
28.05.2017 JWOC test lang IK Grane Arendal Orientering lang
03.06.2017 NM sprint Hamar OK, Løten o-lag sprint
23.06.2017 Norsk O-Festival sprint Elite Freidig sprint
24.06.2017 Norsk O-Festival lang Elite Freidig lang
25.06.2017 Norsk O-Festival mellom Elite Freidig mellom
19.08.2017 Norgescup sprint Samnanger IL, Varegg Fleridrett sprint
20.08.2017 NM ultralang Samnanger IL, Varegg Fleridrett ultralang
07.09.2017 NM lang Halden SK lang
09.09.2017 NM mellom finaler Halden SK mellom
22.09.2017 Norgescup sprint sr-jr Byåsen IL sprint
23.09.2017 O-idol og Norgescup finale sr-jr Byåsen IL mellom

Annonser

IOF Eventor