2017 Sport8-Norgescup junior

Skriv ut

Sluttstilling etter 14 delarrangementer

D 17-18

Plass Navn Klubb
31.3
2.4
27.5
28.5
3.6
23.6
24.6
25.6
19.8
20.8
7.9
9.9
22.9
23.9
Totalt
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 70 70 70 70 70 (60) 70 (53) 70 70 (60) 70 (42) 630
2 Synne Strand Asker Skiklubb 31 (28) 47 36 (27) 39 70 34 (24) 53 53 (25) 70 433
3 Ane Dyrkorn Eiker OL 60 60 (36) 42 (34) (32) 47 42 47 39 47 (39) 47 431
4 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 39 (25) (8) 28 42 60 29 53 70 (15) (13) 36 28 385
5 Hanne Vassend Porsgrunn OL 42 (18) 30 53 31 (19) 28 27 (24) 53 (25) (26) 53 60 377
6 Ragnhild Eide Byåsen IL 29 53 42 11 36 25 60 60 (4) 36 352
7 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 60 (19) 39 47 34 47 29 32 32 27 347
8 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 28 32 36 34 21 31 47 60 53 342
9 Marlin Haavengen Kongsberg OL (11) 47 (22) 39 32 60 36 (6) (27) (25) 28 30 39 30 341
10 Lene Berg Hanssen Byåsen IL (21) (20) (16) (21) 60 25 23 39 42 30 (22) 34 53 25 331
11 Åsne Naadland Holo Fossum IF 32 36 53 31 25 (22) 34 39 42 (19) 34 326
12 Pernille Katla Fossum IF 29 (27) 32 (15) 30 39 60 32 36 36 31 (29) (6) 325
13 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 24 39 24 47 30 28 (21) 31 42 (19) (14) 34 (15) 299
14 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 26 (23) (25) 30 (23) 36 (3) 32 (15) 27 42 32 42 31 298
15 Thea Dyrkorn Eiker OL 28 42 42 34 27 (19) (25) 28 (22) (24) 28 27 39 295
16 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb (14) (21) 23 27 34 42 26 47 34 (19) 36 24 293
17 Aurora Gjølsjø OK Moss 27 34 (5) (17) 28 (3) 25 29 39 (23) 30 29 31 (16) 272
18 Helene Eger Kongsberg OL 34 30 (19) 29 31 30 21 (20) 23 21 30 (5) 249
19 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 53 26 11 29 31 (5) 36 21 9 9 225
20 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering (5) 29 17 (10) 16 26 53 14 18 27 22 (11) 222
21 Ragne Wiklund Nydalens SK 70 47 29 70 216
22 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 32 21 29 15 (1) 31 26 (8) 20 24 14 (1) 212
23 Karoline Aune Halden SK 15 22 26 24 (11) 30 28 (9) (13) 16 23 (7) 23 207
24 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 20 (14) 27 25 21 (17) 18 18 (12) (14) 26 25 (10) 19 199
25 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 39 10 12 60 6 16 26 27 196
25 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 22 19 20 23 23 22 (3) 17 (12) (17) 18 (15) 32 196
27 Anine Lome Hamar OK 47 53 34 60 194
28 Heidi Therese Wiest Vang OL 19 24 15 20 18 32 15 18 20 181
29 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 12 15 20 13 31 9 15 16 29 160
30 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 36 16 22 16 7 6 29 7 13 152
31 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 19 17 18 14 14 (4) 20 14 (7) 17 15 (5) 148
32 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 25 31 14 26 10 26 6 138
33 Aurora Moholth Kongsberg OL 2 24 24 26 23 12 12 14 137
34 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 16 10 18 2 (2) 8 (2) 14 17 32 10 127
35 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 20 5 19 8 11 24 19 106
36 Maria Ulseth Sylte Freidig 7 10 22 15 9 24 17 104
37 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 9 11 6 9 9 22 11 2 (1) 22 101
38 Maria Prestbøen Sandefjord OK 30 15 31 20 96
39 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 8 9 7 19 20 9 7 13 92
40 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 10 27 21 18 4 80
41 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 3 28 23 21 75
42 Dina Reitan Freidig 11 12 3 11 12 11 10 1 71
43 Anna Meen Porsgrunn OL 23 1 12 6 2 3 4 12 7 70
44 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 14 13 13 17 4 5 3 69
45 Eli Kolstad Mo OK 12 6 4 8 8 16 13 67
46 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 1 13 14 6 28 62
47 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 18 14 8 10 8 2 60
47 Vera Melkild Freidig 16 24 20 60
49 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 5 14 23 7 8 57
50 Lotte Myklemyr Eiker OL 17 4 13 6 16 56
50 Maren Norderud IL Tyrving 26 30 56
52 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 1 22 26 49
53 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 13 20 12 45
54 Linn Mei Waaler Måren OK 6 8 6 10 11 41
55 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 16 19 35
56 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 21 11 32
57 Solveig Eline Berg IL Tyrving 9 5 17 31
58 Synne Marie Kvamme Wing OK 21 8 29
59 Hanne Daltveit Fana IL 16 1 9 0 26
60 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 22 3 25
61 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 7 5 1 5 2 4 24
62 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 20 20
63 Inga Vestøl Stødle Kristiansand OK 7 12 19
63 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 7 12 19
65 Ane-Marte Borg Hanssen IL BUL-Tromsø 18 18
65 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1 17 18
67 Jasmin Schwammberger Gjø-Vard OL 17 17
68 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 7 9 16
69 Ingrid Hasaas Fossum IF 6 8 14
70 Guri Sandvold Tynset IF 13 13
71 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 10 10
72 Andrea Vanebo Kongsberg OL 1 2 4 7
72 Marie Hansen Sarpsborg OL 4 3 7
74 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 6 6
75 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 5 5
76 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 4 4
77 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 3 3
77 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 3 3
79 Ragne Munkeby Frol IL 2 2
79 Elisabeth Brække Halden SK 2 2

D 19-20

Plass Navn Klubb
31.3
2.4
27.5
28.5
3.6
23.6
24.6
25.6
19.8
20.8
7.9
9.9
22.9
23.9
Totalt
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 60 60 60 60 60 (43) 60 60 (50) (43) (50) 60 (43) 60 540
2 Ingeborg Eide Byåsen IL (43) (43) 50 (43) (43) 60 50 50 60 50 60 (24) 60 50 490
3 Ingrid Lundanes Emblem IL 50 50 (37) (22) 43 50 (37) 43 43 60 (43) 50 50 (43) 439
4 Malin Sandstad Freidig 32 37 (18) 26 32 29 43 (22) (24) (24) (24) 32 32 37 300
5 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb (20) 32 43 37 37 (26) (24) 29 29 29 (21) 29 32 297
6 Oda J Sikkeland IL Tyrving 37 (24) 32 (21) (22) 37 (5) (19) 32 32 32 29 37 26 294
6 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 26 26 29 50 (24) (24) (24) 37 26 37 26 37 (24) 294
8 Åshild Kolstad Freidig (15) 20 21 19 26 22 32 (19) 26 37 43 246
9 Silje Hauge Hisøy OK 29 29 24 32 26 19 32 26 217
10 Vilde Malmei NTNUI 18 15 19 29 50 17 20 (12) 20 (8) 16 204
10 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 24 22 18 (14) 16 (13) 37 21 21 26 19 204
12 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 12 (11) 17 (12) 13 (8) 18 20 13 22 24 22 161
13 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 7 14 20 10 21 15 19 (6) 18 20 144
13 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 13 12 11 17 22 18 17 20 14 144
15 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 19 19 14 22 8 9 15 22 15 143
16 Emma Arnesen Byåsen IL 22 19 29 20 21 29 140
17 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) (5) 8 13 20 16 11 15 (7) 17 15 16 131
18 Emilie Westin Porsgrunn OL 11 (6) 12 24 8 (4) 16 14 13 14 17 129
19 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 22 18 26 17 21 11 115
20 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 16 16 18 9 20 15 18 112
20 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 6 (1) 15 4 18 14 22 11 7 15 112
22 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 21 21 21 19 20 102
23 Line Sølberg OL Trollelg 13 16 10 12 10 21 18 100
24 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 17 17 6 10 14 17 12 93
25 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 6 29 16 22 19 92
26 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 14 12 20 21 7 17 91
27 Åse Bergan Nydalens SK 8 13 16 18 16 16 87
28 Karine Vestøl Vegårshei IL 13 10 15 7 12 29 86
29 Kristin Brekke Lillomarka OL 9 19 18 19 65
30 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1 5 14 18 5 11 6 60
31 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 10 7 3 17 15 52
32 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 2 2 5 10 5 13 11 48
33 Sonja Mellberg NTNUI 26 21 47
34 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 4 4 15 14 37
34 Idunn Haavengen Kongsberg OL 2 0 9 4 12 10 37
36 Oda Q Fossum Freidig 3 2 8 9 13 35
37 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 13 17 30
38 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 20 3 23
39 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 9 9 18
40 Julie Nærestad Vegårshei IL 16 16
41 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 12 1 2 15
41 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 15 15
43 Linn Hege Roso Lardal OL 3 4 7
44 Helena Åsberg Sarpsborg OL 3 3
44 Martine Topstad Larvik OK 3 3
46 Astrid Styrvold Lardal OL 1 1 2

H 17-18

Plass Navn Klubb
31.3
2.4
27.5
28.5
3.6
23.6
24.6
25.6
19.8
20.8
7.9
9.9
22.9
23.9
Totalt
1 Elias Jonsson Nydalens SK 70 60 60 70 (42) (39) 60 70 70 70 70 (34) 600
2 Kasper Fosser Heming Orientering (36) 70 60 70 70 (9) 70 70 53 60 (47) 70 593
3 Einar Melsom Fossum IF 70 60 (25) 53 47 (26) 27 (7) 47 53 (25) 60 31 448
4 Sebastian Daland Kristiansand OK 60 47 (16) (29) 34 60 60 42 (31) 39 (34) 53 42 (32) 437
5 Lukas Liland Nydalens SK 53 42 (25) 36 47 47 53 60 (28) 39 53 430
6 Jørgen Baklid Konnerud IL (32) 42 47 47 53 (23) 39 (34) (36) (34) 47 60 47 47 429
7 Erling Hjermstad Fossum IF 53 53 42 39 (32) 53 (34) 53 (34) (31) 36 36 (29) 60 425
8 Oskar Spets Storhov Freidig 34 39 36 36 47 53 (23) 60 42 (19) (30) (29) (31) 39 386
9 Sander Arntzen Asker Skiklubb 47 32 39 31 (18) 39 53 31 42 42 (5) 356
10 Marius Aurebekk Kristiansand OK 30 30 (27) 39 32 31 (25) 32 42 39 30 (25) 305
11 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 39 36 30 27 42 27 (26) (26) 36 (4) 34 (23) 30 301
12 Aslak Heimdal Konnerud IL 27 (7) (10) 34 (20) 28 32 39 30 25 39 28 (13) 282
13 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 42 29 32 (19) (17) (19) 23 (22) 34 32 32 27 28 279
14 Oscar Lyngen Freidig 18 26 31 26 36 34 47 (17) 22 (17) 36 (3) 276
15 Anders Haugskott OL Trollelg (11) 28 31 30 29 36 24 26 28 (23) (24) 42 274
16 Øyvind Hjermstad Fossum IF 29 30 28 23 (21) (22) 29 (16) 28 31 31 (17) 29 258
17 Even-Johan Kaspersen Mo OK 31 22 27 (7) (21) 24 30 32 30 23 (15) (19) (7) 23 242
18 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 29 25 28 31 25 30 27 27 (10) 18 240
19 Sindre R Holt Hedrum OL 28 31 21 (18) 25 36 (17) 21 (6) (15) 26 26 (19) 25 239
20 Einar Ekeland Oddersjaa SSK (8) 36 (12) 23 (14) 20 18 30 27 23 (14) 34 26 237
20 Niels Christian Hellerud Halden SK (9) 27 26 24 (14) 21 29 28 29 (18) 32 21 237
22 Mats Eidsmo Freidig 23 19 32 19 (16) 27 (10) 29 (19) 24 30 22 225
23 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 25 18 21 29 18 18 22 27 (12) 21 199
24 Tord Strand Kongsberg OL 26 8 22 28 29 24 12 16 (4) 27 192
25 Axel Hoveid Asker Skiklubb 20 21 15 (7) 13 25 18 9 13 36 170
26 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 17 23 16 14 (9) 25 20 15 13 20 163
27 Even Lindaas Vang OL 17 16 (1) 14 21 18 17 12 20 10 145
28 Håkon Lund Kongsberg OL (5) 18 20 13 11 11 20 8 21 (8) (1) 19 141
29 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 19 16 3 20 23 7 11 24 16 139
30 Magnus Gjerstad Varegg Fleridrett 12 70 53 135
31 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 24 20 14 17 8 24 14 3 124
32 Audun Bergan Nydalens SK 23 13 8 12 13 22 4 17 112
33 Eskil Frøisland Vang OL 6 17 9 15 9 6 20 3 24 109
34 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 7 10 2 3 15 27 20 10 14 108
35 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 13 15 17 15 11 11 22 104
36 Erlend Brendstuen Halden SK 14 11 11 21 19 13 2 3 6 100
37 August Asheim Birkeland Halden SK 24 22 3 4 24 15 92
37 Mathias Vindal Freidig 6 8 30 10 11 22 5 92
39 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 15 4 3 14 4 10 14 11 14 89
40 Kristian Fredrik Lynum Freidig 9 9 10 19 6 16 8 7 84
41 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 16 4 13 13 8 18 11 83
42 Kristian Pytten Kristiansand OK 23 14 24 9 9 3 82
43 Mathias Hermstad Freidig 3 30 15 14 1 9 8 80
44 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 24 23 26 73
45 Stian Rykkje Varegg Fleridrett 4 5 17 9 21 9 65
46 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 6 6 18 3 5 7 15 60
47 Joar Gjerdahl Konnerud IL 2 8 11 20 6 5 6 58
48 Skjalg Nysæter Skien OK 13 10 5 1 16 12 57
49 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 21 19 4 2 46
50 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 34 10 44
51 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 21 20 41
52 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1 15 5 8 8 2 39
52 Per Ivar Stokland Ganddal IL 25 14 39
54 Jostein Svaland Dale Vang OL 13 16 6 2 1 38
54 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 22 12 4 38
56 Peter Gisholt Fossum IF 1 11 5 17 1 35
57 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 10 1 7 16 34
57 Trygve Myhr Asker Skiklubb 3 7 14 5 5 34
59 Joar Oldernes Lillomarka OL 26 26
60 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 10 12 22
61 Emil Størmer Fossum IF 4 1 4 12 21
62 Trygve Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 2 2 15 19
63 Scott Juvik IL Gular 16 16
64 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 5 3 7 15
65 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 12 12
65 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 12 12
65 Scott Juvik IL Gular 7 5 12
68 Andreas Ramberg Østmarka OK 6 5 11
69 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 2 2 2 6
69 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 6 6
71 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 1 3 4
72 Sverre Narum Vang OL 2 2
73 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1 1
73 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 1 1
73 Knut Kyrkjebø TIF Viking 1 1

H 19-20

Plass Navn Klubb
31.3
2.4
27.5
28.5
3.6
23.6
24.6
25.6
19.8
20.8
7.9
9.9
22.9
23.9
Totalt
1 Audun Heimdal Konnerud IL 60 50 60 60 50 50 (43) 60 (32) (43) 60 (32) 60 (43) 510
2 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 50 60 (26) 43 60 32 50 29 60 (26) 60 (17) 444
3 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK (29) 37 43 50 60 43 (24) 43 50 50 (18) (22) 43 419
4 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 43 (17) 32 37 37 60 32 (26) (22) 43 37 29 (12) 350
5 Håvard Eidsmo Freidig 37 29 21 29 60 37 32 (21) 37 60 342
6 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb (19) (18) (18) 26 22 26 37 32 37 50 32 50 312
7 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 32 (19) 22 29 43 32 (9) (20) 24 (22) 24 50 37 293
8 Marius Pytten Kristiansand OK 32 50 24 26 (17) 50 24 29 26 20 281
9 Knut Aasheim Halden SK 26 43 24 19 24 19 37 24 43 259
10 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL (14) 21 37 21 (13) 37 29 22 26 20 (16) 32 245
11 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK (11) 22 37 22 43 (17) 26 21 21 29 20 241
12 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL (10) 21 22 20 29 24 19 29 21 (19) 24 209
13 Tobias Kristensen Larvik OK 20 24 (14) (15) 20 29 20 (15) 20 18 (15) (3) 18 26 195
14 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 16 (8) 18 20 22 15 (5) 21 16 (14) 21 22 171
15 Peter Nordbrøden Halden SK 22 18 16 16 (15) 24 (16) 18 17 (13) 20 18 169
16 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 24 15 19 11 17 16 17 13 (4) 24 (4) 156
17 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 13 13 15 17 16 (13) (13) 16 19 (11) 16 15 140
18 Anders Haga Raumar Orientering 28 26 50 26 130
19 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering (5) 10 14 (2) 8 8 17 15 14 (7) 12 11 109
19 Adrian Opheim Freidig 9 11 12 19 10 15 17 16 109
21 Martin Borge Heir Fossum IF 21 26 18 19 21 105
22 Vegard Myklemyr Eiker OL 6 12 7 17 10 11 6 20 15 (3) 104
23 Lars Solli Mo OK (2) 8 9 14 9 14 11 9 10 7 91
24 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 32 12 43 87
25 Kjetil Mølnvik Freidig 19 3 14 15 21 14 86
26 Sverre Bang Støeng NTNUI 13 21 11 22 14 81
27 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1 9 12 6 10 4 9 6 13 70
28 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 3 6 1 12 14 13 6 2 10 67
29 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 12 14 4 17 19 66
30 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 17 13 8 3 13 10 64
31 Ole Wanvik Haugen Freidig 10 5 7 13 8 5 12 60
31 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 18 4 18 12 8 60
31 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 5 16 14 18 7 60
34 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 17 20 20 57
35 Jonas Unsgård IL Leik 7 3 19 17 9 55
36 Tarjei Holo Fossum IF 15 12 12 13 52
37 Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot, FIN 19 2 22 43
37 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 8 3 11 12 1 8 43
39 Sturla Frydenlund Sturla, IF 18 7 5 1 9 2 42
40 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 6 1 5 14 8 34
41 Jan Erik Naess Fossum IF 29 29
42 Alex Carcas Halden SK 17 10 27
43 Jostein Tandberg Nydalens SK 9 6 11 26
44 Thomas Tubbehaugen OK Moss 1 2 10 11 24
45 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 4 8 7 1 20
45 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 5 9 6 20
47 Brage Jørum Byåsen IL 12 5 17
47 Trygve Heggedal Kongsberg OL 7 10 17
49 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 11 5 16
50 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 15 15
51 Are Wigaard Oppsal Orientering 12 12
52 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 7 2 9
53 Sondre Lorentsen OK Silsand 7 7
54 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 6 6
55 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 1 4 5
56 Peter Martinus Freyborg Uran NTNUI 3 3

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
31.03.2017 NM natt Kristiansand OK lang
02.04.2017 NC-mellomdistanse Kristiansand OK lang
27.05.2017 JWOC test mellom IK Grane Arendal Orientering mellom
28.05.2017 JWOC test lang IK Grane Arendal Orientering lang
03.06.2017 NM sprint finale Hamar OK sprint
23.06.2017 Norsk O-Festival sprint Elite Freidig sprint
24.06.2017 Norsk O-Festival lang Elite Freidig lang
25.06.2017 Norsk O-Festival mellom Elite Freidig mellom
19.08.2017 Norgescup sprint Samnanger IL, Varegg Fleridrett sprint
20.08.2017 NM ultralang Samnanger IL, Varegg Fleridrett ultralang
07.09.2017 NM lang Halden SK lang
09.09.2017 NM mellom finaler Halden SK mellom
22.09.2017 Norgescup sprint sr-jr Byåsen IL sprint
23.09.2017 O-idol og Norgescup finale sr-jr Byåsen IL mellom

Annonser

IOF Eventor