Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

D 17-18 Elite

2 000 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13:586:59
2Marlin HaavengenKongsberg OL14:11+0:137:05
2Hedda Raadal BjørloHalden SK14:11+0:137:05
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14:19+0:217:09
5Ragnhild EideByåsen IL14:25+0:277:12
6Synne StrandAsker Skiklubb14:27+0:297:13
7Ingrid G. KvålsgardFossum IF14:30+0:327:15
8Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb14:54+0:567:27
9Ane DyrkornEiker OL14:56+0:587:28
10Thea Sildnes BaklidKonnerud IL15:11+1:137:35
11Pernille KatlaFossum IF15:16+1:187:38
12Helene EgerKongsberg OL15:35+1:377:47
13Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK15:36+1:387:48
14Thea DyrkornEiker OL15:38+1:407:49
15Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering15:42+1:447:51
16Lene Berg HanssenByåsen IL15:52+1:547:56
17Aurora MoholthKongsberg OL15:58+2:007:59
18Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL16:10+2:128:05
19Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK16:18+2:208:09
20Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF16:23+2:258:11
21Tora IndregardIL BUL-Tromsø16:30+2:328:15
22Hanne VassendPorsgrunn OL16:31+2:338:15
23Heidi Therese WiestVang OL16:34+2:368:17
24Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss16:39+2:418:19
25Vera MelkildFreidig16:40+2:428:20
26Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK16:53+2:558:26
27Ane Holm GrønengLillehammer OK17:09+3:118:34
28Guri SandvoldTynset IF17:20+3:228:40
29Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK17:25+3:278:42
30Karoline AuneHalden SK17:37+3:398:48
31Maria Rørvik HaverLillomarka OL17:43+3:458:51
32Maria Ulseth SylteFreidig17:58+4:008:59
33Eli KolstadMo OK17:59+4:018:59
34Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18:01+4:039:00
35Anna MeenPorsgrunn OL18:02+4:049:01
36Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18:04+4:069:02
37Kristina VollHaugesund IL Orientering18:06+4:089:03
38Aurora GjølsjøOK Moss18:12+4:149:06
39Agnethe HasliGjø-Vard OL18:13+4:159:06
40Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18:27+4:299:13
41Emma Eithun PaulsenLillomarka OL18:28+4:309:14
42Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL18:31+4:339:15
43Lotte MyklemyrEiker OL18:44+4:469:22
44Marte Lien JohnsenByåsen IL18:47+4:499:23
45Ragne MunkebyFrol IL19:07+5:099:33
46Andrea VaneboKongsberg OL19:08+5:109:34
47Tonje Rognerud BøeFossum IF19:13+5:159:36
48Linn Mei WaalerMåren OK19:30+5:329:45
49Marie HansenSarpsborg OL19:32+5:349:46
50Hanne DaltveitFana IL19:33+5:359:46
51Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering19:36+5:389:48
52Ingvil AhlsandNydalens SK19:54+5:569:57
53Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK20:21+6:2310:10
54Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL20:57+6:5910:28
55Dina ReitanFreidig21:06+7:0810:33
56Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL22:25+8:2711:12
57Hanna Lye MoumHalden SK22:47+8:4911:23
58Anna RenolenWing OK24:42+10:4412:21
59Andrine VikenByåsen IL26:02+12:0413:01
60Sofie HallemVerdal OK29:43+15:4514:51
61Sarah WølloKongsberg OL30:14+16:1615:07
62Selma KristiansenOK Moss59:16+45:1829:38
63Kathinka RogstadKongsberg OL1:50:03+1:36:0555:01
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud ILdiskvalifisert
Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsøikke startet
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet
Marie Bakken SørensenFreidigikke startet
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKikke startet
Anine LomeHamar OKikke startet

D 19-20 Elite

2 170 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL14:206:36
2Ingrid LundanesEmblem IL14:38+0:186:44
3Marie OlaussenFredrikstad SK15:17+0:577:02
4Oda J SikkelandIL Tyrving15:52+1:327:18
4Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb15:52+1:327:18
6Malin SandstadFreidig16:43+2:237:42
7Åshild KolstadFreidig16:44+2:247:42
8Maiken Økern HågårdKonnerud IL16:48+2:287:44
9Anne Willkommen EikenKongsberg OL16:55+2:357:47
10Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)17:15+2:557:56
11Emma ArnesenByåsen IL17:44+3:248:10
12Silje HaugeHisøy OK17:59+3:398:17
13Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:00+3:408:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Vilde MalmeiNTNUI18:03+3:438:19
15Line SølbergOL Trollelg18:15+3:558:24
16Ingvild C. FleisjeLillomarka OL18:28+4:088:30
17Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK18:35+4:158:33
18Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)18:39+4:198:35
19Margrethe WisløffAsker Skiklubb18:40+4:208:36
20Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)19:07+4:478:48
21Marit Melby JacobsenLardal OL19:40+5:209:03
22Kristin BrekkeLillomarka OL20:16+5:569:20
23Emilie WestinPorsgrunn OL20:34+6:149:28
24Karine VestølVegårshei IL21:01+6:419:41
25Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL21:17+6:579:48
26Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)21:22+7:029:50
27Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett21:40+7:209:59
28Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering21:52+7:3210:04
29Emilie Liabakk EriksenByåsen IL24:59+10:3911:30
30Benedicte PedersenSarpsborg OL28:24+14:0413:05
31Idunn HaavengenKongsberg OL45:12+30:5220:49
Helena ÅsbergSarpsborg OLikke startet
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet

D 21- Elite

2 390 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma JohanssonFredrikstad SK15:526:38
2Marion HuberNydalens SK15:58+0:066:40
3Agnes LeoHalden SK16:02+0:106:42
4Sigrid AlexandersenNTNUI16:19+0:276:49
5Kamilla OlaussenFredrikstad SK16:26+0:346:52
6Lone BrochmannBækkelagets SK16:36+0:446:56
7Maren Jansson HaverstadNTNUI16:42+0:506:59
8Marte NarumNydalens SK16:55+1:037:04
9Anne M Hausken NordbergNydalens SK17:06+1:147:09
10Iliana IlievaHalden SK17:12+1:207:11
11Ragnhild HjermstadFossum IF17:13+1:217:12
12Eirin Svanøe-HafstadFrol IL17:22+1:307:15
13Lene Godager KaasBækkelagets SK17:32+1:407:20
14Marthe GløersenBækkelagets SK17:47+1:557:26
15Marianne AndersenKristiansand OK17:50+1:587:27
16Ingunn Egeberg VáriNTNUI18:05+2:137:33
17Emilie Westli AndersenLøten o-lag18:10+2:187:36
18Kine Hallan SteiwerHalden SK18:16+2:247:38
19Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18:22+2:307:41
20Ingrid GulbrandsenNTNUI18:26+2:347:42
21Louise OramBækkelagets SK18:57+3:057:55
22Ida TiltnesIL Tyrving18:59+3:077:56
23Evine Westli AndersenLøten o-lag19:17+3:258:04
24Elen Katrine SkjerveFrol IL19:53+4:018:19
25Victoria StevensAIRE GB19:55+4:038:20
26Karen Oline KolstadNTNUI20:09+4:178:25
27Lone MalmgrenGjø-Vard OL20:11+4:198:26
28Guro TorpeFrol IL20:12+4:208:27
29Camilla ÖhmanNTNUI20:24+4:328:32
30Mathilde RundhaugFrol IL20:29+4:378:34
31Kari SvingheimLillehammer OK20:56+5:048:45
32Gunhild Rogne HallandNTNUI21:13+5:218:52
33Live Bredholt JørgensenNTNUI21:14+5:228:53
34Ingvild Maalen-JohansenNTNUI21:22+5:308:56
35Hedvig ÅstebølNTNUI22:14+6:229:18
36Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett22:20+6:289:20
37Silje ArntzenNTNUI22:38+6:469:28
38Anine AhlsandNTNUI22:45+6:539:31
39Pernille Ibsen LervågVelledalen IL23:04+7:129:39
40Pauline Røstum BellingmoNTNUI23:42+7:509:54
41Karoline Dahl FosbyNTNUI23:43+7:519:55
42Mali Gederaas KanstadNTNUI23:57+8:0510:01
43Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg24:03+8:1110:03
43Synnøve BråtenVegårshei IL24:03+8:1110:03
45Maren GrandeFrol IL24:42+8:5010:20
46Heidi JensenNTNUI24:45+8:5310:21
47Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering25:06+9:1410:30
48Marte Hoff HagenNTNUI26:03+10:1110:53
49Helene Lund-JohansenIL Tyrving26:33+10:4111:06
50Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering26:56+11:0411:16
51Marianne DæhliHalden SK29:32+13:4012:21
Therese HaareKonnerud ILdiskvalifisert
Julie StørmerFossum IFdiskvalifisert
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet
Delphine PoirotLillomarka OLikke startet
Kristin LöfgrenVaregg Fleridrettikke startet

H 17-18 Elite

2 280 m, 79 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK12:415:33
2Sebastian DalandKristiansand OK13:56+1:156:06
3Erling HjermstadFossum IF14:08+1:276:11
3Oskar Spets StorhovFreidig14:08+1:276:11
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:20+1:396:17
6Sander ArntzenAsker Skiklubb14:26+1:456:19
7Sindre R HoltHedrum OL14:33+1:526:22
8Oscar LyngenFreidig14:45+2:046:28
9Marius AurebekkKristiansand OK14:47+2:066:29
10Jørgen WulfsbergNydalens SK14:50+2:096:30
11Anders HaugskottOL Trollelg14:55+2:146:32
12Tord StrandKongsberg OL14:57+2:166:33
13Aslak HeimdalKonnerud IL15:14+2:336:40
14Håkon KornmoPorsgrunn OL15:23+2:426:44
15Einar MelsomFossum IF15:28+2:476:47
16Lukas LilandNydalens SK15:31+2:506:48
17Even-Johan KaspersenMo OK15:36+2:556:50
18Per Clemet WisløffAsker Skiklubb15:40+2:596:52
18Jørgen BaklidKonnerud IL15:40+2:596:52
20Øyvind HjermstadFossum IF15:43+3:026:53
20Niels Christian HellerudHalden SK15:43+3:026:53
22Mats EidsmoFreidig15:46+3:056:54
23Styrk Hundseid KamsvågFossum IF15:51+3:106:57
24Erik Hæstad BjørnstadFossum IF15:54+3:136:58
25Bjørn Anders FlågenHeming Orientering16:02+3:217:01
26Eskil FrøislandVang OL16:09+3:287:05
27Trygve MyhrAsker Skiklubb16:10+3:297:05
27Einar EkelandOddersjaa SSK16:10+3:297:05
29Magnus GjerstadVaregg Fleridrett16:14+3:337:07
30Håkon LundKongsberg OL16:20+3:397:09
31Skjalg NysæterSkien OK16:35+3:547:16
32Kasper FosserHeming Orientering16:36+3:557:16
33Joar GjerdahlKonnerud IL16:44+4:037:20
34Axel HoveidAsker Skiklubb16:47+4:067:21
35Kristian Fredrik LynumFreidig16:49+4:087:22
36Peter GisholtFossum IF16:50+4:097:22
37Emil StørmerFossum IF17:11+4:307:32
38August Asheim BirkelandHalden SK17:18+4:377:35
39Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering17:19+4:387:35
40Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK17:21+4:407:36
41Even LindaasVang OL17:25+4:447:38
42Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular17:44+5:037:46
43Kristian PyttenKristiansand OK17:49+5:087:48
44Mathias RosenlundVaregg Fleridrett17:58+5:177:52
45Jostein Svaland DaleVang OL18:12+5:317:58
46Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18:15+5:348:00
47Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering18:24+5:438:04
48Jens Johan BrekkeLillomarka OL18:44+6:038:12
49Erlend BrendstuenHalden SK18:47+6:068:14
50Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL19:13+6:328:25
51Knut KyrkjebøTIF Viking19:16+6:358:27
51Njaal Ellegaard MelbyVang OL19:16+6:358:27
53Vegard LøvliAsker Skiklubb19:17+6:368:27
54Mathias HermstadFreidig19:33+6:528:34
55Stian RykkjeVaregg Fleridrett19:43+7:028:38
56Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK20:17+7:368:53
57Martin Andresen SkotteFossum IF20:18+7:378:54
58Scott JuvikIL Gular20:28+7:478:58
59Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF20:30+7:498:59
60Rasmus MathisenPorsgrunn OL20:37+7:569:02
61Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF20:46+8:059:06
62Sverre NarumVang OL20:51+8:109:08
63Kristian RykkjeVaregg Fleridrett21:09+8:289:16
64Vegard Øverli BergKongsberg OL21:26+8:459:24
65Alexander Skaug YtterbølHalden SK21:32+8:519:26
66Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb21:44+9:039:31
67Nikolai NordhaugKonnerud IL21:54+9:139:36
68Sølve DrageKongsberg OL22:05+9:249:41
69Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering22:19+9:389:47
70Petter Astrup ArnesenHeming Orientering22:47+10:069:59
71Audun Melby JacobsenLardal OL23:10+10:2910:09
72Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL23:26+10:4510:16
73Lavran ThorstensenOppsal Orientering24:05+11:2410:33
74Fredrik SveenVang OL25:23+12:4211:07
75Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering26:54+14:1311:47
76Haakon JohannesenIndre Østfold OK29:06+16:2512:45
77Are LodgaardByåsen IL32:10+19:2914:06
78Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK40:01+27:2017:33
Elias ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert
Henrik André LarsenKongsberg OLikke startet
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLikke startet
Eirik Høst FossgardLillomarka OLikke startet
Audun BerganNydalens SKikke startet

H 19-20 Elite

2 410 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK13:275:34
2Audun HeimdalKonnerud IL13:29+0:025:35
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13:30+0:035:36
4Håkon Raadal BjørloHalden SK13:36+0:095:38
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering14:01+0:345:48
6Tobias KristensenLarvik OK14:23+0:565:58
7Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14:27+1:005:59
8Peter NordbrødenHalden SK14:34+1:076:02
9Olav Andreas RemmenOL Trollelg14:59+1:326:13
10Sverre Bang StøengNTNUI15:27+2:006:24
11Erlend Nilsen SandnesEmblem IL15:29+2:026:25
12Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot15:30+2:036:25
13Erlend Kvittum NytrøenTynset IF15:31+2:046:26
14Johannes Bakke AashamarKristiansand OK15:32+2:056:26
14Marius PyttenKristiansand OK15:32+2:056:26
16Kjetil MølnvikFreidig15:41+2:146:30
17Ivar Jevne ArnesenHamar OK15:44+2:176:31
18Kristian Nilsen SandnesEmblem IL15:46+2:196:32
19Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15:53+2:266:35
20Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn15:56+2:296:36
21Vegard MyklemyrEiker OL15:57+2:306:37
22Lars SolliMo OK16:06+2:396:40
23Ole Wanvik HaugenFreidig16:40+3:136:54
24Jonas UnsgårdIL Leik16:43+3:166:56
25Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn16:47+3:206:57
26Sturla FrydenlundSturla, IF16:54+3:277:00
27Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg17:36+4:097:18
28Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK17:42+4:157:20
29Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering17:46+4:197:22
30Sander H. RogndokkenNydalens SK18:21+4:547:36
31Audun Rognerud BøeFossum IF18:57+5:307:51
32Brage JørumByåsen IL19:27+6:008:04
33Jørgen VisterHalden SK19:33+6:068:06
34Sondre LorentsenOK Silsand19:44+6:178:11
35Bjørnar LøvliAsker Skiklubb20:20+6:538:26
36Olav Milian Schmitt GranHalden SK20:31+7:048:30
37Adrian OpheimFreidig20:39+7:128:34
38Thomas TubbehaugenOK Moss23:38+10:119:48
39Ole Martin EdstrømOppsal Orientering25:21+11:5410:31
40Jens Didrik BergLarvik OK26:31+13:0411:00
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Knut AasheimHalden SKikke startet
Håvard EidsmoFreidigikke startet

H 21- Elite

2 630 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI14:245:28
2Paul SirumFrol IL14:31+0:075:31
3Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering14:42+0:185:35
4Martin VisterFrol IL14:43+0:195:35
5Jo Forseth IndgaardFrol IL14:52+0:285:39
6Anders VisterNydalens SK15:07+0:435:44
7Eirik Kamstrup HovindHalden SK15:18+0:545:49
7Ulf Forseth IndgaardFrol IL15:18+0:545:49
9Isak BergsetNTNUI15:19+0:555:49
10Håvard HagaNydalens SK15:20+0:565:49
11Ivar Aukrust OsmoenNTNUI15:24+1:005:51
11Hans Petter MathisenFredrikstad SK15:24+1:005:51
13Lars Sandstad SkjesetFrol IL15:27+1:035:52
14Emil AhlbäckFossum IF15:31+1:075:53
15Håvard LucasenFredrikstad SK15:35+1:115:55
16Thomas Natvig ÅrstadHalden SK15:36+1:125:55
17Torgeir NørbechIL Tyrving15:37+1:135:56
17Carl Petter LyngenFrol IL15:37+1:135:56
19Vegard Jarvis WestergårdHalden SK15:45+1:215:59
20Andreas SølbergOL Trollelg15:48+1:246:00
21Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15:56+1:326:03
22Håvard IrgensKristiansand OK15:57+1:336:03
23Ivar LundanesEmblem IL16:00+1:366:05
24Stian SundsvikFrol IL16:05+1:416:06
25Oskar StørmerFossum IF16:07+1:436:07
26Topias AholaNavi16:09+1:456:08
27Carl Godager KaasBækkelagets SK16:11+1:476:09
28Andreas Svingheim MagerøyFrol IL16:25+2:016:14
29Espen FiskumHalden SK16:29+2:056:16
30Sindre RønningNydalens SK16:36+2:126:18
31Anders Felde OlaussenNTNUI16:40+2:166:20
32Simen Eid NielsenNTNUI16:45+2:216:22
32Per Melander OftenNTNUI16:45+2:216:22
32Sindre Østgulen DeiszNTNUI16:45+2:216:22
32Gaute FriestadKristiansand OK16:45+2:216:22
36Øyvind WiggenByåsen IL16:54+2:306:25
37Oskar RøenVaregg Fleridrett17:08+2:446:30
38Vegard Blomseth JohnsenNTNUI17:21+2:576:35
38Ove BaardsgaardOL Trollelg17:21+2:576:35
40Rasmus Rørholt TheisenNTNUI17:31+3:076:39
41Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI17:37+3:136:41
42Vetle ChristiansenBækkelagets SK17:40+3:166:43
43Mats NordbrødenHalden SK17:43+3:196:44
44Lars Hol MoholdtWing OK17:44+3:206:44
45Morten JørgensenKristiansand OK17:49+3:256:46
46Håvard VassendenFrol IL17:57+3:336:49
46Øystein HaugFrol IL17:57+3:336:49
48Mathias NipenBækkelagets SK18:12+3:486:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
49Thomas NipenBækkelagets SK18:14+3:506:55
50Kjetil OkkenhaugEmblem IL18:16+3:526:56
51Simen BordalFossum IF18:29+4:057:01
52Gunnar A FiskumIL Tyrving18:30+4:067:02
53Sverre Waaler KaasNydalens SK18:38+4:147:05
54Erik GustafssonNTNUI18:43+4:197:06
55Jørgen FiskumFrol IL18:59+4:357:13
56Ola KeiseråsIL Leik19:10+4:467:17
57Vegard DanielsenKristiansand OK19:16+4:527:19
58Jakob Kalvig SkoganNTNUI19:35+5:117:26
59Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK20:45+6:217:53
60Olai Stensland LillevoldNTNUI22:28+8:048:32
61Jørgen FrøydLarvik OK23:42+9:189:00
62Robert FredriksenNotodden OL25:45+11:219:47
63Marius ØieLøten o-lag31:05+16:4111:49
Sigurd MelsomFossum IFdiskvalifisert
Henrik EijsinkNydalens SKdiskvalifisert
Sindre JohannessenFreidigdiskvalifisert
Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
Joonas AholaNaviikke startet
Karl FremstadBækkelagets SKikke startet
Sigurd StenvikByåsen ILikke startet
Yngve SkogstadFrol ILikke startet
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Bjørn LundanesNTNUIikke startet
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor