Terminliste

65 arrangement treff mellom 25.11.2014 og 27.01.2015 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp. Endre søket

DatoArrangementets navnArrangørklubberKrets
Påm.
G
Kat
KT
D
L
PF
u 48ti 25.11Rekrutteringssamling Vestfossen, kl 17 - 21Norges Orienteringsforbund55nasjL
22.11
Ås by Night & Fog Cup #2Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo40nærMN
24.11*
Resultat
on 26.11Rekrutteringssamling Tønsberg, kl 17 - 21Norges Orienteringsforbund50nasjL
23.11
Nattløp- Vaulen BadeplassVaulen OrienteringsklubbRogaland103nærMN
26.11*
Resultat
Østnatt-Cup løp 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo63nærMN
26.11*
Vinter-Jukola - løp 4Porsgrunn OLTelemark31nærLN
24.11
Resultat
to 27.11Rekrutteringssamling Skien, kl 17 - 21Norges Orienteringsforbund32nasjL
24.11
AB by night race 5 - FellesstartenAsker SkiklubbAkershus og Oslo39nærMN
26.11
fr 28.11Rekrutteringssamling Kristiansand, kl 17 - 21Norges Orienteringsforbund50nasjL
25.11
Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 3Halden SKØstfold50nærLN
26.11
Starttider
lø 29.11Rekrutteringssamling Sandnes, kl 11 - 15Norges Orienteringsforbund33nasjL
26.11
Vinterkarusell Egersund OK, EOK Vinterkarusell 1Egersund OKRogaland1nærM
31.12
AOOK dagsamling i OsloAkershus og Oslo
Lillomarka OL
Akershus og Oslo56nærL
27.11
OSI/GeoForm Rankingløp nr 31Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-nærL
sø 30.11Rekrutteringssamling Bergen, 12 - 16Hordaland
Norges Orienteringsforbund
Hordaland58nasjL
27.11
Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 4Halden SKØstfold51nærL
27.11
Starttider
u 49ma 1.12Rekrutteringssamling Ålesund, kl 17 - 21Norges Orienteringsforbund15nasjL
28.11
ti 2.12Rekrutteringssamling Skei, 17 - 21Norges Orienteringsforbund6nasjL
29.11
Urb-O Cup #2. Sesong 2014-2015Varegg FleridrettHordaland11nærSN
2.12*
on 3.12Rekrutteringssamling Nesbyen, kl 17 - 21Norges Orienteringsforbund1nasjL
30.11
Vinter jukola løp nr.5Hedrum OLVestfold7nærMN
2.12
Østnatt-Cup løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo14nærMN
3.12*
to 4.12Natt-sprint-karusell, løp 3, Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland6nærSN
3.12
AB by Night race 6 - Ny plan: Poengintervaller a'la JeppeFossum IFAkershus og Oslo5nærMN
2.12
fr 5.12
lø 6.12OSI/GeoForm Rankingløp nr 32Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-nærL
RøsskleivaløpetOK SkeidiTelemark125nærM
2.12
Høstkarusellen 2014 - løp 3 - StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland22nærM
6.12*
sø 7.12
u 50ma 8.12
ti 9.12Ås by Night & Fog Cup #3Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo6nærMN
8.12*
on 10.12Nattcup 3 Bergen (Førjulsnatten)Varegg FleridrettHordaland-nærLN
8.12
Nattløp Øksnevadskogen SørGanddal ILRogaland14nærMN
10.12*
Vinter-Jukola 6OK SkeidiTelemark4nærLN
9.12*
to 11.12
fr 12.12Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 5Halden SKØstfold-nærLN
10.12
lø 13.12Sjusjørennet sprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo58
S
nasjS
8.12
Høstkarusellen 2014 - løp 4 - UlsnesStavanger OrienteringsklubbRogaland13nærM
13.12*
sø 14.12Sjusjørennet mellomNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo62
S
nasjM
8.12
Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 6Halden SKØstfold-nærL
11.12
u 51ma 15.12
ti 16.12Urb-O Cup #3. Sesong 2014-2015Varegg FleridrettHordaland10nærS
16.12*
on 17.12Sandefjord City Christmas RaceSandefjord OKVestfold20nærMN
16.12*
to 18.12
fr 19.12
lø 20.12GeoForm/OSI Rankingløp 34, GløggløpetIL GeoFormAkershus og Oslo-nærM
8.12
sø 21.12Nisse o-løpetVang OLHedmark15nærL
17.12
u 52ma 22.12
ti 23.12
on 24.12
to 25.12
fr 26.12Vinterkarusell Egersund OK, EOK Vinterkarusell 2Egersund OKRogaland1nærM
31.12
RomjulsløpetStord OrienteringHordaland-nærL
"Romjulsløpet" Førde NærløpFørde ILSogn og Fjordane-nærM
2.juledagsløpetOK SørVest-Agder1nærM
22.12
lø 27.12
sø 28.12TøffenLarvik OKVestfold2nærU
27.12*
u 1ma 29.12MarsipanløpetOL Toten-TrollOppland2nærL
22.12
ti 30.12
on 31.12KnoppetangløpetFlosta ILAust-Agder-nærM
NyttårsløpetOK MossØstfold-nærM
to 1.1
fr 2.1
lø 3.1Lygna ski-O sprintHadeland OLOppland14
S
nasjS
30.12
sø 4.1Lygna ski-O mellomHadeland OLOppland14
S
nasjM
30.12
u 2ma 5.1
ti 6.1
on 7.1Nattløp GauselStavanger OrienteringsklubbRogaland10nærMN
7.1*
Vinter-Jukola 8Skien OKTelemark4nærLN
6.1
to 8.1Natt-sprint-karusell, løp 4, Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland-nærSN
fr 9.1
lø 10.1Hovedløpet og NC ski-OTormod SkilagOppland3
S
mestL
5.1
Vinterkarusellen 2015 - 3. løpÅlgård OrienteringRogaland2nærL
10.1*
sø 11.1NM stafett ski-OTormod SkilagOppland0
S
mestSL
5.1
Gålå sprinten ski-OTormod SkilagOppland1
S
nasjS
5.1
u 3ma 12.1
ti 13.1
on 14.1Nattcup 4 BergenFana ILHordaland-nærLN
12.1
Vinter-Jukola løp 9Larvik OKVestfold2nærLN
13.1
to 15.1Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 7Halden SKØstfold-nærLN
13.1
fr 16.1
lø 17.1Turorienteringsseminat og løypeleggerseminar, StjørdalNorges Orienteringsforbund2nasjL
6.1*
sø 18.1
u 4ma 19.1
ti 20.1EM skiorientering - Lenzerheide, SveitsIOF-
S
mestL
on 21.1EM skiorientering - Lenzerheide, SveitsIOF-
S
mestL
Vinter-Jukola - løp 10Porsgrunn OLTelemark-nærLN
19.1
to 22.1EM skiorientering - Lenzerheide, SveitsIOF-
S
mestL
Natt-sprint-karusell, løp 5, Vormedal skoleHaugesund IL OrienteringRogaland-nærSN
fr 23.1EM skiorientering - Lenzerheide, SveitsIOF-
S
mestL
lø 24.1EM skiorientering - Lenzerheide, SveitsIOF-
S
mestL
Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 8Halden SKØstfold-nærM
22.1
Vinterkarusell 2015 - 4. løp NeseskogenGanddal ILRogaland2nærM
24.1*
sø 25.1EM skiorientering - Lenzerheide, SveitsIOF-
S
mestL
u 5ma 26.1
ti 27.1

Annonser