Terminliste

226 arrangement treff mellom 27.08.2016 og 29.10.2016 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
DatoArrangementets navnArrangørorganisasjonerKrets
Påm.
G
Kat
KT
D
L
PF
u 34lø 27.8KM langAlta OLFinnmark30
kretsL
KM-langPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark295
kretsLResultat
Midt Norsk Mesterskap, Km Hedmark, langdistanseIL Nansen
Os IL
Hedmark579
kretsLResultat
ROOTS-leir i samband med KM i SveioSandnes IL (Rogaland)Rogaland40
nærL
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder66
kretsLResultat
KM MellomdistanseHaugesund IL OrienteringRogaland192
kretsMResultat
Kretsmesterskap LangMellembygd OLTroms70
kretsLResultat
sø 28.8ROOTS-leir i samband med KM i SveioSandnes IL (Rogaland)Rogaland40
nærL
Individuelle klasser KM stafettHaugesund IL OrienteringRogaland29
kretsM
KM StafettHaugesund IL OrienteringRogaland48
kretsSMResultat
KM-stafettPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark69
kretsSLResultat
Midt Norsk Mesterskap, KM Hedmark, stafettIL Nansen
Os IL
Hedmark125
kretsSLResultat
MNM/KM stafett Individuelle klasserIL Nansen
Os IL
Hedmark42
kretsLResultat
KM stafett individuelle klasserAlta OLFinnmark-
nærL
KM stafettAlta OLFinnmark11
kretsSS
Kretsløp Øverbygd ILØverbygd ILTroms64
kretsM
Vossagampen 2016Voss ILHordaland55
nærUResultat
KM LangFørde ILSogn og Fjordane47
kretsLResultat
Treningsløp Nevelvatnet-ReinsvatnetLillehammer OKOppland10
nærL
u 35ma 29.8Klubbranking 6Egersund OKRogaland30
nærM
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland40
nærMResultat
Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo46
nærMResultat
RåtassløpNydalens SKAkershus og Oslo102
nærLResultat
ti 30.8Klubbkamp MadlamarkStavanger OrienteringsklubbRogaland125
nærM
Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland159
nærL
Vestfold Høstcup 2OL TrolloVestfold153
nærM
AB-karusell nr 4Bærums SkiklubAkershus og Oslo-
nærM
9. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland15
nærL
30.8*
Grannekaruselløp 5 ved Bjoa ILBjoa IL
Vikebygd IL
Rogaland8
nærL
30.8*
KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder106
nærS
30.8*
Østmarka-karusellen løp 2 høstØstmarka OKAkershus og Oslo50
nærM
29.8
Le Tour de Glåmdal 6Brandval/Kongsvinger OKHedmark63
nærL
29.8
Starttider
on 31.8OSI/GeoForm Rankingløp 17Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-VAOK Karusell løp 17IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder56
nærM
30.8
Foll-O-karusellen #4Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo56
nærM
31.8*
Førde IL Nærløp Flytta til EtterliFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
31.8*
GålådiltenTormod SkilagOppland-
nærM
KM sprintTrøsken ILØstfold131
kretsS
30.8
Rekruttløp HolmenAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærM
Osterøykarusellen løp 5Osterøy ILHordaland1
nærM
31.8*
Raumar o-karusell, 9. løpRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Vestmjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland36
nærM
28.8
Hedmarken Natt Køpp, løp 4Vang OLHedmark15
nærLN
30.8*
to 1.9Ringerikskarusell nr 9Ringerike OLBuskerud-
nærM
Nordmarkskarusellen løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærL
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland1
nærM
1.9*
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 6. løp, TæruddalenØstmarka OKAkershus og Oslo-
Pre
nærM
STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag111
nærL
30.8*
Torsdagsløp 14 KanalenLillehammer OKOppland3
nærL
30.8
Grenlandskarusellen 13Skien OKTelemark20
nærL
31.8
Longyearbyen 01.09.2016Svalbard TurnTroms2
nærM
31.8
Råtasskarusellen # 13Indre Østfold OKØstfold1
nærM
31.8
fr 2.9
lø 3.9Ivar-o-løpet og KM langdistanse, Trimtex CupIL TyrvingAkershus og Oslo392
kretsL
2.9*
KM Langdistanse ØstfoldFredrikstad SKØstfold141
kretsL
30.8
KM lang BuskerudKongsberg OLBuskerud235
kretsL
1.9
Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett VestfoldLarvik OKVestfold43
kretsSS
30.8
KM Lang AAOK/VAOKAust-Agder
Birkenes IL
Aust-Agder
Vest-Agder
64
kretsL
31.8
KM Langdistanse STOKFreidigSør-Trøndelag171
kretsL
1.9
KM Langdistanse STOK (junior og seniorklasser)FreidigSør-Trøndelag64
kretsL
1.9
KM mellom Hordaland (HOK-rankingfinale 2016)IL GularHordaland91
kretsM
30.8
KM LangdistanseRudsbygd ILOppland60
kretsL
30.8
KM sprintKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark9
kretsS
31.8
sø 4.9Jubileumsløpet Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo442
kretsM
1.9
Klubb KM individuelle klasser Varteig OLØstfold5
kretsL
29.8
KM stafett Hordaland - individuelle klasserIL GularHordaland2
kretsL
31.8
Gonsprinten m/MOT.TV-cupLarvik OKVestfold82
kretsS
31.8*
Klubb KM -stafettVarteig OLØstfold18
kretsSL
1.9
KM stafettRudsbygd ILOppland7
kretsSL
30.8
KM stafett BuskerudKongsberg OLBuskerud67
kretsSL
1.9
KM stafett Buskerud - Individuelle klasserKongsberg OLBuskerud21
kretsL
1.9
KM Stafett STOK og NTOKFreidigSør-Trøndelag15
kretsSM
31.8
KM-ultra/PasvikmilaIL Pasvik HaukFinnmark7
kretsU
31.8*
Le Tour de Glåmdal FinaleOdal OL - OrienteringHedmark14
nærM
2.9*
KM stafett HordalandIL GularHordaland6
kretsSM
31.8
Nord Østerdals MesterskapFolldal IFHedmark17
nærL
1.9
KM langdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal4
mestL
31.8
u 36ma 5.9Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo3
nærM
5.9*
Råtass og rekruttløpFossum IFAkershus og Oslo1
nærM
4.9
ti 6.9Vestfold Høstcup 3Hedrum OLVestfold66
nærM
5.9*
5. sprintløp/nybyrjarkarusellStord OrienteringHordaland1
nærS
5.9
Nærløpskarusell-KlubbkampEgersund OKRogaland9
nærS
6.9*
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland17
nærS
5.9*
KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder14
nærS
5.9
Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK6Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland0
nærM
5.9*
TverlandssprintenTverlandet ILNordland9
nærS
5.9*
Østmarka-karusellen løp 3 høstØstmarka OKAkershus og Oslo14
nærM
5.9*
on 7.9Tunebuhaugen/LomsetraTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #5Måren OKAkershus og Oslo16
nærM
5.9
Førde IL Nærløp Langelandsvatnet nordFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 7. løp, MyrdammenØstmarka OKAkershus og Oslo-
Pre
nærM
Sport8serien løp 4Sarpsborg OLØstfold26
nærM
5.9
Vestmjøsa-cup 6 med klubbmesterskapGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland11
nærM
4.9
Raumar o-karusell,10. løpRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-VAOK karusell løp 18Hisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
7
nærMN
6.9*
to 8.9NM langdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland305
mestL
6.9*
Råtasskarusellen # 14Indre Østfold OKØstfold0
nærS
7.9
Grenlandskarusellen 14OK SkeidiTelemark10
nærM
7.9
Ringerikskarusell nr 10Ringerike OLBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 8Wing OKSør-Trøndelag19
nærM
6.9*
Nordmarkskarusellen ekstraløpHeming OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Torsdagsløp 15 SjøseterveienLillehammer OKOppland0
nærL
7.9
fr 9.9NM mellom kvalifiseringBodø og Omegn IF OrienteringNordland217
mestM
6.9*
Veteranmesterskap SPRINT -m/publikumsløpModum OLBuskerud218
nasjS
5.9
lø 10.9NM mellomdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland189
mestM
8.9*
NM pre-oBodø og Omegn IF Orientering
Lierbygda OL
Nordland
Buskerud
11
Pre
mestS
7.9
Rekruttleir i Sauda 10-11 septemberHaugesund IL Orientering
Sauda Orienteringsklubb
Rogaland5
nærL
7.9
O-troll LeirÅlgård OrienteringRogaland0
nærM
7.9
Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap langModum OLBuskerud291
nasjL
5.9
MøllesprintenFitjar ILHordaland1
kretsM
7.9
59 grader nordSandefjord OKVestfold-
nærUK
Publikumsløp NM mellomBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærM
9.9
NM bankett/festmiddag med premieutdelingBodø og Omegn IF OrienteringNordland136
nærSK
4.9
sø 11.959 grader nordSandefjord OKVestfold-
nærUK
Kretsløp NeseskogenGanddal ILRogaland10
kretsM
6.9
NM stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland128
mestSL
9.9*
NM TempOBodø og Omegn IF Orientering
Lierbygda OL
Nordland
Buskerud
10
Pre
mestS
7.9
Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap mellomModum OLBuskerud292
nasjM
5.9
Sport8serien løp 5Gimle IFØstfold16
nærL
8.9
u 37ma 12.9Klubbranking 7 / KlubbmesterskapEgersund OKRogaland13
nærM
11.9
Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo2
nærM
12.9*
ti 13.9Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold51
nærM
12.9*
10. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
Nærløpskarusell/Klubbkamp, Gramstad - Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland9
nærM
12.9
Pokalkampfinale BergenTIF VikingHordaland4
nærL
12.9*
Saltenkarusell 9 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærM
12.9*
KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder11
nærS
12.9*
Østmarka-karusellen løp 4 høstØstmarka OKAkershus og Oslo12
nærM
12.9*
on 14.9Harry Lagerts Nattcup 2016-1Nydalens SKAkershus og Oslo15
nærMN
12.9*
OSI/GeoForm Rankingløp 19Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-VAOK karusell løp 19Aust-Agder
IL Vindbjart
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
10
nærL
13.9
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
nærL
Sport8 løp 6Fredrikstad SKØstfold3
nærM
11.9
Vestmjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
11.9
Raumar o-karusell, 11. løpRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 15.9Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen 15Porsgrunn OLTelemark5
nærM
14.9
Råtasskarusellen # 15Indre Østfold OKØstfold0
nærM
14.9
fr 16.9Tour de Trondheim, Dag 1NTNUISør-Trøndelag30
kretsS
12.9*
KM Natt AAOK/VAOK Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsMN
14.9
lø 17.9Tour de Trondheim, Dag 2NTNUISør-Trøndelag32
kretsM
12.9*
HuldersprintenFet OLAkershus og Oslo15
kretsM
12.9
KM nattIL BUL-TromsøTroms-
kretsLN
Nammo-cup 5Gjø-Vard OL
Hedmark
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
5
nærL
15.9*
Nordisk Landskamp, tempO, ECTO 9Halden SKØstfold35
Pre
intS
8.9
Over SkauenEiker OLBuskerud2
nærU
12.9
Nordisk Landskamp, pre-oHalden SKØstfold39
Pre
intL
8.9
Sport8serien finale med kretsløpOK MossØstfold15
kretsL
12.9
Nammo-cup samling 2016Gjø-Vard OL
Hedmark
Oppland
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
1
nærL
15.9*
O-troll leir, Oppland og Hedmark O-kretsGjø-Vard OL
Hedmark
Oppland
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
10
nærL
14.9
sø 18.9Tour de Trondheim, Dag 3NTNUISør-Trøndelag28
kretsL
12.9*
Nammo-cup samling 2016Gjø-Vard OL
Hedmark
Oppland
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
1
nærL
15.9*
O-troll leir, Oppland og Hedmark O-kretsGjø-Vard OL
Hedmark
Oppland
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
10
nærL
14.9
Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland9
kretsM
12.9
KM stafett AOOK og ØOKIndre Østfold OKØstfold1
kretsSL
13.9
KM ultralangIL BUL-TromsøTroms-
kretsU
Nordisk landskamp, pre-o, ECTO 10Halden SKØstfold38
Pre
intL
8.9
Ungdomsløp/PWT-cupEiker OLBuskerud1
nærL
12.9
Blåbærløpet/MOT.TV-cupOL Tønsberg og omegnVestfold23
kretsM
14.9
KM stafett AOOK og ØOK individuelle klasserIndre Østfold OKØstfold0
nærL
15.9
KM Stafett AAOK/VAOK Aust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsSM
14.9
u 38ma 19.9Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo2
nærM
19.9*
ti 20.9Sprintcup 5 BergenOsterøy ILHordaland-
nærS
19.9*
Vestfold Høstcup 5Sandefjord OKVestfold-
nærM
19.9*
Saltensprint 4 - Nord UniversitetBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærS
19.9*
Nærløpskarusellen Klubbkamp finale GanddalGanddal ILRogaland16
nærS
20.9*
Østmarka-karusellen løp 5 høstØstmarka OKAkershus og Oslo10
nærM
19.9*
SturlanattaSturla, IFBuskerud0
nærMN
16.9
on 21.9ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsLN
Harry Lagerts Nattcup 2016-2Nydalens SKAkershus og Oslo10
nærMN
19.9*
Førde IL Nærløp Angedalen skuleFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Vestmjøsa-cup 8Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland2
nærS
18.9
Raumar o-karusell, 12. løpRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 22.9Råtasskarusellen # 16Indre Østfold OKØstfold0
nærM
21.9
fr 23.9Publikumsløp NM-natt helg -UniversitetetStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærM
23.9*
NM-nattGanddal IL
Sandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Ålgård Orientering
Rogaland112
mestLN
12.9
lø 24.9Finn Skedsmos minneløp 2016Hadeland OLOppland4
kretsU
21.9
KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsLN
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
Blodsmaken 2016Alta OLFinnmark3
nærL
14.9
O-idol og NorgescupGanddal IL
Sandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Ålgård Orientering
Rogaland122
nasjL
12.9
Publikumsløp - NM-natt helgGanddal IL
Sandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Ålgård Orientering
Rogaland1
nærM
24.9*
sø 25.9NM junior stafettGanddal IL
Sandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Ålgård Orientering
Rogaland13
nasjSL
12.9
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag0
kretsSM
21.9
Østerøya RundtSandefjord OKVestfold0
nærU
22.9
Kraftløpet, prologEidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærS
Kraftløpet, jaktstartEidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærL
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
u 39ma 26.9NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
ti 27.9Sprintcupfinale BergenGneist, ILHordaland-
nærS
26.9*
Vestfold NattcupHedrum OLVestfold-
nærLN
Hjalmarkarusellen, løp 1Skien OKTelemark-
nærS
Østmarka-karusellen løp 6 høstØstmarka OKAkershus og Oslo7
nærM
26.9*
on 28.9Harry Lagerts Nattcup 2016-3Nydalens SKAkershus og Oslo8
nærMN
26.9*
Gimse by Night, fellesstart Melhus ILSør-Trøndelag2
nærMN
25.9*
to 29.9Pollicup 1OK SkeidiTelemark0
nærS
27.9
fr 30.9
lø 1.10KM-mellomHalden SKØstfold-
kretsM
27.9
Sørmarka NM løyperStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
AAOK-VAOK karusell løp 20 avslutningHope IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
nærS
Furugampen 2016Hamar OKHedmark0
kretsM
27.9
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark9
kretsL
27.9
sø 2.10FjellgjeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
Solkyst-løpetOK SkeidiTelemark3
kretsM
27.9
u 40ma 3.10NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærS
Klubbmesterskap VagleskogenGanddal ILRogaland2
nærM
3.10*
ti 4.10Hjalmarkarusellen, løp 2Skien OKTelemark-
nærS
on 5.10Harry Lagerts Nattcup 2016 BonusNydalens SKAkershus og Oslo7
nærMN
3.10*
to 6.10Pollicup 2OK SkeidiTelemark0
nærS
4.10
SO-Cup løp 9Stavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærM
6.10*
fr 7.10KM nattVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsLN
SnuskNTNUISør-Trøndelag-
nærM
lø 8.10KjempesprekkenOslostudentenes IKAkershus og Oslo4
nærU
4.10
Hu og Hei GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
sø 9.10
u 41ma 10.10
ti 11.10Vestfold Nattcup (Larviksløpet)Larvik OKVestfold-
nærLK
on 12.10Raumar nattløpRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
Sorperoa Natt-O-løpTormod SkilagOppland-
nærMN
to 13.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark0
nærS
11.10
fr 14.10Harry Lagerts Nattcup 2016 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo5
nærLN
10.10
World Cup finale Sveits 14.-16.oktIOF-
intL
lø 15.10RondslitetRond OLOppland1
nærL
14.10
sø 16.10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
kretsL
MarummilaSandefjord OKVestfold-
nærU
u 42ma 17.10
ti 18.10Vestfold NattcupStokke ILVestfold-
nærMN
Hjalmarkarusellen, løp 3Skien OKTelemark-
nærS
on 19.10Nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
to 20.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark0
nærS
18.10
fr 21.10
lø 22.10Blodslitet 2016Fredrikstad SKØstfold71
nasjU
11.10
NM Ultralangdistanse (Blodslitet)Fredrikstad SKØstfold33
mestU
11.10
OSI/GeoForm Rankingløp 25Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
sø 23.10
u 43ma 24.10
ti 25.10Hjalmarkarusellen, løp 4Skien OKTelemark-
nærS
on 26.10
to 27.10
fr 28.10
lø 29.10HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærU
SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærU
HuldertrampenLøten o-lagHedmark-
nærU

Annonser

IOF Eventor