Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

D 17-18 Elite

2 930 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF21:297:19
2Pernille KatlaFossum IF22:33+1:047:41
3Hedda Raadal BjørloHalden SK23:31+2:028:01
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK23:39+2:108:04
5Ane DyrkornEiker OL23:46+2:178:06
6Lene Berg HanssenByåsen IL23:53+2:248:09
7Ragnhild EideByåsen IL24:04+2:358:12
8Synne StrandAsker Skiklubb24:13+2:448:15
9Ingrid G. KvålsgardFossum IF24:19+2:508:17
10Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK24:47+3:188:27
11Helene EgerKongsberg OL25:04+3:358:33
12Aurora GjølsjøOK Moss25:15+3:468:37
13Karoline AuneHalden SK25:55+4:268:50
14Hanne VassendPorsgrunn OL26:04+4:358:53
15Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb26:06+4:378:54
16Thea DyrkornEiker OL26:15+4:468:57
17Vera MelkildFreidig26:21+4:528:59
18Aurora MoholthKongsberg OL26:38+5:099:05
19Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL26:39+5:109:05
20Maria Rørvik HaverLillomarka OL26:54+5:259:10
21Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK27:32+6:039:23
22Tora IndregardIL BUL-Tromsø27:42+6:139:27
23Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss27:53+6:249:30
24Maria Ulseth SylteFreidig28:00+6:319:33
25Lotte MyklemyrEiker OL28:03+6:349:34
26Heidi Therese WiestVang OL28:06+6:379:35
27Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF28:08+6:399:36
27Kristina VollHaugesund IL Orientering28:08+6:399:36
29Ingvil AhlsandNydalens SK28:14+6:459:38
30Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF28:21+6:529:40
31Ane Holm GrønengLillehammer OK28:24+6:559:41
32Emma Eithun PaulsenLillomarka OL28:38+7:099:46
33Linn Mei WaalerMåren OK29:03+7:349:54
34Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK29:11+7:429:57
35Marlin HaavengenKongsberg OL29:19+7:5010:00
36Thea Sildnes BaklidKonnerud IL29:31+8:0210:04
37Frida Bakken UlsethNydalens SK30:13+8:4410:18
38Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL30:24+8:5510:22
39Agnethe HasliGjø-Vard OL30:27+8:5810:23
40Marte Lien JohnsenByåsen IL30:46+9:1710:30
41Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL31:03+9:3410:35
42Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK32:10+10:4110:58
43Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering32:55+11:2611:14
44Andrea VaneboKongsberg OL33:02+11:3311:16
45Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering33:26+11:5711:24
46Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL33:39+12:1011:29
47Eli KolstadMo OK34:13+12:4411:40
48Anna MeenPorsgrunn OL34:19+12:5011:42
49Kathinka RogstadKongsberg OL34:49+13:2011:52
50Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular35:12+13:4312:00
51Dina ReitanFreidig35:16+13:4712:02
52Ragne MunkebyFrol IL36:17+14:4812:23
53Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK36:49+15:2012:33
54Hanna Lye MoumHalden SK36:52+15:2312:34
55Tonje Rognerud BøeFossum IF37:24+15:5512:45
56Hanne DaltveitFana IL37:43+16:1412:52
57Sarah WølloKongsberg OL38:18+16:4913:04
57Marie HansenSarpsborg OL38:18+16:4913:04
59Selma KristiansenOK Moss39:40+18:1113:32
60Sofie HallemVerdal OK40:10+18:4113:42
61Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL40:15+18:4613:44
62Andrine VikenByåsen IL40:17+18:4813:44
63Anna RenolenWing OK53:46+32:1718:21
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringdiskvalifisert
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsøikke startet
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKikke startet
Anine LomeHamar OKikke startet

D 19-20 Elite

3 570 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK24:096:45
2Ingeborg EideByåsen IL26:11+2:027:20
3Ingrid LundanesEmblem IL27:04+2:557:34
4Maiken Økern HågårdKonnerud IL28:29+4:207:58
5Åshild KolstadFreidig28:38+4:298:01
6Emma ArnesenByåsen IL29:18+5:098:12
7Silje HaugeHisøy OK29:26+5:178:14
8Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb29:30+5:218:15
9Malin SandstadFreidig29:36+5:278:17
10Marit Melby JacobsenLardal OL30:40+6:318:35
11Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering31:12+7:038:44
12Oda J SikkelandIL Tyrving31:19+7:108:46
13Kristin BrekkeLillomarka OL31:26+7:178:48
14Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)32:16+8:079:02
15Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL32:57+8:489:13
16Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering33:29+9:209:22
17Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett34:01+9:529:31
18Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK34:02+9:539:31
19Vilde MalmeiNTNUI35:28+11:199:56
20Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)35:36+11:279:58
21Tonje Aasheim NymarkAskøy OL35:57+11:4810:04
22Anne Willkommen EikenKongsberg OL36:22+12:1310:11
23Margrethe WisløffAsker Skiklubb38:47+14:3810:51
24Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)40:01+15:5211:12
25Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)43:59+19:5012:19
26Emilie Liabakk EriksenByåsen IL47:01+22:5213:10
27Linn Hege RosoLardal OL48:49+24:4013:40
28Helena ÅsbergSarpsborg OL52:16+28:0714:38
29Benedicte PedersenSarpsborg OL52:21+28:1214:39
30Astrid StyrvoldLardal OL1:03:44+39:3517:51
Karine VestølVegårshei ILdiskvalifisert
Emilie WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Idunn HaavengenKongsberg OLikke startet
Line SølbergOL Trollelgikke startet
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet

D 21- Elite

4 750 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK31:496:41
2Emma JohanssonFredrikstad SK34:13+2:247:12
3Anne M Hausken NordbergNydalens SK34:58+3:097:21
4Marte NarumNydalens SK35:01+3:127:22
5Anine AhlsandNTNUI35:22+3:337:26
6Maren Jansson HaverstadNTNUI35:30+3:417:28
7Sigrid AlexandersenNTNUI36:17+4:287:38
8Agnes LeoHalden SK36:41+4:527:43
9Lone BrochmannBækkelagets SK36:59+5:107:47
10Ingrid GulbrandsenNTNUI37:00+5:117:47
11Mathilde RundhaugFrol IL37:04+5:157:48
12Synnøve BråtenVegårshei IL37:38+5:497:55
13Emilie Westli AndersenLøten o-lag37:51+6:027:58
14Lene Godager KaasBækkelagets SK38:14+6:258:02
15Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering38:20+6:318:04
16Ingunn Egeberg VáriNTNUI39:02+7:138:13
17Iliana IlievaHalden SK39:04+7:158:13
18Ragnhild HjermstadFossum IF39:10+7:218:14
19Linn HokholtIL Tyrving39:16+7:278:16
20Kine Hallan SteiwerHalden SK39:39+7:508:20
21Eirin Svanøe-HafstadFrol IL39:53+8:048:23
22Elen Katrine SkjerveFrol IL40:03+8:148:25
23Lone MalmgrenGjø-Vard OL40:19+8:308:29
24Karen Oline KolstadNTNUI40:34+8:458:32
25Evine Westli AndersenLøten o-lag40:58+9:098:37
26Therese HaareKonnerud IL41:02+9:138:38
27Louise OramBækkelagets SK42:45+10:569:00
28Marthe GløersenBækkelagets SK43:44+11:559:12
29Live Bredholt JørgensenNTNUI43:56+12:079:14
30Marion HuberNydalens SK44:06+12:179:17
31Ida TiltnesIL Tyrving44:38+12:499:23
32Julie StørmerFossum IF44:44+12:559:25
33Sunniva MorganMalvik IL45:16+13:279:31
34Victoria StevensAIRE GB45:29+13:409:34
35Guro TorpeFrol IL45:53+14:049:39
35Kari SvingheimLillehammer OK45:53+14:049:39
37Marianne Opsahl BredesenNTNUI46:27+14:389:46
38Maren GrandeFrol IL47:09+15:209:55
39Kristine FjeldboIL Tyrving47:12+15:239:56
40Gunhild Rogne HallandNTNUI47:19+15:309:57
41Ingvild Maalen-JohansenNTNUI48:08+16:1910:08
42Mari FastingByåsen IL48:19+16:3010:10
43Silje ArntzenNTNUI48:42+16:5310:15
44Malin EijsinkNydalens SK53:13+21:2411:12
45Marianne DæhliHalden SK54:12+22:2311:24
46Hedvig ÅstebølNTNUI54:36+22:4711:29
47Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering54:43+22:5411:31
48Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering55:00+23:1111:34
49Camilla ÖhmanNTNUI56:21+24:3211:51
50Karoline Dahl FosbyNTNUI57:07+25:1812:01
51Pernille Ibsen LervågVelledalen IL58:27+26:3812:18
Delphine PoirotLillomarka OLdiskvalifisert
Marte Hoff HagenNTNUIbrutt
Helene Lund-JohansenIL Tyrvingikke startet
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet
Anette JuveliKonnerud ILikke startet
Kristin LöfgrenVaregg Fleridrettikke startet
Kamilla OlaussenFredrikstad SKikke startet

H 17-18 Elite

3 930 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering23:325:59
2Oskar Spets StorhovFreidig23:58+0:266:05
3Erling HjermstadFossum IF24:14+0:426:09
4Lukas LilandNydalens SK24:26+0:546:13
5Sebastian DalandKristiansand OK24:53+1:216:19
6Elias JonssonNydalens SK25:16+1:446:25
7Anders HaugskottOL Trollelg25:26+1:546:28
8Jørgen BaklidKonnerud IL25:54+2:226:35
9Even-Johan KaspersenMo OK26:12+2:406:40
10Sander ArntzenAsker Skiklubb26:14+2:426:40
11Jørgen WulfsbergNydalens SK26:15+2:436:40
12Øyvind HjermstadFossum IF26:24+2:526:43
13Niels Christian HellerudHalden SK26:26+2:546:43
14Mats EidsmoFreidig26:46+3:146:48
15Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb27:20+3:486:57
16Marius AurebekkKristiansand OK27:22+3:506:57
17August Asheim BirkelandHalden SK27:37+4:057:01
18Erik Hæstad BjørnstadFossum IF27:58+4:267:06
19Styrk Hundseid KamsvågFossum IF28:06+4:347:09
20Sindre R HoltHedrum OL28:11+4:397:10
21Håkon LundKongsberg OL28:17+4:457:11
22Erlend BrendstuenHalden SK28:39+5:077:17
23Einar EkelandOddersjaa SSK28:43+5:117:18
24Oscar LyngenFreidig29:15+5:437:26
25Jostein Svaland DaleVang OL30:36+7:047:47
26Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering30:38+7:067:47
27Even LindaasVang OL30:48+7:167:50
28Axel HoveidAsker Skiklubb30:52+7:207:51
29Audun Melby JacobsenLardal OL31:23+7:517:59
30Jens Johan BrekkeLillomarka OL31:31+7:598:01
31Lavran ThorstensenOppsal Orientering31:42+8:108:03
32Bjørn Anders FlågenHeming Orientering31:48+8:168:05
33Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering31:58+8:268:08
34Einar MelsomFossum IF32:00+8:288:08
35Eskil FrøislandVang OL32:10+8:388:11
36Andreas RambergØstmarka OK32:18+8:468:13
36Trygve MyhrAsker Skiklubb32:18+8:468:13
38Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK32:26+8:548:15
39Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular32:37+9:058:17
40Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering32:38+9:068:18
41Emil StørmerFossum IF32:44+9:128:19
41Aslak HeimdalKonnerud IL32:44+9:128:19
43Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb33:07+9:358:25
44Tord StrandKongsberg OL33:26+9:548:30
45Petter Astrup ArnesenHeming Orientering33:34+10:028:32
46Stian RykkjeVaregg Fleridrett34:23+10:518:44
47Rasmus MathisenPorsgrunn OL35:05+11:338:55
48Alexander Skaug YtterbølHalden SK35:15+11:438:58
49Njaal Ellegaard MelbyVang OL35:28+11:569:01
50Sverre NarumVang OL35:34+12:029:03
51Elias Skjolden SørensenLillomarka OL35:43+12:119:05
51Håkon KornmoPorsgrunn OL35:43+12:119:05
53Kristian PyttenKristiansand OK35:47+12:159:06
54Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL36:03+12:319:10
55Joar GjerdahlKonnerud IL36:27+12:559:16
56Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF36:31+12:599:17
57Kristian RykkjeVaregg Fleridrett36:43+13:119:20
58Henrik André LarsenKongsberg OL36:59+13:279:24
59Martin Andresen SkotteFossum IF37:15+13:439:28
60Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL37:40+14:089:35
61Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering37:51+14:199:37
62Oskar ArnevikRingerike OL38:19+14:479:44
63Mathias RosenlundVaregg Fleridrett38:30+14:589:47
64Vegard LøvliAsker Skiklubb38:44+15:129:51
65Mathias HermstadFreidig38:49+15:179:52
66Magnus GjerstadVaregg Fleridrett38:56+15:249:54
67Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering39:05+15:339:56
68Peter GisholtFossum IF40:01+16:2910:10
69Kristian Fredrik LynumFreidig41:58+18:2610:40
70Elias ØhmanGjø-Vard OL42:26+18:5410:47
71Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK43:43+20:1111:07
72Vegard Øverli BergKongsberg OL44:04+20:3211:12
73Fredrik SveenVang OL44:25+20:5311:18
74Are LodgaardByåsen IL44:49+21:1711:24
75Nikolai NordhaugKonnerud IL45:20+21:4811:32
76Haakon JohannesenIndre Østfold OK56:38+33:0614:24
77Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1:06:30+42:5816:55
Sølve DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Knut KyrkjebøTIF Vikingdiskvalifisert
Skjalg NysæterSkien OKdiskvalifisert
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eirik Høst FossgardLillomarka OLikke startet
Audun BerganNydalens SKikke startet

H 19-20 Elite

4 310 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL24:575:47
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK25:55+0:586:00
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK26:18+1:216:06
4Knut AasheimHalden SK26:34+1:376:09
5Håkon Raadal BjørloHalden SK26:35+1:386:10
6Kristian Nilsen SandnesEmblem IL27:06+2:096:17
7Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb27:23+2:266:21
8Erlend Nilsen SandnesEmblem IL28:09+3:126:31
9Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot28:33+3:366:37
10Johannes Bakke AashamarKristiansand OK28:34+3:376:37
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering28:38+3:416:38
12Jonas UnsgårdIL Leik29:15+4:186:47
13Erlend Kvittum NytrøenTynset IF29:25+4:286:49
14Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg29:50+4:536:55
15Peter NordbrødenHalden SK30:19+5:227:02
16Tobias KristensenLarvik OK31:12+6:157:14
17Kjetil MølnvikFreidig31:43+6:467:21
18Olav Milian Schmitt GranHalden SK31:57+7:007:24
19Ole Wanvik HaugenFreidig32:09+7:127:27
20Sverre Bang StøengNTNUI32:17+7:207:29
21Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK32:30+7:337:32
22Lars SolliMo OK32:32+7:357:32
23Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering34:25+9:287:59
24Ivar Jevne ArnesenHamar OK34:30+9:338:00
25Vegard MyklemyrEiker OL34:47+9:508:04
26Olav Andreas RemmenOL Trollelg37:04+12:078:36
27Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn37:15+12:188:38
28Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb38:15+13:188:52
29Thomas TubbehaugenOK Moss38:31+13:348:56
30Ole Martin EdstrømOppsal Orientering39:23+14:269:08
30Sturla FrydenlundSturla, IF39:23+14:269:08
32Brage JørumByåsen IL40:15+15:189:20
33Audun Rognerud BøeFossum IF40:41+15:449:26
34Sondre LorentsenOK Silsand44:11+19:1410:15
35Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn44:22+19:2510:17
36Sander H. RogndokkenNydalens SK47:03+22:0610:54
37Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett48:48+23:5111:19
38Bjørnar LøvliAsker Skiklubb49:59+25:0211:35
39Jens Didrik BergLarvik OK51:12+26:1511:52
Adrian OpheimFreidigikke startet
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Marius PyttenKristiansand OKikke startet
Håvard EidsmoFreidigikke startet

H 21- Elite

5 760 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul SirumFrol IL33:075:44
2Yngve SkogstadFrol IL33:57+0:505:53
3Isak BergsetNTNUI33:59+0:525:53
4Eirik Kamstrup HovindHalden SK34:00+0:535:54
5Lars Sandstad SkjesetFrol IL34:07+1:005:55
6Bjørn EkebergIL Tyrving34:22+1:155:57
7Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering34:44+1:376:01
8Hans Petter MathisenFredrikstad SK35:03+1:566:05
9Håvard HagaNydalens SK35:22+2:156:08
10Jon Aukrust OsmoenNTNUI35:29+2:226:09
11Jo Forseth IndgaardFrol IL35:37+2:306:11
12Stian SundsvikFrol IL35:57+2:506:14
13Martin VisterFrol IL36:17+3:106:17
14Alan CherryNydalens SK36:24+3:176:19
15Ulf Forseth IndgaardFrol IL36:27+3:206:19
16Marius Thrane ØdumIFK Göteborg36:29+3:226:20
17Carl Godager KaasBækkelagets SK36:33+3:266:20
18Torgeir NørbechIL Tyrving36:52+3:456:24
19Ivar LundanesEmblem IL37:00+3:536:25
20Håvard IrgensKristiansand OK37:05+3:586:26
21Gaute FriestadKristiansand OK37:24+4:176:29
22Dag BlandkjennKristiansand OK37:32+4:256:30
23Håvard LucasenFredrikstad SK37:44+4:376:33
24Anders Felde OlaussenNTNUI37:55+4:486:34
25Markus HolterHalden SK37:57+4:506:35
26Ivar Aukrust OsmoenNTNUI38:05+4:586:36
27Rasmus Rørholt TheisenNTNUI38:29+5:226:40
28Mats NordbrødenHalden SK38:30+5:236:41
29Emil AhlbäckFossum IF38:38+5:316:42
30Vegard Jarvis WestergårdHalden SK38:47+5:406:43
31Anders TiltnesIL Tyrving39:08+6:016:47
32Per Melander OftenNTNUI39:16+6:096:49
33Anders VisterNydalens SK39:36+6:296:52
34Thomas Natvig ÅrstadHalden SK39:52+6:456:55
35Andreas SølbergOL Trollelg40:12+7:056:58
36Damien RenardKongsberg OL40:36+7:297:02
37Thomas NipenBækkelagets SK40:54+7:477:06
38Andreas Svingheim MagerøyFrol IL41:04+7:577:07
39Øystein HaugFrol IL41:22+8:157:10
40Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK42:09+9:027:19
41Sindre Østgulen DeiszNTNUI42:17+9:107:20
42Håvard VassendenFrol IL42:47+9:407:25
43Vegard DanielsenKristiansand OK43:08+10:017:29
44Gunnar A FiskumIL Tyrving43:18+10:117:31
45Morten JørgensenKristiansand OK43:25+10:187:32
46Carl Petter LyngenFrol IL43:35+10:287:33
47Kjetil OkkenhaugEmblem IL43:49+10:427:36
48Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI43:56+10:497:37
49Emil WingstedtHalden SK43:58+10:517:37
50Mathias Stensland LillevoldNTNUI43:59+10:527:38
51Jørgen FiskumFrol IL44:07+11:007:39
52Espen FiskumHalden SK44:35+11:287:44
53Ove BaardsgaardOL Trollelg44:46+11:397:46
54Oskar StørmerFossum IF45:15+12:087:51
55Lars Hol MoholdtWing OK45:31+12:247:54
56Vetle ChristiansenBækkelagets SK46:12+13:058:01
57Ola BergerByåsen IL46:13+13:068:01
58Sindre RønningNydalens SK46:36+13:298:05
59Sindre JohannessenFreidig46:47+13:408:07
60Dag Steinar RagvinBø OL47:55+14:488:19
61Mikael OlaussonOslostudentenes IK48:36+15:298:26
62Simen Eid NielsenNTNUI48:58+15:518:30
63Ola KeiseråsIL Leik50:57+17:508:50
64Mathias NipenBækkelagets SK51:05+17:588:52
65Simen BordalFossum IF51:58+18:519:01
66Henrik EijsinkNydalens SK53:10+20:039:13
67Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK55:28+22:219:37
68Oskar RøenVaregg Fleridrett56:16+23:099:46
69Jakob Kalvig SkoganNTNUI57:50+24:4310:02
70Øyvind WiggenByåsen IL1:00:35+27:2810:31
71Robert FredriksenNotodden OL1:11:52+38:4512:28
Sverre Waaler KaasNydalens SKdiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldNTNUIdiskvalifisert
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Marius ØieLøten o-lagbrutt
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud ILikke startet
Sigurd StenvikByåsen ILikke startet
Sigurd MelsomFossum IFikke startet
Harald KalagerNTNUIikke startet
Jørgen FrøydLarvik OKikke startet
Bjørn LundanesNTNUIikke startet
Karl FremstadBækkelagets SKikke startet
Erik GustafssonNTNUIikke startet
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor