2017 Sport8-Norgescup senior

Skriv ut

Stilling etter 2 av 13 delarrangementer

D 21

Plass Navn Klubb
31.3
2.4
3.6
5.6
23.6
24.6
25.6
19.8
20.8
7.9
9.9
22.9
23.9
Totalt
1 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 37 60 97
2 Maren Jansson Haverstad NTNUI 60 20 80
3 Siri Ulvestad Nydalens SK 50 26 76
4 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 43 32 75
5 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 32 37 69
6 Lone Brochmann Bækkelagets SK 29 26 55
7 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 24 29 53
8 Synnøve Bråten Vegårshei IL 50 50
9 Sigrid Alexandersen NTNUI 43 43
10 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 26 15 41
10 Malin Sørensen Nydalens SK 22 19 41
12 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 20 18 38
13 Louise Oram Bækkelagets SK 18 16 34
14 Evine Westli Andersen Løten o-lag 19 14 33
15 Marte Hoff Hagen NTNUI 17 12 29
16 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 22 22
17 Anine Ahlsand NTNUI 21 21
17 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 21 21
19 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 17 17
20 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 13 13
21 Marianne Dæhli Halden SK 11 11

H 21

Plass Navn Klubb
31.3
2.4
3.6
5.6
23.6
24.6
25.6
19.8
20.8
7.9
9.9
22.9
23.9
Totalt
1 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 70 47 117
2 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 34 60 94
3 Håvard Haga Nydalens SK 47 36 83
4 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 21 53 74
5 Ivar Lundanes Emblem IL 32 39 71
6 Alan Cherry Nydalens SK 70 70
7 Espen Fiskum Halden SK 53 16 69
8 Emil Granqvist NTNUI 30 34 64
9 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 42 20 62
10 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 60 60
11 Martin Vister Frol IL 28 30 58
12 Anders Vister Nydalens SK 12 42 54
13 Vegard Danielsen Kristiansand OK 27 25 52
14 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 20 28 48
15 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 36 11 47
16 Håvard Irgens Kristiansand OK 24 21 45
17 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 22 22 44
18 Øystein Sørensen Nydalens SK 18 23 41
19 Simen Aamodt NTNUI 23 17 40
20 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 26 13 39
20 Anders Nordberg Nydalens SK 39 39
22 Paul Sirum Frol IL 32 32
23 Thomas Natvig Årstad Halden SK 31 31
23 Vegard Brun Saga IL Tyrving 31 31
25 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 25 5 30
26 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 10 19 29
26 Jo Forseth Indgaard Frol IL 29 29
26 Oskar Størmer Fossum IF 29 29
26 Anders Felde Olaussen NTNUI 14 15 29
30 Filip Wadsten Halden SK 13 15 28
31 Gaute Friestad Kristiansand OK 27 27
32 Andreas Sølberg OL Trollelg 26 26
33 Olai Stensland Lillevold NTNUI 24 24
34 Henrik Eijsink Nydalens SK 19 4 23
35 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 11 9 20
36 Mats Nordbrøden Halden SK 18 18
37 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 17 17
37 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 9 8 17
39 Jostein Andersen Nydalens SK 16 16
40 Anders Tiltnes IL Tyrving 15 15
41 Andreas Svingheim Magerøy Frol IL 13 13
42 Henrik Upsal NTNUI 10 10
42 Mikkel Sørensen NTNUI 4 6 10
44 Øyvind Helgerud Halden SK 8 1 9
45 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 7 7
45 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 7 7
47 Emil Jönsson IL Tyrving 3 3 6
47 Magne Jutulstad NTNUI 6 6
49 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 5 5
50 Jon Nilsen Vegårshei IL 3 3
51 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 2 2
52 Petter Marki Erichsen Kristiansand OK 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
31.03.2017 NM natt Kristiansand OK lang
02.04.2017 NC-mellomdistanse Kristiansand OK lang
03.06.2017 NM sprint Hamar OK, Løten o-lag sprint
05.06.2017 Norgescup senior Hamar OK, Løten o-lag mellom
23.06.2017 Norsk O-Festival sprint Elite Freidig sprint
24.06.2017 Norsk O-Festival lang Elite Freidig lang
25.06.2017 Norsk O-Festival mellom Elite Freidig mellom
19.08.2017 Norgescup sprint Samnanger IL, Varegg Fleridrett sprint
20.08.2017 NM ultralang Samnanger IL, Varegg Fleridrett ultralang
07.09.2017 NM lang Halden SK lang
09.09.2017 NM mellom finaler Halden SK mellom
22.09.2017 Norgescup sprint sr-jr Byåsen IL sprint
23.09.2017 O-idol og Norgescup finale sr-jr Byåsen IL mellom

Annonser

IOF Eventor