u 31 | tor. 1.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 2.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 3.8 | Hovedløpet lang | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 351 | | mest | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo #6 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 83 | | nær | | | M | | | |
O-løp på Solemoa | Viul Orienteringsklubb | Buskerud | 20 | | nær | | | M | | | |
søn. 4.8 | Hovedløpet sprint | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 356 | | mest | | | S | | | |
Haralds Minneløp | Modum OL | Buskerud | 112 | | nær | | | L | | | |
u 32 | man. 5.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 6.8 | Saltenkarusell 9 - Festvåg | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 29 | | nær | | | L | | | |
KOK Sommercup, løp 7 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 50 | | nær | | | M | | | |
ons. 7.8 | Kretsstafetten 2019 | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 78 | | nasj | | S | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 8 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 161 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 12 / EOL-klubbkarusell løp 6 | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 47 | | nær | | | M | | | |
2-manns Stafett Sælandsskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 63 | | nær | | | M | | | |
tor. 8.8 | Solkystløpet | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 131 | | nær | | | M | | | |
O-karusell 7, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 76 | | nær | | | M | | | |
fre. 9.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 10.8 | Night Hawk Individual (Saturday) | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 30 | | nær | | | M | K | | |
Night Hawk Kids Stjernenatt | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 22 | | nær | | | M | N | | |
Norges cup PreO | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 29 | Pre | nasj | | | P | | | |
Norgescup TempO | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 23 | Pre | nasj | | | T | | | |
Night Hawk Relay | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 153 | | nasj | | S | L | K | | |
Morgenfrisk i Follo #7 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 72 | | nær | | | M | | | |
søn. 11.8 | Night Hawk Relay | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 153 | | nasj | | S | L | K | | |
Night Hawk Individual (Sunday) | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 65 | | nær | | | M | | | |
Night Hawk Kids Eventyr | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 56 | | nær | | | M | | | |
Hyttefolkløpet | Troms | Troms | 33 | | nær | | | M | | | |
Eldestafetten | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 0 | | krets | | S | S | | | |
u 33 | man. 12.8 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | Østfold | Østfold | 977 | | int | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 9 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 102 | | nær | | | M | | | |
tir. 13.8 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | Østfold | Østfold | 1137 | | int | | | M | | | |
WOC2019 - Norgescup Jr. | Østfold | Østfold | 256 | | nasj | | | M | | | |
Numedalsserien - Borgegrend | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 10 | | nær | | | M | | | |
Saltenkarusell 10 - Vatnlia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 38 | | nær | | | L | | | |
Sørlandskarusellen | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 71 | | nær | | | M | | | |
ons. 14.8 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | Østfold | Østfold | 1529 | | int | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Langeland Skisenter | Førde IL | Sogn og Fjordane | 29 | | nær | | | M | | | |
tor. 15.8 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | Østfold | Østfold | 1410 | | int | | | M | | | |
IOF Family / Media Race 2019 | Nydalens SK Østfold | Akershus og Oslo Østfold | 81 | | nær | | | L | | | |
fre. 16.8 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | Østfold | Østfold | 2170 | | int | | | M | | | |
WOC2019 - Norgescup Jr. | Østfold | Østfold | 279 | | nasj | | | L | | | |
lør. 17.8 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | Østfold | Østfold | 2329 | | int | | | L | | | |
søn. 18.8 | NM PreO | Modum OL | Buskerud | 33 | Pre | mest | | | P | | | |
NM TempO | Modum OL | Buskerud | 31 | Pre | mest | | | T | | | |
Hemingløpet med Trimtex-cup | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 399 | | krets | | | M | | | |
Hølondløpet | IL Leik | Sør-Trøndelag | 43 | | nær | | | L | | | |
Vossagampen 2019 | Voss IL | Hordaland | 38 | | nær | | | U | | | |
Dølakarusell - TVERRBYGDA - FLYTTET FRA 25/8 | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
u 34 | man. 19.8 | Klubbranking 4 Husabø og Kiellandsskogen | Egersund OK | Rogaland | 38 | | nær | | | L | | | |
tir. 20.8 | Vestfold Høstcup 1 | OK Horten | Vestfold og Telemark | 210 | | nær | | | M | | | |
3. sprintløp Fitjar | Stord IL | Hordaland | 14 | | nær | | | S | | | |
Nærløp, Vikeså | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | | | |
Sprintcup 3 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 154 | | nær | | | S | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
NK7 Nærløpskarusellen - Mellom - Mykje skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 44 | | nær | | | M | | | |
Numedalsserien - Skjerbrekka/Vegglifjell sør | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 13 | | nær | | | M | | | |
O-gøy cupen - løp 3 | IL Koll | Akershus og Oslo | 38 | | nær | | | M | | | |
Østmarka Open 6 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 62 | | nær | | | M | | | |
Sørlandskarusellen | Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 53 | | nær | | | M | | | |
Le Tour de Glåmdal 5 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 47 | | nær | | | M | | | |
ons. 21.8 | OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 164 | | nær | | | M | | | |
AAOK-karusellen løp 10 | Øyestad IF allianse | Agder O-krets | 110 | | nær | | | M | | | |
Rekruttløp Dæliskogen | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | L | | | |
Dølakarusell - LOMSETRA | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Langeland Nord | Førde IL | Sogn og Fjordane | 68 | | nær | | | M | | | |
NØK-karusell løp 3 | Ålen IL | Sør-Trøndelag | 40 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 13 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | nær | | | M | | | |
tor. 22.8 | STOK Ungdomsløp 6 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 147 | | krets | | | L | | | |
Råtasskarusellen #7 - Brattfoss | Indre Østfold OK | Østfold | 14 | | nær | | | M | | | |
Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK) | Skien OK | Vestfold og Telemark | 77 | | nær | | | L | | | |
Torsdagsløp nr 10. Fjelløp | Rudsbygd IL | Innlandet | 7 | | nær | | | L | | | |
Tyritreffen løp nr. 7 | Hadeland OL | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 85 | | nær | | | S | | | |
fre. 23.8 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 378 | | krets | | | S | | | |
NNM sprint | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 81 | | krets | | | S | | | |
lør. 24.8 | KM mellomdistanse | Indre Østfold OK | Østfold | 151 | | krets | | | M | | | |
Midt-Norsk Mesterskap Lang | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 475 | | krets | | | L | | | |
ROOTS-leir | Ganddal IL | Rogaland | 17 | | nær | | | L | K | | |
KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 626 | | krets | | | L | | | |
NNM lang | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 102 | | krets | | | L | | | |
Trollo 50 års jubileumsløp | OL Trollo | Vestfold og Telemark | 169 | | krets | | | L | | | |
KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 219 | | krets | | | L | | | |
KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen | Vang OL | Innlandet | 251 | | mest | | | L | | | |
Sørlandsmesterskapet Langdistanse | Agder O-krets Birkenes IL | Agder O-krets | 118 | | krets | | | L | | | |
Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019) | Odda OL | Hordaland | 177 | | krets | | | M | | | |
søn. 25.8 | KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSER | Vang OL | Innlandet | 37 | | krets | | | M | | | |
Midt-Norsk Mesterskap Stafett | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 94 | | krets | | S | M | | | |
KM stafett Akershus, Oslo og Østfold | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 132 | | krets | | S | L | | | |
NNM Stafett | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 22 | | krets | | S | M | | | |
KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbud | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 108 | | nær | | | M | | | |
KM Stafett individuelle klasser Rogaland, Sandnes | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 15 | | krets | | | L | | | |
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasser | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 9 | | nær | | | M | | | |
KM Stafett Rogaland, Sandnes | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 39 | | krets | | S | M | | | |
KM-Stafett Hedmark og Oppland | Vang OL | Innlandet | 45 | | mest | | S | M | | | |
Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 82 | | krets | | S | S | | | |
Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019) | Odda OL | Hordaland | 186 | | krets | | | L | | | |
u 35 | man. 26.8 | Klubbløp 3 - Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 73 | | nær | | | M | | | |
Nordhordlandskarusellen | Lindås IL | Hordaland | 24 | | nær | | | M | | | |
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 105 | | nær | | | M | | | |
tir. 27.8 | Pokalkamp 5 Bergen | Gneist, IL | Hordaland | 229 | | nær | | | L | | | |
AB-karusell nr. 4 og OBIKs 18. poengløp | Bærums Skiklub | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 2 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 199 | | nær | | | S | | | |
Klubbmesterskap 2019 | Sturla, IF | Buskerud | 76 | | nær | | | M | | | |
Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne) | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 26 | | nær | | | M | | | |
Lagkonkurranse og Ungdomsstafett | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 18 | | nær | | S | M | | | |
Numedalsserien - Elehovd/Vegglifjell nord | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 8 | | nær | | | M | | | |
Nærløp | Haugesund IL Orientering Sveio OL - Orientering | Rogaland | 45 | | nær | | | M | | | |
Saltenkarusell 12 - Hopen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 68 | | nær | | | L | | | |
Ungdomsserien løp 4 | Halden SK | Østfold | 121 | | nær | | | L | | | |
Østmarka Open 7 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 80 | | nær | | | M | | | |
NØK-karusell løp 4 | Folldal IF | Sør-Trøndelag | 37 | | nær | | | M | | | |
ons. 28.8 | AAOK-karusellen løp 11 | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 78 | | nær | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 11 - Veivalgsløpet 2019 | IL GeoForm Nydalens SK Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 123 | | nær | | | M | | | |
Foll-O-karusellen #3 | Ås IL | Akershus og Oslo | 122 | | nær | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Masdal lysløypa | Førde IL | Sogn og Fjordane | 42 | | nær | | | L | | | |
Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskap | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 63 | | nær | | | M | | | |
Råtassløp #3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 94 | | nær | | | M | | | |
Rekruttløp Drengsrud | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
Nammo-cupen 5 | Lillehammer OK | Innlandet | 175 | | nær | | | S | | | |
tor. 29.8 | Råtasskarusellen #8 - Rakkestad | Indre Østfold OK | Østfold | 23 | | nær | | | M | | | |
Karusell 4 | Ålgård Orientering | Rogaland | 46 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap for OTO og OK Horten | OK Horten | Vestfold og Telemark | 71 | | nær | | | M | | | |
Klubbranking 5 Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 27 | | nær | | | M | | | |
O-karusellen Vågan 4. løp, Kabelvågmarka | Kabelvåg O-lag | Nordland | 27 | | nær | | | L | | | |
SO-cup løp nr 6 - Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 50 | | nær | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 11 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 49 | | nær | | | M | | | |
Tyritreffen løp nr. 8 | Hadeland OL | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
Ungdomsløp 7 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 155 | | nær | | | M | | | |
fre. 30.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 31.8 | Nydalten med Trimtex cup | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 529 | | krets | | | M | | | |
Sprintliga 7 + publikumsløp - Trondheim | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 91 | | nasj | | | S | | | |
KM Lang med PWT-cup | Modum OL | Buskerud | 262 | | krets | | | L | | | |
KM mellomdistanse | Grong IL | Nord-Trøndelag | 82 | | krets | | | M | | | |
KM Lang AAOK og VAOK | Agder O-krets Vegårshei IL | Agder O-krets | 74 | | krets | | | L | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
KM Langdistanse Vestfold / Telemark | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 231 | | krets | | | L | | | |
Sprintliga publikumsløp (ikke brukt...) | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 32 | | nær | | | S | | | |
DM mellom | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 174 | | nasj | | | M | | | |
Snertingdalsløpet 2019 | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 88 | | krets | | | L | | | |