2024 O-sport Norgescup junior

Skriv ut

Stilling etter 4 av 13 delarrangementer

D 17-18

Plass Navn Klubb
9.5
11.5
1.6
2.6
21.6
22.6
23.6
17.8
18.8
5.9
7.9
20.9
21.9
Totalt
1 Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 70 70 70 70 280
2 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 60 60 47 60 227
3 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 15 53 60 53 181
4 Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø Orientering 42 42 39 36 159
4 Elise Renard Kongsberg OL 25 39 53 42 159
6 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 47 31 32 30 140
7 Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 53 32 47 132
8 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 28 36 26 27 117
9 Oline Soma Slåstad Raumar Orientering 29 26 28 29 112
10 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 13 30 27 28 98
10 Kajsa Harstad Arntsen Heming Orientering 34 34 18 12 98
12 Lovisa Tyldum Lillehammer OK 24 21 29 22 96
12 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 12 28 24 32 96
14 Jenny Danevad Fredrikstad SK 14 47 31 92
15 Juni Hagelid Norheim Freidig 20 36 34 90
15 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 39 17 34 90
17 Ingrid Pedersen Holmskau Fredrikstad SK 21 13 31 21 86
18 Cathrine Sogn Notodden OL 19 23 17 23 82
19 Emma Aune Jakobsen OK Moss 18 24 21 15 78
20 Annika Lund Eikrem Freidig 32 27 16 75
21 Mina Bleken Rud Vang OL 22 29 10 13 74
22 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 16 19 25 8 68
23 Mina Hobbelstad Eiker OL 31 9 24 64
24 Elif Kurt IK Grane Arendal Orientering 36 25 61
25 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 30 12 11 7 60
26 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 19 19 17 55
26 Emilie Standal Stjørdals-Blink Orientering 30 25 55
28 Ida Øverli Støen Lillehammer OK 9 11 5 26 51
29 Ada Stokkeland Ålgård Orientering 27 22 49
30 Tiril Hausberg Kåstad Fana IL 26 16 5 47
31 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 7 39 46
32 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 42 42
32 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 23 19 42
34 Eline Andrea Andersen Raumar Orientering 11 16 4 10 41
35 Scarlett Kelly Forth Valley Orienteers 20 20 40
36 Anne Eline Vehus Skjerve Frol IL 4 9 22 3 38
37 Idun Karlsøen Hekland Fana IL 17 9 6 4 36
38 Elsa Sofie Lysheden-Vogt Konnerud IL 8 4 13 9 34
39 Julie Mydland Helland Egersund OK 14 18 32
40 Anna Bellingmo OL Gaula 15 14 29
41 Hedvig Scheele Søyland Fredrikstad SK 3 1 12 11 27
42 Inka Marte Boldingh Debernard Nydalens SK 10 15 25
42 Gina Hagelia Vegårshei IL 20 5 25
44 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 23 23
45 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 14 14
45 Tonje Rykkje Varegg Fleridrett 8 6 14
47 Emilie Holtskog-Feremans Skien OK 6 6 12
47 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 7 3 2 12
49 Linnea Danielsen Kongsberg OL 1 10 11
50 Inger Anne Svendsby Braarud Halden SK 7 3 10
51 Anna Gjestrud Notodden OL 5 5
52 Daniella Gjone Sandefjord OK 2 2
52 Guro Brænden Lillomarka OL 2 2

D 19-20

Plass Navn Klubb
9.5
11.5
1.6
2.6
21.6
22.6
23.6
17.8
18.8
5.9
7.9
20.9
21.9
Totalt
1 Mathea Gløersen Bækkelagets SK 53 70 53 60 236
2 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 47 60 47 53 207
3 Maria Strømdal Wik Freidig 70 42 34 36 182
4 Anna Taksdal Ganddal IL 42 39 60 39 180
4 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 60 36 42 42 180
6 Sigrid Haugskott OL Trollelg 36 53 32 30 151
6 Synne Sandven Notodden OL 39 47 36 29 151
8 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø Orientering 70 70 140
9 Marie Kravdal Bækkelagets SK 29 32 29 47 137
10 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 31 34 39 32 136
11 Marie Scheele Nydalens SK 32 29 31 31 123
12 Anja Hole Halden SK 27 28 27 34 116
13 Erika Lind-Larsen OK Moss 24 25 30 28 107
14 Ylva Klausen Sturla, IF 28 27 26 24 105
15 Lina Storler Snøfugl Freidig 25 26 22 25 98
16 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 22 24 21 23 90
17 Solveig Louise Nissen Freidig 30 30 23 83
18 Elise Nygård Thorseng Fossum IF 34 31 65
19 Mathea Spets Storhov Freidig 28 26 54
20 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 25 27 52
21 Emma Dåsnes Vang OL 26 23 49
22 Maren Henriksen Halden SK 21 22 43
23 Klara Graversen IL BUL-Tromsø Orientering 24 24
24 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 23 23
25 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 20 20
25 Inga Skaarer Wiklund NTNUI 20 20
27 Tora Kittilsen Freidig 19 19

H 17-18

Plass Navn Klubb
9.5
11.5
1.6
2.6
21.6
22.6
23.6
17.8
18.8
5.9
7.9
20.9
21.9
Totalt
1 Jone Valdal Sandnes IL (Rogaland) 60 53 60 47 220
2 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 42 47 70 60 219
3 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 53 70 42 42 207
4 Ola Dåsnes Vang OL 70 60 30 23 183
5 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 34 42 47 53 176
6 Fredrik Fet Andersen Sturla, IF 30 30 31 70 161
7 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 28 28 29 36 121
8 Magnus Sigurdsson Stokke IL 39 27 20 34 120
9 Ludvik Storler Snøfugl Freidig 27 31 22 39 119
10 Markus Hirsch Bækkelagets SK 25 36 25 28 114
11 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 12 23 53 20 108
12 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 47 34 14 12 107
12 Alf Petter Lynum Freidig 36 39 32 107
14 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 20 20 28 30 98
15 Johan Haugstvedt OK Moss 32 26 19 18 95
16 Peter Telle-Hansen Tyrving IL 24 22 26 22 94
17 Filip Mitchell Iversen Frol IL 23 29 39 91
18 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 29 18 24 15 86
19 Oskar Heksem Fana IL 11 20 21 27 79
20 Erlend Sommerhein Fossum IF 16 34 25 75
21 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 18 14 18 21 71
22 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 36 31 67
22 Audun Nordby Fredrikstad SK 21 12 23 11 67
22 Idar Elias Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 31 32 4 67
25 Jacob Finstad Land Tyrving IL 25 12 24 61
26 Anders Berge Mjølhus OL Trollelg 26 12 13 8 59
27 August Hellerud Sire Konnerud IL 21 16 19 56
28 Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering 19 29 48
29 Sverre Sandvik Halden SK 32 14 46
30 Håvard Serck-Hanssen Varegg Fleridrett 17 26 43
31 Kristian Birkeland Birkenes IL 8 24 32
31 Gaute Nysæter Skien OK 22 9 1 32
31 Hallvard Hellevik Freidig 17 3 10 2 32
34 Marius Lærum Hagen Freidig 14 17 31
35 Linus Mjøsund Nydalens SK 1 9 17 27
35 Even Lien Gjø-Vard OL 27 27
37 Marius Juell Larsen Tyrving IL 15 10 25
38 Ask Felland Sætnan Fossum IF 16 7 1 24
39 Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK 13 10 23
39 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 9 7 7 23
41 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 5 13 4 22
42 Sivert Folgerø Freidig 11 7 18
43 Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) 16 16
44 Gaute Skjønhaug Fet OL 15 15
44 Kristian Ekeberg Fliid Skien OK 10 5 15
44 Mathias Linløkken Østmarka OK 15 15
47 Sondre Kornmo Porsgrunn OL 13 13
48 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 6 6 12
48 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 3 9 12
50 Jens Wold Sturla, IF 3 8 11
51 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 5 5 10
51 Mats Ligaarden Gjø-Vard OL 7 3 10
53 Sigmund Gustav Ølstad Fet OL 9 9
54 Peter Sæbbø Sandnes IL (Rogaland) 6 2 8
55 Emil Nygård Birkenes IL 4 4
55 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 4 4
57 Joachim Lind Mo OK 2 2
57 Jens G. Dybvik Stokke IL 2 2
59 Niclas Gunnerød Stokke IL 1 1

H 19-20

Plass Navn Klubb
9.5
11.5
1.6
2.6
21.6
22.6
23.6
17.8
18.8
5.9
7.9
20.9
21.9
Totalt
1 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 53 60 70 70 253
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 70 70 60 36 236
3 Iver Dalsaune Thun Freidig 42 53 30 60 185
4 Axel Aalde Nydalens SK 60 36 47 31 174
5 Andreas Vistnes Myklebost Halden SK 34 42 42 42 160
6 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 36 34 36 53 159
7 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 31 39 34 47 151
7 Ask Olaussen Oppsal Orientering 25 34 53 39 151
9 Sindre Vie Strisland Fossum IF 32 31 39 34 136
10 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 28 30 31 32 121
11 Ole Gunnar Kleppa Madslien NTNUI 29 27 27 26 109
12 Emil Reinertsen Leroyer Freidig 23 26 20 29 98
12 Magnus Alstad Frol IL 30 29 16 23 98
14 Oliver Plassen Brandvol OK Moss 22 21 29 25 97
15 Børge Nilsen Berg Nydalens SK 47 47 94
16 Eskil Brænden Lillomarka OL 39 25 21 85
17 Lars Lien NTNUI 27 24 32 83
18 Håkon Bogason Lillomarka OL 26 20 18 17 81
19 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 19 23 22 16 80
20 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 28 26 24 78
21 Tobias Tronbøl Lium Bækkelagets SK 20 18 17 20 75
22 Oskar Mella Oppsal Orientering 21 23 27 71
23 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 17 15 15 15 62
23 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 16 14 13 19 62
25 Sondre Ladim OK Moss 28 28 56
26 Bjørnar Peikli Tyrving IL 25 30 55
27 Markus Mollestad Kristiansand OK 24 23 47
28 Eirik Frost NTNUI 24 22 46
29 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 15 13 11 39
30 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 18 17 35
31 Sebastian Blomfeldt Unnerud OK Moss 13 19 32
32 Eirik Vie Strisland Fossum IF 9 21 30
33 Alfred Eckmann Aronsen Nittedal OL 10 16 26
34 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 14 11 25
35 Mathias Pedersen Holmskau NTNUI 10 14 24
35 Håvard Eik Lillomarka OL 6 18 24
37 Brage Bell Lysaker Fana IL 11 12 23
38 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 19 19
39 Balder Hasvik Larsen Halden SK 14 14
40 Peder Bryggen Halden SK 12 12
40 Carl Gustav Jongenburger NTNUI 12 12
42 Henrik Andreas Tømt IL Imås 10 10
43 Henrik Andreas Tømt IL Imås 9 9
43 Andreas Sandernes Østmarka OK 9 9
45 Nils Anders Niklasson Nydalens SK 8 8

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
09.05.2024 NM knockout sprint Bodø og Omegn IF Orientering sprint
11.05.2024 NM sprint Bodø og Omegn IF Orientering sprint
01.06.2024 Trondheim Open, JWOC uttak mellom Wing OK mellom
02.06.2024 Trondheim Open, JWOC uttak lang Wing OK lang
21.06.2024 Norsk O-Festival sprint Fossum IF, Lillehammer OK sprint
22.06.2024 Norsk O-Festival elite + 15-16, dag 1 Fossum IF, Lillehammer OK lang
22.06.2024 - 23.06.2024 Norsk O-Festival elite + 15-16 Fossum IF, Lillehammer OK
17.08.2024 NC mellom Østmarka OK mellom
18.08.2024 NM ultralang Østmarka OK ultralang
05.09.2024 NM langdistanse Verdal OK lang
07.09.2024 NM mellomdistanse Verdal OK mellom
20.09.2024 Norgescup sprint Kongsberg OL sprint
21.09.2024 Norgescup mellom - O-idol Kongsberg OL mellom