2024 O-sport Norgescup senior

Skriv ut

Stilling etter 5 av 15 delarrangementer

D 21

Plass Navn Klubb
12.4
13.4
14.4
9.5
11.5
21.6
22.6
23.6
17.8
18.8
5.9
7.9
20.9
21.9
22.9
Totalt
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 70 70 70 60 270
2 Ane Dyrkorn NTNUI 42 70 47 32 191
3 Ingeborg Rygg Eikeland NTNUI 31 19 17 60 47 174
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 28 42 53 47 170
5 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 39 9 24 39 53 164
6 Pia Young Vik Nydalens SK 53 32 70 155
7 Ingrid Lundanes Emblem IL 30 30 36 29 125
8 Ragnhild Eide Byåsen IL 26 8 27 32 30 123
9 Frida Haugskott OL Trollelg 47 31 31 109
10 Kamilla Steiwer Fredrikstad SK 47 60 107
11 Gjendine Gjelstad Rebård NTNUI 34 30 39 103
12 Jo Shepherd Halden SK 10 22 11 29 26 98
12 Lone Brochmann Nydalens SK 20 6 25 25 22 98
12 Ana Toledo Halden SK 29 30 39 98
15 Marie Olaussen Fredrikstad SK 25 34 36 95
16 Hedvig Valbjørn Gydesen OK Pan Århus, DEN 39 21 34 94
17 Oda Scheele NTNUI 60 31 91
18 Helena Karlsson Nydalens SK 42 47 89
19 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 29 53 82
19 Kaja Winsnes Nordhagen Nydalens SK 11 42 29 82
21 Sara Nystrøm Olsen NTNUI 7 2 13 26 25 73
22 Janne Tjørhom Aasheim NTNUI 23 23 26 72
23 Emma Arnesen NTNUI 42 27 69
23 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 21 26 22 69
25 Lotte Jauhojärvi Markussen NTNUI 18 31 19 68
26 Anu Tuomisto NTNUI 27 34 61
26 Maren Norderud NTNUI 13 20 28 61
28 Josefine Lind Heming Orientering 60 60
29 Mathea Gløersen Bækkelagets SK 22 32 54
30 Hanna Wey Halden SK 16 16 21 53
30 Ragne Wiklund Nydalens SK 25 28 53
30 Megan Carter-Davies Halden SK 53 53
33 Amanda Strandvall NTNUI 32 20 52
34 Ane Sofie Krogh NTNUI 3 3 6 21 18 51
35 Ingrid Gulbrandsen Tyrving IL 27 23 50
35 Alix Villar NTNUI 27 23 50
37 Vendela Söderqvist NTNUI 14 12 18 44
37 Synnøve Palmqvist Vegårshei IL 28 16 44
39 Evine Westli Andersen Løten o-lag 22 20 42
39 Ingeborg Eide Byåsen IL 23 19 42
41 Hedda Raadal Bjørlo NTNUI 24 16 40
41 Emma Stenbacka NTNUI 6 24 10 40
41 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 19 21 40
41 Alina Niggli Halden SK 10 18 12 40
45 Tone Bergerud Lye Nydalens SK 36 36
45 Tilda Johansson Bækkelagets SK 36 36
45 Anna Ulvensøen Nydalens SK 36 36
48 Gina Granstedt Halden SK 17 15 32
49 Agnethe Hasli Bækkelagets SK 18 12 30
50 Joelle Meister Nydalens SK 5 10 14 29
50 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 4 25 29
52 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 28 28
53 Inès Berger Halden SK 24 24
54 Johanna Lovise Hunstad Ås-NMBU Orientering 16 7 23
54 Marieluise Schmitt Gran IL BUL-Tromsø 2 13 8 23
56 Idun Kristine Felde Olaussen Nydalens SK 15 5 20
56 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 20 20
56 Åsne Haavengen NTNUI 11 9 20
59 Ebba Berglin OK Orion, SWE 19 19
60 Alva Marika Niklasson Nydalens SK 17 17
60 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 17 17
60 Kine Dæhli Halden SK 17 17
63 Thea Dyrkorn NTNUI 15 15
63 Marion Huber Kaas Nydalens SK 15 15
65 Kaja Samuelsen Skiri NTNUI 14 14
65 Ingjerd Myhre Tyrving IL 14 14
67 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø Orientering 13 13
68 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 12 12
69 Mathilde Sønsterudbråten Lillomarka OL 11 11
70 Inda Garin Folkegård Bodø og Omegn IF Orientering 10 10
71 Karoline Heidisdatter Sønsterudbråten Lillomarka OL 9 9
72 Dorja Salopek Halden SK 8 8
72 Silje Charlotta Wästlund Bodø og Omegn IF Orientering 8 8
74 Andrea Ranvik NTNUI 7 7
74 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 7 7
76 Karoline Brevig Aune NTNUI 1 5 6
76 Sunniva Limstrand Kabelvåg O-lag 6 6
78 Anne Marthe Limstrand Kabelvåg O-lag 5 5
79 Heidi Jensen Botne SK 4 4
79 Aurora Gjølsjø NTNUI 4 4
79 Ronja Björklund Nydalens SK 4 4
82 Ingrid Mobråthen Sandefjord OK 3 3
82 Natali Mazur Oppsal Orientering 3 3
84 Idunn Strand NTNUI 2 2
85 Birgit Dorthea Kleppa Madslien NTNUI 1 1
85 Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 1 1

H 21

Plass Navn Klubb
12.4
13.4
14.4
9.5
11.5
21.6
22.6
23.6
17.8
18.8
5.9
7.9
20.9
21.9
22.9
Totalt
1 Eirik Langedal Breivik NTNUI 70 60 53 70 253
2 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 70 60 26 36 192
3 Elias Jonsson Nydalens SK 42 47 42 53 184
4 Jørgen Baklid Oppsal Orientering 39 28 25 60 26 178
5 Tobias Alstad Frol IL 53 19 34 47 153
6 Guilhem Elias Halden SK 53 70 27 150
7 Isak Jonsson NTNUI 36 21 30 31 30 148
8 Mats Eidsmo NTNUI 27 30 47 29 133
9 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 30 25 12 32 19 118
10 Kasper Harlem Fosser Heming Orientering 70 47 117
11 Sander Arntzen NTNUI 42 53 2 18 115
11 Cornelius Bjørk Bækkelagets SK 36 19 60 115
13 Gaute Steiwer Fredrikstad SK 70 36 106
14 Henry McNulty Bækkelagets SK 31 36 36 103
15 Vegard Jarvis Westergård Oppsal Orientering 39 32 10 16 97
16 Clemens Sundby Øxnevad NTNUI 23 8 11 21 29 92
16 Aaro Aho Halden SK 29 36 27 92
18 Mikkel Holt Freidig 25 16 47 88
19 Albin Warvelin NTNUI 9 1 28 22 24 84
20 Oskar Edvardsson NTNUI 47 34 81
21 Henrik Fredriksen Aas NTNUI 11 22 17 15 13 78
21 Bojan Blumenstein Nydalens SK 15 31 29 3 78
23 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 32 14 31 77
23 Simen Spets Storhov Freidig 22 23 32 77
25 Anselm Reichenbach NTNUI 20 30 26 76
26 Olai Stensland Lillevold Oppsal Orientering 19 23 22 9 1 74
27 Andreas Sølberg IL Leik 34 39 73
28 Mattis Holt Freidig 26 24 20 70
29 Alvaro Casado Halden SK 47 11 9 67
30 Nils Tveite NTNUI 27 29 7 63
30 Timo Tantanini Halden SK 24 26 13 63
32 Erling Hjermstad NTNUI 15 19 13 15 62
32 Niels Christian Hellerud Halden SK 16 25 21 62
34 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK 24 31 55
35 Anders Vestøl NTNUI 14 26 3 11 54
36 Sigurd Paulsen Vie NTNUI 28 23 51
37 Oskar Spets Storhov Freidig 27 22 49
38 Martin Roudný Halden SK 32 14 46
38 Brage Takle Kristiansand OK 18 3 8 17 46
40 Markus Kjærner-Semb NTNUI 39 5 44
41 Sindre Østgulen Deisz Nydalens SK 19 3 12 9 43
42 Magne Dæhli Halden SK 42 42
42 Csaba Gerber Halden SK 12 7 23 42
44 Ben Mitchell Halden SK 5 20 15 40
45 Håvard Wedege Halden SK 29 8 37
46 Martin Vehus Skjerve Frol IL 10 24 34
47 Oskar Andrén Byåsen IL 28 5 33
47 Alastair Thomas NTNUI 13 20 33
49 Jonas Grønli Freidig 16 9 7 32
50 Øyvind Hjermstad Fossum IF 17 14 31
51 Vegard Gulbrandsen NTNUI 12 18 30
51 Isak Lundholm NTNUI 18 12 30
53 Anton Sjökvist Fredrikstad SK 17 10 27
54 Hans Gjermundsson Urset Nydalens SK 3 21 24
55 Alfred Bjørnerød OK Moss 22 22
55 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 11 11 22
57 Lukas Olm Byåsen IL 20 20
58 Edvin Hellsten NTNUI 2 16 18
59 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 17 17
60 Kasparas Murenas SM Gaja, LTU 15 15
61 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 5 9 14
62 Tadas Dementavi¿ius SM Gaja, LTU 13 13
63 Aslak Heimdal NTNUI 6 6 12
64 Oskar Størmer Oppsal Orientering 7 4 11
65 Andreas Vistnes Myklebost Halden SK 10 10
65 Sindre Johannessen Frol IL 10 10
67 Anton Silier OK Linné, SWE 9 9
68 Tihon Salopek Halden SK 7 7
68 Thomas Natvig Årstad Halden SK 7 7
70 Magne Haga Nydalens SK 6 6
70 Håkon Raadal Bjørlo Oppsal Orientering 6 6
70 Børge Nilsen Berg Nydalens SK 6 6
73 Marius Pytten NTNUI 5 5
73 Anders Nordberg Nydalens SK 5 5
75 Elias Bäcklund Ekvall Halden SK 4 4
75 Terje Maroni Byåsen IL 4 4
75 Tobias Jern IL BUL-Tromsø 4 4
75 Halvor Eid Nydalens SK 4 4
75 Vegard Blomseth Johnsen Nydalens SK 4 4
80 Johan Haugstvedt OK Moss 3 3
80 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1 2 3
80 Marius Aurebekk NTNUI 3 3
83 Viktor Wassén Halden SK 2 2
83 Sindre Vie Strisland Fossum IF 2 2
85 Matija Razum OK Japetic, CRO 1 1
85 Vetle Grønvik Ekra Nydalens SK 1 1
85 Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
12.04.2024 Halden O-Meeting Sprint Halden SK sprint
13.04.2024 Halden O-Meeting Mellom Halden SK mellom
14.04.2024 Halden O-Meeting Lang Halden SK lang
09.05.2024 NM knockout sprint Bodø og Omegn IF Orientering sprint
11.05.2024 NM sprint Bodø og Omegn IF Orientering sprint
21.06.2024 Norsk O-Festival sprint Fossum IF, Lillehammer OK sprint
22.06.2024 Norsk O-Festival elite + 15-16, dag 1 Fossum IF, Lillehammer OK lang
23.06.2024 Norsk O-Festival elite + 15-16, dag 2 Fossum IF, Lillehammer OK lang
17.08.2024 NC mellom Østmarka OK mellom
18.08.2024 NM ultralang Østmarka OK ultralang
05.09.2024 NM langdistanse Verdal OK lang
07.09.2024 NM mellomdistanse Verdal OK mellom
20.09.2024 Norgescup sprint Kongsberg OL sprint
21.09.2024 Norgescup mellom - O-idol Kongsberg OL mellom
22.09.2024 Norgescup senior Kongsberg OL lang