Seedings ranking senior mellomdistanse

Skriv ut

Stilling etter 6 av 7 delarrangementer

D 21

Plass Navn Klubb
15.9
22.9
4.5
11.5
29.6
7.7
14.9
Totalt
1 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 100 120 110 100 430
2 Ingeborg Eide Byåsen IL 48 110 (14) 120 93 371
3 Marianne Andersen Fredrikstad SK 120 120 120 360
4 Siri Ulvestad Nydalens SK 55 100 43 120 (37) 318
5 Kine Hallan Steiwer Halden SK 93 93 80 46 312
6 Ingrid Lundanes NTNUI 64 (42) 61 110 61 296
7 Synnøve Bråten Vegårshei IL 86 48 69 80 283
8 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 69 100 110 279
9 Karen Oline Kolstad NTNUI 69 24 100 44 237
10 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 58 80 44 34 216
11 Lone Brochmann Bækkelagets SK 27 41 100 24 192
12 Åsne Skram Trømborg NTNUI 29 58 (16) 52 50 189
13 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 41 37 64 46 188
14 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 30 48 (23) 69 40 187
15 Runa Fremstad Larvik OK 44 86 55 185
16 Charlotte Watson Lillomarka OL 33 86 48 167
17 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 110 40 150
18 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 74 74 148
19 Saila Kinni FIN national team, FIN 55 86 141
20 Lizzie Ingham Halden SK 61 46 33 140
21 Maren Jansson Haverstad Tyrving IL 80 58 138
22 Anna Ulvensøen NTNUI 43 93 136
23 Bodil Helgerud Halden SK 39 93 132
23 Silje Ekroll Jahren Nydalens SK 74 58 132
25 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 55 32 42 129
25 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 33 61 35 129
27 Hanne Sandstad Freidig 42 86 128
28 Evine Westli Andersen Løten o-lag 46 31 46 123
29 Tilla Farnes Hennum NTNUI 58 64 122
29 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 64 58 122
31 Tonje Vassend NTNUI 32 44 43 119
31 Malin Sandstad NTNUI 80 39 119
33 Tone Bergerud Lye Nydalens SK 74 42 116
34 Elena Roos Halden SK 110 110
34 Kristine Fjeldbo IL Tyrving 36 74 110
36 Marie Olaussen Fredrikstad SK 38 15 55 108
37 Marion Huber Nydalens SK 40 61 101
38 Sofia Haajanen SK Pohjantähti, FIN 93 93
39 Miri Thrane Ødum IFK Göteborg, SWE 86 86
40 Eveliina Hirvonen Halden SK 42 43 85
41 Tone Wigemyr Snerthammer Oddersjaa SSK 80 80
42 Line Sølberg IL Leik 43 36 79
43 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 43 34 77
44 Jo Shepherd Halden SK 46 29 75
45 Venla Harju FIN national team, FIN 74 74
46 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 35 11 26 72
47 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 40 30 70
48 Kirsi Nurmi IFK Göteborg, SWE 69 69
48 Catherine Taylor OK Södertörn, SWE 69 69
50 Marte Hoff Hagen NTNUI 41 27 68
51 Emma Arnesen Byåsen IL 28 38 66
51 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 37 29 66
53 Merja Rantanen FIN national team, FIN 64 64
53 Cecilie Friberg Klysner Dansk Orienterings-Forbund, DEN 64 64
55 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 61 61
56 Paula Starke National Team Germany, GER 40 19 59
57 Cecilie Andersen BOK, GBR 41 16 57
58 Triin Jäädmaa NTNUI 55 55
59 Solveig Blandkjenn Tyrving IL 36 18 54
60 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 52 52
60 Lotta Karhola Tampereen Pyrintö, FIN 52 52
60 Birte Friedrichs National Team Germany, GER 27 25 52
60 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 52 52
60 Susen Lösch Ärla IF, SWE 52 52
60 Marion Aebi Tyrving IL 52 52
66 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 50 50
66 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 50 50
66 Elin Granstedt NTNUI 50 50
66 Elin Bjerva Larvik OK 50 50
66 Megan Carter-Davies Rajamaen Rykmentti, FIN 50 50
71 Irina Nyberg Alfta-Ösa OK, SWE 48 48
71 Margrethe Wisløff NTNUI 48 48
73 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 19 26 45
74 Dorothea Müller National Team Germany, GER 13 31 44
74 Isabel Donner NTNUI 44 44
74 Laura Ramstein Østerrike, AUT 44 44
77 Martine Åstebøl Frol IL 42 42
78 Ursula Kadan Østerrike, AUT 41 41
78 Eva Jurenikova Halden SK, other 41 41
80 Solveig Blindheim NTNUI 40 40
81 Sigrid Alexandersen NTNUI 39 39
81 Hanna Wisniewska Polish Team, POL 39 39
81 Emma Johansson Emblem IL 39 39
84 Synne Strand Asker Skiklubb 38 38
84 Guro Vassend Porsgrunn OL 38 38
84 Kateryna Dzema Ukraine National Team, UKR 38 38
87 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 37 37
87 Julie Størmer Fossum IF 37 37
89 Patricia Nieke National Team Germany, GER 17 19 36
89 Ragne Wiklund Nydalens SK 36 36
89 Annika Rihma Estonian national team 36 36
92 Kerstin Uiboupin Estonian national team 35 35
92 Anine Ahlsand NTNUI 35 35
92 Anna Nilsson Simkovics Østerrike, AUT 35 35
95 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 34 34
95 Marianne Dæhli Nydalens SK 34 34
95 Marit Kahrs Fredrikstad SK 34 34
98 Anne Eiken NTNUI 33 33
98 Ingunn Martinsen Varegg Fleridrett 33 33
100 Ragnhild Løvli Ås-NMBU Orientering 32 32
100 Delphine Poirot Lillomarka OL 32 32
100 Nina Asheim Birkeland NTNUI 32 32
103 Therese Haare Konnerud IL 31 31
103 Lone Malmgren Molstad Halden SK, other 31 31
105 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 30 30
105 Anja Arbter Østerrike, AUT 30 30
107 Evely Kaasiku Estonian national team 29 29
108 Ida Tiltnes Tyrving IL 28 28
108 Olena Pitirimova Ukraine National Team, UKR 28 28
108 Tonje Aasheim Nymark NTNUI 28 28
111 Ausrine Kutkaite IFK Lidingö SOK, SWE 27 27
112 Vilde Malmei NTNUI 26 26
112 Margret Zimmermann Estonian national team 26 26
114 Camilla Öhman NTNUI 25 25
114 Caroline Gjøtterup Dansk Orienterings-Forbund, DEN 25 25
116 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 24 24
117 Sunniva Omdal NTNUI 23 23
117 Olha Panchenko Ukraine National Team, UKR 23 23
119 Henriette Nygaard Skjørbæk OK Pan Århus, DEN 22 22
119 Marianne Haug Estonian national team 22 22
119 Niamh Corbett Team Ireland, IRL 22 22
122 Beatrice Law BOK, GBR 21 21
122 Nicoline Friberg Klysner FIF Hillerød Orientering, DEN 21 21
122 Ewa Gwozdz Polish Team, POL 21 21
125 Line Cederberg Göteborg Majorna OK, SWE 20 20
125 Galina Ribediuc Hellas Orientering, SWE 20 20
127 Carina Polzer Østerrike, AUT 17 17
128 Lucyna Wiktor Göteborg Majorna OK, SWE 15 15
129 Roisin Long Team Ireland, IRL 14 14
130 Kate Morrison OK Linné, SWE 13 13
131 Linnea Olofsson Kongsberg OL 12 12
131 Filipa Rodrigues Järla Orientering, SWE 12 12

H 21

Plass Navn Klubb
15.9
22.9
4.5
11.5
29.6
7.7
14.9
Totalt
1 Olav Lundanes Halden SK 140 100 140 140 520
2 Yngve Skogstad Frol IL 94 94 140 130 458
3 Audun Heimdal NTNUI 106 130 130 84 450
4 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK 120 120 (84) 89 89 418
5 Paul Sirum Frol IL 140 94 54 120 408
6 Torgeir Nørbech Tyrving IL 84 75 120 113 392
7 Stian Sundsvik Frol IL 113 84 100 78 375
8 Magne Dæhli Halden SK 130 130 106 366
9 Anders Nordberg Nydalens SK 130 113 66 51 360
10 Bjørn Ekeberg Tyrving IL 89 100 59 75 323
11 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 48 120 84 61 313
12 Håvard Haga Nydalens SK 60 58 100 81 299
13 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 81 (62) 84 64 63 292
14 Håkon Jarvis Westergård Tyrving IL 106 78 94 278
15 Elias T. Mølnvik NTNUI 68 89 44 72 273
15 Bojan Blumenstein Nydalens SK 55 106 64 48 273
17 Gaute Hallan Steiwer Fredrikstad SK 75 120 72 267
18 Anders Vister Nydalens SK 68 78 55 53 254
19 Håvard Wedege Fredrikstad SK 61 (59) (16) 66 61 60 248
20 Jo Forseth Indgaard Frol IL 56 63 63 64 246
21 Andreas Sølberg IL Leik 58 36 78 52 (23) 224
22 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 56 52 75 35 218
23 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 49 61 60 45 215
24 Ralph Street Bækkelagets SK 63 78 70 211
24 Ivar Lundanes Tyrving IL 78 75 58 211
26 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 113 75 188
27 Isak Bergset Frol IL 47 72 68 187
28 Oskar Andrén IL Leik 49 89 46 184
29 Carl Petter Lyngen Frol IL 64 57 60 181
30 Vegard Danielsen Kristiansand OK 53 59 66 178
31 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 23 81 70 174
32 Damien Renard Kongsberg OL 81 35 57 173
33 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 89 81 170
34 Matthew Speake Bækkelagets SK 54 64 49 167
34 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 52 62 15 38 167
34 Oskar Røen Varegg Fleridrett 70 43 54 167
37 Eirik Langedal Breivik NTNUI 72 94 166
38 Emil Ahlbäck Fossum IF 57 51 55 163
39 Olle Boström Tyrving IL 60 94 154
40 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 31 66 53 150
41 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 63 32 46 141
42 Kasper Fosser Heming Orientering 140 140
43 Henrik Eijsink Nydalens SK 60 50 27 137
44 Herman Ryen Martinsen NTNUI 59 44 33 136
45 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 62 68 130
46 Florian Howald Tampereen Pyrintö, FIN 113 113
46 Øyvind Helgerud Halden SK 61 52 113
46 Eskil Kinneberg IFK Göteborg, SWE 113 113
49 Mattis Holt Freidig 52 57 109
50 Alan Cherry Nydalens SK 59 4 45 108
50 Olli-Markus Taivainen Fredrikstad SK 70 38 108
52 Martin Hubmann Fredrikstad SK 106 106
52 Emil Granqvist NTNUI 106 106
54 Magnus Svingheim Raumar Orientering 68 36 104
55 Simon Jakobsson Frol IL 39 62 101
56 Hans Gunnar Omdal IL Vindbjart 100 100
56 Ruslan Glibov Ukraine National Team, UKR 100 100
58 Marius Pytten NTNUI 30 68 98
59 Espen Jakobsen Tyrving IL 66 29 95
60 Øyvind Wiggen Byåsen IL 56 37 93
61 Janis Tamuzs Navi, FIN 46 39 85
62 Emil Wingstedt Halden SK 53 31 84
63 Martin Borge Heir NTNUI 47 25 11 83
64 Timo Sild Estonian national team 81 81
65 Olav Milian Schmitt Gran NTNUI 5 43 30 2 80
66 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK, SWE 49 30 79
67 Magne Haga Raumar Orientering 51 27 78
68 Vegard Blomseth Johnsen Nydalens SK 18 58 76
69 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 72 72
69 Tobia Pezzati Tampereen Pyrintö, FIN 72 72
69 Thomas Natvig Årstad Halden SK, other 72 72
72 Laurits Bidstrup Møller Silkeborg OK, DEN 14 56 70
72 Sindre Sandven Bækkelagets SK 70 70
74 Gaute Friestad NTNUI 12 56 68
74 Miika Kirmula FIN national team, FIN 68 68
76 Jostein Tandberg NTNUI 50 16 66
77 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 64 64
78 Lauri Sild Estonian national team 63 63
78 Nicolas Simonin Team Ireland, IRL 20 43 63
80 Einar Melsom Fossum IF 62 62
80 Robert Merl Østerrike, AUT 62 62
82 Björn Cederberg Dansk Orienterings-Forbund, DEN 61 61
82 Harald Kalager Stavanger Orienteringsklubb 41 20 61
84 Topi Syrjäläinen FIN national team, FIN 59 59
85 Karl Fremstad IL Tyrving 58 58
85 Gernot Ymsén Østerrike, AUT 58 58
87 Ola Keiserås IL Leik 28 29 57
87 Anders Haga Raumar Orientering 57 57
87 Espen Samuelsen Skiri NTNUI 40 17 57
87 Erik Döhler National Team Germany, GER 25 32 57
87 Arturs Paulins Kalevan rasti, FIN 57 57
92 Aleksi Niemi FIN national team, FIN 56 56
92 Peter Hodkinson Lillomarka OL 56 56
94 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 55 55
94 Ole Hennseler National Team Germany, GER 24 31 55
94 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 55 55
97 Mathias Bjugan NTNUI 54 54
97 Henrik Upsal Ås-NMBU Orientering 54 54
97 Jesse Laukkarinen Halden SK 54 54
97 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 6 48 54
101 Asgeir Mjösund Nydalens SK 53 53
101 Simen Eid Nielsen NTNUI 53 53
103 Graham Gristwood Kalevan rasti, FIN 52 52
104 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 51 51
104 Steinar Lande Bø OL 51 51
104 Marius Øie Løten o-lag 51 51
107 Tue Lassen Dansk Orienterings-Forbund, DEN 50 50
107 Rudolfs Zernis Ärla IF, SWE 50 50
107 Simen Aamodt NTNUI 50 50
107 Jørgen Frøyd Larvik OK 50 50
111 Jonas Ressem Frol IL 49 49
111 Kim Aleksander Åserød Iversen Østmarka OK 49 49
113 Rune Nygaard IL Gular 48 48
113 Sarunas Docius OK Javonis, LTU 48 48
113 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 48 48
116 Lukas Liland Nydalens SK 47 47
116 Brodie Nankervis Lillomarka OL 47 47
116 Martins Sirmais Turun Metsänkävijät, FIN 47 47
119 Edgars Bertuks Turun Metsänkävijät, FIN 46 46
120 Anders Felde Olaussen NTNUI 45 45
120 Jørgen Baklid Konnerud IL 45 45
120 Are Wigaard NTNUI 27 18 45
123 Mathias Peter Østerrike, AUT 44 44
123 Sturla Frydenlund NTNUI 44 44
123 Lars Solli Mo OK 31 13 44
126 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 43 43
126 Andreas Svingheim Magerøy Lillehammer OK 43 43
128 Micha¿ Olejnik Polish Team, POL 42 42
128 Stig Alvestad IK Grane Arendal Orientering 42 42
128 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 42 42
131 Alasdair McLeod Lillomarka OL 41 41
131 Andreas G. Polden Nydalens SK 41 41
131 Per Harald Löfgren Johansen Varegg Fleridrett 41 41
134 Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö, FIN 40 40
134 Alex Carcas Turun Metsänkävijät, FIN 40 40
134 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 40 40
137 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 39 39
137 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 39 39
139 Lars Owren Freidig 38 38
139 Elias Jonsson Nydalens SK 38 38
141 Emil Øbro Dansk Orienterings-Forbund, DEN 37 37
141 Morten Jørgensen Kristiansand OK 37 37
141 Duncan Coombs Tyrving IL 37 37
144 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 36 36
144 Kuba Dr¿gowski Polish Team, POL 36 36
144 Olai Stensland Lillevold NTNUI 2 34 36
147 Jørgen Fiskum Freidig 35 35
147 Ben Mitchell Rajamaen Rykmentti, FIN 35 35
149 Markus Holter Halden SK 34 34
149 Jarkko Huovila FIN national team, FIN 34 34
149 Håvard Mo Vaadal NTNUI 34 34
152 Yves Aschwanden Stora Tuna OK, SWE 33 33
152 Oskar Størmer Fossum IF 33 33
152 Vegard Ressem Frol IL 33 33
155 Bjørn Lundanes NTNUI 32 32
155 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 32 32
157 Kjetil Mølnvik Freidig 30 30
158 Denys Shcherbakov Ukraine National Team, UKR 29 29
158 Øystein Fruseth Christiansen NTNUI 29 29
160 Conor Short Team Ireland, IRL 28 28
160 Dag Steinar Ragvin Bø OL 28 28
160 Håkon Raadal Bjørlo NTNUI 28 28
163 Petter Reinemo Kongsberg OL 27 27
164 Torkil Eide Solstad Tyrving IL 26 26
164 Matthias Kretzschmar National Team Germany, GER 21 5 26
164 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 26 26
164 Ruairi Short Team Ireland, IRL 26 26
164 Søren Bobach Dansk Orienterings-Forbund, DEN 26 26
169 Øystein Rapp Raumar Orientering 25 25
169 Uldis Upitis Turun Metsänkävijät, FIN 25 25
171 Peter Bray Southern Navigators, GBR 24 24
171 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 24 24
173 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL, SWE 23 23
174 Erling Hjermstad Fossum IF 22 22
174 Mikolaj Dutkowski UKS ARKADY Raszków, POL 22 22
174 Olav Vestøl Vegårshei IL 22 22
177 Ole Jørgen Bogen Arenth NTNUI 21 0 21
177 Artem Panchenko Ukraine National Team, UKR 21 21
179 Bjarne Friedrichs National Team Germany, GER 20 20
180 Moritz Döllgast National Team Germany, GER 19 19
180 Joshua Dudley IFK Göteborg Orientering, SWE 19 19
180 Itsuki Ito KOLC, JPN 19 19
183 Leonas Mockunas Hellas Orientering, SWE 18 18
184 Colm Moran Team Ireland, IRL 17 17
184 Rasmus Møller Jess OK Linné, SWE 17 17
186 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 10 6 16
186 Hector Haines IFK Lidingö SOK, SWE 16 16
188 Paul Pruzina Team Ireland, IRL 15 15
188 Adrian Opheim NTNUI 15 15
190 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 14 14
190 William Gardner IFK Lidingö SOK, SWE 14 14
192 Steinar Kollerud Lillomarka OL 13 13
192 Jan Erik Naess Fossum IF 13 13
194 Kristian Græsli Hamar OK 12 12
194 Colin Kolbe Angelniemen Ankkuri, FIN 12 12
196 Thomas Tubbehaugen OK Moss 11 11
196 Øyvind Hjermstad Fossum IF 11 11
198 KyongSa Ri IL BUL-Tromsø 10 0 10
198 Henry McNulty Bækkelagets SK 10 10
200 Vegard Ølstad Dalberg Bækkelagets SK 9 9
200 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 9 9
200 Styrk Hundseid Kamsvåg Tyrving IL 9 9
203 Matthias Gröll Østerrike, AUT 8 8
203 Marvin Goericke National Team Germany, GER 8 8
203 Vegard Vaeng Bernhardsen NTNUI 8 8
206 Robert Fredriksen Notodden OL 7 7
206 Duncan Birtwistle OD, GBR 7 7
206 Olle Kärmer Estonian national team 7 7
209 Chris Smithard Forth Valley Orienteers, GBR 4 4
210 Kristo Heinmann Estonian national team 3 3
210 Krzysztof Wo¿owczyk Polish Team, POL 3 3
212 Manuel Horta Malungs OK, SWE 1 1
212 Csaba Gerber Halden SK 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
15.09.2018 NM mellomdistanse finaler Vegårshei IL mellom
22.09.2018 Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1 Sandefjord OK mellom
04.05.2019 EM uttak mellom Raumar Orientering mellom
11.05.2019 Norgescup mellom Bjugn IL, Wing OK mellom
29.06.2019 Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, mellom Hedrum OL, Lardal OL, Larvik OK mellom
07.07.2019 VM uttaksløp Halden SK mellom
14.09.2019 NM mellomdistanse OL Tønsberg og omegn mellom