u 40 | tir. 1.10 | Hjalmarkarusellen 2 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 54 | | nær | | | S | | | |
Klubbmesterskap fra O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 26 | | nær | | | L | | | |
Sprintcupfinale Bergen | Bergens TF | Hordaland | 122 | | nær | | | S | | | |
Nattløp 1 - Rensåsen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 32 | | nær | | | S | N | | |
ons. 2.10 | NATTJAKTA #1 - 2019 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 47 | | nær | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2019 Bonus | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 153 | | nær | | | M | N | | |
Byåsennatta | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 114 | | nær | | | M | N | | |
tor. 3.10 | Klubbranking 8 Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 28 | | nær | | | M | | | |
Pollicup 2 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 38 | | nær | | | S | | | |
SO-Cup løp 10 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 45 | | nær | | | M | | | |
fre. 4.10 | Hu og Hei, Snuskeløpet | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | krets | | | M | | | |
KM Natt | IL Gular | Hordaland | 50 | | krets | | | L | N | | |
KM-natt | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | 24 | | krets | | | M | N | | |
KM natt Hedmark | Hamar OK Løten o-lag Vang OL | Innlandet | 52 | | krets | | | M | N | | |
lør. 5.10 | Hu og Hei, Gampeløpet | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | krets | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 16 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 136 | | nær | | | M | | | |
HOK-rankingfinale 2019 | Gneist, IL | Hordaland | 130 | | krets | | | L | | | |
søn. 6.10 | Morgenfrisk i Follo #10 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 92 | | nær | | | M | | | |
u 41 | man. 7.10 | Skumringskampen, Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | 67 | | nær | | | M | N | | |
tir. 8.10 | Nattløp 2 - Vatnlia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 16 | | nær | | | M | N | | |
ons. 9.10 | Larviksløpet i orientering | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 49 | | nær | | | L | K | | |
Raumarkarusellen løp 18 - natt | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 35 | | nær | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 214 | | nær | | | M | N | | |
tor. 10.10 | Pollicup 3 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 38 | | nær | | | S | | | |
Toten nattcup 1 | Innlandet OL Toten-Troll | Innlandet | 18 | | nær | | | M | N | | |
Nattugla 1 | Ringerike OL | Buskerud | 37 | | nær | | | M | N | | |
Borte i natta 1 | Lillehammer OK | Innlandet | 28 | | nær | | | M | N | | |
fre. 11.10 | Eikernatta | Eiker OL | Buskerud | 56 | | nær | | | M | N | | |
lør. 12.10 | Lillomarka Nord/Sør | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 188 | | nær | | | U | | | |
Rondslitet | Rond OL | Innlandet | 82 | | nær | | | L | | | |
KOK - Klubbmesterskap sprint | Kristiansand OK | Agder O-krets | 52 | | nær | | | S | | | |
søn. 13.10 | Trondheim Urban | Wing OK | Sør-Trøndelag | 66 | | nær | | | L | | | |
Høstkøpp 1: Steinsfjellet | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 31 | | nær | | | L | | | |
Marum-mila | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 154 | | nær | | | L | | | |
Tunevannet Rundt | Sarpsborg OL | Østfold | 116 | | nær | | | L | | | |
u 42 | man. 14.10 | Skumringskampen løp nr. 4 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 67 | | nær | | | M | N | | |
tir. 15.10 | Hjalmarkarusellen 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 41 | | nær | | | S | | | |
Nattløp 3 - Mørkvedbukta (NB flyttet) | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 18 | | nær | | | M | N | | |
ons. 16.10 | Nattjakta #3 | Eidskog OL | Innlandet | 62 | | nær | | | L | N | | |
Nattcup 1 Bergen | Fana IL | Hordaland | 74 | | nær | | | L | N | | |
Raumarkarusellen løp 19 - natt | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 30 | | nær | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 145 | | nær | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 1 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | N | | |
tor. 17.10 | Pollicup finale | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 40 | | nær | | | S | | | |
Toten nattcup 2 | Innlandet OL Toten-Troll | Innlandet | 17 | | nær | | | M | N | | |
Nattløp Kabelvågmarka | Kabelvåg O-lag | Nordland | 18 | | nær | | | M | N | | |
Nattugla 2 | Ringerike OL | Buskerud | 28 | | nær | | | M | N | | |
NM nattorientering | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 165 | | mest | | | L | N | | |
fre. 18.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 19.10 | Blodslitet | Fredrikstad SK | Østfold | 1279 | | int | | | U | | | |
Blodslitet Elite | Fredrikstad SK | Østfold | 132 | | int | | | U | | | |
Kondisjonstrøkken | Grue IL | Innlandet | 8 | | nær | | | L | | | |
søn. 20.10 | Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i Djupadalen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 24 | | nær | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 18 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 87 | | nær | | | M | | | |
u 43 | man. 21.10 | Skumringskampen, Finale | Røyken OL | Buskerud | 62 | | nær | | | M | N | | |
tir. 22.10 | Hjalmarkarusellen 4 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 44 | | nær | | | S | | | |
Nattløp 4 - Stolpeløp i Sentrum | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 11 | | nær | | | S | N | | |
ons. 23.10 | KM-natt | Agder O-krets IF Trauma | Agder O-krets | 63 | | krets | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 2 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | N | | |
tor. 24.10 | Toten nattcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 15 | | nær | | | M | N | | |
Borte i natta 2 | Lillehammer OK | Innlandet | 23 | | nær | | | M | N | | |
Nattugla 3 | Ringerike OL | Buskerud | 55 | | nær | | | L | N | | |
fre. 25.10 | 25.-29.okt Worldcup 4 - Kina | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
Harry Lagerts Nattcup 2019 Finale | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 116 | | nær | | | L | N | | |
lør. 26.10 | Grankvistløpet | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 51 | | nær | | | L | | | |
Skiensmila | Skien OK | Vestfold og Telemark | 68 | | krets | | | L | | | |
Huldertrampen | Løten o-lag | Innlandet | 125 | | nær | | | U | | | |
HARDHAUSEN | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 275 | | nær | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 19 | IL GeoForm IL Koll Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 128 | | nær | | | M | | | |
søn. 27.10 | Høstkøpp 3: Brakahaug skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 21 | | nær | | | L | | | |
Høstløpet med finale MOT TV 2019 | Botne SK | Vestfold og Telemark | 135 | | krets | | | M | | | |
Langtur'n 2019 | Eidskog OL | Innlandet | 32 | | nær | | | L | | | |
2-mila / Asker ABC nr. 7 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 85 | | nær | | | U | | | |
u 44 | man. 28.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 29.10 | Trollnatta | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | nær | | | M | N | | |
Nattløp 5 - Lifoten | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 17 | | nær | | | M | N | | |
ons. 30.10 | NOLs nattcup, løp 3 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | N | | |
Vinterjukola 1 | IL Hauken Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 50 | | nær | | | M | N | | |
NATTJAKTA #5 - 2019 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 53 | | nær | | | M | | | |
tor. 31.10 | Torsdagsløp Oktober | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 24 | | nær | | | L | N | | |
Toten nattcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 4 | | nær | | | M | N | | |