u 9 | fre. 1.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 2.3 | | | | | | | | | | | | |
søn. 3.3 | | | | | | | | | | | | |
u 10 | man. 4.3 | Vinter-Jukola løp 17 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 42 | | nær | | | L | N | | |
tir. 5.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 6.3 | Nattløp Ulsnes | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 67 | | nær | | | M | N | | |
tor. 7.3 | Vinterråtassen 2019 #6 | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | nær | | | S | N | | |
fre. 8.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 9.3 | Heimdal Vintersprint | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 34 | | nær | | | S | | | |
Prøve "knock-out" | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 13 | | nær | | | S | | | |
Vinterkarusell Bogafjell | Frøyland IL | Rogaland | 120 | | nær | | | M | | | |
søn. 10.3 | | | | | | | | | | | | |
u 11 | man. 11.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 12.3 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 | Måren OK Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 30 | | nær | | | M | N | | |
ons. 13.3 | Vinter-Jukola 17 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 38 | | nær | | | L | N | | |
Nattcupfinale Bergen | Bergens TF | Hordaland | 70 | | nær | | | M | N | | |
tor. 14.3 | Torsdagsløp Mars | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 9 | | nær | | | L | K | | |
Vinterråtassen 2019 #7 | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | nær | | | S | N | | |
fre. 15.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.3 | NC sprint | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 61 | S | nasj | | | S | | | |
søn. 17.3 | NC mellom | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 54 | S | nasj | | | M | | | |
Skiorientering på Fjellsætra | Emblem IL Velledalen IL | Møre og Romsdal | 0 | S | nær | | | S | | | |
Skiorientering Fjellsætra | Emblem IL Velledalen IL | Møre og Romsdal | 3 | S | nær | | | S | | | |
u 12 | man. 18.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.3 | 19.-24.mar VM + junior VM ski-o - Piteå, Sverige | Norges Orienteringsforbund | | - | S | int | | | L | | | |
ons. 20.3 | Nattløp Haugstadskogen | Egersund OK | Rogaland | 51 | | nær | | | M | N | | |
Vinter-Jukola #18 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 61 | | nær | | | L | K | | |
tor. 21.3 | Gate-O løp #6 / Asker ABC løp #1 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 114 | | nær | | | S | K | | |
Vinterråtassen 2019 #8 | Indre Østfold OK | Østfold | 2 | | nær | | | S | N | | |
fre. 22.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 23.3 | Damenes Dag | Ganddal IL | Rogaland | 12 | | nær | | | M | | | |
Gromløpet 2019 – Kick off Oslo | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 586 | | krets | | | L | | | |
Vinterkarusell Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 141 | | nær | | | M | | | |
søn. 24.3 | | | | | | | | | | | | |
u 13 | man. 25.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.3 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | nær | | | M | N | | |
ons. 27.3 | Vinterjukola 19 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 66 | | nær | | | L | K | | |
tor. 28.3 | Trondheim sprintcup, løp 1 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 77 | | nær | | | S | | | |
fre. 29.3 | KM natt (Nattsvermeren) | Fredrikstad SK | Østfold | 119 | | krets | | | L | N | | |
Sprintrening | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 51 | | nær | | | S | | | |
Marum-natta | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 55 | | krets | | | L | N | | |
KM natt ROK Stutafjell | Ganddal IL | Rogaland | 116 | | krets | | | M | N | | |
lør. 30.3 | Blåveissprinten | Fredrikstad SK | Østfold | 436 | | krets | | | M | | | |
Sprintliga 2019 Løp 1, kvalifisering | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 185 | | nasj | | | S | | | |
Sprintliga 2019 Løp 1, jaktstart | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 148 | | nasj | | | S | | | |
Sprintløp Stavanger | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
Vestfold 2-dagers, dag 1 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 444 | | krets | | | M | | | |
søn. 31.3 | Prøve-NM Knockoutsprint | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 142 | | nasj | | | S | | | |
Vestfold 2-dagers, dag 2 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 352 | | krets | | | M | | | |
Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2019) | Stord IL | Hordaland | 113 | | krets | | | L | | | |