w 2 | Sun 13/1 | | | | | | | | | | | | |
w 3 | Mon 14/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 15/1 | Sport8 Ås ny Night & Fog Cup #4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 78 | | loc | | | M | N | | |
Wed 16/1 | Vinter-Jukola løp 11 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 42 | | loc | | | L | N | | |
Nattcup 4 Bergen | Gneist, IL | Hordaland | 78 | | loc | | | L | N | | |
Thu 17/1 | Vintersprintcup 1 | OL Toten-Troll | Innlandet | 1 | | loc | | | S | N | | |
Nattsprintkøppen 2018/2019 Hauge skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 14 | | loc | | | S | N | | |
Fri 18/1 | | | | | | | | | | | | |
Sat 19/1 | Hovedløp og NM mellom, ski-o helg på Hedmarksvidda | Løten o-lag Vang OL | Innlandet | 261 | S | champs | | | L | | | |
Vintertrening 1 i Sarpsborg | Sarpsborg OL | Østfold | 25 | | loc | | | M | | | |
Vinterkarusell - Gosen/Madlamark/Tjensvoll | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 66 | | loc | | | M | | | |
Sun 20/1 | NC ski-o langdistanse, ski-o helg på Hedmarksvidda | Løten o-lag Vang OL | Innlandet | 208 | S | nat | | | L | | | |
w 4 | Mon 21/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 22/1 | | | | | | | | | | | | |
Wed 23/1 | Nattløp, Gramstad | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 82 | | loc | | | M | N | | |
TV-Cupen Race2 | Agder O-krets Kristiansand OK | Agder O-krets | 18 | | loc | | | M | N | | |
Vinterjokula 11 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 48 | | loc | | | M | N | | |
Thu 24/1 | Vintersprintcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 4 | | loc | | | S | N | | |
Fri 25/1 | | | | | | | | | | | | |
Sat 26/1 | | | | | | | | | | | | |
Sun 27/1 | | | | | | | | | | | | |
w 5 | Mon 28/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 29/1 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 63 | | loc | | | M | | | |
Wed 30/1 | Vinterjukola 12 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 43 | | loc | | | L | N | | |
Thu 31/1 | Torsdagsløp Januar | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 22 | | loc | | | L | | | |
Nattsprintkøppen 2018/2019 Austrheim skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 12 | | loc | | | S | N | | |
Vinterråtassen 2019 #2 | Indre Østfold OK | Østfold | 6 | | loc | | | S | N | | |
Fri 1/2 | | | | | | | | | | | | |
Sat 2/2 | Tromsø Winter Sprint & Go | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 19 | | loc | | | S | | | |
Vinterkarusell Bakkebø | Egersund OK | Rogaland | 42 | | loc | | | M | | | |
Sun 3/2 | | | | | | | | | | | | |
w 6 | Mon 4/2 | 4.-11.feb EM skio - Tyrkia | Norges Orienteringsforbund | | - | S | int | | | L | | | |
Tue 5/2 | | | | | | | | | | | | |
Wed 6/2 | Nattløp Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 77 | | loc | | | M | N | | |
TV-Cupen Race3 | Agder O-krets Kristiansand OK | Agder O-krets | 10 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-Jukola #13 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 42 | | loc | | | M | N | | |
Thu 7/2 | Vintersprintcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 6 | | loc | | | S | N | | |
Vinterråtassen 2019 #3 | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | loc | | | S | N | | |
Fri 8/2 | | | | | | | | | | | | |
Sat 9/2 | | | | | | | | | | | | |
Sun 10/2 | | | | | | | | | | | | |
w 7 | Mon 11/2 | | | | | | | | | | | | |
Tue 12/2 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 | Ås-NMBU Orientering OK Moss | Akershus og Oslo Østfold | 67 | | loc | | | M | N | | |
Wed 13/2 | Vinter-Jukola 14 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 47 | | loc | | | L | N | | |
Nattcup 5 Bergen | IL Gular | Hordaland | 59 | | loc | | | L | N | | |
Thu 14/2 | Vintersprintcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 3 | | loc | | | S | N | | |
Nattsprintkøppen 2018/2019 Vormedal skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 20 | | loc | | | S | N | | |
Vinterråtassen 2019 #4 | Indre Østfold OK | Østfold | 10 | | loc | | | S | N | | |
Fri 15/2 | | | | | | | | | | | | |