w 44 | Thu 1/11 | Toten nattcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 1 | | loc | | | L | N | | |
Fri 2/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 3/11 | Grankvistløpet | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 80 | | loc | | | L | | | |
NOLs åpne klubbmesterskap i ultralang | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 27 | | loc | | | U | | | |
Høstgampen | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 56 | | reg | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 22 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 122 | | loc | | | M | | | |
Klubbmesterskap sprint | Kristiansand OK | Agder O-krets | 36 | | loc | | | S | | | |
Trollnatta og natt-O-toget | IL Koll | Akershus og Oslo | 386 | | loc | | | M | N | | |
Sun 4/11 | Høstkøppen, høstkøpp 4: O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 0 | | loc | | | L | | | |
Frostsprinten | Røyken OL | Buskerud | 300 | | reg | | | L | | | |
Høstkøpp 4: O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 22 | | loc | | | L | | | |
w 45 | Mon 5/11 | | | | | | | | | | | | |
Tue 6/11 | | | | | | | | | | | | |
Wed 7/11 | Vinterjukola 2 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 61 | | loc | | | L | N | | |
Nattløp, Resafjell | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | loc | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 4 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Thu 8/11 | Nattsprintkøppen 2018/2019 Brakahaug skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 25 | | loc | | | S | N | | |
Fri 9/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 10/11 | Rørholtmarka Rundt | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 35 | | loc | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 23 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 150 | | loc | | | M | | | |
Tverlandssprinten | Tverlandet IL | Nordland | 17 | | loc | | | M | | | |
Høstkarusellen løp 1 - Tasta | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 69 | | loc | | | M | | | |
Sun 11/11 | | | | | | | | | | | | |
w 46 | Mon 12/11 | | | | | | | | | | | | |
Tue 13/11 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 101 | | loc | | | M | N | | |
Wed 14/11 | Nattcup 2 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 74 | | loc | | | L | N | | |
NOLs nattcup, løp 5 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-Jukola løp 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 51 | | loc | | | L | N | | |
Thu 15/11 | Coca-Cola cup 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 30 | | loc | | | M | N | | |
Fri 16/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 17/11 | Tinos minneløp 2018 | OK Moss | Østfold | 58 | | loc | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 24 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 153 | | loc | | | M | | | |
Natt-O-jakta | Norges Orienteringsforbund | | 65 | | loc | | | M | N | | |
Sun 18/11 | Graneløpet | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 93 | | loc | | | L | | | |
w 47 | Mon 19/11 | | | | | | | | | | | | |
Tue 20/11 | | | | | | | | | | | | |
Wed 21/11 | Vinter-Jukola 4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 72 | | loc | | | M | N | | |
Nattløp | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 99 | | loc | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 6 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | S | N | | |
Thu 22/11 | Nattsprintkøppen 2018/2019 Kvala | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 18 | | loc | | | S | N | | |
Fri 23/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 24/11 | OSI/GeoForm Rankingløp 25 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 113 | | loc | | | M | | | |
Høstkarusellen Løp 2 - Vannassen | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 95 | | loc | | | M | | | |
Tøffen/Tøffelen Hamar | Hamar OK | Innlandet | 35 | | loc | | | L | | | |
Sun 25/11 | | | | | | | | | | | | |
w 48 | Mon 26/11 | | | | | | | | | | | | |
Tue 27/11 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 103 | | loc | | | M | N | | |
Wed 28/11 | Vinter-Jukola 5 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 52 | | loc | | | L | N | | |
Thu 29/11 | Torsdagsløp November | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 25 | | loc | | | M | N | | |
Coca-Cola cup 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 34 | | loc | | | M | N | | |
Fri 30/11 | | | | | | | | | | | | |