u 44 | tor. 1.11 | Toten nattcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 1 | | nær | | | L | N | | |
fre. 2.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 3.11 | Grankvistløpet | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 80 | | nær | | | L | | | |
NOLs åpne klubbmesterskap i ultralang | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 27 | | nær | | | U | | | |
Høstgampen | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 56 | | krets | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 22 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 122 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap sprint | Kristiansand OK | Agder O-krets | 36 | | nær | | | S | | | |
Trollnatta og natt-O-toget | IL Koll | Akershus og Oslo | 386 | | nær | | | M | N | | |
søn. 4.11 | Høstkøppen, høstkøpp 4: O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 0 | | nær | | | L | | | |
Frostsprinten | Røyken OL | Buskerud | 300 | | krets | | | L | | | |
Høstkøpp 4: O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 22 | | nær | | | L | | | |
u 45 | man. 5.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 6.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 7.11 | Vinterjukola 2 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 61 | | nær | | | L | N | | |
Nattløp, Resafjell | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 4 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | N | | |
tor. 8.11 | Nattsprintkøppen 2018/2019 Brakahaug skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 25 | | nær | | | S | N | | |
fre. 9.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 10.11 | Rørholtmarka Rundt | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 35 | | nær | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 23 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 150 | | nær | | | M | | | |
Tverlandssprinten | Tverlandet IL | Nordland | 17 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusellen løp 1 - Tasta | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 69 | | nær | | | M | | | |
søn. 11.11 | | | | | | | | | | | | |
u 46 | man. 12.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 13.11 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 101 | | nær | | | M | N | | |
ons. 14.11 | Nattcup 2 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 74 | | nær | | | L | N | | |
NOLs nattcup, løp 5 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | N | | |
Vinter-Jukola løp 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 51 | | nær | | | L | N | | |
tor. 15.11 | Coca-Cola cup 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 30 | | nær | | | M | N | | |
fre. 16.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 17.11 | Tinos minneløp 2018 | OK Moss | Østfold | 58 | | nær | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 24 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 153 | | nær | | | M | | | |
Natt-O-jakta | Norges Orienteringsforbund | | 65 | | nær | | | M | N | | |
søn. 18.11 | Graneløpet | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 93 | | nær | | | L | | | |
u 47 | man. 19.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 20.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 21.11 | Vinter-Jukola 4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 72 | | nær | | | M | N | | |
Nattløp | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 99 | | nær | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 6 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | S | N | | |
tor. 22.11 | Nattsprintkøppen 2018/2019 Kvala | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 18 | | nær | | | S | N | | |
fre. 23.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 24.11 | OSI/GeoForm Rankingløp 25 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 113 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusellen Løp 2 - Vannassen | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 95 | | nær | | | M | | | |
Tøffen/Tøffelen Hamar | Hamar OK | Innlandet | 35 | | nær | | | L | | | |
søn. 25.11 | | | | | | | | | | | | |
u 48 | man. 26.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 27.11 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 103 | | nær | | | M | N | | |
ons. 28.11 | Vinter-Jukola 5 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 52 | | nær | | | L | N | | |
tor. 29.11 | Torsdagsløp November | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 25 | | nær | | | M | N | | |
Coca-Cola cup 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 34 | | nær | | | M | N | | |
fre. 30.11 | | | | | | | | | | | | |