u 33 | man. 13.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 14.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 15.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 16.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 17.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 18.8 | KM Lang | Suldal Orienteringslag | Rogaland | 185 | | krets | | | L | | | |
søn. 19.8 | KM-Stafett - Individulle klasser | Sauda Orienteringsklubb | Rogaland | 30 | | krets | | | M | | | |
KM Stafett | Sauda Orienteringsklubb | Rogaland | 42 | | mest | | S | M | | | |
u 34 | man. 20.8 | Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen | Ganddal IL | Rogaland | 71 | | nær | | | M | | | |
tir. 21.8 | Individuelle løyper for voksne | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 46 | | nær | | | M | | | |
Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9 | Haugesund IL Orientering Sveio OL - Orientering | Rogaland | 51 | | nær | | | M | | | |
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 12 | | nær | | S | M | | | |
ons. 22.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 23.8 | Vannbassengene Klubbranking | Egersund OK | Rogaland | 46 | | nær | | | M | | | |
fre. 24.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 25.8 | | | | | | | | | | | | |
søn. 26.8 | | | | | | | | | | | | |
u 35 | man. 27.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 28.8 | KlubbkampUngdomscup | Egersund OK | Rogaland | 122 | | nær | | | M | | | |
Klubbkarusell 7 Brakahaug | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 40 | | nær | | | L | | | |
ons. 29.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 30.8 | Karusell 4 | Ålgård Orientering | Rogaland | 42 | | nær | | | M | | | |
fre. 31.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 1.9 | KM Mellom | Ganddal IL | Rogaland | 197 | | nær | | | M | | | |
søn. 2.9 | Ganddalsløpet | Ganddal IL | Rogaland | 120 | | nær | | | L | | | |
u 36 | man. 3.9 | | | | | | | | | | | | |
tir. 4.9 | Klubbkarusell 8 Kattanakk | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 45 | | nær | | | L | | | |
Klubbkamp/Ungdomscup | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 161 | | nær | | | M | | | |
ons. 5.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 6.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 7.9 | | | | | | | | | | | | |
lør. 8.9 | So.cup og familiedag | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 47 | | nær | | | M | | | |
søn. 9.9 | | | | | | | | | | | | |
u 37 | man. 10.9 | Vigreskogen, Gjesteløpere | Egersund OK | Rogaland | 46 | | nær | | | M | | | |
Vigreskogen Klubbmesterskap | Egersund OK | Rogaland | 34 | | nær | | | M | | | |
tir. 11.9 | Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell | Ganddal IL | Rogaland | 160 | | nær | | | M | | | |
NK5 - Nors Rogaland | Haugesund IL Orientering Kopervik IL | Rogaland | 20 | | nær | | | M | | | |
ons. 12.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 13.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 14.9 | | | | | | | | | | | | |
lør. 15.9 | O-troll leir, Vatne Skytebane | Ålgård Orientering | Rogaland | 36 | | nær | | | M | | | |