w 33 | Mon 13/8 | | | | | | | | | | | | |
Tue 14/8 | | | | | | | | | | | | |
Wed 15/8 | | | | | | | | | | | | |
Thu 16/8 | | | | | | | | | | | | |
Fri 17/8 | | | | | | | | | | | | |
Sat 18/8 | KM Lang | Suldal Orienteringslag | Rogaland | 185 | | reg | | | L | | | |
Sun 19/8 | KM-Stafett - Individulle klasser | Sauda Orienteringsklubb | Rogaland | 30 | | reg | | | M | | | |
KM Stafett | Sauda Orienteringsklubb | Rogaland | 42 | | champs | | R | M | | | |
w 34 | Mon 20/8 | Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen | Ganddal IL | Rogaland | 71 | | loc | | | M | | | |
Tue 21/8 | Individuelle løyper for voksne | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 46 | | loc | | | M | | | |
Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9 | Haugesund IL Orientering Sveio OL - Orientering | Rogaland | 51 | | loc | | | M | | | |
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 12 | | loc | | R | M | | | |
Wed 22/8 | | | | | | | | | | | | |
Thu 23/8 | Vannbassengene Klubbranking | Egersund OK | Rogaland | 46 | | loc | | | M | | | |
Fri 24/8 | | | | | | | | | | | | |
Sat 25/8 | | | | | | | | | | | | |
Sun 26/8 | | | | | | | | | | | | |
w 35 | Mon 27/8 | | | | | | | | | | | | |
Tue 28/8 | KlubbkampUngdomscup | Egersund OK | Rogaland | 122 | | loc | | | M | | | |
Klubbkarusell 7 Brakahaug | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 40 | | loc | | | L | | | |
Wed 29/8 | | | | | | | | | | | | |
Thu 30/8 | Karusell 4 | Ålgård Orientering | Rogaland | 42 | | loc | | | M | | | |
Fri 31/8 | | | | | | | | | | | | |
Sat 1/9 | KM Mellom | Ganddal IL | Rogaland | 197 | | loc | | | M | | | |
Sun 2/9 | Ganddalsløpet | Ganddal IL | Rogaland | 120 | | loc | | | L | | | |
w 36 | Mon 3/9 | | | | | | | | | | | | |
Tue 4/9 | Klubbkarusell 8 Kattanakk | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 45 | | loc | | | L | | | |
Klubbkamp/Ungdomscup | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 161 | | loc | | | M | | | |
Wed 5/9 | | | | | | | | | | | | |
Thu 6/9 | | | | | | | | | | | | |
Fri 7/9 | | | | | | | | | | | | |
Sat 8/9 | So.cup og familiedag | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 47 | | loc | | | M | | | |
Sun 9/9 | | | | | | | | | | | | |
w 37 | Mon 10/9 | Vigreskogen, Gjesteløpere | Egersund OK | Rogaland | 46 | | loc | | | M | | | |
Vigreskogen Klubbmesterskap | Egersund OK | Rogaland | 34 | | loc | | | M | | | |
Tue 11/9 | Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell | Ganddal IL | Rogaland | 160 | | loc | | | M | | | |
NK5 - Nors Rogaland | Haugesund IL Orientering Kopervik IL | Rogaland | 20 | | loc | | | M | | | |
Wed 12/9 | | | | | | | | | | | | |
Thu 13/9 | | | | | | | | | | | | |
Fri 14/9 | | | | | | | | | | | | |
Sat 15/9 | O-troll leir, Vatne Skytebane | Ålgård Orientering | Rogaland | 36 | | loc | | | M | | | |