w 33 | Mon 13/8 | | | | | | | | | | | | |
Tue 14/8 | Le Tour de Glåmdal 4 | Grue IL | Innlandet | 49 | | loc | | | S | | | |
Wed 15/8 | Lomsetra | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Thu 16/8 | Torsdagsløp nr. 11 | Lillehammer OK | Innlandet | 3 | | loc | | | M | | | |
Fri 17/8 | | | | | | | | | | | | |
Sat 18/8 | Myrtrampen | Vang OL | Innlandet | 172 | | reg | | | L | | | |
Sun 19/8 | | | | | | | | | | | | |
w 34 | Mon 20/8 | | | | | | | | | | | | |
Tue 21/8 | Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7 | Eidskog OL | Innlandet | 56 | | loc | | | M | | | |
Wed 22/8 | Kvitfjell | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
VestMjøsa-cup 5 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 53 | | loc | | | M | | | |
Thu 23/8 | Torsdagsløp nr. 12 | Rudsbygd IL | Innlandet | 1 | | loc | | | L | | | |
Fri 24/8 | | | | | | | | | | | | |
Sat 25/8 | | | | | | | | | | | | |
Sun 26/8 | Mjølnerløpet | Elverum OK | Innlandet | 145 | | reg | | | M | | | |
w 35 | Mon 27/8 | | | | | | | | | | | | |
Tue 28/8 | | | | | | | | | | | | |
Wed 29/8 | Tunebuhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Nammo-Cup 4 | Raufoss IL Orientering Ringsaker OK | Innlandet | 113 | | loc | | | S | | | |
Thu 30/8 | O-karusell 8 | Eidskog OL | Innlandet | 18 | | loc | | | M | | | |
Fri 31/8 | | | | | | | | | | | | |
Sat 1/9 | KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018 | Lunderseter IL | Innlandet | 160 | | reg | | | L | | | |
Sun 2/9 | KM-Stafett Hedmark og Oppland | Brandval/Kongsvinger OK Innlandet | Innlandet | 41 | | reg | | R | M | | | |
KM-Stafett Hedmark og Oppland - Individuelt tilbud | Brandval/Kongsvinger OK Innlandet | Innlandet | 25 | | loc | | | M | | | |
w 36 | Mon 3/9 | | | | | | | | | | | | |
Tue 4/9 | Le Tour de Glåmdal 6 | Lunderseter IL | Innlandet | 58 | | loc | | | M | | | |
Wed 5/9 | Skårslåhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 43 | | loc | | | M | | | |
NATTKØPP | Vang OL | Innlandet | 13 | | loc | | | L | N | | |
Thu 6/9 | Torsdagsløp nr. 14 | Rudsbygd IL | Innlandet | 0 | | loc | | | L | | | |
Fri 7/9 | | | | | | | | | | | | |
Sat 8/9 | Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale) | Gjø-Vard OL Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 112 | | loc | | | M | | | |
Sun 9/9 | Snertingdalsløpet | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 149 | | reg | | | L | | | |
w 37 | Mon 10/9 | | | | | | | | | | | | |
Tue 11/9 | | | | | | | | | | | | |
Wed 12/9 | Sorperoa - sprintløp | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | S | | | |
VestMjøsa-cup 7 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 53 | | loc | | | M | | | |
Thu 13/9 | Torsdagsløp nr. 15 | Lillehammer OK | Innlandet | 1 | | loc | | | M | | | |
O-karusell 9, klubbmesterskap | Eidskog OL | Innlandet | 37 | | loc | | | M | | | |
Fri 14/9 | | | | | | | | | | | | |
Sat 15/9 | | | | | | | | | | | | |