w 31 | Wed 1/8 | 2-mannstafett Kalbergskogen | Frøyland IL | Rogaland | 77 | | loc | | | S | | | |
Raumar sommerkarusell 3 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 47 | | loc | | | M | | | |
Thu 2/8 | | | | | | | | | | | | |
Fri 3/8 | | | | | | | | | | | | |
Sat 4/8 | Hovedløpet lang | Kristiansand OK | Agder O-krets | 399 | | champs | | | L | | | |
Sun 5/8 | Hovedløpet sprint | Kristiansand OK | Agder O-krets | 402 | | champs | | | S | | | |
w 32 | Mon 6/8 | | | | | | | | | | | | |
Tue 7/8 | Saltenkarusell 9 - Furumoen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 48 | | loc | | | L | | | |
Wed 8/8 | Kretsstafett (OLL) | Kristiansand OK | Agder O-krets | 90 | | nat | | R | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 10 Skullerudstua | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | L | | | |
Raumar sommerkarusell 4 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Thu 9/8 | O-karusell 6, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 61 | | loc | | | M | | | |
Fri 10/8 | Night Hawk Relay, dag 1 | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | nat | | R | L | N | | |
Elgsprinten | Nordreisa IL | Troms | 26 | | reg | | | S | | | |
Sat 11/8 | Night Hawk Relay, dag 2 | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | nat | | R | L | | | |
Mellomdistanse | Nordreisa IL | Troms | 28 | | reg | | | M | | | |
Night Hawk Konnerud 2018 | Konnerud IL Natthauken IL Tyrving IL | Buskerud Akershus og Oslo | 216 | | loc | | R | L | C | | |
Night Hawk Individual, night | Konnerud IL Natthauken IL Tyrving IL | Buskerud Akershus og Oslo | 16 | | nat | | | M | N | | |
Sun 12/8 | Night Hawk Konnerud 2018 | Konnerud IL Natthauken IL Tyrving IL | Buskerud Akershus og Oslo | 216 | | loc | | R | L | C | | |
Night Hawk Kids, and Individual, day | Konnerud IL Natthauken IL Tyrving IL | Buskerud Akershus og Oslo | 92 | | nat | | | M | | | |
Hølondløpet | IL Leik | Sør-Trøndelag | 55 | | loc | | | L | | | |
w 33 | Mon 13/8 | | | | | | | | | | | | |
Tue 14/8 | Pokalkamp 5 Bergen | Gneist, IL | Hordaland | 226 | | loc | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 1 | Andebu IL | Vestfold og Telemark | 226 | | loc | | | M | | | |
Saltenkarusell 10 - Festvåg | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 49 | | loc | | | M | | | |
Sørlandskarusellen | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 66 | | loc | | | S | | | |
Le Tour de Glåmdal 4 | Grue IL | Innlandet | 49 | | loc | | | S | | | |
Wed 15/8 | AAOK-karusellen løp 7 | Hisøy OK | Agder O-krets | 109 | | loc | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 11 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 170 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Bekkjavatnet | Førde IL | Sogn og Fjordane | 9 | | loc | | | M | | | |
Lomsetra | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Lysdammen, Gjerdrum | Østmarka OK Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | T | loc | | | P | | | |
Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 57 | | loc | | | M | | | |
Thu 16/8 | Grenlandskarusellen | IL Hauken | Vestfold og Telemark | 33 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 11 | Lillehammer OK | Innlandet | 3 | | loc | | | M | | | |
Fri 17/8 | Nord-Norsk Mesterskap Sprint | Storsteinnes IL | Troms | 91 | | nat | | | S | | | |
Sat 18/8 | Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | 474 | | nat | | | M | | | |
Myrtrampen | Vang OL | Innlandet | 172 | | reg | | | L | | | |
Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse | Storsteinnes IL | Troms | 122 | | nat | | | L | | | |
KM Lang | Suldal Orienteringslag | Rogaland | 185 | | reg | | | L | | | |
Sun 19/8 | Drammensløpet og PWT-cup | Sturla, IF | Buskerud | 280 | | reg | | | L | | | |
Nord-Norsk Mesterskap stafett | Storsteinnes IL | Troms | 28 | | nat | | R | M | | | |
NM ultralang + Sommarløp i Høydalsmo | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | 490 | | champs | | | U | | | |
KM-Stafett - Individulle klasser | Sauda Orienteringsklubb | Rogaland | 30 | | reg | | | M | | | |
Romeriksløpet | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 545 | | reg | | | L | | | |
Byastafetten | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 23 | | reg | | R | M | | | |
Byastafetten, individuelle klasser | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 2 | | loc | | | L | | | |
KM Stafett | Sauda Orienteringsklubb | Rogaland | 42 | | champs | | R | M | | | |
Vossagampen 2018 | Voss IL | Hordaland | 34 | | loc | | | U | | | |
w 34 | Mon 20/8 | Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen | Ganddal IL | Rogaland | 71 | | loc | | | M | | | |
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 88 | | loc | | | M | | | |
Tue 21/8 | Sprintcup 3 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 148 | | loc | | | S | | | |
Vestfold Høstcup 2 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 189 | | loc | | | M | | | |
Individuelle løyper for voksne | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 46 | | loc | | | M | | | |
Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9 | Haugesund IL Orientering Sveio OL - Orientering | Rogaland | 51 | | loc | | | M | | | |
NØK-karusell, løp 4 | Ålen IL | Sør-Trøndelag | 43 | | loc | | | M | | | |
Saltenkarusell 11 - Klungset | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 48 | | loc | | | M | | | |
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 12 | | loc | | R | M | | | |
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 57 | | loc | | | M | | | |
Østmarka Open - Løp 1 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 73 | | loc | | | M | | | |
Klubbmesterskap, Skien OK og POL | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 108 | | loc | | | L | | | |
Sørlandskarusellen | Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 70 | | loc | | | M | | | |
Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7 | Eidskog OL | Innlandet | 56 | | loc | | | M | | | |
Wed 22/8 | AAOK-karusellen løp 8 | Froland IL | Agder O-krets | 97 | | loc | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tvers | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 148 | | loc | | | L | | | |
Førde IL Nærløp Angedalen skule | Førde IL | Sogn og Fjordane | 31 | | loc | | | M | | | |
Klubbranking 5 | Samnanger IL | Hordaland | 14 | | loc | | | L | | | |
Kvitfjell | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Raumar O-karusell 7 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 51 | | loc | | | M | | | |
VestMjøsa-cup 5 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 53 | | loc | | | M | | | |
Thu 23/8 | Nordmarkskarusellen løp nr 4 | Kjelsås IL | | 0 | | loc | | | M | | | |
Vannbassengene Klubbranking | Egersund OK | Rogaland | 46 | | loc | | | M | | | |
Råtasskarusellen 2018 #9 | Indre Østfold OK | Østfold | 32 | | loc | | | M | | | |
Klubbkamp / Klubbmesterskap | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 145 | | loc | | | M | | | |
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 95 | | loc | | | S | | | |
Ringerikskarusell | Ringerike OL | Buskerud | 37 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 10 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 54 | | loc | | | L | | | |
Torsdagsløp nr. 12 | Rudsbygd IL | Innlandet | 1 | | loc | | | L | | | |
STOK Ungdomsløp 6 | Malvik IL | Sør-Trøndelag | 157 | | loc | | | M | | | |
Fri 24/8 | Midt-Norsk Mesterskap, sprint | Wing OK | Sør-Trøndelag | 433 | | nat | | | S | | | |
Sat 25/8 | Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup | Måren OK | Akershus og Oslo | 563 | | reg | | | L | | | |
KM Langdistanse | Alta OL | Finnmark | 26 | | reg | | | L | | | |
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018) | IL Gular | Hordaland | 214 | | nat | | | M | | | |
Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | 581 | | nat | | | L | | | |
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 212 | | reg | | | L | | | |
KM langdistanse og PWT-cup | Eiker OL | Buskerud | 292 | | reg | | | L | | | |
Flex-o-løp, Tømmeråsen Øst | Harstad OL | Troms | 29 | | loc | | | M | | | |
NM PreO | Fossekallen IL | Buskerud | 22 | FT | nat | | | P | | | |
Sørlandsmesterskapet Langdistanse | Agder O-krets IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 97 | | reg | | | L | | | |
Sun 26/8 | KM stafett Finnmark | Alta OL | Finnmark | 5 | | reg | | R | M | | | |
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018) | IL Gular | Hordaland | 205 | | nat | | | L | | | |
KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbud | Trøsken IL | Østfold | 88 | | loc | | | M | | | |
KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus | Trøsken IL | Østfold | 168 | | nat | | R | L | | | |
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | Freidig | Sør-Trøndelag | 124 | | nat | | R | M | | | |
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasser | Freidig | Sør-Trøndelag | 22 | | loc | | | M | | | |
KM stafett - Individuelle klasser | Eiker OL | Buskerud | 46 | | reg | | | M | | | |
KM stafett | Eiker OL | Buskerud | 78 | | reg | | R | M | | | |
Mjølnerløpet | Elverum OK | Innlandet | 145 | | reg | | | M | | | |
NM TempO | Fossekallen IL | Buskerud | 14 | T | nat | | | T | | | |
Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse | Agder O-krets IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 100 | | reg | | | M | | | |
2-manns stafett | Harstad OL | Troms | 5 | | loc | | R | S | | | |
Direkteløype og N-åpen 26. august | Harstad OL | Troms | 0 | | loc | | | S | | | |
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 146 | | reg | | | M | | | |
w 35 | Mon 27/8 | Nordhordlandskarusellen | Lindås IL | Hordaland | 32 | | loc | | | M | | | |
Råtassløp #3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 86 | | loc | | | L | | | |
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 81 | | loc | | | M | | | |
Tue 28/8 | Pokalkamp 6 Bergen | Årstad IL | Hordaland | 201 | | loc | | | M | | | |
AB-karusell 4 / OBIK P22 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 3 | Lardal OL | Vestfold og Telemark | 155 | | loc | | | M | | | |
KlubbkampUngdomscup | Egersund OK | Rogaland | 122 | | loc | | | M | | | |
3. sprintløp/nybegynnerkarusellen - Fitjar | Fitjar IL Stord IL | Hordaland | 29 | | loc | | | S | | | |
Klubbkarusell 7 Brakahaug | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 40 | | loc | | | L | | | |
Saltenkarusell 12 - Hopen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 73 | | loc | | | M | | | |
Sport8serien løp 4 | Fredrikstad SK | Østfold | 136 | | reg | | | M | | | |
Østmarka Open - Løp 2 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 68 | | loc | | | M | | | |
Wed 29/8 | Tunebuhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13 | Bækkelagets SK IL GeoForm | Akershus og Oslo | 214 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Vasslia Kråkenesmarka | Førde IL | Sogn og Fjordane | 37 | | loc | | | M | | | |
Nammo-Cup 4 | Raufoss IL Orientering Ringsaker OK | Innlandet | 113 | | loc | | | S | | | |
Raumar O-karusell 8 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 49 | | loc | | | M | | | |
Asker. Rekruttløp | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Thu 30/8 | Nordmarkskarusellen - Løp 5 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusell løp 11 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 61 | | loc | | | L | | | |
Karusell 4 | Ålgård Orientering | Rogaland | 42 | | loc | | | M | | | |
Råtasskarusellen 2018 # 10 | Indre Østfold OK | Østfold | 41 | | loc | | | M | | | |
O-karusell 8 | Eidskog OL | Innlandet | 18 | | loc | | | M | | | |
Ringerikskarusell | Ringerike OL | Buskerud | 25 | | loc | | | M | | | |
STOK Ungdomsløp nr 7 | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 173 | | loc | | | S | | | |
Fri 31/8 | Km-sprint | Tverlandet IL | Nordland | 69 | | reg | | | S | | | |
Sprint Sogndal Flex-O | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 24 | | reg | | | S | | | |