w 21 | Thu 24/5 | Verdens orienteringsdag WOD-Skolesprint | Hisøy OK | Agder O-krets | 0 | | loc | | | S | | | |
Verdens orienteringsdag WOD | Fossekallen IL | Buskerud | 0 | | loc | | | S | | | |
Nordmarkskarusellen - løp 1 | IL Koll | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Råtasskarusellen 2018 #4 | Indre Østfold OK | Østfold | 41 | | loc | | | M | | | |
Karusell 2, Sælandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 43 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 6, Skeidimila | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 64 | | loc | | | L | | | |
O-karusell 3, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 75 | | loc | | | M | | | |
Ungdomsløp 2 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 187 | | loc | | | M | | | |
Verdas o-dag | IL Tambarskjelvar | Sogn og Fjordane | 0 | | loc | | | S | | | |
Torsdagsløp nr. 6 | Rudsbygd IL | Innlandet | 8 | | loc | | | S | | | |
Fri 25/5 | Verdens Orienteringsdag (WOD) , Skolesprint | Hisøy OK | Agder O-krets | 0 | | loc | | | S | | | |
Sat 26/5 | NM sprint finaler | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 160 | | champs | | | S | | | |
Rekrutten | Hisøy OK | Agder O-krets | 19 | | loc | | | S | | | |
Sprint Setermoen | Bardu IL | Troms | 9 | | reg | | | S | | | |
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 39 | | reg | | | M | | | |
Unionsmatchen, Indivduelt | Ringerike OL | Buskerud | 268 | | reg | | | M | | | |
NM sprint kvalifisering | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 296 | | champs | | | S | | | |
Freidigstafetten | Freidig | Sør-Trøndelag | 47 | | reg | | R | M | | | |
Hjalmarløpet | Skien OK | Vestfold og Telemark | 158 | | reg | | | M | | | |
Sun 27/5 | Ringeriksløpet | Ringerike OL | Buskerud | 354 | | reg | | | M | | | |
Unionsmatchen, Stafett | Ringerike OL | Buskerud | 64 | | reg | | R | M | | | |
NM sprintstafett | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 66 | | champs | | R | S | | | |
Sunnfjordorienteringa Jakstart 2018 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 30 | | loc | | | L | | | |
Vårløpet | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 247 | | reg | | | M | | | |
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 54 | | loc | | | L | | | |
KM mellomdistanse | Malvik IL | Sør-Trøndelag | 234 | | loc | | | M | | | |
Herjangen o-løp | Bjerkvik IF Troms | Troms | 0 | | loc | | | M | | | |
O-Stafesten 2018 | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 16 | | loc | | R | M | | | |
Publikumsløp NM-Sprint | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 17 | | loc | | | S | | | |
w 22 | Mon 28/5 | Klubbranking 4 Gaudland | Egersund OK | Rogaland | 26 | | loc | | | M | | | |
Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen | Ganddal IL | Rogaland | 82 | | loc | | | M | | | |
Nordhordlandskarusellen | Kvernbit IL | Hordaland | 35 | | loc | | | M | | | |
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 103 | | loc | | | M | | | |
Tue 29/5 | Pokalkamp 3 Bergen | Askøy OL | Hordaland | 179 | | loc | | | L | | | |
Sørlandskarusellen | Marnardal IL | Agder O-krets | 35 | | loc | | | M | | | |
AB-Karusell nr. 2 og poengløp nr. 8 i OBIK | Haslum IL | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | L | | | |
6.rankingløp Sunnhordland | Stord IL | Hordaland | 26 | | loc | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 6 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 182 | | loc | | | S | | | |
Sport8serien løp 3 | Trøsken IL | Østfold | 128 | | loc | | | L | | | |
Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD) | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 56 | | loc | | | M | | | |
Østmarka Flex-o løp 4 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 65 | | loc | | | M | | | |
Le Tour de Glåmdal 2 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 45 | | loc | | | M | | | |
Wed 30/5 | Skolemesterskap Bærum | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 937 | | loc | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 6 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 132 | | loc | | | M | | | |
VestMjøsa-cup 3 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll Raufoss IL Orientering | Innlandet | 58 | | loc | | | M | | | |
Foll-O-karusellen #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 126 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Langeland Skisenter | Førde IL | Sogn og Fjordane | 32 | | loc | | | L | | | |
Frya | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, Sten-Tærud skole | Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | T | loc | | | P | | | |
Raumar O-karusell 3 - "Drømmemila" | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 75 | | loc | | | M | | | |
Thu 31/5 | STOK ungdomsløp 3 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 143 | | reg | | | L | | | |
Nordmarkskarusell, Løp nr 2, OBIK løp nr 9 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | L | | | |
Råtasskarusellen 2018 #5 | Indre Østfold OK | Østfold | 28 | | loc | | | M | | | |
SO-Cup løp 4 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 34 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusell løp 7 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 70 | | loc | | | L | | | |
Ringerikskarusellen 3 | Fossekallen IL | Buskerud | 43 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 7 | Lillehammer OK | Innlandet | 39 | | loc | | | L | | | |
Fri 1/6 | Trondheim Open, dag 1 | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 231 | | reg | | | S | | | |
Sat 2/6 | 100 års jubileumsløp | Sande Sportsklubb | Vestfold og Telemark | 127 | | loc | | | L | | | |
KM Lang Hordaland | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | reg | | | L | | | |
KM sprint | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 120 | | reg | | | S | | | |
Kompisstafetten | Samnanger IL | Hordaland | 0 | | reg | | R | M | | | |
Rotekoppen | Breimsbygda IL | Sogn og Fjordane | 14 | | nat | | | M | | | |
15-stafetten | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | reg | | R | M | | | |
Trondheim Open, dag 2 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 230 | | nat | | | M | | | |
O-treffen 2018 | Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 25 | T | nat | | | L | | | |
Merkeløpet 2018 | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 71 | | reg | | | L | | | |
Alta 2-dagers | Alta OL | Finnmark | 61 | | nat | | | M | | | |
Sun 3/6 | Alta 2-dagers jaktstart | Alta OL | Finnmark | 60 | | reg | | | L | | | |
Glåmdalsløpet | Grue IL | Innlandet | 42 | | reg | | | L | | | |
KM mellom | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 129 | | reg | | | M | | | |
Lierbygda Dobbelt TempO | Lierbygda OL | Buskerud | 12 | T | nat | | | T | | | |
Knut Valstads minneløp | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 567 | | reg | | | L | | | |
Trondheim Open, dag 3 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 274 | | nat | | | M | | | |
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 154 | | reg | | | S | | | |
Erik Balchens Minneløp | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 76 | | reg | | | M | | | |
Mellomdistanse | Kårvåg IL | Møre og Romsdal | 18 | | reg | | | M | | | |
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 134 | | reg | | | S | | | |
w 23 | Mon 4/6 | Råtassløp 1 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 111 | | loc | | | L | | | |
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 98 | | loc | | | M | | | |
Tue 5/6 | Pokalkamp 4 Bergen | Fana IL | Hordaland | 224 | | loc | | | L | | | |
AB-karusell | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 7 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 204 | | loc | | | M | | | |
7. rankingløp Sunnhordland | Stord IL | Hordaland | 41 | | loc | | | L | | | |
Klubbkamp/Ungdomscup | Egersund OK | Rogaland | 147 | | loc | | | M | | | |
GK4 | Vikebygd IL | | 3 | | loc | | | L | | | |
NØK-karusell løp 2 | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 65 | | loc | | | M | | | |
Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, Arlia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 56 | | loc | | | M | | | |
Sørlandskarusellen | Torridal IL | Agder O-krets | 46 | | loc | | | S | | | |
Østmarka Flex-o løp 5 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 60 | | loc | | | M | | | |
Wed 6/6 | AAOK-karusellen løp 6 | Hope IL | Agder O-krets | 73 | | loc | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 7 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 113 | | loc | | | M | | | |
Foll-O-karusellen #2 | Måren OK | Akershus og Oslo | 124 | | loc | | | M | | | |
Klubbranking 3 | Samnanger IL | Hordaland | 10 | | loc | | | L | | | |
Nammo-cup 3 | Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | 120 | | loc | | | M | | | |
Raumar O-karusell 4 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 44 | | loc | | | M | | | |
Sorperoa | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Rekruttløp Hvalstrand | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | S | | | |
Østfoldsprinten Finale | Halden SK | Østfold | 91 | | loc | | | S | | | |
Thu 7/6 | Nordmarkskarusellen - Løp nr 3 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Karusell 3 | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Masdal | Førde IL | Sogn og Fjordane | 11 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 8 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 66 | | loc | | | L | | | |
O-karusell 4 | Eidskog OL | Innlandet | 24 | | loc | | | M | | | |
Råtasskarusellen 2018 #6 | Indre Østfold OK | Østfold | 34 | | loc | | | M | | | |
Ungdomsløp 4 | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 146 | | reg | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 8 | Lillehammer OK | Innlandet | 32 | | loc | | | L | | | |
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 76 | | loc | | | M | | | |
Fri 8/6 | | | | | | | | | | | | |
Sat 9/6 | Varanger 2-dageres dag1 | Varanger Orienteringslag | Finnmark | 20 | | reg | | | M | | | |
Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 566 | | reg | | | M | | | |
Pre-o helg i Hedmark | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 40 | T | reg | | | P | | | |
Verdal OK 2-dagers, dag 1 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 149 | | reg | | | M | | | |
KM mellomdistanse Vestfold og Telemark | Botne SK OL Trollo | Vestfold og Telemark | 240 | | reg | | | M | | | |
Sørreisa OL | Sørreisa OL | Troms | 56 | | reg | | | L | | | |
KM Mellom Nordland | Korgen IL | Nordland | 72 | | reg | | | M | | | |
Pre-o helg i Hedmark, TempO | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 26 | T | reg | | | T | | | |
Sun 10/6 | Verdal OK 2-dagers, dag 2 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 113 | | reg | | | L | | | |
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), prolog | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | loc | | | S | | | |
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), jaktstart | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | loc | | | S | | | |
Prøve-NM knockout sprint | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 57 | | loc | | | S | | | |
Raumar O-karusell 5 - "Åpent klubbmesterskap" | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 70 | | loc | | | M | | | |
Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 160 | | reg | | | L | | | |
Varanger 2 dagers 2 dag | Laksefjord IL | Finnmark | 18 | | reg | | | M | | | |
Varteig O-lag | Varteig OL | Østfold | 127 | | loc | | | L | | | |
Jonsokløpet | Fossekallen IL | Buskerud | 129 | | reg | | | M | | | |
KM Sprint Vestfold og Telemark | Botne SK OL Trollo | Vestfold og Telemark | 219 | | reg | | | S | | | |
KM Ultralang Nordland | Herringen IL Olderskog IL | Nordland | 43 | | reg | | | U | | | |
Pre-o helg i Hedmark | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 37 | T | reg | | | P | | | |
Ringsakersprinten | Ringsaker OK | Innlandet | 109 | | reg | | | M | | | |
Lagkonkurranse Verdal 2-dagers | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 9 | | reg | | R | S | | | |
Mellomdistanse Gibostad | OK Silsand | Troms | 44 | | reg | | | M | | | |
KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018) | Bergens TF | Hordaland | 123 | | reg | | | U | | | |
w 24 | Mon 11/6 | Nordhordlandskarusellen | Eikanger IL | Hordaland | 32 | | loc | | | L | | | |
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 89 | | loc | | | M | | | |
Tue 12/6 | OBIK 12 Fossum | Fossum IF | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 8 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 190 | | loc | | | M | | | |
8. rankingløp Sunnhordland | Halsnøy OL Stord IL | Hordaland | 20 | | loc | | | L | | | |
Klubbmesterskap IF Sturla | Sturla, IF | Buskerud | 60 | | loc | | | M | | | |
Le Tour de Glåmdal | Grue IL | Innlandet | 49 | | loc | | | M | | | |
Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2 | IL Koll | Akershus og Oslo | 74 | | loc | | | M | | | |
Saltenkarusell | Tverlandet IL | Nordland | 49 | | loc | | | M | | | |
Sørlandskarusellen | Kristiansand OK | Agder O-krets | 97 | | loc | | | M | | | |
Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5 | Haugesund IL Orientering Torvastad IL | Rogaland | 52 | | loc | | | M | | | |
Wed 13/6 | OSI/GeoForm Rankingløp 8 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 100 | | loc | | | M | | | |
Vagleskogstafetten | Ganddal IL | Rogaland | 29 | | loc | | R | M | | | |
Vagleskogstafetten - individuelle klasser | Ganddal IL | Rogaland | 26 | | loc | | | M | | | |
VestMjøsa-cup 4 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 55 | | loc | | | M | | | |
Foll-O-karusellen #3 | Ås IL | Akershus og Oslo | 116 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Skilbrei Ungdomssenter | Førde IL | Sogn og Fjordane | 10 | | loc | | | M | | | |
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, Hvalstjern | Fet OL Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | T | loc | | | P | | | |
Strand | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Huldrespretten | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 85 | | loc | | | M | | | |
Thu 14/6 | Råtasskarusellen 2018 #7 | Indre Østfold OK | Østfold | 21 | | loc | | | M | | | |
STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 139 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 9 | Øyer-Tretten IF | Innlandet | 0 | | loc | | | L | | | |
Fri 15/6 | Veteranløpet | IF Trauma | Agder O-krets | 34 | | loc | | | M | | | |
KM mellom | Harstad OL | Troms | 0 | | reg | | | M | | | |
Camp Stokke sprinttrening | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 275 | | loc | | | S | | | |
Sat 16/6 | Midtsommersprinten | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 490 | | reg | | | S | | | |
KM Lang | Harstad OL | Troms | 0 | | reg | | | L | | | |
Johan og Halvor-løpet | Viul Orienteringsklubb | Buskerud | 39 | | loc | | | M | | | |
Sun 17/6 | Asbjørn Bakkens minneløp | Lillehammer OK | Innlandet | 100 | | reg | | | M | | | |
Midtsommerløpet | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 580 | | reg | | | M | | | |
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 3 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 38 | | loc | | | L | | | |
St. Hanskuten | OL Gaula | Sør-Trøndelag | 59 | | loc | | | L | | | |
Eldestafetten | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 0 | | reg | | R | M | | | |
w 25 | Mon 18/6 | Moro- Oløp | Egersund OK | Rogaland | 37 | | loc | | | M | | | |
Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen | Ganddal IL | Rogaland | 62 | | loc | | | S | | | |
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 6 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 92 | | loc | | | M | | | |
Tue 19/6 | Sørlandskarusellen | Otra IL | Agder O-krets | 41 | | loc | | | M | | | |
Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 170 | | loc | | | M | | | |
2. sprintløp/nybegynnerkarusell | Stord IL | Hordaland | 24 | | loc | | | S | | | |
Klubbkarusell 6 Stemmen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 18 | | loc | | | M | | | |
Østmarka Flex-o løp 7 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 38 | | loc | | | M | | | |
Wed 20/6 | IL Tyrving klubbmesterskap | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 39 | | loc | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 9 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 80 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Bringeland Djupedalen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 35 | | loc | | | L | | | |
Klubbranking 4 | Samnanger IL | Hordaland | 15 | | loc | | | L | | | |
Raumar sommerkarusell 1 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 22 | | loc | | | M | | | |
Tunebuhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Thu 21/6 | O-karusell 5, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 52 | | loc | | | M | | | |
Råtasskarusellen 2018 #8, med klubbmesterskap | Indre Østfold OK | Østfold | 22 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr 10 | Lillehammer OK | Innlandet | 12 | | loc | | | M | | | |
Klubbløp SI Hytta | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 64 | | loc | | | M | | | |
Fri 22/6 | Norsk O-Festival sprint | Fossum IF | Akershus og Oslo | 1635 | | nat | | | S | | | |
Norsk O-festival sprint Elite | Fossum IF | Akershus og Oslo | 417 | | int | | | S | | | |
Sat 23/6 | Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 år | Fossum IF | Akershus og Oslo | 58 | | nat | | R | L | | | |
Norsk O-Festival lang | Fossum IF | Akershus og Oslo | 2148 | | nat | | | L | | | |
Norsk O-festival lang Elite | Fossum IF | Akershus og Oslo | 410 | | int | | | L | | | |
Sun 24/6 | ROOTS treningssamling 24-28 juni | Ganddal IL Haugesund IL Orientering Rogaland Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 28 | | loc | | | M | | | |
Norsk O-Festival mellom | Fossum IF | Akershus og Oslo | 1949 | | nat | | | M | | | |
Norsk O-festival mellom Elite | Fossum IF | Akershus og Oslo | 442 | | int | | | M | | | |
w 26 | Mon 25/6 | | | | | | | | | | | | |
Tue 26/6 | Saltenkarusell 8 - Helsesportsenteret / Fridalen | Bodø og Omegn IF Orientering Valnesfjord IL | Nordland | 17 | | loc | | | L | | | |