tor. 24.5 | Verdens orienteringsdag WOD-Skolesprint | Hisøy OK | Agder O-krets | 0 | | nær | | | S | | | |
tor. 24.5 | Verdens orienteringsdag WOD | Fossekallen IL | Buskerud | 0 | | nær | | | S | | | |
tor. 24.5 | Nordmarkskarusellen - løp 1 | IL Koll | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
tor. 24.5 | Råtasskarusellen 2018 #4 | Indre Østfold OK | Østfold | 41 | | nær | | | M | | | |
tor. 24.5 | Karusell 2, Sælandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 43 | | nær | | | M | | | |
tor. 24.5 | Grenlandskarusellen 6, Skeidimila | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 64 | | nær | | | L | | | |
tor. 24.5 | O-karusell 3, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 75 | | nær | | | M | | | |
tor. 24.5 | Ungdomsløp 2 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 187 | | nær | | | M | | | |
tor. 24.5 | Verdas o-dag | IL Tambarskjelvar | Sogn og Fjordane | 0 | | nær | | | S | | | |
tor. 24.5 | Torsdagsløp nr. 6 | Rudsbygd IL | Innlandet | 8 | | nær | | | S | | | |
fre. 25.5 | Verdens Orienteringsdag (WOD) , Skolesprint | Hisøy OK | Agder O-krets | 0 | | nær | | | S | | | |
lør. 26.5 | NM sprint finaler | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 160 | | mest | | | S | | | |
lør. 26.5 | Rekrutten | Hisøy OK | Agder O-krets | 19 | | nær | | | S | | | |
lør. 26.5 | Sprint Setermoen | Bardu IL | Troms | 9 | | krets | | | S | | | |
lør. 26.5 | Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 39 | | krets | | | M | | | |
lør. 26.5 | Unionsmatchen, Indivduelt | Ringerike OL | Buskerud | 268 | | krets | | | M | | | |
lør. 26.5 | NM sprint kvalifisering | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 296 | | mest | | | S | | | |
lør. 26.5 | Freidigstafetten | Freidig | Sør-Trøndelag | 47 | | krets | | S | M | | | |
lør. 26.5 | Hjalmarløpet | Skien OK | Vestfold og Telemark | 158 | | krets | | | M | | | |
søn. 27.5 | Ringeriksløpet | Ringerike OL | Buskerud | 354 | | krets | | | M | | | |
søn. 27.5 | Unionsmatchen, Stafett | Ringerike OL | Buskerud | 64 | | krets | | S | M | | | |
søn. 27.5 | NM sprintstafett | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 66 | | mest | | S | S | | | |
søn. 27.5 | Sunnfjordorienteringa Jakstart 2018 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 30 | | nær | | | L | | | |
søn. 27.5 | Vårløpet | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 247 | | krets | | | M | | | |
søn. 27.5 | Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 54 | | nær | | | L | | | |
søn. 27.5 | KM mellomdistanse | Malvik IL | Sør-Trøndelag | 234 | | nær | | | M | | | |
søn. 27.5 | Herjangen o-løp | Bjerkvik IF Troms | Troms | 0 | | nær | | | M | | | |
søn. 27.5 | O-Stafesten 2018 | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 16 | | nær | | S | M | | | |
søn. 27.5 | Publikumsløp NM-Sprint | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 17 | | nær | | | S | | | |
man. 28.5 | Klubbranking 4 Gaudland | Egersund OK | Rogaland | 26 | | nær | | | M | | | |
man. 28.5 | Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen | Ganddal IL | Rogaland | 82 | | nær | | | M | | | |
man. 28.5 | Nordhordlandskarusellen | Kvernbit IL | Hordaland | 35 | | nær | | | M | | | |
man. 28.5 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 103 | | nær | | | M | | | |
tir. 29.5 | Pokalkamp 3 Bergen | Askøy OL | Hordaland | 179 | | nær | | | L | | | |
tir. 29.5 | Sørlandskarusellen | Marnardal IL | Agder O-krets | 35 | | nær | | | M | | | |
tir. 29.5 | AB-Karusell nr. 2 og poengløp nr. 8 i OBIK | Haslum IL | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | L | | | |
tir. 29.5 | 6.rankingløp Sunnhordland | Stord IL | Hordaland | 26 | | nær | | | L | | | |
tir. 29.5 | Vestfold Vårcup 6 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 182 | | nær | | | S | | | |
tir. 29.5 | Sport8serien løp 3 | Trøsken IL | Østfold | 128 | | nær | | | L | | | |
tir. 29.5 | Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD) | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | | | |
tir. 29.5 | Østmarka Flex-o løp 4 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 65 | | nær | | | M | | | |
tir. 29.5 | Le Tour de Glåmdal 2 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 45 | | nær | | | M | | | |
ons. 30.5 | Skolemesterskap Bærum | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 937 | | nær | | | S | | | |
ons. 30.5 | OSI/GeoForm Rankingløp 6 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 132 | | nær | | | M | | | |
ons. 30.5 | VestMjøsa-cup 3 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll Raufoss IL Orientering | Innlandet | 58 | | nær | | | M | | | |
ons. 30.5 | Foll-O-karusellen #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 126 | | nær | | | M | | | |
ons. 30.5 | Frya | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
ons. 30.5 | Førde IL Nærløp Langeland Skisenter | Førde IL | Sogn og Fjordane | 32 | | nær | | | L | | | |
ons. 30.5 | Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, Sten-Tærud skole | Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | Pre | nær | | | P | | | |
ons. 30.5 | Raumar O-karusell 3 - "Drømmemila" | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 75 | | nær | | | M | | | |
tor. 31.5 | STOK ungdomsløp 3 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 143 | | krets | | | L | | | |
tor. 31.5 | Nordmarkskarusell, Løp nr 2, OBIK løp nr 9 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | L | | | |
tor. 31.5 | Råtasskarusellen 2018 #5 | Indre Østfold OK | Østfold | 28 | | nær | | | M | | | |
tor. 31.5 | SO-Cup løp 4 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 34 | | nær | | | M | | | |
tor. 31.5 | Grenlandskarusell løp 7 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 70 | | nær | | | L | | | |
tor. 31.5 | Ringerikskarusellen 3 | Fossekallen IL | Buskerud | 43 | | nær | | | M | | | |
tor. 31.5 | Torsdagsløp nr. 7 | Lillehammer OK | Innlandet | 39 | | nær | | | L | | | |
fre. 1.6 | Trondheim Open, dag 1 | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 231 | | krets | | | S | | | |
lør. 2.6 | 100 års jubileumsløp | Sande Sportsklubb | Vestfold og Telemark | 127 | | nær | | | L | | | |
lør. 2.6 | KM Lang Hordaland | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | krets | | | L | | | |
lør. 2.6 | KM sprint | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 120 | | krets | | | S | | | |
lør. 2.6 | Kompisstafetten | Samnanger IL | Hordaland | 0 | | krets | | S | M | | | |
lør. 2.6 | Rotekoppen | Breimsbygda IL | Sogn og Fjordane | 14 | | nasj | | | M | | | |
lør. 2.6 | 15-stafetten | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | krets | | S | M | | | |
lør. 2.6 | Trondheim Open, dag 2 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 230 | | nasj | | | M | | | |
lør. 2.6 | O-treffen 2018 | Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 25 | Pre | nasj | | | L | | | |
lør. 2.6 | Merkeløpet 2018 | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 71 | | krets | | | L | | | |
lør. 2.6 | Alta 2-dagers | Alta OL | Finnmark | 61 | | nasj | | | M | | | |
søn. 3.6 | Alta 2-dagers jaktstart | Alta OL | Finnmark | 60 | | krets | | | L | | | |
søn. 3.6 | Glåmdalsløpet | Grue IL | Innlandet | 42 | | krets | | | L | | | |
søn. 3.6 | KM mellom | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 129 | | krets | | | M | | | |
søn. 3.6 | Lierbygda Dobbelt TempO | Lierbygda OL | Buskerud | 12 | Pre | nasj | | | T | | | |
søn. 3.6 | Knut Valstads minneløp | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 567 | | krets | | | L | | | |
søn. 3.6 | Trondheim Open, dag 3 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 274 | | nasj | | | M | | | |
søn. 3.6 | Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 154 | | krets | | | S | | | |
søn. 3.6 | Erik Balchens Minneløp | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 76 | | krets | | | M | | | |
søn. 3.6 | Mellomdistanse | Kårvåg IL | Møre og Romsdal | 18 | | krets | | | M | | | |
søn. 3.6 | Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 134 | | krets | | | S | | | |
man. 4.6 | Råtassløp 1 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 111 | | nær | | | L | | | |
man. 4.6 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 98 | | nær | | | M | | | |
tir. 5.6 | Pokalkamp 4 Bergen | Fana IL | Hordaland | 224 | | nær | | | L | | | |
tir. 5.6 | AB-karusell | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
tir. 5.6 | Vestfold Vårcup 7 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 204 | | nær | | | M | | | |
tir. 5.6 | 7. rankingløp Sunnhordland | Stord IL | Hordaland | 41 | | nær | | | L | | | |
tir. 5.6 | Klubbkamp/Ungdomscup | Egersund OK | Rogaland | 147 | | nær | | | M | | | |
tir. 5.6 | GK4 | Vikebygd IL | | 3 | | nær | | | L | | | |
tir. 5.6 | NØK-karusell løp 2 | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 65 | | nær | | | M | | | |
tir. 5.6 | Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, Arlia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 56 | | nær | | | M | | | |
tir. 5.6 | Sørlandskarusellen | Torridal IL | Agder O-krets | 46 | | nær | | | S | | | |
tir. 5.6 | Østmarka Flex-o løp 5 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 60 | | nær | | | M | | | |
ons. 6.6 | AAOK-karusellen løp 6 | Hope IL | Agder O-krets | 73 | | nær | | | L | | | |
ons. 6.6 | OSI/GeoForm Rankingløp 7 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 113 | | nær | | | M | | | |
ons. 6.6 | Foll-O-karusellen #2 | Måren OK | Akershus og Oslo | 124 | | nær | | | M | | | |
ons. 6.6 | Klubbranking 3 | Samnanger IL | Hordaland | 10 | | nær | | | L | | | |
ons. 6.6 | Nammo-cup 3 | Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | 120 | | nær | | | M | | | |
ons. 6.6 | Raumar O-karusell 4 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 44 | | nær | | | M | | | |
ons. 6.6 | Sorperoa | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
ons. 6.6 | Rekruttløp Hvalstrand | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | S | | | |
ons. 6.6 | Østfoldsprinten Finale | Halden SK | Østfold | 91 | | nær | | | S | | | |
tor. 7.6 | Nordmarkskarusellen - Løp nr 3 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
tor. 7.6 | Karusell 3 | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | | | |
tor. 7.6 | Førde IL Nærløp Masdal | Førde IL | Sogn og Fjordane | 11 | | nær | | | M | | | |
tor. 7.6 | Grenlandskarusellen 8 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 66 | | nær | | | L | | | |
tor. 7.6 | O-karusell 4 | Eidskog OL | Innlandet | 24 | | nær | | | M | | | |
tor. 7.6 | Råtasskarusellen 2018 #6 | Indre Østfold OK | Østfold | 34 | | nær | | | M | | | |
tor. 7.6 | Ungdomsløp 4 | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 146 | | krets | | | M | | | |
tor. 7.6 | Torsdagsløp nr. 8 | Lillehammer OK | Innlandet | 32 | | nær | | | L | | | |
tor. 7.6 | Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 76 | | nær | | | M | | | |
lør. 9.6 | Varanger 2-dageres dag1 | Varanger Orienteringslag | Finnmark | 20 | | krets | | | M | | | |
lør. 9.6 | Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 566 | | krets | | | M | | | |
lør. 9.6 | Pre-o helg i Hedmark | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 40 | Pre | krets | | | P | | | |
lør. 9.6 - søn. 10.6 | Verdal OK 2-dagers | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 262 | | krets | | | M | | | |
lør. 9.6 | KM mellomdistanse Vestfold og Telemark | Botne SK OL Trollo | Vestfold og Telemark | 240 | | krets | | | M | | | |
lør. 9.6 | Sørreisa OL | Sørreisa OL | Troms | 56 | | krets | | | L | | | |
lør. 9.6 | KM Mellom Nordland | Korgen IL | Nordland | 72 | | krets | | | M | | | |
lør. 9.6 | Pre-o helg i Hedmark, TempO | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 26 | Pre | krets | | | T | | | |
søn. 10.6 | Hemingsprinten (prolog + jaktstart) | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | nær | | | S | | | |
søn. 10.6 | Prøve-NM knockout sprint | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 57 | | nær | | | S | | | |
søn. 10.6 | Raumar O-karusell 5 - "Åpent klubbmesterskap" | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 70 | | nær | | | M | | | |
søn. 10.6 | Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 160 | | krets | | | L | | | |
søn. 10.6 | Varanger 2 dagers 2 dag | Laksefjord IL | Finnmark | 18 | | krets | | | M | | | |
søn. 10.6 | Varteig O-lag | Varteig OL | Østfold | 127 | | nær | | | L | | | |
søn. 10.6 | Jonsokløpet | Fossekallen IL | Buskerud | 129 | | krets | | | M | | | |
søn. 10.6 | KM Sprint Vestfold og Telemark | Botne SK OL Trollo | Vestfold og Telemark | 219 | | krets | | | S | | | |
søn. 10.6 | KM Ultralang Nordland | Herringen IL Olderskog IL | Nordland | 43 | | krets | | | U | | | |
søn. 10.6 | Pre-o helg i Hedmark | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 37 | Pre | krets | | | P | | | |
søn. 10.6 | Ringsakersprinten | Ringsaker OK | Innlandet | 109 | | krets | | | M | | | |
søn. 10.6 | Lagkonkurranse Verdal 2-dagers | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 9 | | krets | | S | S | | | |
søn. 10.6 | Mellomdistanse Gibostad | OK Silsand | Troms | 44 | | krets | | | M | | | |
søn. 10.6 | KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018) | Bergens TF | Hordaland | 123 | | krets | | | U | | | |
man. 11.6 | Nordhordlandskarusellen | Eikanger IL | Hordaland | 32 | | nær | | | L | | | |
man. 11.6 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 89 | | nær | | | M | | | |
tir. 12.6 | OBIK 12 Fossum | Fossum IF | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | L | | | |
tir. 12.6 | Vestfold Vårcup 8 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 190 | | nær | | | M | | | |
tir. 12.6 | 8. rankingløp Sunnhordland | Halsnøy OL Stord IL | Hordaland | 20 | | nær | | | L | | | |
tir. 12.6 | Klubbmesterskap IF Sturla | Sturla, IF | Buskerud | 60 | | nær | | | M | | | |
tir. 12.6 | Le Tour de Glåmdal | Grue IL | Innlandet | 49 | | nær | | | M | | | |
tir. 12.6 | Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2 | IL Koll | Akershus og Oslo | 74 | | nær | | | M | | | |
tir. 12.6 | Saltenkarusell | Tverlandet IL | Nordland | 49 | | nær | | | M | | | |
tir. 12.6 | Sørlandskarusellen | Kristiansand OK | Agder O-krets | 97 | | nær | | | M | | | |
tir. 12.6 | Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5 | Haugesund IL Orientering Torvastad IL | Rogaland | 52 | | nær | | | M | | | |
ons. 13.6 | OSI/GeoForm Rankingløp 8 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 100 | | nær | | | M | | | |
ons. 13.6 | Vagleskogstafetten | Ganddal IL | Rogaland | 29 | | nær | | S | M | | | |
ons. 13.6 | Vagleskogstafetten - individuelle klasser | Ganddal IL | Rogaland | 26 | | nær | | | M | | | |
ons. 13.6 | VestMjøsa-cup 4 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 55 | | nær | | | M | | | |
ons. 13.6 | Foll-O-karusellen #3 | Ås IL | Akershus og Oslo | 116 | | nær | | | M | | | |
ons. 13.6 | Førde IL Nærløp Skilbrei Ungdomssenter | Førde IL | Sogn og Fjordane | 10 | | nær | | | M | | | |
ons. 13.6 | Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, Hvalstjern | Fet OL Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | Pre | nær | | | P | | | |
ons. 13.6 | Strand | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
ons. 13.6 | Huldrespretten | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 85 | | nær | | | M | | | |
tor. 14.6 | Råtasskarusellen 2018 #7 | Indre Østfold OK | Østfold | 21 | | nær | | | M | | | |
tor. 14.6 | STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 139 | | nær | | | M | | | |
tor. 14.6 | Torsdagsløp nr. 9 | Øyer-Tretten IF | Innlandet | 0 | | nær | | | L | | | |
fre. 15.6 | Veteranløpet | IF Trauma | Agder O-krets | 34 | | nær | | | M | | | |
fre. 15.6 | KM mellom | Harstad OL | Troms | 0 | | krets | | | M | | | |
fre. 15.6 | Camp Stokke sprinttrening | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 275 | | nær | | | S | | | |
lør. 16.6 | Midtsommersprinten | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 490 | | krets | | | S | | | |
lør. 16.6 | KM Lang | Harstad OL | Troms | 0 | | krets | | | L | | | |
lør. 16.6 | Johan og Halvor-løpet | Viul Orienteringsklubb | Buskerud | 39 | | nær | | | M | | | |
søn. 17.6 | Asbjørn Bakkens minneløp | Lillehammer OK | Innlandet | 100 | | krets | | | M | | | |
søn. 17.6 | Midtsommerløpet | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 580 | | krets | | | M | | | |
søn. 17.6 | Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 3 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 38 | | nær | | | L | | | |
søn. 17.6 | St. Hanskuten | OL Gaula | Sør-Trøndelag | 59 | | nær | | | L | | | |
søn. 17.6 | Eldestafetten | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 0 | | krets | | S | M | | | |
man. 18.6 | Moro- Oløp | Egersund OK | Rogaland | 37 | | nær | | | M | | | |
man. 18.6 | Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen | Ganddal IL | Rogaland | 62 | | nær | | | S | | | |
man. 18.6 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 6 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 92 | | nær | | | M | | | |
tir. 19.6 | Sørlandskarusellen | Otra IL | Agder O-krets | 41 | | nær | | | M | | | |
tir. 19.6 | Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 170 | | nær | | | M | | | |
tir. 19.6 | 2. sprintløp/nybegynnerkarusell | Stord IL | Hordaland | 24 | | nær | | | S | | | |
tir. 19.6 | Klubbkarusell 6 Stemmen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 18 | | nær | | | M | | | |
tir. 19.6 | Østmarka Flex-o løp 7 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 38 | | nær | | | M | | | |
ons. 20.6 | IL Tyrving klubbmesterskap | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 39 | | nær | | | L | | | |
ons. 20.6 | OSI/GeoForm Rankingløp 9 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 80 | | nær | | | M | | | |
ons. 20.6 | Førde IL Nærløp Bringeland Djupedalen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 35 | | nær | | | L | | | |
ons. 20.6 | Klubbranking 4 | Samnanger IL | Hordaland | 15 | | nær | | | L | | | |
ons. 20.6 | Raumar sommerkarusell 1 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 22 | | nær | | | M | | | |
ons. 20.6 | Tunebuhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
tor. 21.6 | O-karusell 5, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 52 | | nær | | | M | | | |
tor. 21.6 | Råtasskarusellen 2018 #8, med klubbmesterskap | Indre Østfold OK | Østfold | 22 | | nær | | | M | | | |
tor. 21.6 | Torsdagsløp nr 10 | Lillehammer OK | Innlandet | 12 | | nær | | | M | | | |
tor. 21.6 | Klubbløp SI Hytta | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 64 | | nær | | | M | | | |
fre. 22.6 | Norsk O-Festival sprint | Fossum IF | Akershus og Oslo | 1635 | | nasj | | | S | | | |
fre. 22.6 | Norsk O-festival sprint Elite | Fossum IF | Akershus og Oslo | 417 | | int | | | S | | | |
lør. 23.6 | Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 år | Fossum IF | Akershus og Oslo | 58 | | nasj | | S | L | | | |
lør. 23.6 | Norsk O-Festival lang | Fossum IF | Akershus og Oslo | 2148 | | nasj | | | L | | | |
lør. 23.6 | Norsk O-festival lang Elite | Fossum IF | Akershus og Oslo | 410 | | int | | | L | | | |
søn. 24.6 | ROOTS treningssamling 24-28 juni | Ganddal IL Haugesund IL Orientering Rogaland Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 28 | | nær | | | M | | | |
søn. 24.6 | Norsk O-Festival mellom | Fossum IF | Akershus og Oslo | 1949 | | nasj | | | M | | | |
søn. 24.6 | Norsk O-festival mellom Elite | Fossum IF | Akershus og Oslo | 442 | | int | | | M | | | |
tir. 26.6 | Saltenkarusell 8 - Helsesportsenteret / Fridalen | Bodø og Omegn IF Orientering Valnesfjord IL | Nordland | 17 | | nær | | | L | | | |