u 21 | tor. 24.5 | O-karusell 3, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 75 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 6 | Rudsbygd IL | Innlandet | 8 | | nær | | | S | | | |
fre. 25.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 26.5 | | | | | | | | | | | | |
søn. 27.5 | | | | | | | | | | | | |
u 22 | man. 28.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 29.5 | Le Tour de Glåmdal 2 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 45 | | nær | | | M | | | |
ons. 30.5 | VestMjøsa-cup 3 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll Raufoss IL Orientering | Innlandet | 58 | | nær | | | M | | | |
Frya | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
tor. 31.5 | Torsdagsløp nr. 7 | Lillehammer OK | Innlandet | 39 | | nær | | | L | | | |
fre. 1.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 2.6 | KM sprint | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 120 | | krets | | | S | | | |
søn. 3.6 | Glåmdalsløpet | Grue IL | Innlandet | 42 | | krets | | | L | | | |
KM mellom | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 129 | | krets | | | M | | | |
u 23 | man. 4.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 5.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 6.6 | Nammo-cup 3 | Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | 120 | | nær | | | M | | | |
Sorperoa | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
tor. 7.6 | O-karusell 4 | Eidskog OL | Innlandet | 24 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 8 | Lillehammer OK | Innlandet | 32 | | nær | | | L | | | |
fre. 8.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 9.6 | Pre-o helg i Hedmark | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 40 | Pre | krets | | | P | | | |
Pre-o helg i Hedmark, TempO | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 26 | Pre | krets | | | T | | | |
søn. 10.6 | Pre-o helg i Hedmark | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 37 | Pre | krets | | | P | | | |
Ringsakersprinten | Ringsaker OK | Innlandet | 109 | | krets | | | M | | | |
u 24 | man. 11.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 12.6 | Le Tour de Glåmdal | Grue IL | Innlandet | 49 | | nær | | | M | | | |
ons. 13.6 | VestMjøsa-cup 4 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 55 | | nær | | | M | | | |
Strand | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
tor. 14.6 | Torsdagsløp nr. 9 | Øyer-Tretten IF | Innlandet | 0 | | nær | | | L | | | |
fre. 15.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.6 | | | | | | | | | | | | |
søn. 17.6 | Asbjørn Bakkens minneløp | Lillehammer OK | Innlandet | 100 | | krets | | | M | | | |
u 25 | man. 18.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 20.6 | Tunebuhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
tor. 21.6 | O-karusell 5, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 52 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp nr 10 | Lillehammer OK | Innlandet | 12 | | nær | | | M | | | |
fre. 22.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 23.6 | | | | | | | | | | | | |
søn. 24.6 | | | | | | | | | | | | |
u 26 | man. 25.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.6 | | | | | | | | | | | | |