w 21 | Thu 24/5 | O-karusell 3, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 75 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 6 | Rudsbygd IL | Innlandet | 8 | | loc | | | S | | | |
Fri 25/5 | | | | | | | | | | | | |
Sat 26/5 | | | | | | | | | | | | |
Sun 27/5 | | | | | | | | | | | | |
w 22 | Mon 28/5 | | | | | | | | | | | | |
Tue 29/5 | Le Tour de Glåmdal 2 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 45 | | loc | | | M | | | |
Wed 30/5 | VestMjøsa-cup 3 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll Raufoss IL Orientering | Innlandet | 58 | | loc | | | M | | | |
Frya | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Thu 31/5 | Torsdagsløp nr. 7 | Lillehammer OK | Innlandet | 39 | | loc | | | L | | | |
Fri 1/6 | | | | | | | | | | | | |
Sat 2/6 | KM sprint | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 120 | | reg | | | S | | | |
Sun 3/6 | Glåmdalsløpet | Grue IL | Innlandet | 42 | | reg | | | L | | | |
KM mellom | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 129 | | reg | | | M | | | |
w 23 | Mon 4/6 | | | | | | | | | | | | |
Tue 5/6 | | | | | | | | | | | | |
Wed 6/6 | Nammo-cup 3 | Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | 120 | | loc | | | M | | | |
Sorperoa | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Thu 7/6 | O-karusell 4 | Eidskog OL | Innlandet | 24 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 8 | Lillehammer OK | Innlandet | 32 | | loc | | | L | | | |
Fri 8/6 | | | | | | | | | | | | |
Sat 9/6 | Pre-o helg i Hedmark | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 40 | T | reg | | | P | | | |
Pre-o helg i Hedmark, TempO | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 26 | T | reg | | | T | | | |
Sun 10/6 | Pre-o helg i Hedmark | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 37 | T | reg | | | P | | | |
Ringsakersprinten | Ringsaker OK | Innlandet | 109 | | reg | | | M | | | |
w 24 | Mon 11/6 | | | | | | | | | | | | |
Tue 12/6 | Le Tour de Glåmdal | Grue IL | Innlandet | 49 | | loc | | | M | | | |
Wed 13/6 | VestMjøsa-cup 4 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 55 | | loc | | | M | | | |
Strand | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Thu 14/6 | Torsdagsløp nr. 9 | Øyer-Tretten IF | Innlandet | 0 | | loc | | | L | | | |
Fri 15/6 | | | | | | | | | | | | |
Sat 16/6 | | | | | | | | | | | | |
Sun 17/6 | Asbjørn Bakkens minneløp | Lillehammer OK | Innlandet | 100 | | reg | | | M | | | |
w 25 | Mon 18/6 | | | | | | | | | | | | |
Tue 19/6 | | | | | | | | | | | | |
Wed 20/6 | Tunebuhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Thu 21/6 | O-karusell 5, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 52 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr 10 | Lillehammer OK | Innlandet | 12 | | loc | | | M | | | |
Fri 22/6 | | | | | | | | | | | | |
Sat 23/6 | | | | | | | | | | | | |
Sun 24/6 | | | | | | | | | | | | |
w 26 | Mon 25/6 | | | | | | | | | | | | |
Tue 26/6 | | | | | | | | | | | | |