u 12 | man. 19.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 20.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 21.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 22.3 | Vinterråtassen 2018 # 8 | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | nær | | | M | N | | |
fre. 23.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 24.3 | | | | | | | | | | | | |
søn. 25.3 | | | | | | | | | | | | |
u 13 | man. 26.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 27.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 28.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 29.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 30.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 31.3 | | | | | | | | | | | | |
søn. 1.4 | | | | | | | | | | | | |
u 14 | man. 2.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 3.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 4.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 5.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 6.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 7.4 | Blåveissprinten | Fredrikstad SK | Østfold | 171 | | krets | | | M | | | |
Lørdagskjappen, eliteklasser | OK Moss | Østfold | 65 | | int | | | M | | | |
EM testløp mellom | Fredrikstad SK Norges Orienteringsforbund | Østfold | 188 | | int | | | M | | | |
Lørdagskjappen | OK Moss | Østfold | 58 | | nasj | | | M | | | |
søn. 8.4 | EM testløp lang | Fredrikstad SK Norges Orienteringsforbund | Østfold | 102 | | int | | | L | | | |
Smaaleneneløpet | Indre Østfold OK | Østfold | 85 | | int | | | L | | | |
u 15 | man. 9.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 10.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 11.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 12.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 13.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 14.4 | Norwegian Spring - Vårspretten | Halden SK Sarpsborg OL | Østfold | 1369 | | nasj | | | M | | | |
Norwegian Spring - Vårstafetten | Halden SK Sarpsborg OL | Østfold | 35 | | nasj | | S | M | | | |
søn. 15.4 | Norwegian Spring - Solrenningen | Halden SK Sarpsborg OL | Østfold | 1173 | | nasj | | | M | | | |
u 16 | man. 16.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 17.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 18.4 | Østfoldsprinten - 1 | Fredrikstad SK | Østfold | 111 | | krets | | | S | | | |
tor. 19.4 | Råtasskarusellen 2018 # 1 | Indre Østfold OK | Østfold | 49 | | nær | | | M | | | |
fre. 20.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 21.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 22.4 | Lørdagskjappen | OK Moss | Østfold | 1146 | | krets | | | M | | | |
u 17 | man. 23.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 24.4 | Sport8serien løp 1 | Gimle IF | Østfold | 143 | | nær | | | M | | | |
ons. 25.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 26.4 | Råtasskarusellen 2018 # 2 | Indre Østfold OK | Østfold | 47 | | nær | | | M | | | |
fre. 27.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 28.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 29.4 | | | | | | | | | | | | |
u 18 | man. 30.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 1.5 | | | | | | | | | | | | |
ons. 2.5 | Østfoldsprinten løp 2 | Indre Østfold OK | Østfold | 87 | | nær | | | S | | | |
tor. 3.5 | Råtasskarusellen 2018 # 3 | Indre Østfold OK | Østfold | 36 | | nær | | | M | | | |
fre. 4.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 5.5 | | | | | | | | | | | | |
søn. 6.5 | | | | | | | | | | | | |
u 19 | man. 7.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 8.5 | Sport8serien løp 2 | Sarpsborg OL | Østfold | 138 | | nasj | | | M | | | |
ons. 9.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 10.5 | Klubbmesterskap 2018 | Fredrikstad SK | Østfold | 82 | | nær | | | M | | | |
fre. 11.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 12.5 | Klubb-KM stafett | Indre Østfold OK | Østfold | 38 | | nær | | S | L | | | |
Klubb-KM individuelle klasser | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | nær | | | L | | | |
søn. 13.5 | KM Sprint | Gimle IF | Østfold | 136 | | krets | | | S | | | |
u 20 | man. 14.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 15.5 | | | | | | | | | | | | |
ons. 16.5 | Østfoldsprinten løp 3 | OK Moss | Østfold | 109 | | krets | | | S | | | |
tor. 17.5 | | | | | | | | | | | | |
fre. 18.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 19.5 | | | | | | | | | | | | |
søn. 20.5 | | | | | | | | | | | | |
u 21 | man. 21.5 | | | | | | | | | | | | |