u 12 | man. 19.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 20.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 21.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 22.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 23.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 24.3 | Vestfold 2 dagers | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
søn. 25.3 | Vestfold 2-dagers, Dag 2 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 54 | | krets | | | M | | | |
u 13 | man. 26.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 27.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 28.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 29.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 30.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 31.3 | | | | | | | | | | | | |
søn. 1.4 | | | | | | | | | | | | |
u 14 | man. 2.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 3.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 4.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 5.4 | TA-sprint 1 | Frol IL | Nord-Trøndelag | 25 | | krets | | | S | | | |
fre. 6.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 7.4 | Blåveissprinten | Fredrikstad SK | Østfold | 171 | | krets | | | M | | | |
Lørdagskjappen, eliteklasser | OK Moss | Østfold | 65 | | int | | | M | | | |
EM testløp mellom | Fredrikstad SK Norges Orienteringsforbund | Østfold | 188 | | int | | | M | | | |
Lørdagskjappen | OK Moss | Østfold | 58 | | nasj | | | M | | | |
KM Natt Hordaland | Stord IL | Hordaland | 34 | | krets | | | L | N | | |
søn. 8.4 | EM testløp lang | Fredrikstad SK Norges Orienteringsforbund | Østfold | 102 | | int | | | L | | | |
Smaaleneneløpet | Indre Østfold OK | Østfold | 85 | | int | | | L | | | |
Vestfold 2-dagers, Dag 2 (flyttet fra 25.03) | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 487 | | krets | | | M | | | |
Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018) | Stord IL | Hordaland | 154 | | krets | | | L | | | |
u 15 | man. 9.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 10.4 | EM testløp sprint | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 86 | | int | | | S | | | |
ons. 11.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 12.4 | TA-sprint 2 | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | 58 | | krets | | | S | | | |
KM-Natt Oslo/Akershus | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | 0 | | krets | | | L | N | | |
fre. 13.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 14.4 | Norwegian Spring - Vårspretten | Halden SK Sarpsborg OL | Østfold | 1369 | | nasj | | | M | | | |
Norwegian Spring - Vårstafetten | Halden SK Sarpsborg OL | Østfold | 35 | | nasj | | S | M | | | |
søn. 15.4 | Norwegian Spring - Solrenningen | Halden SK Sarpsborg OL | Østfold | 1173 | | nasj | | | M | | | |
Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse | Egersund OK | Rogaland | 129 | | krets | | | L | | | |
u 16 | man. 16.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 17.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 18.4 | Østfoldsprinten - 1 | Fredrikstad SK | Østfold | 111 | | krets | | | S | | | |
tor. 19.4 | TA-sprint 3 | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 70 | | krets | | | S | | | |
fre. 20.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 21.4 | Vårsleppet - mellom | Bjugn IL | Sør-Trøndelag | 170 | | krets | | | M | | | |
Vårsleppet - sprint | Bjugn IL | Sør-Trøndelag | 158 | | krets | | | S | | | |
Tour de Orientering, prolog | Ålgård Orientering | Rogaland | 93 | | krets | | | S | | | |
Tour de Orientering, mellom | Ålgård Orientering | Rogaland | 205 | | krets | | | M | | | |
Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 203 | | krets | | | M | | | |
Sørløp dag 1 | OK Sør | Agder O-krets | 105 | | krets | | | S | | | |
søn. 22.4 | Tour de Orientering, jaktstart | Ålgård Orientering | Rogaland | 107 | | krets | | | L | | | |
Vårløpet | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 224 | | krets | | | M | | | |
Lørdagskjappen | OK Moss | Østfold | 1146 | | krets | | | M | | | |
Sørløp dag 2 Fellesstart | OK Sør | Agder O-krets | 77 | | krets | | | M | | | |
u 17 | man. 23.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 24.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 25.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 26.4 | TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 245 | | krets | | | S | | | |
fre. 27.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 28.4 | Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule | Sveio OL - Orientering | Rogaland | 119 | | krets | | | M | | | |
Vårsprinten | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 16 | | nasj | | | M | | | |
søn. 29.4 | Vestfold 2-dagers, dag 1 (flyttet fra 24.03) | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 237 | | krets | | | M | | | |
Odalsløpet | Odal OL - Orientering | Innlandet | 124 | | krets | | | M | | | |
Blåveisløpet | Frol IL | Nord-Trøndelag | 186 | | krets | | | M | | | |
Markane IL og IL Veten | IL Veten Markane IL | Sogn og Fjordane | 40 | | krets | | | S | | | |
Vikesprinten | Vikebygd IL | | 207 | | krets | | | M | | | |
u 18 | man. 30.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 1.5 | Kvistkvaset | Ås IL | Akershus og Oslo | 100 | | krets | | S | M | | | |
Skien City Race | Skien OK | Vestfold og Telemark | 158 | | krets | | | L | | | |
KM Sprint, Buskerud | Kongsberg OL | Buskerud | 208 | | krets | | | S | | | |
ons. 2.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 3.5 | Trondheim Sprintcup, Finale | NTNUI | Sør-Trøndelag | 227 | | krets | | | S | | | |
TA-sprint 5 - Finale | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 68 | | krets | | | S | | | |
fre. 4.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 5.5 | Myrsprinten | Vang OL | Innlandet | 172 | | krets | | | S | | | |
Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 187 | | krets | | | M | | | |
KM Mellom AAOK og VAOK | Agder O-krets IL Imås | Agder O-krets | 135 | | krets | | | M | | | |
søn. 6.5 | Kløftefossløpet | Modum OL | Buskerud | 447 | | krets | | | M | | | |
Høydepunktet m/Trimtex-Cup | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 585 | | krets | | | M | | | |
Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 144 | | krets | | | S | | | |
Vårløpet | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 282 | | krets | | | L | | | |
KM Mellom | Emblem IL | Møre og Romsdal | 48 | | krets | | | M | | | |
KM Sprint AAOK og VAOK | Agder O-krets Øyestad IF allianse | Agder O-krets | 112 | | krets | | | S | | | |
u 19 | man. 7.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 8.5 | Sport8serien løp 2 | Sarpsborg OL | Østfold | 138 | | nasj | | | M | | | |
ons. 9.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 10.5 | Eikerløpet | Eiker OL | Buskerud | 869 | | krets | | | L | | | |
fre. 11.5 | 15 stafetten 2019 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | krets | | S | L | | | |
lør. 12.5 | Nydalten | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 673 | | krets | | | L | | | |
KM Sprint NTOK og STOK | Frol IL | Nord-Trøndelag | 223 | | krets | | | S | | | |
Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 57 | | krets | | S | S | | | |
Kretsmesterskap Sprint Hellvik | Egersund OK | Rogaland | 180 | | krets | | | S | | | |
Våronnløpet | OL Toten-Troll | Innlandet | 170 | | nasj | | | L | | | |
Kretsmesterskap Sprint Stafett Hellvik | Egersund OK | Rogaland | 36 | | krets | | S | S | | | |
søn. 13.5 | KM lang fellesstart | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | 164 | | krets | | | L | | | |
KM Mellomdistanse Troms | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 46 | | krets | | | M | | | |
Bøløpet | Bø OL | Vestfold og Telemark | 193 | | krets | | | L | | | |
OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til Unionsmatchen | OK Øst | Akershus og Oslo | 370 | | krets | | | M | | | |
KM Sprint | Gimle IF | Østfold | 136 | | krets | | | S | | | |
u 20 | man. 14.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 15.5 | IvarOløpet KM sprint | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 368 | | krets | | | S | | | |
ons. 16.5 | STOK Ungdomsløp 1 | Freidig | Sør-Trøndelag | 224 | | krets | | | M | | | |
Østfoldsprinten løp 3 | OK Moss | Østfold | 109 | | krets | | | S | | | |
tor. 17.5 | | | | | | | | | | | | |
fre. 18.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 19.5 | Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest | Kongsberg OL | Buskerud | 1003 | | nasj | | | L | | | |
Pinseløpets ungdomsstafett, resultater rapportering og fakturering | Kongsberg OL | Buskerud | 241 | | nasj | | | M | | | |
Ungdomsstafett Pinseløpet | Kongsberg OL | Buskerud | 114 | | nasj | | S | M | | | |
Pinsesprinten | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 321 | | nasj | | | S | | | |
søn. 20.5 | Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse | Kongsberg OL | Buskerud | 1426 | | nasj | | | L | | | |
Elgdilten | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 409 | | nasj | | | M | | | |
u 21 | man. 21.5 | Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse | Kongsberg OL | Buskerud | 1292 | | nasj | | | M | | | |
Løvspretten | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 376 | | nasj | | | L | | | |