u 50 | ons. 13.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 14.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 15.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.12 | Sjusjørennet sprint | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 262 | S | int | | | S | | | |
Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 378 | | nær | | | M | | | |
søn. 17.12 | Sjusjørennet mellom | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 295 | S | int | | | M | | | |
u 51 | man. 18.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 20.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 21.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 22.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 23.12 | | | | | | | | | | | | |
søn. 24.12 | O-Talk 2017 | Natthauken IL | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | S | L | K | | |
u 52 | man. 25.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 27.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 28.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 29.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 30.12 | Koll 2-4-6 #1 | IL Koll | Akershus og Oslo | 25 | | nær | | | M | | | |
søn. 31.12 | | | | | | | | | | | | |
u 1 | man. 1.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 4.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 5.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.1 | Ski-o-treff mellom | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 277 | S | int | | | M | | | |
Ski-o-treff nattsprint | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 223 | S | nasj | | | S | N | | |
søn. 7.1 | Ski-o-treff lang (jaktstart i NC klasser) | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 255 | S | nasj | | | L | | | |
u 2 | man. 8.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.1 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 94 | | nær | | | M | N | | |
ons. 10.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 11.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 12.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.1 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | nær | | | M | | | |
søn. 14.1 | | | | | | | | | | | | |
u 3 | man. 15.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 17.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 18.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 19.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 21.1 | | | | | | | | | | | | |
u 4 | man. 22.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.1 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 51 | | nær | | | M | N | | |
ons. 24.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 25.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 26.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 28.1 | | | | | | | | | | | | |
u 5 | man. 29.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 30.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 31.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 1.2 | Gate-O-Løp | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 46 | | nær | | | M | N | | |
fre. 2.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 3.2 | | | | | | | | | | | | |
søn. 4.2 | | | | | | | | | | | | |
u 6 | man. 5.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 6.2 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | nær | | | M | N | | |
ons. 7.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 8.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 9.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 10.2 | | | | | | | | | | | | |
søn. 11.2 | | | | | | | | | | | | |
u 7 | man. 12.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 13.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 14.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 15.2 | | | | | | | | | | | | |